>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III kolejka oraz zaległe mecze I kolejki PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Kasprzak poniżej 7,5
2.0 forbet

Nie da się ukryć że kurs wysoki bo w piątek zrobił 10 punktów na Wrocławiu.
ALE
należy sprawdzić na kim te punkty zostały nabite:
1. Pawlicki, Bewley, Czugunow
7. Bjerre, Liszka*, Curzytek
9. Bjerre, Curzytek
11. Pawlicki, Bewley

W 15 nastąpiła weryfikacja kiedy miał mocniejszych rywali.

Kogo mamy w tym meczu:
1. Woźniak, KK, Vaculik, Krakowiak
7. Jasiński, Bjerre, Zmarzlik, KK
9. KK, Woźniak, Bjerre, Thomsen
11. Pawlicki, Birkemose, Bjerre, KK
14/15 ?


Jest różnica. Beznadziejnych Bewleya i Czugunowa zmienia solidny Woźniak i utalentowany młody Duńczyk. Do tego odpadają łatwe punkty na juniorach, niewykluczone że może Bjerre coś więcej odpali po wygranej że Spartą. Ja próbuję aczkolwiek typ nie jest tzw. pewką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +28
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Po wczorajszym fatalnym dniu i skutecznosci zaledwie 50 % (2/4) z I i E-ligi żużlowej postanowilem, że nie będę szedłna ilość a jakość.

Dziś typem dnia jest:
Bieg juniorski: Grudziądz (+0.5 handi na gkm) - Gorzów 1 2.00 (sts) 10/10

Niestety sts przyjal ode mnie 2 kupony - oba za zaledwie 600 zł i od razu zdarzenie wycofał z oferty. Trzeba sledzić, czy inne buki to dodadzą lub czy pojawi się np. live.

Stal Gorzów przyjezdza bez swojego podstawowego juniora. Kontuzji na treningu nabawil się Kamil Nowacki, klub milczy, ale uraz jest na tyle powazny, że czeka go 2-3 tyg przerwy. Właśnie w drodze do Grudziadza jest...Kamil Pytlewski. Będzie to jego pierwszy start w tym roku, a jest kompletnie beznadziejny. Sadurski z LEszna to przy nim profesor. Dlatego wystawienie jeszcze handicapu na miejscowych to jakiś kiepski żart. NA live może pojawi się para Zielinski - Pytlewski (2 bieg) to tez trzeba grac ile fabryka da na Zielinskiego. JAk nie bedzie tu dziwnych przypadkow losowych, to Pytlewski zostanie o 20-30 metrów za wszystkimi juz po 1 okrażeniu.

Sprawdzajcie inne buki, może tam dodadzą ten juniorski, bo nigdzie w mediach nie poszło, że Stal ma dziure w formacji juniorskiej. Info o tym zapewne będzie gdzieś po południu.

Powodzenia!

Super że to opisałeś dla leniwych:) i też fajnie się udało pograć i cięzko połączyć kupon z pisaniem na forum w tej dyscyplinie. Jednak uważam że buki zaspały bo brak Nowackiego nie jest jakaś tajemną wiedzą. 2 dni temu opisana została ta sytuacja przez Przegląd Sportowe espeedway i inne. Z relacji wyglądało że raczej Kamil w Grudziadzu nie pojedzie.

Ja po wcozrajszym pograłem tylko ten bieg juniorski i dubel Rybnik + Gorzów -4,5 przyklaskując i zgadzając się temu co napisał power30 power30

Łódz- Rybnik - 2
Gorzów -4,5

Rybnik nakręcony od poczatku sezonu. Lanie Krosna Lanie Gdańska (tak musze nazwać remis bez MJJ) i pora na Łódź która twardo walczyła z 5 osobową Unią T.
Gorzów wygląda solidnie nawet bez Nowackiego. Mocno wierze w Marcusa na u24 i jestem jego ogromnym fanem. Do tego dwóch liderów Vaculik i Bartek sprawia że mecz może wygladać jak ten z Wrocławiem z tym że tutaj mam nadzieje nie będzie kontuzji:)
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Thomsen poniżej 10.5 pkt. @1.65 eWinner
Ufff... , pierwszy bieg Pedersen i Pawlicki dali się jak frajerzy zrobić i były nerwy do końca. Ale nieoczekiwanie Krakowiak pomógł 😁

Dość wysoka linia, a jeśli dodać fakt, że Thomsen jest po dzwonie, to już kompletnie jakaś abstrakcja. Nawet gdyby nie brać tego pod uwagę, to i tak linia moim zdaniem wysoka. Trzy biegi w parze z Woźniakiem, gdzie może skończyć się jakimś punktem w bonusem. Dwa biegi jedzie przeciwko Pedersenowi, zwłaszcza w biegu nr 3 będzie miał ciężkie zadanie. Teoretycznie najłatwiejszy bieg nr 12, ale tam może pójść taktyczna za Krakowiaka. Niemniej nie widzę dziś Thomsena ze zdobyczą punktową w liczbie minimum 11 punktów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Ustrzelilełem kubere under 9.5 kurs 1.7 rano na fortunie mysle ze to zbyt optymistyczna linia i tak jak kolega wyzej napisal nie skreslam Gkm ktory sadze ze sie postawi i napewno zagram gdzies najwyzszy mozliwy handi na gkm gdzies nawet 8.5 widzialem...
 
qick19 15,6K

qick19

Użytkownik
Ustrzelilełem kubere under 9.5 kurs 1.7 rano na fortunie mysle ze to zbyt optymistyczna linia i tak jak kolega wyzej napisal nie skreslam Gkm ktory sadze ze sie postawi i napewno zagram gdzies najwyzszy mozliwy handi na gkm gdzies nawet 8.5 widzialem...
w ewinner jest 8.5 po 1,72 , sam to zagrałem po fajnym kursie , dla porównania inne buki mają po 1.5/1.6
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
donald-young 17,5K

donald-young

Użytkownik
Po wczorajszym fatalnym dniu i skutecznosci zaledwie 50 % (2/4) z I i E-ligi żużlowej postanowilem, że nie będę szedłna ilość a jakość.

Dziś typem dnia jest:
Bieg juniorski: Grudziądz (+0.5 handi na gkm) - Gorzów 1 2.00 (sts) 10/10

Niestety sts przyjal ode mnie 2 kupony - oba za zaledwie 600 zł i od razu zdarzenie wycofał z oferty. Trzeba sledzić, czy inne buki to dodadzą lub czy pojawi się np. live.

Stal Gorzów przyjezdza bez swojego podstawowego juniora. Kontuzji na treningu nabawil się Kamil Nowacki, klub milczy, ale uraz jest na tyle powazny, że czeka go 2-3 tyg przerwy. Właśnie w drodze do Grudziadza jest...Kamil Pytlewski. Będzie to jego pierwszy start w tym roku, a jest kompletnie beznadziejny. Sadurski z LEszna to przy nim profesor. Dlatego wystawienie jeszcze handicapu na miejscowych to jakiś kiepski żart. NA live może pojawi się para Zielinski - Pytlewski (2 bieg) to tez trzeba grac ile fabryka da na Zielinskiego. JAk nie bedzie tu dziwnych przypadkow losowych, to Pytlewski zostanie o 20-30 metrów za wszystkimi juz po 1 okrażeniu.

Sprawdzajcie inne buki, może tam dodadzą ten juniorski, bo nigdzie w mediach nie poszło, że Stal ma dziure w formacji juniorskiej. Info o tym zapewne będzie gdzieś po południu.

Powodzenia!

Szacuneczek za info, oby tylko nie skończyło się jak z Gdańskiem. Jakby ktoś widział gdzieś dostępne jeszcze to zdarzenie to śmiało informujcie.
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Bartkowiak 2,5 pkt over 1.70 (sts) 9,5/10

Grajcie to póki nie będzie 1kursu 1.30. Jak już wcześniej pisałem - w Stali jedzie Pytlewski. To wlasnie Pytlewski 2 razy jedzie na Bartkowiaka w biegu 2 i 4, czyli Bartkowiak dwa punkty ma z urzędu.Żeby tym wszedl - Bartkowiak musi zrobic jeszcze jeden punkt - a ma za rywali w młodziezowym - Zielinskiego i Jasinskiego,a takze mlodego Birkemose. Później w 8 biegu Bartkowiak znów jedzie na Birkemose. Szansa na to, że zrobi powyzej 2 pkt jest 99 procentowa (jesli nie bedzie defektu, wykluczenia)

Bartkowiak tez ladnie pojechal z Wrockiem, gdzie majac mocniejszych rywali zdobył 4 pkt (po trójce w juniorskim)
 
Ostatnia edycja:
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Jasiński over 1,5
1.7 STS

2 punkty lidera juniorskiej formacji Gorzowa? Wchodzę w to. Niewykluczone że może wejść już po 2 biegu gdzie wystarczy pokonać Zielińskiego. Z Zielińskim pojedzie dwukrotnie, chyba że Gkm będzie mógł zrobić taktyczną za drugim razem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
8.5 po kursie 2.2? Ulala wzialbym ale nie mam lvbetu...Jasinski i Bartkowiak kursy juz nie do gry chyba ze do jakiegos trebla....masakra czlowiek pojdzie doslownie po herbate do kuchni wraca i po kursach....no szlag...
Bartkowiak wrzucilem sobie do tennisa...
Inny typ ktory rzucil mi sie w oczy to...Krakowiak over 3.5 kurs1.84....szukam wlasnie czegos po wyzszych kursach dzis....podstawowe pytanie czy stal odejdzie na 6 pkt...jesli nie i Krakowiak odjedzie swoje biegi to ma duze szanse na 4 oczka...ciezki poczatek ma ale ja to widze 0,1,1,2 cos w tym stylu....z ciekawosci to zagram ale raczej za drobne i lepszego ogladania bo grubasy poszly juz na 1 ligę...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 137

Karion22

Użytkownik
8.5 po kursie 2.2? Ulala wzialbym ale nie mam lvbetu...Jasinski i Bartkowiak kursy juz nie do gry chyba ze do jakiegos trebla....masakra czlowiek pojdzie doslownie po herbate do kuchni wraca i po kursach....no szlag...
Bartkowiak wrzucilem sobie do tennisa...
Inny typ ktory rzucil mi sie w oczy to...Krakowiak over 3.5 kurs1.84....szukam wlasnie czegos po wyzszych kursach dzis....podstawowe pytanie czy stal odejdzie na 6 pkt...jesli nie i Krakowiak odjedzie swoje biegi to ma duze szanse na 4 oczka...ciezki poczatek ma ale ja to widze 0,1,1,2 cos w tym stylu....z ciekawosci to zagram ale raczej za drobne i lepszego ogladania bo grubasy poszly juz na 1 ligę...
Tak
Grudziądz +8.5 @2.20, limit niestety 250zł mam.
Gomólski under 9.5 też wziąłem, były już mecze gdzie na torze w Łodzi jednak nie szło mu tak dobrze, a początek sezonu nad wyraz udany
Bartkowiaka dołożyłem 2.5, ale ości już zostały
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Generalnie do kosza dorzuce sobie Thomsen under 10.5 ewinner...kurs 1.57 takze do dubla idealny....nie sadze aby jechal 6 razy....u innych linia okolo 8.5 wiec warto
 
Ostatnia edycja:
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Tak
Grudziądz +8.5 @2.20, limit niestety 250zł mam.
Gomólski under 9.5 też wziąłem, były już mecze gdzie na torze w Łodzi jednak nie szło mu tak dobrze, a początek sezonu nad wyraz udany
Bartkowiaka dołożyłem 2.5, ale ości już zostały
Przecież tam +4,5 jest po 2.15 wiec logiczne ze będzie zwrot...
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Witam macie moze jakies info jak ze zdrowiem Jarka dzisiaj czy bede w stanie jezdzic czy srednio z nim

Jak gram na Birkemose wiecej 2.5 wielki talent z Gorzowa latwe biegi ma na junioerach moze te 3 pkt przywiez

Wozniak 6.5 jeden z lidrow Szymon w parze z Thomsenem z kontuzja musi swoje pojechac a 7 pkt to nie tak duoz przeciez KK Bjerre i Krakowiaka powienin przywozic na spokojnie

Vaculik wicej 10.5 super forma Martina obok Zmarzlika lider ich w parze z Birkemose wiec na nim nie potraci a z rywali chyba tylko Niki moze go przywiez chociaz od tez po dzwonie z Danii
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +47
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Mikkel Michelsen vs Artiom Laguta, typ: Laguta (remis = zwrot) @1,57 - 1xbet 12-11

Nie mam pojęcia skąd pomysł na taką parę. Laguta przed nominowanymi już powinien być pewny wygranej nad Michelsenem.

Artiom pojedzie zapewne 6 razy, w dodatku ma w miarę łatwe biegi. Michelsen wręcz przeciwnie. Pojedzie minimum 2x z Janowskim, 1x z Laguta, w dodatku za Tajskiego będzie stosowane zastępstwo (o ile dobrze rozumiem) z którym zestawiony jest dwukrotnie. Nie widzę Michelsena, który w jakimkolwiek biegu łapie trójkę, więc mimo że kurs mizerny to ja wjeżdżam, bo powinien być missmatch, szczególnie jeżeli Michelsen pojedzie 5 razy.

Liczą się wszystkie biegi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Dziwie sie troche temu optymizmu w kierunku Birkemosa...typów na niego nie neguje ale tor w Grudzìadzu weryfikowal nie takich kozaków,do tego w zimie mial jakas przerwe w treningach ze wzgledu na problemy osobiste...sam osobiscie szukam typu przeciwko niemu moze nie w pkt ale w jakims pojedynku😉
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz +8.5 @1.65 STS
Zmarzlik powyżej 12.5 pkt. @1.57 STS

Trudny mecz do grania, nie widzę tu ciekawych opcji, więc idę w dwa bezpieczne zakłady. Grudziądz na pewno podbudowany wygraną ze Spartą, była ona jaka była, dwa punkty zostały w Grudziądzu. U siebie GKM musi jechać na maksa, o ile z wyjazdów ciężko będzie im nie przywozić łomotów, tak u siebie mogą namieszać. Stawiam więc, że przegrają, ale nie za wysoko. Dobrze jedzie KK, jest Bjerre, jest Przemo Pawlicki, który notuje lepszy start niż w zeszłym roku no i oczywiście Nicki, który wydaje się jedyną nadzieją GKMu. W Stali oczywiście Zmarzlik, którego też gram, bo jakoś nie widzę dla niego rywali. Można próbować komplet, jednak problem pojawi się, gdy Bartek będzie chciał bronić kolegów i może jakąś dwójkę przywieźć. Linia 12.5 wydaje się jednak niezła. Poza tym świetnie jedzie Vacul, Thomsen trochę w kratkę na początku sezonu, Woźniak bez szału i do tego słabiutki Karczmarz. Myślę, że poza Martinem i Bartkiem seniorzy Grudziądza mogą z resztą powalczyć. Do tego bardzo duży atut w postaci własnego toru i kto wie, co może się dziś w Grudziądzu zdarzyć.
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Po wczorajszym fatalnym dniu i skutecznosci zaledwie 50 % (2/4) z I i E-ligi żużlowej postanowilem, że nie będę szedłna ilość a jakość.

Dziś typem dnia jest:
Bieg juniorski: Grudziądz (+0.5 handi na gkm) - Gorzów 1 2.00 (sts) 10/10

Niestety sts przyjal ode mnie 2 kupony - oba za zaledwie 600 zł i od razu zdarzenie wycofał z oferty. Trzeba sledzić, czy inne buki to dodadzą lub czy pojawi się np. live.

Stal Gorzów przyjezdza bez swojego podstawowego juniora. Kontuzji na treningu nabawil się Kamil Nowacki, klub milczy, ale uraz jest na tyle powazny, że czeka go 2-3 tyg przerwy. Właśnie w drodze do Grudziadza jest...Kamil Pytlewski. Będzie to jego pierwszy start w tym roku, a jest kompletnie beznadziejny. Sadurski z LEszna to przy nim profesor. Dlatego wystawienie jeszcze handicapu na miejscowych to jakiś kiepski żart. NA live może pojawi się para Zielinski - Pytlewski (2 bieg) to tez trzeba grac ile fabryka da na Zielinskiego. JAk nie bedzie tu dziwnych przypadkow losowych, to Pytlewski zostanie o 20-30 metrów za wszystkimi juz po 1 okrażeniu.

Sprawdzajcie inne buki, może tam dodadzą ten juniorski, bo nigdzie w mediach nie poszło, że Stal ma dziure w formacji juniorskiej. Info o tym zapewne będzie gdzieś po południu.

Powodzenia!
Daj znać czy Ci wypłacili, bo miałem kiedyś akcję że dziady zrobiły zwrot tłumacząc się że błędnie wystawili zdarzenie, powodzonka
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław
Motor Lublin -4.5 pkt. @1.60 eWinner
G. Łaguta (-0.5 pkt.) vs Michelsen - 1 @1.60 eWinner
Motor poniżej 2.5 podwójnych zwycięstw @2.38 STS

Ostatni weekendowy mecz. Czuję, że Motor pociągnie dobrą passę i przy braku Taia wykorzysta swoją szansę. Liczę na Griszę, który cały czas szuka prędkości. Z meczu na mecz powinno być lepiej. W H2H z Michelsenem daję mu duże szanse.
Do tego mała liczba podwójnych zwycięstwy Motoru, bo jednak w kadrze Sparty są Janowski, czy łaguta, do tego ZZ, więc 5-1 będzie lublinianom wygrywać trudno, jednak na długości całego meczu to gospodarze powinni wyjść zwycięsko.

 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom