>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Runda kwalifikacji do Ligi Europy [25-27.08.2020]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-08-24 o 11.35.11.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami



Niestety niema jeszcze pełnej oferty, ale jest to dobry czas żeby założyć temat i podyskutować.
 
H 6,3K

HarryHole

Użytkownik
Napiszę kilka swoich przemyśleń na temat 1 rundy eliminacji.

Hapoel Beer Sheva - Dinamo Batumi 1 Fortuna 1.55

Weszło pięknie.

Zdaję sobie sprawę, że goście są w środku sezonu i mają bilans 5-5-0. W 2017 roku też byli a gładko przegrali z Jagiellonią 0-1 i 0-4, gdzie oglądając te spotkania miałem wrażenie, że nie potrafią grać w piłkę. Gospodarze co prawda nie są już tak silni jak przed 3 laty (ograli u siebie Honved, Ludogorets i Maribor), ale w poprzedniej edycji wygrali 3 spotkania u siebie (kolejno Laci z Albanii, Kajrat Ałmaty i IFK Norkoping). Dla mnie faworyt jest jeden.

Dinamo Mińsk - Piast Gliwice under 2.5 Fortuna 1.74

Kuba Świerczok podobno też dał undera:). A tak zupełnie serio to zaskoczył mnie Fornalik. Sądziłem, że wyjdą jednym napastnikiem - Parzyszkiem. Akurat to on wywalczył rzut wolny, po którym Lipski otworzył wynik, ale tak to był hamulcowym. Świerczok jest w mojej ocenie lepszym napastnikiem, a wejście Michała Żyry w 2 połowie miód malina. Nie ukrywam, że lubię tego zawodnika i zrobiłby on większą karierę, gdyby nie kontuzje oraz fakt, że był ustawiany kiedyś jako boczny pomocnik. Dla mnie to taka trochę słabsza wersja Arka Milika. Lewa noga, przegląd pola, dobre ostatnie podanie plus fajne cechy napastnika.

Jedna z najbardziej wyrównanych par w tej rundzie. Owszem pamiętam w meczach Piasta w pucharach przed rokiem padało sporo bramek, ale to wskutek tragikomicznych błędów bramkarza i zawodników z pola. Potem w lidze Piast często grał na 0 z tyłu. Dla mnie ten mecz to będzie antyfutbol, gdzie jeden i drugi zespół będzie chciał zaryglować dostęp do własnej bramki.

Lech Poznań - Valmiera under 4.5 Fortuna 1.57

Goście przyjadą do Poznania autobusem i zaparkują go w polu karnym. Swój typ podpieram tym, że przy wyniku powiedzmy 2-0 nikt nie będzie szarżował, bo trzeba zachować siły na kolejne spotkania. Lepsze to niż granie handicapu za 1.21

Mecz wyglądał dokładnie tak jak sądziłem, choć pomyliłem się.Valmiera to jeszcze bardziej beznadziejny zespół niż przypuszczałem. Typ uratowało pudło Ramireza, brak karnego i dopiero pierwszy gol po godzinie gry.

Aarhus-Honka 1 Fortuna 1.50

Przedstawiciel ligi duńskiej zakończył sezon przed Broendby więc o czymś to świadczy. Gości możemy kojarzyć choćby z rywalizacji z Lechem Poznań przed paroma laty (1-3, 1-2) Drużyny z Finlandii poza HJK, sumiennie przegrywają na wyjazdach.

Wesoły futbol i worek bramek zabierają Finowie do domu.

PS Czerwone kartki mocno wypaczają typy. Przykładem choćby Szachtior Soligorsk. Dla mnie największą niespodzianką jest porażka Vaduz z drużyną z Malty 0-2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Awans Malmo 1.30
Motherwell- Glentoran poniżej 3.5 goli 1.67
Ako: 2.17 forbet forbet


Drużyna Malmoo w tamtym sezonie wygrała swoją grupe w LE, 2 sezony temu drugie miejsce w grupie, a tutaj miałaby odpaść z Cracovią w kwalifikacjach ? Nie ma takiej opcji, Szwedzi są bardzo poukładaną drużyną, w Cracovii sporo kontuzji + najlepszy gracz odszedł latem..
Drugi mecz to under, tutaj biore bo kurs to przesada, nie śledze tych drużyn, ale drużyna ze Szkocji + drużyna z Irlandii pół. dla mnie to wybijanie piłki i masaa fauli, o 4 gole będzie ciężko.


A ja do tego co wyżej dokładam jeszcze takie coś:
Aberdeen - Runavik Runavik +2.5 handi 1.66 + awans Malmo 1.23
Ako: 2.04 E efortuna


Przecież chłopki z Wysp Owczych grają z roku na roku coraz lepiej, wiele reprezentacji przylatuje i się męczy, dzisiaj inna ekipa z tego kraju postawiła się Young Boysom, do przerwy 0:0, a pozniej nawet im gola strzeliła. Nie musze chyba porównywać drużyny Aberdeen do ekipy ze Szwajcarii. Kolejna sprawa w pierwszej rundzie Runavik pokonał ekipe z Walii 5:1, poziom Szkocji delikatnie wyższy niż Walii, ale bez przesady, że Aberdeen ma tutaj wygrać aż 3 bramkami... Przeglądając historiee flashscora to nie znajdziemy takiego meczu kiedy Szkoci wygrali tak wysoko. Ja taki kurs biore z pocałowaniem, do tego sędzia z Islandii, więc przychylniej może patrzeć na wyspiarzy ;) Na wariacie za drobne pograłem awans Runavika kurs 8.50.
Do tego dokładam awans Malmo żeby fajne ako wyszło, tak wiem kolejny raz, ale ja nie widze innej opcji. Do tego sam Probierz narzeka na mase kontuzji, nawet po ostatnim ligowym meczu z Pogonią.


Awans Servette
Awans Malmo
Wygrana Bodo/Glimt
Ako: 1.97 forbet forbet


Jak ktoś woli to na totalbecie takie coś po 1.87, ale bez podatku więc wychodzi i tak troche lepiej. No nie widze innej opcji, Servette to Szwajcarski zespół, ktory zajął 4 miejsce w poprzednim sezonie grajac z takimi zespolami jak Basela, Young Boys czy Zurich. Slowacy po sezonie się troche rozpadli, sporo graczy odeszło z klubu, w tym sezonie juz 4 kolejki na Słowacji i tylko 3 pkt zdobyte. Malmo juz opisalem i gram to konsekwetnie. Bodo w Norwegii kazdego leje jak chce, tam nawet Molde nie ma teraz podjazdu, Litwini jadą zeby to tylko rozegrać. Nie gram takich kursów, ale ako wychodzi fajne więc trzeba.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Spotkanie: Malmo FF - Cracovia
Typ: 1 połowa - Malmo
2.03 Fortuna

Witam,
Cracovia trafiła bardzo groźnego i niewygodnego rywala w losowaniu i raczej do następnej rundy nie awansuje.Szwedzi od początku rzucą się na Krakowian i nie zdziwi mnie nawet wynik do przerwy 2:0 bo doświadczenie jest po ich stronie jeżeli chodzi o gre w Europie, a Cracovia to Kopciuszek i dopiero zbiera doswiadczenie ale Serce jest za naszymi natomiast rozum podpowiada co innego
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom