>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne IEM COLOGNE 2022 (5-17 Lipiec)

Status
Zamknięty.
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
2022-07-02_15h55_47.png
Runda Wstępna:
5 lipca - 6 lipca 2022
Pula nagród: 28 000 $
Drużyn: 16​
  • Mecze otwarcia Bo1​
  • Wszystkie pozostałe mecze Bo3​
  • 8 zespołów awansuje do fazy grupowej​

Vitality, Heroic, Spirit, BIG, Astralis, Outsiders, Imperial, MOUZ, Movistar Riders, MIBR, paiN, 00Nation, Complexity, Sprout, ORDER, TYLOO.


TURNIEJ:
7 lipca - 17 lipca 2022
Pula nagród: 972 000 $
Drużyn: 16 (8 z Rundy wstępnej + 8 czekających)
FaZe, NaVi, ENCE, cloud9, G2, FURIA, NIP, Liquid
  • Dwie grupy po 8 drużyn w każdej, drabinka podwójnej eliminacji​
  • Top 3 każdej z grup awansuje do play-offów​
  • Wszystkie mecze Bo3​



Zapowiada się ciekawe wydarzenie, turniej wysokiej rangi. Na następny taki turniej będziemy musieli poczekać do października.
To już drugi IEM tego roku (I IEM Katowice 2022). Scena CS'a zmieniła się diametralnie, to cieszy. Mocniejsze mapoole, brak jednnostronności drużyn dominujących, lub tych z rankingu top 5, co za tym idzie? Granie w stronę dogów to dobre wyjście. Na pewno ja widzę kilka drużyn, które mogą namieszać i to bardzo, widzę drużyny, które będą stawiane w roli faworytów spotkań, ale ich gra jest bardzo bard dazo przeciętna. Nie jestem w stanie wskazać lub dać jakąkolwiek predykcje faworyta turnieju. Za wcześnie, na to. Będę starał się być z Wami na bieżąco w tym temacie. To już kolejny turniej na forum pod moją wodzą. Cieszy fakt, że do tematów zagląda co raz więcej użytkowników. Dziękuje.
Oprócz tego tematu to zapraszam do wzięcia udziału w Konkursie na naszym forum.
KONKURS BETCRIS IEM COLOGNE 2022 (link - pojawi się wkrótce)

Turniej rusza za kilka dni, może wymienimy parę zadań odnośnie drużyn, dyspozycji przed rozpoczęciem turnieju.
2022-07-03_17h17_01.png
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1264
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Pierwszy dzień drugiego IEMu w tym roku.
Z meczy można znaleźć kilka wartych zagrania rynków. Ja proponuję

MIBR - Movistar
Movistar win 1.60
handi rund Movistar -2.5 1.90
handi rund Movistar-3.5 2.25
under 26.5 rundy 1.97

Obie drużyny w rankingu dziela jedynie 2 miejsca ale w jakości dysproporcja już jest wieksza.
H2H jest bezlitosne dla Brazylijczyków - 3:0 w bezpośrednich pojedynkach prowadzą Hiszpanie.
Ostatnie spotkanie miało miejsce na poprzedzającym ten turniej Challengerze w Valenci. Był to pogrom, bo MIBR ugrali jedynie 3 rundy. Ogólnie Ridersi przejechali się po przeciwnikach w bo1 oprócz MIBR rozbili jeszcze Hummers do zera, a w fazie pucharowej z Sprout wygrali 2:0 i dopiero w finale z Outsiders napotkali problemy triumfujac nie tylko w pełnym wymiarze map ale także na zwycięskich mapach wykorzystując pełną pula rund.
W dobrej formie wydają się Alex I mopoz (oboje pokryli linię wystawione przez betclica ), jak pojawia się rynki na zabójstwa warto się im przyjrzeć.
Z kolei MIBR po zwycięstwie nad Rare Atom kolejno przyszly porazki z Movistarami i w rewaznu z Chinczykami ulegli 0:2.
Ciężko widzę szybkie odrodzenie się Brazylijczyków i rozpoczecie walki w tym turnieju z zwyciestwem na koncie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +680
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
MIBR - Tyloo
MIBR win bo3 1.43
Tyloo under 14.5 rundy na 1 mapie 1.81
under 2.5 mapy 1.67
MIBR -1.5 mapy 2.4

MIBR pozytywnie zaskoczyło w pojedynku z Movistar, wygrywając pierwszą połowę 11:4, jednak zmiana stron przyniosła im jedynie rozczarowanie. Teraz muszą wygrać aby pozostać w turnieju, podobnie jak dziesiejsi przeciwnicy. Nie widzę jednak dużych szans dla chińskiej formacji. Pomimo że ugrali 9 rund Vitality to obraz może być przekładany przez 1 połowę gdzie ulegli 1:14, a 2 część to duze rozluźnienie Francuzów I spokojna kontrola wyniku.
Poszukam także szybkiego rozstrzygnięcia przez Brazylijska drużynę, bo już raz tak eliminowali tyloo I to 3 tygodnie temu. Chińska drużyna nie ma zbyt wielu argumentów aby pozostać w grze kosztem MIBR.

Grubo pojechali 😂
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
ENCE - Vitality

ENCE win 1.62
1 Mapa Ence -2.5 2.12
2 Mapa over 25.5 1.51


ENCE startuje IEM z drużyną z sąsiadem w rankingu. Jednak forma Vitality pozostawia sporo do życzenia. Turniej zaczęli od wygranej na Tyloo, następnie troche sensacyjnie ulegli Movistarom I musieli wczoraj wywalczyć awans z Sprout po pełnej bo3. Nie był to spacerek, szczególnie na 1 mapie gdzie do rozstrzygnięcia była potrzebna dogrywka, druga odsłona wygrana do 11, natomiast 3 do 10 to słaby wynik jak na pojedynek drużyny z top5 z ekipa z poza najlepszej 20.
ENCE zaliczylo udany Major w Antwerpii czy IEM Dallas gdzie doszli do kolejno półfinalu i finału gdzie polegli na C9. Blast i Roobet Cup bez większego sukcesu ale traktuje to jako obniżenie tempa przed ważniejszym turniejem. Na Blast spotkali się że sobą I wygrali francuzi, był to dosyć wyrównany pojedynek na obu mapach.
Dziś jednak widzę triumf Dychy I hadesa nad chwiejnym Vitality, raczej nie w 2 mapach ale w sumie czemu nie :p
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Movistar - Vitality

Powtórka spotkania sprzed kilku dni. Tam po pełną pulę sięgnęli Hiszpanie. Ich ogólną liczbę 7 wygranych z rzędu robi wrażenie, tym bardziej że w ramach tego streaku rozegrali 11 map i przegrali jedynie jedna na Outsiders w finale turnieju w Valencii. Na tym IEMie 1 mapa na Vitality była jeszcze zacieta, natomiast druga nie pozostawila złudzeń i skonczyla sie w 20 rundach. G2 miało sprawić większe problemy Movistarsom I w sumie tak było bo ugrali oni kolejno 12 I 9 rund w wczorajszym meczu. W dobrej formie są SunPayus I mopoz, którzy to wymieniają się palma pierwszeństwa w ostatnich meczach.
Vitality z kolei po wygraniu na Tyloo i porażce na dzisiejszych rywali musieli stoczyć walkę z Sprout w bo3 za racji dogrywki na korzyść Sprout na 1 mapie. Kolejno przyszło starcie z ENCE, gdzie na Nuke grali jak z nut w 1 połowie i z problemami ale dociagneli wina po zmianie stron. Na Dust2 to drużyna z Dycha I hadesem w składzie rozpoczęła dobrze wygrywając 11:4 pierwsza połówke, co ustawilo mape na ich korzyść. Niestety dla rodaków Mirage to totalna dominacja Vitality po stronie CT i ostatecznie musieli uznać wyższość rywala. Tutaj prym wiodą magisk I Zywoo, szczegolnie ten pierwszy popisał się 28 fragami, ale na mapie z dogrywka na Sprout, ogólnie nie schodzi on poniżej pewnego poziomu zabojstw i zwiastuje nam to dobre widowisko.

Proponuję:
Movistar win @2.38
Movistar +1.5 mapy @1.48
Over 2.5 mapy @2.12
1 Mapa:
over 25.5 rundy @1.53
over 27.5 rundy @2.12
magisk over 17.5 fraga @1.8
mopoz over 17.5 fraga @1.83

Dodatkowo
NaVi win
Heroic win
Ence G2 over 2.5 mapy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1429
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
NIP - G2

Szwedzi nie przekonują mnie w ogóle. Zwyeciestwo nad Heroic wyglada na wypadek przy pracy jeśli spojrzymy na pojedynek z NaVi czy na mecz Heroic z Mouz. NIP jedynie na poczatku drugiej mapy byli na styku z przeciwnikiem, na Overpassie nie nawiazali walki choć na chwilę. Słaba rotacja, predykcja, często tracili środek przez co przeciwnik miał ogromne pole do popisu. Nawet przy sytuacji 1vs3 S1mple zdołał zclutchowac I zdobyć ACE. Wygrana na Heroic jeśli wezniemy pod uwagę ich forme też nie jest przekonująca, tym bardziej, że były to mapy na styku.
G2 z kolei przegralo jak narazie na czarnego konia turnieju i nie można się temu dziwić bo hiszpańskie Movistar może dac nam z NaVi naprawdę dobre spotkanie jutro. Wczorajszy mecz na ENCE choć był z początku na styku po zmianie stron na obu mapach uciekali przeciwnikom. Z dobrej strony napewno pokazał się NiKo zdobywając ponad 50 fragow na przestrzeni 2 map.
H2H zdecydowanie na korzyść G2, historycznie wygrali 19 z 30 spotkań. Jednak w 2022 roku na 4 pojedynki zdołal wygrać wszystkie, a ogólnie mają 6 meczowy win-streak.

Win G2 @1.57
1 Mapa under 26.5 rundy @1.96
1 mapa G2 -3.5 rundy @2.39
1 mapa NIP under 15.5 rundy @1.85

Nie wiem co odstawilo G2 ale ten mecz napewno nie świadczy o jakiejś wielkiej formie NIPu...
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Ja również widzę wygrana G2, a co dziwne kursy na przestrzeni doby poszły w góre. Wczoraj ładny comback G2 na pierwszej mapie. Wygrana 2:0. Po NiPie gładko się przejechało NaVi, które teamplaejpwo nie grali nic specjalnego, s1mple niszczył całą formacie. Polecam obejrzeć Ace simpla z pierwszej mały overpass. W G2 martwi mnie dyspozycji jackza który praktycznie ciągle zamyka i ewidentnie odstaje od drużyny . Jest do tego fiński prowadzący, który wiedze ma ogromną, gorzej że skillem właśnie . Więc pozostała trójka musi się zawsze napocić by ugrywac spotkania. NiP jest drużyna turniejowa, z dobrymi dyspozycjami na arenie. Ale tutaj widzę G2
 
Otrzymane punkty reputacji: +518
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
NaVi - Movistar

W całej sympatii dla Hiszpanów dziś nie mają czym zagrozić drugiej drużynie rankingu światowego. Wybór map w poprzednich meczach faworyzuje simpla I awp, czy ma to być Nuke, overpass czy interno, na tej drugiej mogliśmy zobaczyć jak silna jest wscjodnioeuropejska organizacja w pojedynku na NIP, nawet przy ich wątpliwej dyspozycji. Porównanie ataku obu stron daje proste wnioski, NaVi mieści się w ścisłej czołówce, natomiast Movistarsów próżno szukać w najlepszej choćby 20.
Dziś należy iść w może nie szybkie ale 2:0 dla wyżej rozstawionych.
NaVi -1.5 mapy @1.76
trzeba było iść zgodnie z sercem i +1.5 na Movistar

Bez większej analizy
Spirit win @1.76 bardziej mnie przekonują niż Furia
Astralis - Faze over 25.5 rundy 1 [email protected] obie drużyny z dobra forma, astralis podnioslo sie po porazce w meczu otwracia, a Faze jeszcze nie mialo wiekszej wweryfikacji, a Spirit sprawiło im trochę problemów na 2 mapie
Mouz-NIP over 2.5 mapy @2.01 NIP mocny rollercoster na każdej mapie, mape pewnie stracą więc +1.5 mapy Mouz też wydaje się dobra opcja
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +518
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
FaZe wygra z Astralis + Liquid wygra z FURIA
@2.53 betfan


Taki dubelek ode mnie na dzisiejszy wieczór. Co do pierwszego meczu to widać, że Astralis zaczęło grać. Natomiast ich przeciwnicy byli zdecydowanie z niższej półki niż top 1 hltv FaZe. Uważam, że ten mecz pokaże kto rządzi na scenie cs'a i niech wygra po prostu lepszy.
Jeżeli chodzi o drugi pojedynek to jego bardziej się obawiam. Obie drużyny miały na tym turnieju swoje lepsze i gorsze momenty. Co jednak przekonało mnie by grać na Liquid? Jest to dzisiejsza dyspozycja. YEKINDAR w końcu się obudził a jak ten chłopak się rozpędzi to nie ma co zbierać. Natomiast Furia wróciła do spotkania robiąc comeback na drugiej mapie bodajże z 13:7. Pozostali w turnieju tylko przez to, że Spirit nie potrafiło domknąć spotkania wygrywając na mirage 13:7.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1451
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Movistar - Liquid

Over 2.5 mapy 1.92
Movistar win 1.95

Rewelacja turnieju opisana tutaj tak szeroko i z każdej strony. Hiszpanie postawili się NaVi chociaż po pierwszej połowie 1 mapy nie spodziewałem się wygranej Movi. Mój błąd że nie poszedłem w ich stronę z handi. Liquid też radzi sobie dobrze i można spodziewać się widowiskowej rywalizacji. Jednak myślę, że to europejska formacja wyjdzie z tego pojedynku z tarczą. Mopoz i SunPayus trafili z forma na turniej i granie ich overow zabojstw wydaje się dobra opcja. Liquid co prawda gładko wygrywalo dwa ostatnie pojedynki i jedynie na 00Nation zagrali pełne bo3. Movistar zaś 2 poprzednie mecze to trzy-mapowe pojedynki.
Jedyny mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się wygrana Hiszpanów po pełnej bo3. Każda mapa miała conajmniej 28 rund, jedna została rozstrzygnięta po dogrywce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +132
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Pod lupę biorę spotkanie formacji Amerykańskiej przeciwko Hiszpanom. Zacznę od Movistar drużyna, która trafiła z formą w turniej, z bardzo mocnego doga dziś walczy o półfinał. Polegli na NaVi, mogli już czekać w półfinale. Ich gra jest na prawdę dobra, przynajmniej była w tamtym okresie, minęło kilka dni, to nie jest jeszcze tak drużyna stabilina by reprezentować systematycznie swoje doświadczenie, a tutaj właśnie doświadczenia może zabraknąć, kolejny argument do publiczność, wiemy że ma duże znaczenie, jednak presja i początkowe rundy nie są na tyle pewne bo ręka nie chodzi tak jak trzeba. Liquid przez dłuższy czas słaby okres, idealny transfer moim zdaniem Łotysza, skill, agresywność i majsterklacz, czegoś takiego brakowało dla Liquid. Uważam że ta drużyna z meczu na mecz będzie co raz silniejsza, co raz mocniejsza i to już widać jak Yeki rozkręca się z meczu na mecz a z nim Liquid. O Elig'u nię będę pisał mogę tylko nadznaczyć żę granie finałów, półfinałów ma na tyle opanowane i czuję się jak ryba w wodzie, widać na jego twarzy i charakterze opanowanie i spokój, to nie jest zawodnik z typu alex czy apex ktorzy wybujachą przed publicznością a w momencie gdy nie idzie albo jest zawahanie to naglę grają piach. Mapool na dużą korzyść dla Liquid, czyli wygranie mapy po wyborze hiszpanów nie jest rzeczą nie możliwą badź super trudną, ja myślę że Liquid bierze to 2:0, doświadczenie, klasa, zgranie i skill na korzyść amerykańskiej drużyny.

Win Liquid @ 1.87
Win LIquid 2:0 @ 3.25
betcris
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Z tego co wiem po tym IEMIE ma być zakontraktowany, mówił jeden z analityków na esl pl.

Info z dziś:
„Przede wszystkim jestem zmiennikiem na ten turniej. Wiedziałem o zmianie „shoxa”, że potrzebowali kogoś w jego miejsce. Sprawy potoczyły się tak, że dostałem pozwolenie od VP, żebym pełnił rolę stand-ina. Dla mnie nie było to coś o czym myślałem, ale teraz po zakwalifikowaniu do fazy pucharowej, myślę, że jeśli sprawy się odpowiednio potoczą, będzie możliwość, że zostanę z drużyną na dłużej” – powiedział „YEKINDAR”.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Oczekuję dzisiaj, że faworyci wygrają swoje mecze. Astralis nie da rady na jednym zawodniku (blameF) rywalizować z topką. Przykładem był mecz z FaZe i porażka 2:0. Navi tym bardziej powinno sobie gładko z nimi poradzić i zamelduje się w finale.
Natus Vincere @1.33
Natus Vincere 2:0 @1.90

kursy z LVbet

Jeżeli chodzi o drugi półfinał to Hiszpanie i tak zabrnęli już za daleko. FaZe jest dla nich mega trudnym zespołem jaki stanie na ich drodze w Kolonii. Doświadczenie i umiejętności są po stronie ekipy karrigana. Jeżeli Movistar zagrają w finale będzie to ogromna niespodzianka. Nie gram tutaj 2:0 bo jednak na Navi potrafili ugrać mapę, więc nie ryzykuje.
FaZe @1.40 LVbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +347
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Czy zawsze finalny muszą wyglądać tak samo ? Ja dzisiaj na przekór losu i liczę na to że któraś drużyn, faworytów poniesie klęskę. Jesteśmy na takim etapie gdzie bardzo liczy się dyspozycjia dnia i godziny. Pojedyncze błędy powodują presję i masa nieprzemyślanych zagrań. Jeśli chodzi o Faze czy na prawdę są w takim gazie jak na początku roku, otóż nie l. Rozp zwolnił a karrigan ma mecz albo zagrać przeciętnie plus albo bardzo słaba dyspozycja. Jeśli mam stawiać snajperów brokego i sunp to na pewno obecnie w lepszej dyspozycji jest Hiszpan. Co do NaVi to jeśli nie będzie dzień simpla jak poprzednie to tam cię ma zawodnika który to sam wyciągnie. Transfer sdy dla mnie nie elokwenty wymuszony czasem. Astralis słabiutkie ale w końcu to astralis które ma blamef czy konfiga dzisiaj będą grały detale jak i dyspozycja kluczowych zawodników. Overy rund map jak najbardziej w zasięgu. Uwazam że któraś z drużyn się dzisiaj potknie
Win astralis @ 3.65
Win movistar @ 3.15 betcris
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Wielki dzień w Kolonii, finał IEMu.
NaVi I FaZe czyli to co każdy mógł zakładać stało się faktem. Myślę że dziś zobaczymy wyrównany pojedynek ale nie pełną bo5. Idę w stronę FaZe. Można by było ich na łatwiznę i wybrać NaVi ale poszukam mniej oczywistego rozwiązania. Bardziej mnie przekonuje ropz I spółka. Simple I inni mieli problemy na tym turnieju głównie w meczu z Movistar ale wzięli się w garść teraz czeka ich najtrudniejszy pojedynek i tu sądzę że sobie nie poradzą. Faze wygralalo bardzo pewnie wczoraj na Hiszpanami którzy okazali się najtrudniejszym rywalem dla czołówki.
Dla mnie wygra FaZe @2.22
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
received_789624565730729.jpeg
Ostatnie spotkanie turnieju w Kolonii, czyli finał. Format BO5. Ten kto chciałby obejrzeć mecz to zaczyna się o godzinie 16.00 i proszę zarezerwować sobie parę godzin, minimalnie zobaczymy 3 mapy a maksymalnie 5. NaVi konta FaZe.
Dla mnie osobiście teamplejowo i indywidualność wygląda lepiej FaZe, gdybym miał rozbierać na czynniki każdego zawodnika i jego role to wszystko jest po stronie FaZe, oprócz sim1pla oczywiście. Wczorajszy mecz na astralis, nuke pod kontrą mocne ct i tt, s1mple standardowo powyżej 20killi, ale reszta nic specjalnego, to Astralis sie gubiło i atakowali na ostatnie sekundy i grali bardzo ale to bardzo czytelnie. Mirage mało brakowało a zobaczylibyśmy trzecią mapę, bardzo słaba dyspozycja po drużynie tt na swojej mapie przez NaVi, porażka 12:3 nie wygrywając żadnego fulla, perfekto raptem z 1 killem. Fakt wrócili ale to było astralis, które pisałem wczoraj jest słabiutkie i nadal szukają formy i stabilnego składu. Teraz pod lupę FaZe, z mojego punktu widzenia mieli bardziej niewygodnego przeciwnika niż NaVi czyli Movistar Riders, nawet sam karrigan po meczu powiedział że bał się tej drużyny, nie wiedział co może oczekiwać od tej drużyny, bał się gdy wracali na mapie Ancient. Zawsze NaVi i Astralis miało nuke jako swoją mapę wybóru i wspaniały winrate, ale obecnie FaZe bije rekordy nuke 91% win na 11 rozgrywanych, bardzo mocne CT gdzie ponad 80% rund wygranych po stronie anty. h2h 16win NAVI . 7 win FAZE . W roku 2022 Faze wygrało z NAVI 5 map na 9 rozgrywanych. Dla mnie solidniejsze jest FaZe, pisałem o tym wczoraj jak simple nie zagra na 100% lub będzie kontrowany to wygląda to tak jak wczoraj na Mirage poniekąd.

FaZe win @ 2.15
FaZe +1,5 mapy @ 1.55
1 mapa win FaZe @ 1.95
1. mapa - Każda drużyna powyżej 1 wybuchu bomby (bez dogrywki) @ 1.60
totalbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2324
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Pokaż załącznik 20030
Ostatnie spotkanie turnieju w Kolonii, czyli finał. Format BO5. Ten kto chciałby obejrzeć mecz to zaczyna się o godzinie 16.00 i proszę zarezerwować sobie parę godzin, minimalnie zobaczymy 3 mapy a maksymalnie 5. NaVi konta FaZe.
Dla mnie osobiście teamplejowo i indywidualność wygląda lepiej FaZe, gdybym miał rozbierać na czynniki każdego zawodnika i jego role to wszystko jest po stronie FaZe, oprócz sim1pla oczywiście. Wczorajszy mecz na astralis, nuke pod kontrą mocne ct i tt, s1mple standardowo powyżej 20killi, ale reszta nic specjalnego, to Astralis sie gubiło i atakowali na ostatnie sekundy i grali bardzo ale to bardzo czytelnie. Mirage mało brakowało a zobaczylibyśmy trzecią mapę, bardzo słaba dyspozycja po drużynie tt na swojej mapie przez NaVi, porażka 12:3 nie wygrywając żadnego fulla, perfekto raptem z 1 killem. Fakt wrócili ale to było astralis, które pisałem wczoraj jest słabiutkie i nadal szukają formy i stabilnego składu. Teraz pod lupę FaZe, z mojego punktu widzenia mieli bardziej niewygodnego przeciwnika niż NaVi czyli Movistar Riders, nawet sam karrigan po meczu powiedział że bał się tej drużyny, nie wiedział co może oczekiwać od tej drużyny, bał się gdy wracali na mapie Ancient. Zawsze NaVi i Astralis miało nuke jako swoją mapę wybóru i wspaniały winrate, ale obecnie FaZe bije rekordy nuke 91% win na 11 rozgrywanych, bardzo mocne CT gdzie ponad 80% rund wygranych po stronie anty. h2h 16win NAVI . 7 win FAZE . W roku 2022 Faze wygrało z NAVI 5 map na 9 rozgrywanych. Dla mnie solidniejsze jest FaZe, pisałem o tym wczoraj jak simple nie zagra na 100% lub będzie kontrowany to wygląda to tak jak wczoraj na Mirage poniekąd.

FaZe win @ 2.15
FaZe +1,5 mapy @ 1.55
1 mapa win FaZe @ 1.95
1. mapa - Każda drużyna powyżej 1 wybuchu bomby (bez dogrywki) @ 1.60
totalbet
MAMY TOOOO <3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom