>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

IEM Winter 2021

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
obraz.png
Data: 2 grudnia - 12 grudnia 2021
Miejsce: Sztokholm (Szwecja)
Liczba drużyn: 16
Pula nagród: 250 000 $
Szczegóły na stronie hltv.org

Kursy z BETFAN na zwycięzcę turnieju:
Bez tytułu.png
Zapraszam do podawania analiz oraz merytorycznej dyskusji!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +461
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Na dobry początek taki dubelek:

Astralis - NIP
Virtus Pro - ENCE
@2.70 STS


Krótko. Astralis po turnieju BLAST pokazało się z bardzo dobrej strony. BlameF i k0nfig zrobili świetne wejście do drużyny, widać że dają sporo dobrego. Wręcz przeciwnie zaprezentowała się drużyna NIP'u, do tego device moim zdaniem trochę spadek formy.
A drugi mecz to utrata Snappiego przez ENCE. Snappi otrzymał pozytywny wynik na COVID-19 i zastąpi go Pavle „⁠Maden⁠” Bošković. Myślę, że może mieć to spory wpływ na gre tej druzyny, ktora juz w swoim podstawowym składzie nie grała najlepiej. Porównując oba zespoły po wynikach chociażby z ubiegłego Majora to VP zaprezentowało się znacznie lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
device - lucky 1 1.45 ✅

Device zapewne będzie mocno zmobilizowany na nowe Astralis, a w parze z takim zawodnikiem jak Lucky spokojnie powinien sobie poradzić, dlatego idealny bet do dubla.

kennyS - AmaNEK 1.75✅

Na temat formy kennego nic nie wiadomo, ale w zestawieniu go z Amankiem biorę tę parę w ciemno, gdyż nie przekonuje mnie gość, o którym się mówiło, że może pożegnać się z ekipą francuską + dodatkowo na majorze nie grał jakiegoś fenomenalnego cs-a.

ewinner = 2.54✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +832
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Dobra więc tak na razie imo do przewidzenia mecze były oprócz NIP na Nuke z Astralis :D
Czas na BO 3 :(
G2? Astralis?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
O ile można się zgodzić, że Astralis wygra z MOUZ, o tyle mam wątpliwości czy G2 poradzi sobie z Liquid.
Osobiście uważam, że to nie będzie łatwy mecz dla G2 i raczej skłaniałbym się bardziej o pogranie handi +1,5 mapy na Liquid niż wygraną G2. Niby tyle plotek o rozpadzie drużyny a jednak dalej ze sobą grają i wygrywają mecze. KennyS wrócił ale co z tego, czy wniesie coś więcej niż nexa? Zobaczymy, ja na ten moment jestem sceptycznie na nich nastwiony.
 
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Drugi dubelekna dziś sorry zbytnio nie mam jak pisac analizy bo jade samochodem

device - apex 1 1.57⛔

Astralis - Mouz 1 1.47✅

Ewineer = 2.31⛔

Jeśli musi być analiza admin zapewne usunie post.
 
Ostatnia edycja:
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Astralis + G2 @2,32 Unibet EZ

Ja jadę po pewniakach. Astralis przez wielu z Was wymieniani jako finalista zaliczył falstart. O MOUZ mówi się dużo że niedługo ten skład już się rozpadnie/zostanie zastąpiony przez kogoś z Akademii. Myślę że będzie łatwo i przyjemnie.
G2 zagrało tak słabo że ich tak źle oceniacie czy może TYLOO tak dobrze? Przecież było 12:3 po pierwszej połowie. Ja widziałem trochę inaczej te spotkanie bo parę rund było mega stykowych i wg mnie gdyby huNter tutaj zabił somebody byłoby wcześniej po meczu. Ja się wcale nie zdziwię jak TYLOO wygra z OG lub wygra mapę. Nie doceniam i nie będę doceniał obecnego składu Liquid. G2 powinno ich sklepać. Już się nie mogę doczekać jak kennyS zamiata nimi z awp
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +702
K 597

Kamaxryby

Użytkownik
Astralis + G2 @2,32 Unibet

Ja jadę po pewniakach. Astralis przez wielu z Was wymieniani jako finalista zaliczył falstart. O MOUZ mówi się dużo że niedługo ten skład już się rozpadnie/zostanie zastąpiony przez kogoś z Akademii. Myślę że będzie łatwo i przyjemnie.
G2 zagrało tak słabo że ich tak źle oceniacie czy może TYLOO tak dobrze? Przecież było 12:3 po pierwszej połowie. Ja widziałem trochę inaczej te spotkanie bo parę rund było mega stykowych i wg mnie gdyby huNter tutaj zabił somebody byłoby wcześniej po meczu. Ja się wcale nie zdziwię jak TYLOO wygra z OG lub wygra mapę. Nie doceniam i nie będę doceniał obecnego składu Liquid. G2 powinno ich sklepać. Już się nie mogę doczekać jak kennyS zamiata nimi z awp
Też myśle że Tyloo moze wziąć mape, a co do G2, pierwsze mecze owszem moga być mylące, ale wg mnie to tykająca bomba jest, może wypalić ale może być totalna klapa. Elige i Naf są w niezłej formie, zobaczymy co czas przyniesie.
 
Claire 4,7K

Claire

Użytkownik
Postanowiłam ominąć całkowicie BO1. Napaliłam się strasznie na Astralis, ale zagrałam już Astarlis finalista i Astralis win IEM i przeczekałam. Dalej uważam, że mogą dojść do finału. Myślałam, że jedyną niespodzianką w Bo1, może być Gambit a tu zonk, Heroic pewnie zawaliło kupony wielu. Tragiczny występ. Późny powrót, rezregulowane celowniki. Nie było pomysłu na Godsent.

Wracając do Astalis. Słaby start ale z Mouz pokazali EZ Acient i poprawny Mirage. Jednak moje zapały na finał tudzież zwyciąztwo zmalały :(. Nie ma tej energii co przed własną publiką na Blaście. Tam wszyscy byli mocno nakręceni.

Typy na jutro:

Fnatic - Ence - 1,38
Big - Godsent - 1,65
Lvbet

Fnatic

Mezii pokazał dziś sporo fajnych akcji. Smooya wpasował się w zespół. Grają już jakiś czas i widać, że Fnatic wraca. Generalnie z Gambit była szansa na więcej ale nie na Ancient. Słabe veto. Ich CS wygląda solidnie. Ence z Madenem na stand-inie w Bo3 nie widzę. Dycha sam tego meczu nie ugra.

Big
Świetny mecz z Faze. Syrson na AWP wymiatał. To był stary dobry Syrson. Agresywna gra, dobry aim. Nie pownni mieć problemu z Godsent, które może wygrać z każdym (mapę) i zagrać treagicznie z jakimś teamem z tier 2 czy tier 3. Taco jak dla mnie dobre chwile ma już za sobą i jutro niemcy przejadą się po Brazyliczykach.

A 1 dzień z IEMem kończymy tak <3 <3 <3

261124592_650416956339492_6279488249818692039_n.jpg 261363277_1775904649286412_6477647626646600294_n.jpg 261746886_336843924445684_5025600510585056550_n.jpg 261849997_2076832692465117_1108411598873401006_n.jpg 261892458_2992653887614909_4073302275038134767_n.jpg


Kocham pewniaczki <3 xD
(PS. Bałam się tylko o G2 reszta IZiiiii)
 
Otrzymane punkty reputacji: +697
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Ja też w sumie zadowolony po wczorajszy, dorzuciłem Premier League do tych podanych typów i wyszło dobrze.

Na dzisiaj bez ceregieli - Fnatic + Astralis + Heroic @3,14 unibet


Nie ma co się powtarzać 50 razy. Astalis na innym biegunie niż Liquid. Jak dla mnie to jest najpewniejsze. Fnatic zaznało pierwszej porażki, gra mecz o wszystko z ENCE które jest po drugim biegunie. Ostatni ograli ich na DH gdy ENCE było w swojej pierwszej piątce to czemu teraz mieliby mieć problem? Na koniec Heroic które powinno wygrać z FaZe które niedawno też ograli na Blast. Tam też ich polecałem. Jak dla mnie powinno być spoko i łatwo.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Może nie z IEM ale na jutro polecam Ecstatic w spotkaniu z Nemiga. Kurs 1,32 można gdzieś dołożyć, ja osobiście gram dw 2:0 po kursie 2,13 w sts. Ecstatic gra od dłuższego czasu solidnego csa, uważam ze są obecnie poziom wyżej od Nemigi i powinni zamknąć to w dwóch mapach. Pokonali takie drużyny jak Entropiq , EF, a Nemiga jest drużyna słabsza od tych ekip.
 
Otrzymane punkty reputacji: +245
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Takie ciekawe mecze a tu cisza?
Co gracie w meczu Vitality vs G2? Bo wydaje sie ze Vitality to wezmie ale kurs troche słaby jak na takie ryzyko.

No i jeszcze Liquid vs NIP, trudno powiedziec
 
Ostatnia edycja:
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Ja niestety od półtora dnia bez możliwości pisania analiz (raczej brak czasu), trochę obstawiałem po cichu w zaciszu domowym. Jutro powinno być już lepiej i skrobnę jakieś przemyślenia po dzisiejszym dniu.
 
Claire 4,7K

Claire

Użytkownik
Takie ciekawe mecze a tu cisza?
Co gracie w meczu Vitality vs G2? Bo wydaje sie ze Vitality to wezmie ale kurs troche słaby jak na takie ryzyko.

No i jeszcze Liquid vs NIP, trudno powiedziec
No właśnie same ciekawe ale ja nic nie pograłam
Gambit na farcie
Fnatic na farcie
Vitality za mały kurs

Chciałam uderzyć w NIP i VP ale dziś odpuszczam.

Chyba, że jeszcze złożę VP z Gambit, bo fnatic raczej ich nie pokona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom