>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III kolejka PGE Ekstraligi (26.04-28.04)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


3. kolejka

Włókniarz Częstochowa - Speed Car Motor Lublin (piątek 26 kwietnia, Eleven)

Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 26 kwietnia, Eleven)

Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów (niedziela 28 kwietnia, nSport+)

Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń (niedziela 28 kwietnia, nSport+)
 
G 0

goldir4zer

Użytkownik


 



Gruchalski-W. Lampart 2 @1.65  forbet



Na początku sezonu lepiej spisuje się junior z Lublina. Moim zdaniem jest po prostu lepszy i stabilniejszy. Wiktor prawdopodobnie pojedzie dzisiaj więcej niż 3 biegi, co daje przewagę nad Gruchalskim. Wchodzę śmiało w ten typ. 



Przemek Pawlicki +6,5 @1.70 forbet



Wiele w dzisiejszym meczu zależy od Przemka, jedzie z lepszym numerem, a także jest jednym z liderów Grudziądzkiej drużyny. Pawlicki za Lublin odkuł się tylko w 50% i dzisiaj dopełnij drugie 50%. Możliwe, że pojedzie w 6 biegach ;)
 
W 17

wirazowy

Użytkownik


Kursy już wystawione, na 1 rzut oka +14.5 Lublin myślę ze warto zagrać. 38 pkt po stronie Lublina jak najbardziej do zdobycia. W Czewie pewniaki - Lindgren i Madsen swoje zrobią, jednak nadal niewiadomą jest forma Zagara i Miedzińskiego. Podobnie u Przedpełskiego - niewiadomo czego się spodziewać. Podobne słowa można powiedzieć po stronie zespołu z Lublina - jak pojedzie Lampart czy AJ, jednak myślę, że 38 pkt jak najbardziej możliwe do zdobycia - w ekstralidze nie ma juz słabych drużyn, więc w tym meczu naprawde jest wszystko możliwe. Swoje powinni dorzucić też juniorzy. Kurs fajny bo w forbecie mozna złapać na handi Lublin kurs 2,00 i do 12:00 możliwość gry bez podatku, więc z polskich bukmacherów chyba najlepsza możliwość (na lvbet 16.5 pkt po 1,80).



W meczu Falubazu z GKMem ciężko było coś wybrać. Falubaz powinien spokojnie wygrać, jednak ciężko stwierdzić czy będzie to różnica powyżej 10 pkt. Do składu GKMu powraca Artiom Łaguta, jednak on sam roboty nie zrobi. Po stronie GKMu sporo niewiadomych - niewiadomo co pokaże Pawlicki czy Bjerre, więc z handicapem bym uważał, jednak jak już to w strone Falubazu (-8.5 pkt).



W tym meczu najciekawszym zakładem wydają sie punkty Nickiego Pedersena - linia 11.5 pkt. Jedzie w parze z juniorem. Dotychczas w  2 spotkaniach Nicki miał (14 pkt u siebie z Toruniem i 11 na wyjeździe we Wrocławiu. Dziś linia 11.5 więc musi zrobić 12 pkt (bo mowa o grze na powyżej). Myślę, że nie powinien miec z tym problemów - na rozpisce:



4 bieg - Łaguta, Krakowia, Turowski, Pedersen



6 bieg - Pawlicki, Pedersen, Buczkowski, Tonder 



8 bieg - Pedersen, Lindbaeck, Krakowiak, Bjerre



11 bieg - Jensen, Lindbaeck, Pedersen, Pawlicki



Jak widać rozpiska dla Pedersena nie jest zbyt wymagająca, nie wydaje mi się że Artiom po kontuzji w 1 swoim biegu od razu na wyjeździe powiezie Pedersena na swoim torze, więc bardzo możliwe, że Pedersen już po 4 biegach pokryje linie.



Podsumowując:



Lublin +14.5 pkt (kurs 2,00)



Nicki Pedersen powyżej 11.5 pkt (kurs 1,67)



Kursy z FORBET (do 12:00 bez podatku )
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik


Częstochowa - Lublin



Kto lepszy wszystkie starty



Miskowiak - Trofimow 2 @ 2,00 forBEt



 



Trofimov pokazal juz w tych 2 kolejkach,ze na Ekstralige bedzie wzmocnieniem i bedzie jednym z lepszych juniorów w lidze - wystawiony z Miskowiakiem,ktory jak narazie zawodzi..



Trofimov za to potrafili pokonywac seniorow rywali..



Miskowiak z GKM (w)  1,0,0 z Gorzowem(d) 3,0,0



czyli az 4 razy przyjechal do mety jako ostatni, nie zawiodl tylko w biegu juniorskim z Gorzowem.. w Grudziadzu przegrał nawet z Turowskim i Rolnickim..



Trofimov za to zdobył z Grudziadzem 6+1 w 4 biegach (1*,0,2,3)



Z Gorzowem na wyjezdzie zdobył 6+1 w 4 biegach i był lepszy od Lamparta.



Jak widać punktuje regularnie i może objechać Miśkowiaka w biegu juniorskim.. przypomne,że Karczmarza,który odjechał świetne zawody objechał w biegu juniorskim..



Może też pojedzie z rezerwy za słabszego seniora? lub za W.Lamparta jak będzie -6..



 



L.Madsen płatny komplet z bonusami @ 2,20 forBEt



Z kim Leon ma przegrać w tym spotkaniu?



Wg mnie na 90% zdobędzie komplet o ile oczywiście nie przydarzy mu się defekt czy wykluczenie.. zdarzenie jest z bonusami czyli może przyjechać za kolegą z pary..



Lublin ma równą drużynę,ale nie ma armaty takiej jak Doyle czy Łaguta lub Zmarzlik.



 



Najlepiej punktujący Polski junior - W.Trofimov @ 4,50 forBet



Licze na to,że Wiktor wystąpi z rezerwy np za W.Lamparta lub seniora (Miesiąc,Lampart), nawet jak nie to jest w stanie wygrać bieg juniorski i potem urwać punkty np Miśkowiakowi czy Gruchalskiemu..



Gruchalski 3+2 z Gorzowem u siebie 2*,1*,u



Trofimov w Gorzowie 6+1 w Lublinie 6+1.



 



Zielona Góra - Grudziądz



Najlepiej punktujący w meczu N.Pedersen 2,80 @ forBET



Nicki z gości to może przegrać wg moich wyliczeń tylko z Artiomem,ALE A.Łaguta po kontuzji i nie wiadomą jest jego dyspozycja, w dodatku rok temu tylko 9pkt w 5 biegach i nie zachwycił na torze w Zielonej Górze.



Kurs niższy niz w meczu z Toruniem a tam nicki startował na Holderów, Doyla czy Iversena..



Tutaj to jedynie Nicki może przegrać z Łagutą, Nicki startuje z juniorem, nie będzie tracił punktów.. typ może być przegrany jeśli Łaguta pojedzie 6 razy i pojedzie świetne zawody - 14-15pkt.
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik


Vaculik - A. Łaguta  2  1.85  STS



 



Falubaz powinien sobie poradzić u siebie z GKM, ja na to spotkanie wybrałem parę Vaculik - Łaguta. Vacul pewnie zakręci się koło 10 punktów, chociaż ma je z kim tracić, bo może być to kolega z pary, Protasiewicz jak i którykolwiek z przeciwników tj. Buczkowski czy Bjerre. Artiom świeżo po kontuzji, ale w tym meczu to chyba tylko on będzie trzymał jakoś wynik. Jedzie z juniorami więc będzie się bił o punkty z Pedersenem. Do tego jeśli Zielonogórzanie odskoczą punktowo to trener Kempiński wrzuci Łagutę jako rezerwę taktyczną, spodziewam się, że może to było jakoś w okolicy biegu 8-9 za któregoś ze słabszych kolegów. Bezpośrednio jadą ze sobą dwa razy i myślę, że Artiom już w tych biegach ustawi Vaculika. Spodziewam się wyniku około 10-12.



 



Częstochowa (-14.5) - Lublin  2  2.0 STS



 



Całkiem wysoka linia jak na niepewną Częstochowę i Lublin, który radzi sobie o wiele lepiej niż przewidywały np. Syfy :)) Jak dla mnie pewnie gospodarze to wygrają ale myślę. że maks 10 punktami. W Częstochowie jedynym pewniakiem jest tak naprawdę Madsen, reszta różnie bywa ale prawie tak samo jest z Lublinem, gdzie każdy może przywieźć 10 punktów jak i 3. Juniorka po stronie Motoru, Johnson na równi z Zagarem. Głównym zadaniem będzie dojeżdżanie na 2 i 3 miejscu zostawiając w tyle Przedpelskiego lub Miedziaka bo Madsena czy Linndgrena to ciężko będzie ugryźć.. Ale 38 punktów goście powinni przywieźć.



 



Polecam też zakłady w fortunie:



Liczba wygranych biegów (pierwsze 5)



Zagar under 2.5 - 1.85



Madsen over 3.5 - 1.94



Zadar (-3) - Michelsen 2  1.80



Protasiewicz (-2) - Buczkowski 2 1.9



 



Powodzenia.



 
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Vaculik - A. Łaguta  2  1.85  STS   ZWROT 11-11 szkoda tej taśmy w ostatnim wyścigu ????



 



Falubaz powinien sobie poradzić u siebie z GKM, ja na to spotkanie wybrałem parę Vaculik - Łaguta. Vacul pewnie zakręci się koło 10 punktów, chociaż ma je z kim tracić, bo może być to kolega z pary, Protasiewicz jak i którykolwiek z przeciwników tj. Buczkowski czy Bjerre. Artiom świeżo po kontuzji, ale w tym meczu to chyba tylko on będzie trzymał jakoś wynik. Jedzie z juniorami więc będzie się bił o punkty z Pedersenem. Do tego jeśli Zielonogórzanie odskoczą punktowo to trener Kempiński wrzuci Łagutę jako rezerwę taktyczną, spodziewam się, że może to było jakoś w okolicy biegu 8-9 za któregoś ze słabszych kolegów. Bezpośrednio jadą ze sobą dwa razy i myślę, że Artiom już w tych biegach ustawi Vaculika. Spodziewam się wyniku około 10-12.



 



Częstochowa (-14.5) - Lublin  2  2.0 STS  ✅  52 - 38



 



Całkiem wysoka linia jak na niepewną Częstochowę i Lublin, który radzi sobie o wiele lepiej niż przewidywały np. Syfy :)) Jak dla mnie pewnie gospodarze to wygrają ale myślę. że maks 10 punktami. W Częstochowie jedynym pewniakiem jest tak naprawdę Madsen, reszta różnie bywa ale prawie tak samo jest z Lublinem, gdzie każdy może przywieźć 10 punktów jak i 3. Juniorka po stronie Motoru, Johnson na równi z Zagarem. Głównym zadaniem będzie dojeżdżanie na 2 i 3 miejscu zostawiając w tyle Przedpelskiego lub Miedziaka bo Madsena czy Linndgrena to ciężko będzie ugryźć.. Ale 38 punktów goście powinni przywieźć.



 



Polecam też zakłady w fortunie:



Liczba wygranych biegów (pierwsze 5)



Zagar under 2.5 - 1.85  ✅ 2 wygrane wyścigi



Madsen over 3.5 - 1.94 ✅ 4 wygrane wyścigi



Zadar (-3) - Michelsen 2  1.80 ✅   7-11



Protasiewicz (-2) - Buczkowski 2 1.9 ✅  4-12



 



Powodzenia.



 



Dobry dzień :)) Oby jutro rozegrano SEC i można stawiać na niedziele.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik


W piątek niestety było czasu na analizę, ale kto przegląda mój temat to mógł się zasugerować i zagrać na Lublin. ;)



Słowem małego wstępu - fajnie, że w tym sezonie liga jest mega wyrównana. Odstaje właściwie tylko Leszno, które będzie lało każdego i Toruń, który pewnie zaraz wywali Frątczaka, zatrudni Hancocka i może jakoś się podniosą. GKM z Łagutą już o wiele silniejszy, w Lublinie jak wrócą Grigorij i Zengota to też będą personalnie silniejsi od Krzyżaków.



Moje propozycje na dziś:



Wrocław (-11,5) - Toruń 1 @1,88 STS deszcz wygrał



Tak jak pisałem, na chwilę obecną Toruń najsłabszy z całej stawki, z kolei Sparta u siebie może być mega mocna. Goście przyjeżdżają tu w końcu z Holtą, ale dla mnie on nie ma prawa być wybawieniem, właśnie na jego parze z Holderem Wrocław powinien szukać odskoczenia od rywala na kilka punktów. Juniorka po stronie gospodarzy, nawet mimo tego, że Drabik pokazywał się już z lepszej strony w swojej krótkiej karierze. Ciekawy pojedynek Tajski vs Doyle, obaj latają, ale we Wrocławiu Anglik może być nie do ugryzienia, tym bardziej, że na pewno na biegi z Jasonem się dodatkowo zmotywuje. Janowski dobrze wszedł w sezon i pomimo niezłej dyspozycji PUKa tu również przewaga Wrocławia. Lekkie wątpliwości budzi jedynie para Jamróg - Fricke, ale nie dość, że tam szybko pewnie wskoczy Drabik, to mają najpierw Holdera z Holtą i swój trzeci bieg z PUKiem i Krakowiakiem. Liczę, że tu po prostu utrzymają wynik, strata może przyjść przeciwko parze Doyle - Kościuch, ale myślę, że to będzie jedyny wygrany bieg Torunia (jeśli w ogóle).



Iversen poniżej 12 @1,7 Forbet anulowane



Konsekwentnie przeciwko PUKowi, Forbet chyba trochę poleciał. U innych buków jest linia 9,5, więc nawet biorąc pod uwagę RT, to ktoś sie pomylił. Wg mnie Forbet, bo tutaj jednak Duńczyk będzie jechał przeciwko Janowskiemu, Tajskiemu (2x) a w biegu z juniorem dostaje Drabika. Dla mnie to przynajmniej trzy stracone punkty w pierwszych czterech biegach. Pojedzie w 15, prawdopodobnie z Doylem, Tajskim i Janowskim, czyli jak dla mnie to jest 0, 1 punkt będzie sukcesem. RT spodziewam się w 11 lub 9 biegu, czyli znowu, na Tajskiego albo Janowskiego, czyli maks 2. A i tak wszystko liczę mocno na korzyść PUKa, bo nie zdziwię się, jeśli po drodze przegra jeszcze gdzieś z Frickem, Czugunowem czy Drabikiem. Zwrot to minimum, co powinniśmy wyciągnąć z tego typu.



Woźniak powyżej 6,5 @1,94 STS ✅ tak jak pisałem, linia wyraźnie za nisko



Dla mniej odważnych 7,5 w Forbet po niższym kursie, ale Szymek pewnie pojedzie jako RT i sądzę, że jeszcze przed biegami nominowanymi. Tak czy inaczej, powinien być jednym z liderów swojego zespołu, podobnie jak w ostatnim meczu z Lublinem. W parze z Kildemandem, więc nie spodziewam się, żeby tracił punkty na koledze z zespołu. Co więcej, spodziewam się nawet, że jego wytyczne będą takie, żeby się nie oglądać, tylko pruć do przodu. Dwa razy wpada na Smektałę, liczę, że objedzie go chociaż raz. Z Kołodziejem czy Emilem w Lesznie raczej bez szans, ale z Kurtzem (2x) powinien powalczyć i przynajmniej raz wygrać, Pawlicki też ma na początku sezonu problemu, liczę też, że nie przegra z Kuberą. Jeśli przyjechałby za Karczmarzem (mimo wszystko wątpię) w swoim ostatnim biegu, to daje nam to 6 punktów w 4 biegach. Tylko fantastyczny mecz Thomsena i przyzwoity Kasprzaka pozwoliłyby tutaj na to, żeby Szymek nie pojechałby piątego biegu. Jedzie wtedy albo w 14 (czyli znowu na któregoś z juniorów albo Kurtza), albo w biegu 11. Inna sprawa, że szybko do pary może dostać Karczmarza (lepiej), albo RT w postaci Zmarzlika czy Thomsena (gorzej). Tak czy inaczej, linia punkt, albo i nawet dwa za nisko.



Handicapu w tym meczu nie ruszam, aczkolwiek 14,5, które proponuje Fortuna wygląda dość ciekawie, mimo wszystko Zmarzlik, Thomsen i Woźniak powinni ten wynik trzymać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
W 2,9K

wasp40

Użytkownik


M.Fricke 7,5 under @ 1.88 Fortuna



N.K.Iversen Liczba wygr.biegow (pierwsze 5 startow) 1,5 over @ 2.01 Fortuna



T.Woffinden 12,5 under @ 1.94 Fortuna



Wroclaw - Torun+10,5  typ 2 @ 2.11 Fortuna



 



Nie jest to typ "przeciw' koledze wyzej, tylko takie mam przeczucie co do tego meczu(ostatnio mnie zawodzi) ale ....zabawilem sie troszke w statystyki/historie.Zaczne moze od Iversena.Otoz 2017 jeszcze w barwach Gorzowa zdobyl we Wroclawiu 14 pkt w 5 biegach, w 2018 - 14pkt + 2 bonusy w 6 biegach.Tak wiec tor mu tam odpowiada. W tym sez.u siebie = wyjazd tez ponad 10 pkt wiec jest forma.Co do samego meczu to w ub.sezonie padl tam remis 45-45.Tai zarowno rok jak i 2 lata temu z ta ekipa robil po 9 pkt i tak obiektywnie patrzac Procz tai-a i Janowskiego(chcociaz i oni bywali w zdec.lepszej formie) nie ma az takich armat, bowiem i Drabik zalu na ta chwile nie robi.To samo mozna powiedzic o gosciach bo tylko Doyle i Iversen maja forme , ale licze ze powrot Holty sprawi ze morale przyjezdnych bedzie wyzsze.Moze tez miec znaczenie przygotowanie toru, pewnieinnego niz zwykle ze wzgl. na pogode.Fricke tez na ta chwile zarowno w angliijak i u nas bodajze 2 mecze po 6 pkt,to nie jakis wow..Pzdr



ps.Kusila mnie para Fricke - Ch.Holder typ 2 ale , ostatecznie pas chociaz ...



No moze jeszcze gdzies over Iversena
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik


Wrocław (-12.5) - Toruń 1  2.10  Fortuna



 



Niestety ale ja tutaj nie widzę żadnych plusów po stronie gości. Doyle (który jedzie nieco słabiej niż w zeszłym sezonie) i Iversen (imo nieco lepiej niż każdy myślał) sami roboty nie zrobią, zakręcą się pewnie koło 10-12 punktów w 6 startach i tyle. Holta duży znak zapytania, ale jeśli zrobi 7-8 punktów to dla mnie i tak plus dla niego. W biegu juniorskim może 4-2 ale ogólnie juniorka Wrocka przywiezie sporo punktów, ponieważ jeśli tylko ktoś z trójki Czugunow, Jamróg, Fricke pojedzie słabiej to od razu Drabik siądzie za niego. Woffinden i Janowski spokojnie około 11-12 punktów powinni przywieźć. Żeby mecz był chociaż w miarę wyrównany to potrzebne byłoby przebudzenie Holdera i lepszy wynik Holty/Iversena a na to się chyba nie zanosi póki co.



 



Piotr Pawlicki (-4) - Anders Thomsen 2  1.85 Fortuna



Spory Handicap, szczególnie że Piter nie jeździ jakoś oszałamiająco, pewnie czeka na Play-offy :)) Thomsen pokazuje się póki co z niezłej strony i jeżeli Kasprzak nadal będzie jeździł padakę to on tutaj będzie przywozić punkty. Pawlicki ma z kim tracić bo w parze jeździ ze Smektałą i Kuberą no i przede wszystkim w pierwszym biegu przeciwko Zmarzlikowi który będzie starał się trzymać wynik Stali, a żeby to zrobić musi przywozić trójeczki. Jeśli dodatkowo Stal będzie przegrywać to podejrzewam że Zmarzlik wejdzie jako rezerwa w biegu 8 (za Kildemanda) lub 11 (za KK lub Pająka) i wtedy też może powalczyć z Pawlickim. Ogólnie stawiam około 9-10 punktów Pawlickiego i 7-8 Thomsena.



 



Krzysztof Kasprzak (+1) - Szymon Woźniak  2 1.8 Fortuna



Dwa przeciwne bieguny. KK dno i metr mułu, jeździ wolno, spóźnia starty i w sumie każdy go mija. Pewnie przyjdzie jakieś przełamanie i zacznie jeździć, pytanie tylko Kiedy? Po drugiej stronie Woźniak, który z Thomsenem stanowią pozytywny obraz Gorzowskiej Stali. Wczoraj świetny turniej w wykonaniu Szymona i dzisiaj też powinien powalczyć o dodatkowe punkty dla drużyny. A przynajmniej powinien pociułać ich więcej niż Krzysztof.



 



2 Liga żużla

Piła (+2.5) - Poznań 2  1-85 Fortuna



Piła chyba upora się z torowymi mankamentami i zawody objadą, a w nich prawie wszystkie formacje po stronie gości, pozostaje tylko atut własnego toru, który chyba nie wystarczy. 

Po stronie gości tylko Jonasson, Lyager a potem już przepaść. Juniorka również po stronie PSŻ. Jedyna nadzieja to że któryś z gości pojedzie naprawdę słabo ale nawet to powinno być zrekompensowane przez pozostałych.
 
8 12

86-300

Użytkownik


Woźniak powyżej 7.5 punktów (liczą się wszystkie starty) @2,03 ✅ (jest 8 punktów po 4 startach, poza wpadką w 3 starcie Szymek niesamowicie szybki! Swoja drogą mamy świetne widowisko w Lesznie, spore zaskoczenie formą zawodników Stali)



Sprawa jest prosta, by nie było blamażu Stali to Woźniak i Thomsen muszą dziś pociągnąć wynik. Wiadomo, że Zmarzlik swoje zrobi i trudno spodziewać się nagłej zmiany formy u KK, a tym bardziej u Pająka. Zakładam, że Szymek dobrze otworzy mecz. Powinno tak być, bo w dwóch pierwszych startach może zrobić punkty na Kildemandzie i młodym Lidsey'u oraz ponownie na  Kildemandzie i Kurtzu (o ile oczywiście wcześniej nie będą brane rezerwy za Pająka i młodych kangurów). Dalej powinien dorzucać jeszcze jakieś punkty, choć w 8 biegu nie zrobi już punktu na Kildemandzie, za którego pójdzie na 99% RZ lub RT, z kolei w biegu 12 Szymka stać nawet na trójkę. Jeśli na początku meczu nie zaskoczą KK i Pająk to zapewne zobaczymy też Szymka na torze jako rezerwa taktyczna co sprzyja zakładowi. 



Najlepiej punktujący w meczu - Woffinden @2,70



2 tygodnie temu przy okazji meczu Sparty z Falubazem w tym samym zakładzie szukałem niespodzianki w postaci Pedersena. Tai na tle bardzo mocnej ekipy seniorów Myszy pojechał bajecznie i potwierdził, że na Olimpijskim potrafi fruwać. Dziś po drugiej stronie ekipa słabsza niż Falubaz. Wiadomo - Doyle czy PUK pewnie pojadą 6 razy, ale gdzieś punkty będą tracić - choćby właśnie na TW czy Janosiu. O ile sprawy nie skomplikuje jakiś defekt, przepuszczanie kolegi z pary czy oddanie startu w nominowanym to Woffi kolejny raz zakręci się dziś pewnie w okolicach kompletu i przy tym kursie szkoda nie spróbować.



Bez analizy bez ryzyka za bonus puszcze jeszcze dubelek z biegów juniorskich - Unia @1,30 + Sparta @1,35 wsparty typem z Nice 1 Ligi Musielak powyżej 12.0 punktów @1,83



Wszystko z FORBETu



 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom