>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

II runda eliminacji do Ligi Mistrzów (21-22.07.2015) - rewanże

Status
Zamknięty.
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik

W pierwszych spotkaniach doszło do kilku niespodzianek. Ludogorets przegrał na własnej murawie z mołdawskim Milsami 0:1, Maccabi przegrało na wyjeździe z maltańskim Hibernians 1:2, Malmo bezbramkowo zremisowało z Żalgirisem, a Dynamo Zagrzeb nie pokonało Foli z Luksemburgu. Tym samym wiele niewiadomych przed nami i być może szykuje się kilka ciekawych pojedynków w rewanżach. Zapowiada się interesująco.

Zapraszamy do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Vardar Skopje - APOEL Nikozja

Widziałem większość pierwszego meczu i bezbramkowy wynik zupełnie nie oddaje przebiegu gry. Cypryjczycy długo się rozkręcali, ale z każdą minutą coraz bardziej dominowali nad Macedończykami. Pod koniec I połowy mieli dwie znakomite sytuacje z rzutów rożnych, jednak bramkarz Vardaru kapitalnie interweniował. W drugiej połowie Apoel też był dużo lepszy, ale wspomniany już przeze mnie Pacovski wychodził zwycięsko z trudnych sytuacji. Wiadomo, że Apoel jest obecnie słabszym zespołem niż cztery lata temu, kiedy pokonali Wisłę i świetnie radzili sobie w fazie grupowej.
Macedonia to ciężki teren, jednal liczę na to że Apoel potwierdzi, że ma po prostu lepszych zawodników i bardziej doświadczony zespół i awansuje do III rundy, gdzie czeka najprawdopodbniej FC Midtjylland.


Milsami Orgiejów- Ludogorec Razgrad

Analogioczna sytuacja jak powyżej. Bułgarzy posaiadali jednak większą przewagę niż Cypryjczycy, a pomimo tego osiągnęli gorszy wynik. Ludogorec praktycznie przez cały mecz prowadził grę i stwarzał podbramkowe sytuacje. Podobnie jak u Cypryjczyków, zawiodła głównie skuteczność. Gol dla gości padł po stałym fragmencie gry, gdzie zawodnicy mistrza Bułgarii zupełnie zapomnieli o kryciu. Trzeba jednak przyznać, że pod koniec meczu Mołdawianie mogli skarcić Ludo za niewykorzystane sytuacji i strzelić na 0-2. Wtedy Bułgarzy byliby w bardzo złej sytuacji przed rewanżem. Ludo rzuci się na Milsami od pierwszego gwizdka i kwestia czy uda im się szybko przełamać Mołdawianów. Ludo ma jeszcze całe 90minut i nie sądzę, że powtórzy się sytuacja z pierwszego meczu i goście po prostu wygrają. Doświadczenie z europejskich pucharów też powinno swoje zrobić.

Żalgiris - Malmo

Sytuacji podobna jak w powyższych spotkaniach, statystyki również.
Malmo rok temu było w identycznej sytuacji, gdzie zremisowali u siebie bezbramkowo z rywalem z podobnej półki. W drugim meczu pokonali rywala (wtedy FK Ventspils) i awansowali do trzeciej rundy. Kursy na Szwedów jak dla mnie zawyżone (rok temu bylo ok.1,5) i warto pójść w ich stronę. W tym sezonie zajmują dopiero szóste miejsce w lidze, jednak Żalgiris miałby problemy żeby się w tamtej lidze utrzymać. Dodatkowo od Litwinów odszedł Jakub Wilk, który był jendym z motorów napędowych mistrza Litwy. Nie strzelał zbyt dużo bramek, jednak asyst notował bardzo dużo. Jak dla mnie Szwedzi tego meczu nie przegrają.


Ludogorec + Apoel z remsiem @2,07 365 ⛔

Apoel DNB + Malmo DNB @2,24 365 -&gt; 1,45 ✅
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Vardar Skopje - APOEL Nikozja
Widziałem większość pierwszego meczu i bezbramkowy wynik zupełnie nie oddaje przebiegu gry. Cypryjczycy długo się rozkręcali, ale z każdą minutą coraz bardziej dominowali nad Macedończykami. Pod koniec I połowy mieli dwie znakomite sytuacje z rzutów rożnych, jednak bramkarz Vardaru kapitalnie interweniował. W drugiej połowie Apoel też był dużo lepszy, ale wspomniany już przeze mnie Pacovski wychodził zwycięsko z trudnych sytuacji. Wiadomo, że Apoel jest obecnie słabszym zespołem niż cztery lata temu, kiedy pokonali Wisłę i świetnie radzili sobie w fazie grupowej.
Macedonia to ciężki teren, jednal liczę na to że Apoel potwierdzi, że ma po prostu lepszych zawodników i bardziej doświadczony zespół i awansuje do III rundy, gdzie czeka najprawdopodbniej FC Midtjylland.

Milsami Orgiejów- Ludogorec Razgrad
Analogioczna sytuacja jak powyżej. Bułgarzy posaiadali jednak większą przewagę niż Cypryjczycy, a pomimo tego osiągnęli gorszy wynik. Ludogorec praktycznie przez cały mecz prowadził grę i stwarzał podbramkowe sytuacje. Podobnie jak u Cypryjczyków, zawiodła głównie skuteczność. Gol dla gości padł po stałym fragmencie gry, gdzie zawodnicy mistrza Bułgarii zupełnie zapomnieli o kryciu. Trzeba jednak przyznać, że pod koniec meczu Mołdawianie mogli skarcić Ludo za niewykorzystane sytuacji i strzelić na 0-2. Wtedy Bułgarzy byliby w bardzo złej sytuacji przed rewanżem. Ludo rzuci się na Mladost od pierwszego gwizdka i kwestia czy uda im się szybko przełamać Mołdawianów. Ludo ma jeszcze całe 90minut i nie sądzę, że powtórzy się sytuacja z pierwszego meczu i goście po prostu wygrają. Doświadczenie z europejskich pucharów też powinno swoje zrobić.
Żalgiris - Malmo
Sytuacji podobna jak w powyższych spotkaniach, statystyki również.
Malmo rok temu było w identycznej sytuacji, gdzie zremisowali u siebie bezbramkowo z rywalem z podobnej półki. W drugim meczu pokonali rywala (wtedy FK Ventspils) i awansowali do trzeciej rundy. Kursy na Szwedów jak dla mnie zawyżone (rok temu bylo ok.1,5) i warto pójść w ich stronę. W tym sezonie zajmują dopiero szóste miejsce w lidze, jednak Żalgiris miałby problemy żeby się w tamtej lidze utrzymać. Dodatkowo od Litwinów odszedł Jakub Wilk, który był jendym z motorów napędowych mistrza Litwy. Nie strzelał zbyt dużo bramek, jednak asyst notował bardzo dużo. Jak dla mnie Szwedzi tego meczu nie przegrają.

Ludogorec + Apoel z remsiem @2,07 365
Apoel DNB + Malmo DNB @2,24 365

Tak oczywiście Mołdawianie, dzięki za poprawienie.
Jaki Mladost? Milsami Orhei a Mladost Podgorica to dwa inne kluby?
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Astana - Maribor
Awans Astana @3.50 uni ✅ ✅ 3-1
Dziwnie wysoki kurs, zwłaszcza, że Maribor nie wyglądał jakoś specjalnie lepiej na własnym stadionie. Szybka bramka i Astana też miała trochę do powiedzenia. U siebie na sztucznej murawie w ciężkich warunkach atmosferycznych i z przewagą publiki Astana jest w stanie nie tylko wygrać, ale nawet awansować do kolejnej fazy eLM. Kazachskie zespoły słyną z dużo lepszej dyspozycji na własnym boisku, stąd dla mnie warto pokusić się o ten typ.
Rudar - Karabach
0-0HT @2.60 uni ✅ ✅
Czarnogórzanie na wyjeździe potrafili zremisować z Karabachem. U siebie pewnie są groźniejsi, ale raczej też przyjmą postawę defensywną. Kibice to bydło, mogą rzucać różnymi przedmiotami, piłkarze gości mogą się trochę &#39;przestraszyć&#39;. Jeśli wierzyć statystykom livesports to w całym meczu obie drużyny oddały ledwie 2 celne strzały na bramkę. Tak więc wydaje mi się, że tutaj także nie będziemy świadkami dużej ilości bramek.
Dila Gori - Partizan 2 @ 1.70 uni ✅ ✅ 0-2
Bardzo dobry kurs na Partizan. W pierwszym spotkaniu Gruzini odstawili murarkę i prawie udało im się uzyskać bezbramkowy remis. Na wagę zwycięstwa z rzutu wolnego strzelił Babovic. Generalnie Partizan bardzo dobrze gra w piłkę i mają z pewnością apetyty na awans. Skład wygląda nieźle, Gruzini będą musieli się otworzyć, a Partizan swoje zrobi.
Żalgiris - Malmo 0-0HT @2.60 uni ✅ ✅
Widzę under w tym spotkaniu. Przypomina mi ten dwumecz ubiegłoroczną batalię Malmo z Ventspills, gdzie Szwedzi nie potrafili długi okres strzelić gola. W rewanżu Łotysze mieli sytuacje na zwycięstwo, ale grzeszyli nieskutecznością, a Szwedzi strzelili jakiegoś farfocla. Tutaj sytuacja wydaje się podobna. Szczerze to bardziej obawiam się gola gospodarzy niż mistrza Szwecji.
Taki sam typ widzę w meczu Vardaru. ✅ Owszem APOEL jak i Malmo byli lepsi u siebie, ale teraz zagrają na wyjazdach, więc trochę stracą na mocy, gdy ich rywale urosną w siłę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
Żalgiris - Malmo 0-0HT @2.60 uni

Widzę under w tym spotkaniu. Przypomina mi ten dwumecz ubiegłoroczną batalię Malmo z Ventspills, gdzie Szwedzi nie potrafili długi okres strzelić gola. W rewanżu Łotysze mieli sytuacje na zwycięstwo, ale grzeszyli nieskutecznością, a Szwedzi strzelili jakiegoś farfocla. Tutaj sytuacja wydaje się podobna. Szczerze to bardziej obawiam się gola gospodarzy niż mistrza Szwecji.
Nie sposób się nie zgodzić, wtrącę tylko od siebie że Litwini się konkretnie wzmocnili w okienku:
- Donovan Slijngard (ponad 60 meczy w Eredivisie i ponad 100 w Jupiler League)
- Darvydas Šernas (No ten to wzmocnieniem nie jest. Na razie jeden mecz w Malmo i nie zaprezentował się dobrze.)
- Jorge Chula (ponad 60 meczy w Segunda Liga i 24 w Eredivisie, a na Litwie już błyszczał w lidze.)
- Lucas Gaúcho (W Omanie 10 bramek, na Litwie już asysta)


Ze znaczących piłkarzy odszedł tylko Wilk, cały kręgosłup drużyny został. Pamiętajmy także że do Malmo nie poleciał czołowy strzelec Litwinów Elivelto 17/10. Wiem że statystyki w prawdziwym życiu wymiękają, ale:



Malmo w lidze ostatnio słabo dwa remisy z przed ostatnią drużyną i przegrana z zespołem z góry tabeli. Ja jestem nawet skłonny postawić że Litwini awansują dalej po 2.83 w STS.⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
UEFA Liga Mistrzów
VMFD Zalgiris - Malmö FF
TYP: 1, kurs 3,80

Miałem dodać tylko typ w Typach dnia, jednak muszę coś napisać o tym meczu.
Zalgiris – każdy pamięta tą ekipę z meczu Lecha … „Litewski chamie klęknij przed polskim panem” … Wstyd i tyle. No, ale cóż, to jest piłka nożna i tu wszystko może się zdarzyć, wystarczy spojrzeć na wyniki z przed tygodnia…
Dodatkowym atutem będzie oczywiście własny stadion i nowa murawa (sztuczna).
Na konferencji przedmeczowej Malmo nastawia się na bramkowy remis. Jeżeli zakładają taki przebieg gry to już źle świadczy o tym. Myślę, że Zalgirys ten mecz wygra 1:0
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
MILSAMI - LUDOGORETS
Oglądałem większość pierwszego meczu i nie do końca jest jak opisał to wyżej Internista18. Mianowicie: Ludo na pewno było zespołem lepszym ale głównie w pierwszej połowie. W drugiej co prawda prowadziło grę ale tych sytuacji było już dużo mniej.
Inna sprawa, że w pierwszej połowie powinni strzelić ze 2-3 bramki jednak to, co robili w bramce obrońcy (tak, nie bramkarz) było wręcz niesamowite. Ten czarny niemal, że uratował ze 2 bramki to potem jeszcze jakoś koślawo strzelił dla swoich.
Jednak teraz Milsami zagra u siebie i wiadomo: kibice, stadion itd. Inna motywacja, inna spinka przez 90 minut.
Jedno na co warto zwrócić uwagę: mecz był bardzo ostry. Aż 9 (4-5) żółtych kartek i spokojnie mogły być czerwa. Nikt nie odstawiał nogi, czasem to wręcz wyglądało jakby w ogóle nie myśleli tylko najważniejsze było wjechać wślizgiem. I tu może być pies pogrzebany, bo wydaje mi się, że ktoś może pęknąć i może paść czerwo i to może całkowicie zmienić bieg wydarzeń.
Osobiście uważam, że granie na Ludo po 1.60 nie ma sensu ✅ . Od kiedy przyszedł nowy portugalski szkoleniowiec Ribeiro gra jeszcze się nie zazębiła do końca. Na pewno dla Ludo na plus, że wraca pauzujący Marcelinho.
VARDAR - APOEL
Trochę już o tym meczu napisano ale ja idę w inną stronę. Oba zespoły mają ostatnimi czasy problem ze strzelaniem goli. W ostatnich meczach po zakończeniu sezonu rozegrało 3 sparingi i mecz z APOEL&#39;em - wszystkie under 2.5. Maksymalnie strzelali 1 gola na mecz.
APOEL podobnie kicha. Na turnee w Polsce zagrali tragicznie przegrywając 3/3 i strzelając po jednej bramce Lechii i Arce. Meczu z Doxą nie liczę, bo to totalny outsider.
W ostatnim meczu APOEL rzeczywiście był lepszy ale ich niemoc strzelecka jest ogromna. Inna sprawa, że jakichś setek nie mieli. Groźne strzały ale w sumie setkę to może jedną mieli (przestrzeloną obok słupka).
Kolejnym atutem underu jest forma bramkarza VARDARu. Gość nieźle dawał radę i wyłapał ze 3 groźne strzały. Pozostałe były dość przewidywalne lub słabe.
Reasumując: dobry bramkarz Vardaru, APOEL na wyjeździe, niemoc strzelecka oraz - jak podejrzewam - brak chęci którejś z drużyn do otwarcia wyniku = under 2.5 @ 1.62 Uni ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jendru 156

jendru

Użytkownik
Witam po pierwszych meczach rundy doszlo do kilku niespodzianek (Ludogorets,Dinamo Zagrzeb,Malmo,Maccabi ) jedno jest tylko nie wiadomo czy tu byl czysto sportowy aspekt rewalizacji.Bo jesli zagrzeb nie potrafi w przewadze jednego zawodnika wygrac z kelnerami z luxemburga to cos czuje ze nie tak ,To tak na wstepie mojego pisania .Ja chcialbym podzielic sie moim spostrzezeniem na jeden mecz zaznaczam ze typ ryzykowny chodzi mi o mecz (Lincoln -FC Midtyland)jak wiemy pierwszy mecz wygrali duncycy tylko 1-0 i przegladajac statystki tego meczu zauwazylem ze wcale tam tak rozowo duncycy nie wygladali nawet w drugiej polowie gdzie amatorzy z gilbartaru wcale nie ustepowali w statystykach poprostu walczyli 53-47dla dunczykow na swoim boisku .Do czego zmierzam ze tu na wyjezdzie dunczykom nie bedzie tak latwo wygrac ja ide w strone waleczego Lincoln .i i przy odrobinie szczescia czuje ze moze byc tu niespodzianka typuje zwyciestwo Linoln fc-1 12@w tipico
 
M 59

mixon

Użytkownik
Maccabi Tel Aviv (Isr) – Hibernians (Mlt): Maccabi AH-2 kurs 1,7 Bet365
Połowa/Koniec: 1/1 kurs 1,57 Uni.bet
Nie wiem jak to się stało, że Maccabi przegrało pierwszy mecz. Prowadząc do przerwy 1:0, dało sobie strzelić w ostatnim kwadransie dwie bramki po uderzeniach głową zawodników gospodarzy. Nie jestem pewien czy ten mecz odbył się w 100% sportowej rywalizacji, być może goście w tym meczu mając korzystny rezultat nieco przysnęli i ambitni gospodarze zdołali odwrócić losy spotkania. Tak czy siak dzisiaj w Izraelu Maccabi nie może myśleć o oszczędzaniu się i musi od razu rzucić się do odrabiania strat. Teoretycznie wystarczy skromne 1:0, ale przy takim wyniku jakaś wrzutka na aferę w końcowej fazie meczu może skończyć się dla nich tragicznie, więc będą dążyć do wyższego prowadzenia. A jako że są zespołem lepszym powinni ten mecz spokojnie kontrolować i strzelić kilka goli.


Steaua Bucuresti (Rou) – Trencin (Svk) – 1 kurs 1,77 Redbet
Oglądałem fragmentami pierwszy mecz w tej rywalizacji i widać było doświadczenie oraz ogranie w Europie drużyny rumuńskiej. Patrząc na suche statystyki to gospodarze mieli przewagę, ale większość ich sytuacji to strzały z dystansu, często blokowane przez obrońców albo wyłapywane przez bramkarza, ogólnie nie stwarzające poważnego zagrożenia. Goście jak już zaatakowali to pod bramką Słowaków było gorąco i w końcu po ponad godzinie gry Steaua strzeliła gola, a po kilku minutach dobiła rywala praktycznie rozstrzygając losy awansu. W rewanżu mogą w zasadzie zagrać trochę asekuracyjnie i to jest ryzyko tego typu, ale ja liczę, że przed własnymi kibicami też będą chcieli coś pokazać i odniosą przynajmniej jednobramkowe zwycięstwo.


Myślałem jeszcze o Ludogorets, ale jak patrzę na ich ostatnie wyniki to nie jestem pewny czy z tą drużyną jest wszystko w porządku, nawet bramek nie strzelają. W rywalizacji z Mołdawianami dalej są faworytem, mimo niekorzystnego wyniku z pierwszego meczu, ale teraz jednak czeka ich wyjazd, a tam Bułgarzy nie są już tacy przekonujący. No chyba że ta ustawka o której ktoś tu wspominał stała się faktem i teraz goście spokojnie wygrają ;)
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; mso-bidi-font-size:11.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;,&quot;serif&quot;; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Dila Gori - Partizan ⛔
Na szybko, bo już za ok. 30 mecz.
Pierwszy mecz: totalna dominacja Partizanu. Gruzini po prostu kopali byle dalej od bramki. Jedynie nieudolność &#39;napastników&#39; Partizanu uchroniła ich od większej porażki.
Efektem jest skromna - 1-bramkowa - zaliczka Serbów.
Dziś wydaje mi się, że schemat będzie podobny: pierwsza połowa będzie po kontrolą Partizanu i nikt nie zaryzykuje, a w drugiej Gruzini będą musieli się otworzyć i dostaną ze dwie bombki. Tak więc z mojej strony:
HT/FT X 2 @ 4.50
 
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
Molde powyżej 6.5 rzutu rożnego @ 3,10 BetCity ⛔ ⛔ Do przerwy zgodnie z oczekiwaniami - 0-4 w rożnych. Ale potem praktycznie przestany mecz i końcowy rezultat rogów 0-5. Typ podany poniżej wszedł, główny niestety nie.
Dzisiaj mam jeden singiel, reszta to lekkie single po wysokich kursach, wszystko dotyczy rzutów rożnych. Jeżeli ktoś liczy, że obojętnie przejdę obok takiej promocji u naszych &quot;przyjaciół&quot; ze wschodu, to się myli. Nie utożsamiajmy jednak promocji, z jakimś niezwykle pewnym zakładem, bo daleko nie zajdziemy. Niemniej jednak dość ciekawie wystawione kursy i value po stronie tego typu. Jakby nie układał się mecz, to Molde zawsze będzie parło do przodu skrzydłami i szukało kornerów. Wynik pierwszego spotkania mnie zupełnie nie przeraża - nie sądzę, by mieliby odpuścić dzisiejszą konfrontację. 9, 9, 6, 4, 7, 10. Liczby mówią same za siebie. Te mniejsze ilości zrobili w spotkaniach z konkretniejszym Rosenborgiem, oraz Sarpsborgiem - gdzie mecz szybko ułożył się po ich myśli, i nic już nie musieli. Tutaj niby mogą wyjść z podobnego założenia, ale skład się nieco różni - dziś w wyjściowym zestawieniu zarówno groźna dwójka w ataku - Sander Svendsen oraz Ola Kamara, jak i dwóch dynamicznych skrzydłowych - Mattias Mostrøm i Mohamed Elyounoussi. Nie widzę innej opcji, jak kilka kornerów dla przyjezdnych. W pierwszym meczu w tych fragmentach było 9-0 dla nich.

Przy dobieraniu typów do zakładu akumulacyjnego przyjąłem zasadę ogólną gry w stronę faworyzowanych ekip, które w pierwszych meczach stłamsiły swoich przeciwników w liczbie kornerów. I tak po kolei wyjaśniając... Bułgarzy 11-5 w kornerach w pierwszym spotkaniu, mimo to porażka. Dzisiaj od początku zaatakują, spokojnie to powinni pokryć. Ludogorets powyżej 7.5 RR @ 3,0✅. Z większych kursów po mniejszej stawce dokładam jeszcze Molde (-3,5 RR) @ 4,80✅, jednak to jest tylko dodatkowy zakład - naszym głównym jest ta śmieszna linia wystawiona na norweską drużynę. Oprócz tego singlami za małe stawki Ludo (-5,5 RR) @ 5,10✅, Midtylland (-5,5 RR) @ 5,40⛔ oraz Apoel (-3,5 RR) @ 5,30✅. Odradzam natomiast granie rożnych w meczu Maccabi - przegrali, to fakt, ale po nabiciu w pierwszym meczu zaledwie czterech rożnych teraz dostajemy od buka linie w postaci 9.5... śmiech na sali. No chyba, że ktoś lubuje się w underach, to ten mecz do przemyślenia.
Z tego dnia płynie dosyć pożyteczna lekcja, być może w kontekście jutra będzie można ją wykorzystać. Mianowicie faworyt, który pierwszy mecz dominował, czyni to również w drugim (zasada dotyczy handicapów, znalazła potwierdzenie również w meczu Malmo), pomijając oczywiście tych, którzy są niebywale faworyzowani - Midtylland i Maccabi (w obu przypadkach handicapy były zawyżane). Ale jeżeli mamy przed sobą podobne kursy na &quot;Kto więcej rożnych?&quot;, gdy ewidentnie jedna druzyna powinna zdominowac mecz, a kursy nie wiedzieć czemu są wyrównane, warto grać handicap w jej stronę. Ludogorets, Malmo, Apoel, Molde...a i jutro swoją dominację w kornerach powinna zaznaczyć któraś z faworyzowanych ekip, pokrywając maksymalny handicap. Videoton, Celtic - to moi faworyci do pokrycia handi, ale szumu powinny też ekipy z Zagrzebia i Borysowa.
Zapewne już jutro dopiszę do dzisiejszej czwórki jeszcze któreś z wyżej wymienionych ekip ;)
cdn
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 37

gram_grubo

Użytkownik
Rudar Pljevlja-Karabach Agdam

Drużyna z Czarnogóry podejmie Azerski Karabach. Gospodarze ostatni raz w lidze mistrzów grali 5 lat temu z bardzo słaby skutkiem. Obecnie drużyna wzmocniła się od ostatniego sezonu pozyskując kilku wartościowych graczy co świadczy o chęci pozostania na dłużej w ligowej czołówce jak i lidze mistrzów.
Krewki kraj, ludzi o dużym temperamencie, walecznych, po wywiezieniu remisu z ciężkiego terenu napewno zrobią wszystko, żeby tego nie zaprzepaścić. Karabach z kolei to drużyna własnego boiska, ma wiele atutów, być może nawet więcej tych ofensywnych niż Rudar natomiast handicap jaki buk wystawił na bramki z ich strony jest na tyle duży, że warto go zagrać.

Rudar Pljevlja-Karabach Agdam 2 drużyna under 1,5 bramki 1,60 ✅


Maccabi - Hibernian

Kolejny mecz, w którym handicap wystawiony przez buka jest bardzo zachęcający. Jeżeli ktoś myślą, że w lidze mistrzów jakaś drużyna położy się i da sobie nastrzelać bramek to jest w błędzie. Przede wszystkim same rozgrywki są mega kopem motywacyjnym dla piłkarzy i działaczy. Hibernians wywożąc taki a nie inny wynik z pierwszego meczu u siebie ma prawo być podbudowany, zmotywowany i pewnym jednego, Maccabi jest do ogrania. Wbrew pozorom zespół z Tel Aviv kontrolował spotkanie na Malcie ale kto powiedział, że zespół który trzyma piłkę jest groźniejszy? Na pewno Izrael to ciężki teren, a Macabi jest zespołem lepszym taktycznie i technicznie, ale to nie daje im aż tak dużej przewagi z zespołem z Malty, który zdominował swoją ligę i na pewno nie jedzie położyć się przed Izraelczykami, którzy są faworytem i to na nich ciąży presja, a ich sytuacja obecnie jest nieciekawa.

Maccabi - Hibernians(0:2) 02 1,86
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pingwin66 308

pingwin66

Użytkownik
Ja wiem, że statystyki nie grają itd., ale nie uwierzę, że Żalgiris dzisiaj przegra. Wystarczy sprawdzić statystyki z ich meczów u siebie. Ok, liga litewska to inna półka, niż szwedzka, no ale bez jaj - traktowanie Malmö jak bitych faworytów to dla mnie śmiech na sali. To, że przeważali w pierwszym meczu nic tutaj nie będzie znaczyć. Zalgiris pojechał do Szwecji po to, żeby nie stracić bramki, podobnie jak Omonia. U siebie sprawa będzie wyglądała zupełnie inaczej i nie zdziwią mnie bęcki od Litwinów. Ale asekuracyjnie:
Zalgiris - Malmö 1x⛔ 0-1
1,80 bet 365
Pozdro
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Crusaders - Skenderbeu
Dziwi mnie trochę że nikt nie zwrócił uwagi na to spotkanie. Skenderbeu przed sezonem konkretnie wzmocnione w ataku, przyszedł skrzydłowy Esquerdinha który z tego co widzę w sparingach jak i dziś ma być partnerem w ataku Salihiego który jest również nowym nabytkiem. Hamdi lata temu robił sporo dymu w Austrii w barwach Rapidu Wiedeń, później liznął trochę Stanów, Izraela by wrócić do rodzimej ligi przed obecnym sezonem, ma dobry strzał z dystansu, dobrą technikę, widziałem go w klku spotkaniach reprezentacji gdzie potrafił wnieść ożywienie, są Abilaliaj i Bułgar Hristov który powinien być wyróżniającym się zawodnikiem w zespole choć dziś tylko na ławce. Nie mniej te wzmocnienia przed sezonem są bardzo mocne moim zdaniem. Mimo wysokiego zwycięstwa w pierwszym spotkaniu (4:1) wychodzi podstawowy skład więc nie ma mowy o luźnym podejściu. Gospodarze dziś z poważnymi brakami w składzie, nie zagrają: Paul Heatley (32/27 najlepszy strzelec), Gavin Whyte (34/9 podstawowy napastnik) i Timmy Adamson (31/5). Braki w ataku poważne a przecież trzeba odrabiać 3 bramki straty. Do tego z zmienników nie ma takich zawodników jak Barry Molloy, Emmet Friars, Chris Morrow czy Jordan Forsythe więc pole do rotacji bardzo się skurczyło. Goście dla porównania tylko bez jednego obrońcy - Tefika Osmaniego. Albańczycy mieli jakąś przygodę z wizami przed przylotem czy nawet w trakcie już na miejscu ale z tego co znalazłem informacje wszystko dobrze się skończyło więc mogli się spokojnie przygotować do meczu. Pierwszy mecz to absolutna dominacja, szybko gra piłką, mocne skrzydła z dobrym dośrodkowaniem tak lewe jak i prawe no i czasem ciekawa prostopadła piłka wyszła. Generalnie gospodarze muszą zaatakować od samego początku, z taki zawodnikami jak Salihi na szpicy czy Berisha na skrzydle to woda na młyn. Po za tym litości O&#39;Neill to kompletny ogór w bramce, wypluwa każdą piłkę przed siebie, wystarczy dać mu okazję się pokazać, uderzyć z dystansu a sam się połamie a nawet jeśli nie, to cwaniactwo Salihiego w polu karnym pozwoli mu dopaść to takiej piłki. Nie widzę żadnej szansy choćby na remis gospodarzy, nie z tymi brakami w ataku i z tak żałosnym bramkarzem w składzie.
Skenderbeu @ 2,20
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Ciekawie się zapowiada mecz Dundalk - BATE, dziś chciałem sprawdzić jakie są kursy na overy, ku mojemu zaskoczeniu bardzo fajny kurs na over 2.5 który wynosi 2.02, moim zdaniem warty zagrania, w pierwszym meczu u u BATE padł wynik 2:1, było mnóstwo sytuacji bramkowych, dodatkowo gospodarze wtedy popełnili głupi błąd i stracili bramkę która zwiększa szansę dla Dundalk, Irlandczycy w swojej lidze grają ofensywną i skuteczną piłkę, potrafili rozgromić sowich rywali 6:2, 5:0 czy 8:1, A Białorusini dużo słabiej grają na wyjazdach, w ostatnich latach w eliminacjach LM na wyjeździe nie udało im się wygrać ani razu, przegrali też ostatni mecz w pucharze Białorusi i to w 1/16 finału może się oszczędzali na LM i mieli rezerwowy skład ale morali im to nie podniosło, ja wierzę, że Dundalk stać dziś na awans do kolejnej rundy, kluczowe będzie strzelenie przez Dundalk pierwszej bramki, może dojść wtedy do fajnego ofensywnego meczu, tak więc ja typuje tu dziś:
Dundalk - BATE
Over 2.5, kurs 2.02 @ Pinnacle ⛔ 0:0, Kiepsko, więcej się spodziewałem po Dundalk.....
 
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
Celtic (-5.5 RR) @ 6,40 BetCity ⛔
I znowu źle wybrałem... po godzinie gry wynik w rożnych był niesamowity: 0-6. Wszystko szło po mojej myśli i...posypało się po objęciu prowadzenia przez Celtic.
Na wąskich islandzkich boiskach grający z dwoma (mało istotnymi dla typu) zmianami przyjezdni ze Szkocji nie powinni mieć problemów z wywalczeniem kilku rzutów rożnych. Zwłaszcza, jeżeli pamiętamy jak wyglądał pierwszy mecz, i wynik w kornerach: 9-1. Mackay-Steven i Armstrong na bokach nie powinni mieć problemów z akcjami na bokach i spokojnie powinni parę rożnych wywalczyć. Tym razem gram inaczej niż wczoraj, bo w końcu Molde handicap pokryło, a overku rogów już nie. Celtic nic nie musi, a i gospodarze raczej szans w tej konfrontacji nie mają. O ile z tyłu nie będzie nerwów (a sądząc po składzie być nie powinno), to jeśli nie będą czekać na ataki Islandczyków, a grać z przodu, to taki zakład ma rację bytu.
Dorzucam też over 3.5 kartki po kursie 1,83, bo Jonathan Lardot jest dość aptekarskim sędzią i kartkami potrafi szastać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom