>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów.

Status
Zamknięty.
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Już w sobotę 22 czerwca w Lublinie odbędzie się pierwszy finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Z racji, że zobaczymy w nim wiele znanych z polskich oraz zagranicznych torów nazwisk to zainteresowanie tym widowiskiem jest bardzo duże, tytułu broni Bartosz Smektała, a organizatorzy podali oficjalną listę zawodników, którzy będą walczyć o miano młodzieżowego Mistrza Świata. 

Oto lista startowa FIM Speedway U21 Championship:
1. Frederik Jakobsen (Dania)
2. Jan Kvech (Czechy)
3. Wiktor Trofimow (Polska)
4. Jaimon Lidsey (Australia)
5. Rafał Karczmarz (Polska)
6. Maksym Drabik (Polska)
7. Dominik Moeser (Niemcy)
8. Bartosz Smektała (Polska)
9. Gleb Czugunow (Rosja)
10. Patrick Hansen (Dania)
11. Nick Skorja (Słowenia)
12. Jonas Jeppesen (Dania)
13. Tim Sorensen (Dania)
14. Wiktor Lampart (Polska)
15. Robert Lambert (Wielka Brytania)
16. Dominik Kubera (Polska)
17. Kamil Nowacki (Polska)
18. Mateusz Cierniak (Polska)

Zapraszam do typowania i analizowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Bukmacherzy wystawili już kursy na dzisiejsze zawody, więc pora się temu przyjrzeć. Na próżno szukać, jak na razie zdarzeń z wysokimi kursami, więc skupię się na niższych, bo po prostu nie chcę przekombinować.


Kto lepszy

W. Lampart - W. Trofimow - 1 @1.50 Fortuna  
Tutaj krótko. To jest ich tor, jechali tu w tym sezonie ekstraligi po 4 mecze. Lampart zdobył 26 punktów w 18 biegach, co daje średnią 1.44 pkt/mecz, jak na juniora całkiem nieźle, dwukrotnie jadąc przy tym w nominowanych. Trofimow pojechał do tej pory na Bystrzycy 12 biegów w Ekstralidze przywożąc w nich 12 punktów. Dostał na te zawody dziką kartę i myślę, że nie ma szans na czołowe lokaty.

J. Lidsey - W. Trofimow - 1 @1.65 Forbet  
Lidsey jest dla mnie cichym "czarnym koniem" tych zawodów, jeżdżący w rezerwach Unii Leszno, czyli Unii Rawicz Duńczyk świetnie sobie radzi w drugiej lidze, a kiedy przyszło do występu w Fogo Unii również zaliczył bardzo udany występ i z Get Well zdobył 7 punktów z bonusem. Myślę, że potencjał ma większy niż Trofimow i dzisiaj to pokaże.

N. Skorja - J. Kvech - 2 @2.01 Fortuna  
Następca Mateja Zagara został zestawiony z utalentowanym Czechem. Skorja pojechał bodaj dwa mecze w II - ligowych Wilkach Krosno, o ile debiut wypadł nieźle, tak drugi mecz szybko go zweryfikował i szansę dostał jeszcze raz, kiedy zdobył to 4 punkty w 5 biegach. Utalentowany Czech, jak na razie błyszczy w starciach juniorskich, radzi sobie jednak świetnie i wygrywa turniej za turniejem. Jest zdecydowanie najbardziej utalentowany w swoim kraju i powoli będzie wchodził w seniorski żużel.

G. Czugunow - W. Trofimow - 1 @1.58 Fortuna  
Nie, nie uparłem się na Trofimowa, a jeśli on skończy w top3 to padną wszystkie typy ;). A tak serio, Gleb ma wielki potencjał, czasem go wykorzystuje w Betardzie, jednak przeplata to również słabymi meczami. Zdobył w tym sezonie 34 punkty, jeździ sporo, a jest moim zdaniem takim zawodnikiem, który jeśli się zmobilizuje to świetnie jedzie. Na takie zawody na pewno mu ambicji nie braknie, jeśli wszystko sobie w głowie może dziś osiągnąć dobry rezultat.

M. Drabik - R. Lambert - 1 @1.45 Forbet  
Maksiu kocha ten tor i jest faworytem do końcowego zwycięstwa, patrząc na formę Roberta na dzisiaj nie jest dla mnie nawet kandydatem do top3, a tym bardziej do pokonania Drabika.

Drabik wygra @2.75  
Główny faworyt do wygrania cyklu, tor który lubi, zdobył tu nie dawno w Ekstralidze 14 punktów. Grzechem byłoby nie spróbować.

Jeszcze kilka "wariatów", które pójdą pewnie za jakieś zaskórniaki.
Top3:
J. Kvech @50.00  
J. Lidsey @7.80  
W. Lampart @6.00  





 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom