>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

I runda kwalifikacji Ligi Europejskiej (rewanże) 2016/2017 [05-07.07.2016]

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Przed nami rewanżowe spotkania w Lidze Europejskiej.Niemal pewne awansu są już Brondby z Kamilem Wilczkiem w składzie oraz Debrecen, Goteborg czy też Videoton. Jak zaprezentuje się Midtjylland, które pierwsze spotkanie wygrało przed własną publicznością zaledwie jedną bramką?
Zachęcam do dyskusji.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Co się dzieje z kursami na Zagłębie? Wczoraj były na poziomie 1,18 na Bet365 dzisiaj już trochę lepiej 1,20, ale nadal to jest dziwne. Na Sofię wczoraj można było kurs 15 nawet złapać. Prowokacja? Bo znając historię gry polskich zespołów w europejskich pucharach wystawianie na Zagłębie kursu 1,18 inaczej nazwać nie można.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Zagłębie w pierwszym meczu z obrazu gry było tak ze 2 klasy lepszym zespołem. Choć kurs na Zagłębie na poziomie 1,18 - 1,20 moim zdaniem jest mocno zaniżony. Ja bym wystawił około 1,45 - 1,50 i byłaby to bardziej adekwatna ocena tego meczu.
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Bo znając historię gry polskich zespołów w europejskich pucharach wystawianie na Zagłębie kursu 1,18 inaczej nazwać nie można.
Zagłębie w pierwszym meczu z obrazu gry było tak ze 2 klasy lepszym zespołem. Choć kurs na Zagłębie na poziomie 1,18 - 1,20 moim zdaniem jest mocno zaniżony. Ja bym wystawił około 1,45 - 1,50 i byłaby to bardziej adekwatna ocena tego meczu.
Nie wiem o co wam chodzi. W becie otwarcie Zagłębia było dokładnie @ 1,53 także wszystko dobrze wystawili. Kto połapał ten ma, w Lidze Europy w tak wczesnej fazie eliminacji kursy nie raz schodzą w parę minut. Całą noc z niedzieli na poniedziałek można było łapać Lubin po dobrym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
O to chodzi, że kurs na Zagłębie to nieporozumienie i z przyjemnością pobieram X2 na Sofię po kursie już 5,50 na Bet365. Dla mniej odwaznych polecam handicap +1,5 na Bułgarów po kursie 2,15. Chodzi mi też o to, że wystawiono kurs na Zagłębie jakby grali z drużyną z San Marino, albo Andory, a grają jednak z drużyną z kraju, który piłkarskim ogórkiem nie jest, czyli Bułgarii.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Mnie za to dziwi kurs na Cracovię.Rozumiem,że rewanż u siebie gdzie grają dużo dużo lepiej ale ten kurs jest wystawiony jakby grali sobie z Koroną a nie zespołem,który w pierwszym meczu pokazał,że jest lepiej przygotowany i bardziej doświadczony w pucharach.Shkendija rok temu grała już w el do LE,miałem okazję ich oglądać i grali solidnie a z tego co widziałem to skład się wiele nie zmienił.Z pierwszego meczu widziałem jedynie skrót ale wyglądało to jakby zespół z Macedonii grał z jakimiś juniorami a nie czołową drużyną naszej ligi bo tak jak np przy drugiej bramce wręcz ośmieszyli obronę Pasów.Grało dwóch nowych stoperów stąd pewnie brak zgrania ale wiadomo,że oni z defensywą zawsze mają olbrzymie problemy.W rewanżu muszą się odsłonić więc goście mogą to wykorzystać,zwłaszcza,że mają paru ciekawych grajków w przodzie jak Stenio Junior,Hasani czy Ibraimi.Jak jeszcze uda im się pierwszym strzelić bramkę to Cracovia nie ma już czego szukać choć i tak z taką grą 2:0 będzie strasznie trudno odrobić.

Shkendija +0,75 @ 1,88 ✅
Pinnacle
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
O to chodzi, że kurs na Zagłębie to nieporozumienie i z przyjemnością pobieram X2 na Sofię po kursie już 5,50 na Bet365. Dla mniej odwaznych polecam handicap +1,5 na Bułgarów po kursie 2,15. Chodzi mi też o to, że wystawiono kurs na Zagłębie jakby grali z drużyną z San Marino, albo Andory, a grają jednak z drużyną z kraju, który piłkarskim ogórkiem nie jest, czyli Bułgarii.
Toć Zagłębie zgromi Slavię. Ta drużyna gra najładniejszą piłkę w Polsce, ale własnie przez takie farfocle jakie chociażby stracili w Sofii mają tylko 3 miejsce w Ekstraklapie. Co Ty, zamierzasz porównywać Zagłębie do jakiegoś Lecha który odpadał z amatorami bądź innych polskich drużyn?
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
A mi wydaje się że z Cracovią jest tak że tam nie ma jakiegoś szczególnego parcia na puchary i mogą kalkulować po co mają latać po jakiś kazachstanach i innych azerbejdżanach jak i tak mało prawdopobne że się dostaną do fazy grupowej gdzie można coś zarobić. To może być jakiś argument dla grających przeciw Cracovii. Sercem jestem z nimi ale stawiam za drobne na przeciwników
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Informacje dla tych co wierzą w sukces Cracovii...
Bartosz Kapustka wrócił już do Krakowa, ale nie pomoże Cracovii w rewanżowym meczu I rundy el. Ligi Europy ze Skendiją Tetowo. Trener Pasów, Jacek Zieliński zadecydował, że po udziale w Euro 2016 Bartoszowi Kapustce należy się odpoczynek i młody pomocnik wznowi treningi dopiero 11 lipca.
Jak więc ocenić można szansę zespołu z Krakowa przed rewanżem? Tydzień temu w czwartek przypomnę iż zespół zanotował na wyjeździe przegraną 0:2 z macedońską ekipą i już za dwa dni piłkarze Pasów muszą zrobić wszystko, co w ich mocy, by odwrócić losy dwumeczu. Atut - własne boisko i daleka podróż rywala. To z pewnością przemawia w czwartek za Cracovią.
Liczyliśmy się z tym, że drużyna Shkëndiji, grając u siebie zagra bardzo ambitnie i żywiołowo i będzie się starała przejąć kontrolę nad meczem. Natomiast nasze plany były trochę inne, mieliśmy inaczej zagrać w ofensywie - powiedział na konferencji prasowej po meczu KF Shkëndija Tetowo - Cracovia trener Cracovii Jacek Zieliński.
- źródło
Ja myślę że jeśli Cracovia nawet wygra i awansuje dalej to będzie ich ostatni awans, bo przy takiej grze w kolejnej rundzie będzie bardzo ciężko i może to się zakończyć dla nich kompromitacją.
Nie chcę podawać żadnego typu na ten mecz, ale jeśli coś pograć to ewentualnie awans piłkarzy z Macedonii, którzy będą chcieli utrzymać za wszelką cenę doskonały wynik z pierwszego meczu...​
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Większość się nie interesuje teoretycznie słabszymi ligami i w co drugim kraju wg niektórych grają kelnerzy, ogórki i amatorzy. Sezony mijają, tamci pokonują kolejne etapy rozwoju a potem jest zdziwienie że jakaś Shkendija zostawia w tyle Cracovię czy inne Zagłębie. Z poziomu amatorskiego i półprofesjonalnego jest łatwiej wejść w pełne zawodowstwo niż z poziomu zawodowstwa na najwyższy szczyt. Dziś w dobie nadmiaru informacji można uzyskać mnóstwo informacji o takich ligach i ocenić gdzie ten poziom faktycznie jest kelnerski a gdzie coś idzie do przodu.

Poruszone zostały przykłady kursów na nasze zespoły, ale dziwnych kursów jest więcej, chociażby w meczach Bala - AIK, Stabaek - Connahs, Pjunik - College czy Lusitanos - Domżale i jeszcze bym inne znalazł ale patrze pobieżnie. Kursy na faworytów jakby dzieliły ich klasy różnicy.

Kluby walijskie faktycznie odpadają najczęściej już w pierwszej rundzie, ale potrafią u siebie się postawić, rok temu klub Bala Town dał ciała z Differdange, tracąc awans w 90 minucie meczu rewanżowego. Nie mniej wygrali pewnie mecz na swoim terenie. Bala to nie przypadkowy zespół, pojawiły się pieniądze i są puchary drugi rok z rzędu. Z kolei AIK, jeśli ktoś śledzi ich wyniki pucharowe to wie, że lubią pograć minimalistycznie. Podobnie sprawa ma się drugim meczem, tutaj Norwegowie mają niby własny teren, ale żeby wystawiać na nich 1,17?

Dalej mamy ligę Gibraltaru, tak jak pisałem w dziale LM, tam liczy się Lincoln, ale College Europa na tle reszty ligi także wyrobił ogromną przewagę i skoro Lincoln potrafi się dobrze zaprezentować w Europie to może i drugi zespół też coś prezentuje. Ale gdzie nie widzę, to Gibraltarczycy to ogórki. Nie zdziwię się, jak te ogórki zameldują się w następnej rundzie i jak dobrze trafią to powalczą.

Na koniec pojedynek Słoweńców z Andorczykami. Tutaj jest różnica klasy, ale mimo to Słoweńcy nie prezentowali się zbyt dobrze na tle gości (pierwszy mecz). Niby szybko rozprawili się z nimi, ale ani ich nie rozgromili, ani też umiejętności nie pokazali wyjątkowych. Lusitanos w miarę regularnie bierze udział w LE i u siebie z reguły mecze mają stykowe, nawet z West Hamem przegrali tylko 0:1.

Może się okazać że faworyci pewnie powygrywają swoje mecze, ale ja bym uważał i innym też polecam uważać. Lepiej nie wygrać niż przegrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pw85 114

pw85

Użytkownik
Witam.
Panowie, czy ktoś oglądał mecz FK Sloboda - Beitar Jerozolima?
Ze statystyk wychodzi na lekką przewagę Beitaru. Czy warto zagrać 1 w rewanżu z 1,55 czy może lepiej odpuścić sobie ten mecz?

W wagonie z Vojvodiną (1,29) i MTK (1,45) daje fajne AKO 2,90.
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Co się dzieje z kursami na Zagłębie? Wczoraj były na poziomie 1,18 na Bet365 dzisiaj już trochę lepiej 1,20, ale nadal to jest dziwne. Na Sofię wczoraj można było kurs 15 nawet złapać. Prowokacja? Bo znając historię gry polskich zespołów w europejskich pucharach wystawianie na Zagłębie kursu 1,18 inaczej nazwać nie można.
Gdybyś oglądał 1 mecz to byś sie nie dziwił, bo już do przerwy Miedziowi powinni prowadzic ze 3:0, ale po prostu nie wykorzystywali bardzo dobrych okazji, Slavia Sofia może przeprowadzila ze 2 - 3 dobre kontry, jakimś cudem wygrali, a teraz im przyjdzie grać na wyjeździe, jesli Zagłębie zagra jeszcze lepiej niż w Bułgarii, to wynik może być tylko jeden. Fakt kursy troche niskie, ale nie szukałbym niespodzianki, bardziej bym jej szukał w meczu Cracovii, gdzie pasy byli gorszym zespołem i Skhendija mając wynik 2:0 powinna spokojnie awansować, a kurs na to niewielki wczoraj bylo w granicach 1.27 - 1.30 ale według mnie to peffka
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Infonet - Hearts 1x @1.7 Bet365

W pierwszym spotkaniu Hearts wygrali minmalnie 2-1, tak więc w rewanżu wszystko jeszcze możliwe. Mogłoby się wydawać, że Szkocki zespół powinien łatwo przejechać się po Estończykach, ale rzeczywistość była nieco inna. To Infonet miał więcej sytuacji i więcej strzałów na bramkę grając na wyjeździe. Hearts nieco szczęśliwie wygrali, bo jeden gol z karnego, a drugi po samobójczym trafieniu Kalimullina. Szkockie zespoły od kilku ładnych lat oprócz Celticu w europejskich pucharach cieniują. Do tego dzisiejsi goście dopiero rozpoczynają sezon, przy czym Infonet jest w środku sezonu. Dobrze im idzie,bo zajmują pozycję wicelidera, a do Levadii tracą tylko punkt. U siebie jeszcze nie przegrali w tym sezonie i ostatni raz doznali porażki tutaj blisko 10 miesięcy temu. Patrząc na pierwsze spotkanie myślę, że kursy w stronie gospodarzy warte gry, a czasy gdzie Szkoci łatwo wygrywali z takimi rywalami już dawno minęły.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Gdybyś oglądał 1 mecz to byś sie nie dziwił, bo już do przerwy Miedziowi powinni prowadzic ze 3:0, ale po prostu nie wykorzystywali bardzo dobrych okazji, Slavia Sofia może przeprowadzila ze 2 - 3 dobre kontry, jakimś cudem wygrali, a teraz im przyjdzie grać na wyjeździe, jesli Zagłębie zagra jeszcze lepiej niż w Bułgarii, to wynik może być tylko jeden. Fakt kursy troche niskie, ale nie szukałbym niespodzianki, bardziej bym jej szukał w meczu Cracovii, gdzie pasy byli gorszym zespołem i Skhendija mając wynik 2:0 powinna spokojnie awansować, a kurs na to niewielki wczoraj bylo w granicach 1.27 - 1.30 ale według mnie to peffka
Warto grać zarówno na awans Skhendiji, jak i Slavii. Polskie zespoły pokazały jak mocne będą w tym sezonie w europejskich pucharach; to nie było dzieło przypadku, że widzimy taki wynik, a nie inny. Pewniak tak jak napisałeś to awans Skhendiji, według mnie Slavia też powinna mimo wszystko ten wynik dowieźć już do końca i zapewnić sobie awans.
 
amunike 592

amunike

Użytkownik
Witajcie! Chcialbym podzielic sie z wami moimi typami, przemysleniami.
Typy beda po bardzo wysokich kursach, ale podkresle, w kazdym widze 50% szans! Moze komus sie przyda, moze ktos nie postawi, mozecie to olac.
Rudar Pljevlja - FK Kukesi 2 5.50
Druzyna Kukesi potrafi grac tzw zabojcza kontre. Mialem przyjemnosc ogladania pierwszego meczu i tutaj akurat wnioski sa malo ciekawe. To Rudar byl lepszy, przynajmniej staral sie kreowac okazje. Skutecznosc jednak absolutnie na bakier, Kukesi dluga czesc meczu chcialo utrzymac prowadzenie, co im sie nie udalo.
Jutro taki styl gry jest niedopuszczalny, Kukesi musi zaatakowac (co faktycznie robilo do 30. minuty, gdy strzelili gola). Ocenianie meczu miedzy druzynami typu Pljevlja i Kukesi jest bezsensowne, podobnie jak mowienie o jakichkolwiek szansach na awans. Nikomu tam nie chodzi o dlugotrwala gre w pucharach. Trzeba zrobic kase i jakos sie dogadac. Kluby albanskie maja wiekszy potencjal finansowy niz Czarnogorcy, ktorzy klepia biede. Nie chce sugerowac, ze mecz byl (bedzie) rozegrany nieuczciwie, jednak gdy porozmawiacie z Albanczykami, Czarnogorcami, to bedziecie wiedziec o co chodzi. Kukesi ma wieksze indywidualnosci. Dobra robote robi tam strzelec gola Rangel oraz Carioca. Rudar to grupa doswiadczonych Czarnogorcow, ktorzy bazuja na grze zespolowej. Fajnie graja srodkiem (jak na warunki 1. rundy LE).
Moze to mylace, ale ja juz znam te druzyny albanskie. Rok temu Kukesi przegralo z Mladostem Podgorica w domu 0-1, aby na wyjezdzie zdemolowac rywala 4-2 (kurs byl swietny a na kazda kolejna bramke Kukesi bylo po 4.00!). Rok temu wyeliminowali Torpedo Zhodino i naprawde nie chce mi sie wierzyc, zeby odjechali po starciu ze slaba Pljevlja. Sklad az tak bardzo sie nie zmienil. Hallaci, Mici, Malota, Muca - ciagle ta sama obrona. 2-3 Brazoli w ofensywie i jazda. Pljevlja jest cienka, u siebie ostatnio dostawali baty z Sutjeska i Mladostem (mistrzem).
Po takim kursie az zal nie zaryzykowac! Reasumujac - moga tam byc waly z koldry, Kukesi gra w mocniejszej lidze (nie oznacza to, ze w profesjonalnej - https://www.youtube.com/watch?v=8mZ-0RTgFJo takie cyrki sa tam czesto). Kukesi rozgromilo rok temu silniejszy Mladost (sklad pozostal b.podobny). Kukesi musi atakowac. Mozna cashbackowac po golu na 0-1, ogolnie ten kurs daje duze pole manewru. Polecam.
Zagłębie Lubin - Slavia Sofia x2 4.50
Jakies nieporozumienie. W pierwszym meczu Lubin wiecej okazji, ale nieskuteczny cholernie. Mecz meczowi nie bedzie rowny! Teraz goscie nastawia sie na to co potrafia - grac defensywnie. Jesli ktos mysli, ze Bulgarzy sie poloza to jest naiwniakiem. Kurs pewnie pompowany przez sponsora Bulgarow - bet365. Czytalem, ze sporo zainwestowali, wiec beda kombinowac z kursami w ich meczach. Na warunki bulgarskie to oczywistosc. Ja lubie Balkany, tylko, zeby to typowac trzeba miec o zmysl wiecej. Druzyna Slavii zlapala super forme, poza wygrana z Lubinem potrafili pokonac Levskiego 1-0 na wyjezdzie. Zagłębie w krótkim czasie dwukrotnie grało z Bułgarami. 2-1 w sparingu (ciagle przypominam, ze to Bulgaria i tam naprawde wynik w sparingu jest ostatnia sprawa, ktora kogos interesuje). No i to nieszczesne 0-1 w Sofii. Niby moglo byc 2/3-0 dla miedziowych, ale moglo byc tez 2-0 dla gospodarzy... Jak sie popelnia takie bledy jak Todorovski to serio nie mozna byc pewnym wygranej. Bulgarzy maja fajne skrzydla i jesli wjada raz, dwa to moze wpasc przypadkowa bramka. Liczenie na 1-0 jest slabe, o 2-0 moze byc trudno. Skoro Katowice mialy Almira Bajramovskiego, to Lubin moze miec Serderova x2. Nie ma az takiej przepasci miedzy tymi ekipami jakby wskazywal kurs. Starzynski? On jest dlugo bez meczu, niby moze ukasic z wolnego, ale rownie dobrze moze przejsc kolo meczu. Goscie beda chcieli sie pokazac i przejsc do kolejnej rundy. To dobre okno wystawowe. Dla naszych zapowiada sie b.trudny mecz i meki. Jesli Lubin nie strzeli gola, albo dlugo bedzie sie utrzymywalo prowadzenie 1-0, to te szanse sa naprawde spore. A remisik mozliwy. My mamy w pucharach pecha do remisow w domu. Kurs absolutnie z kosmosu. Moze ktos mysli, ze Slavia to druzyna z ligi moldawskiej, albo litewskiej? Nie, tak nie jest.
Jeglava - Breidablik 2 3.40
W 1. spotkaniu Lotysze sprawili spora niespodzianke odprawiajac Islandczykow 3-2 na wyjezdzie. Breidablik spal w 1. polowie, ktora zdominowali Lotysze. Pozniej jednak juz nic nie grali i strzelili dosc waznego gola na 2-3. Teraz goscie zaatakuja odwaznie, nie maja nic do stracenia. Jeglava to zaden pewniak, druzyna w ktorej gwiazda jest Artis Lazdins... Prosze was... Zaleta tego meczu jest postawa ekipy z Kopavogur na wyjazdach. Naprawde mloca. 3-1 ze Stjarnanem, 2-0 z IBV, 2-1 Fylkir itp (ostatnio). Takze w Europie na wyjazdach sa grozni. Lata temu, bo w sezonie 13/14 wygrali na stadionie Arnolda Schwarzeneggera 1-0 i wyeliminowali Sturm Graz. To solidna ekipa, grajaca w powazniejszej lidze, teraz beda sie mocno odkrywac i pokaza to co najlepsze. Jeglavie awans daje 0-1, 1-2... Beda starali sie grac na remis, czyli to co pokazywali w 2. polowie na Islandii. Gole moga padac w obie strony, ten kurs jest zachecajacy i daje spore pole do popisu.
Witam.
Panowie, czy ktoś oglądał mecz FK Sloboda - Beitar Jerozolima?
Ze statystyk wychodzi na lekką przewagę Beitaru. Czy warto zagrać 1 w rewanżu z 1,55 czy może lepiej odpuścić sobie ten mecz?

W wagonie z Vojvodiną (1,29) i MTK (1,45) daje fajne AKO 2,90.
Sloboda jest cienka. U siebie pojechali na ambicji i Beitarowi sie tez zbytnio nie chcialo. Dretwy mecz, widzialem skrot. Z opisu (translator) wynika, ze Beitar mial wiecej okazji, dluzej utrzymywal sie przy pilce. Ekipa z Tuzli nastawiona na kontry i defensywe. Pewnie skonczy sie z 2/3-0 dla zolto-czarnych w rewanzu. Sloboda bez formy, Beitar ma w skladzie kilku ciekawych ludzi. Shechter, Claudemir, mlodzi Valpoort, Atzili... Jesus Rueda... Nazwiska nie graja, ale Zydzi w domu sa mocni. graja ofensywnie, a obrona z pewnoscia nie jest mocna strona Slobody - patrzac po wynikach. Jak dla mnie gladki win Beitaru. MTK gra z Aktobe i chcesz ich lapac po takim kursie? Nie polecam takich ako, milionow chlopie to z tego nie zrobisz. MTK z Aktobe 50/50. Vojvodina widzisz co zrobila w 1. meczu. Niby powinni wygrac, ale oni dziwnie graja w pucharach. Ogolnie najmniej pewne MTK moim zdaniem.
Jesli podoba Ci sie moja interpretacja - podziekuj plusikiem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
MTK gra z Aktobe i chcesz ich lapac po takim kursie? Nie polecam takich ako, milionow chlopie to z tego nie zrobisz. MTK z Aktobe 50/50. Vojvodina widzisz co zrobila w 1. meczu. Niby powinni wygrac, ale oni dziwnie graja w pucharach. Ogolnie najmniej pewne MTK moim zdaniem.
Proszę rozwiń myśl o MTK.
Aktobe w pierwszym meczu ponad możliwości. Z pewnością powera dało im 8tysięcy kibiców na trybunach co w tym sezonie zdarzyło się jedynie w meczu z Astaną (0-1). Ogólnie mecz pokazał ile wart jest Aktobe. Starali się, ale umiejętności bardzo słabe. Obecnie nie ma co porównywać ich z zespołem z poprzednich lat, bo obecnie w kadrze jest 1-2 zawodników z zeszłego sezonu. Klub łata dziury jakimś &#39;szrotem&#39;. Mecz na słabym poziomie, MTK jak i wszystkie węgierskie kluby u siebie z pewnością mają więcej do zaoferowania. Podróż też miała jakieś znaczenie.
Swoją drogą gol, który strzelili to mega nieporozumienie. Rzut karny, który dostali w prezencie od sędziego to przykry żart.
Nie jestem zwolennikiem grania w chwili obecnej na MTK, ale mam ich awans (po lepszym kursie niż obecnie na ich zwycięstwo) i jestem niemal przekonany, że przejdą do kolejnej fazy.
Warto grać jedynie na Kukesi. Kurs na pewno jest kuszący, a przepaści na pewno nie ma. O wpadce Zagłębia możesz zapomnieć. O jakim Starzyńskim w ogóle piszesz? Reprezentant Polski jest piłkarzem Lokeren. Zapewne przejdzie do Lubina, ale póki co na pewno nie pomoże Miedziowym. Masz wiedzę na wyższym poziomie niż średnia forumka, która w większości przypadkach stawia po nazwach, ale martwi mnie, że podajesz sporo analiz pod typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 0

drucker

Użytkownik
ale martwi mnie, że podajesz sporo analiz pod typy.
?hmmm
martwi Ciebie, że jest analiza? po to chyba to forum ;-)
ja też dałem na Slavię (X2) po 4,5 - Zagłębie jest lepsze, ale kurs jest zbyt kuszący na Slavię
 
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
Jutro jest spotkanie Folgore (San Marino) AEK Larnaca (Cypr).
W Pierwszym spotkaniu obie ekipy naklepały 20 rzutów rożnych!
Czekałem na wystawienie linii rożnych i jest! Over 9.5 po 1.85 Bet365 ⛔ 9...Toż to lokata z czystym zyskiem.
Z drużynami z San Marinio czy to z reprezentacją nie gram na bramki tylko na liczbę rożnych. I tych rogów pada dość dużo.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
?hmmm martwi Ciebie, że jest analiza? po to chyba to forum
Chodzi mi o to, że szuka na siłę argumentów, których nie ma w rzeczywistości. Bo kogo interesują wyniki Slavii z zeszłego sezonu ligowego? Pokonali Levskiego, który miał pewne 2. miejsce. Przegrali też u siebie z Ludogorec 0-5. Prawda jest taka, że liga bułgarska jest w tyle za nami. Jedynie właśnie wspomniany Ludogorec i Levski coś reprezentują kadrowo. Może też Liteks, który został zdegradowany. Prin, czy Montana to by były za słabe drużyny na naszą ekstraklasę, a Botev i Cherno More obecnie też nie są klubami, które mogą wysoko postawić poprzeczkę. Generalnie w lidze rumuńskiej, bułgarskiej jest wielki burdel organizacyjny i kluby padają finansowo.
Chciałem jeszcze dodać, że mecz Slovan Bratysława - Partizani Tirana został anulowany. Wszystko ze względu na to, że Skenderbeu zostało zdyskwalifikowane za podejrzenia w ustawianiu spotkań. Partizani zagra w 2 rundzie eLM z Ferencvaros.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Amunike świetnie opisał sytuację zespołów z Czarnogóry. Czarnogóra to taki bardzo ubogi krewny Chorwacji. Tylko tyle że z gorszą infrastrukturą, z mniejszą kasą, z bardziej ubogą ludnością i pewnymi że tak to ujmę lekko komunistyczną mentalnością ( a przynajmniej część społeczeństwa ). Krótko mówiąc aż prosi się aby zrobić przekręt...
Tu wklejam informację z dzisiejszego dnia tyczącą się ligi albańskiej...
&quot; Zespół Skenderbeu Korcza został na rok wykluczony z europejskich pucharów w związku z zarzutem ustawiania wyników meczów – decyzję UEFA podtrzymał w środę Międzynarodowy Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu (CAS) w Lozannie, który rozpatrzył odwołanie mistrza Albanii. Europejska Unia Piłkarska (UEFA) podjęła decyzję o dyskwalifikacji po przenalizowaniu kilku spotkań w albańskiej ekstraklasie oraz w rozgrywkach międzynarodowych. Bazowano na informacjach pozyskanych od firm bukmacherskich, mediów i kibiców.&quot;
Przypomnę tylko że swego czasu polski klub Polonia Warszawa absolutnie bez problemu uporało się z czarnogórskim Budnocostem Podgorica...Piszę to aby każdy miał rozeznanie na jakim poziomie jest liga w Czarnogórze.
Amunike czy przypadkiem na ich ( Budnocostu ) stadionie nie ma być rozgrywany ten mecz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom