>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I i II runda Indywidualnych Mistrzostw Świata - GP Czech w Pradze

Status
Zamknięty.
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rusza najważniejszy cykl w sezonie 2021. Na pierwszy ogień GP Czech, które odbędzie się na praskiej Markecie, torze który zawsze przynosi wiele emocji, za każdym razem możemy liczyć tu na dużo emocji i wielkie ściganie. Tym razem może być podobnie, a zawody odbędą się tu dwukrotnie, dzień po dniu.
Chrapkę na tytuł ma wielu zawodników, a dobry start w cyklu może znacznie ułatwić drogę na szczyt. Faworytów jest kilku. Wielu zawodników na coś do udowodnienia, więc też broni nie złożą.
Nasz kraj reprezentowac będzie trzech zawodników: Bartosz Zmarzlik, którego przedstawiać nie trzeba, Maciek Janowski, który notuje świetny sezon i jest jednym z faworytów do podium cyklu oraz Krzysztof Kasprzak, który jeździł w tym roku mało, jednak jak już zaczął to omal nie wskoczył na podium IMP.
Szykuje się pasjonujący sezon w SGP, a pierwsza jego odsłona już dziś w Pradze.
W tym temacie podajemy typy, dyskutujemy oraz dzielimy się przemyśleniami na temat pierwszego w tym roku weekendu z najlepszymi żużlowcami na świecie.
Pora na GP Czech! Jedziemy!
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Bartosz Zmarzlik - Maciej Janowski @1.5 Unibet

Trzeba grac Zmarzlika, Maciek niby w gazie, ale ostatnio w Lesznie pokazał, ze jednak pomiedzy nimi jest jeszcze lekka przepaść.
W tamtym roku dwa zwyciestwa Bartka na Markecie, w tym moze byc podobnie, bo jezdzi troche w innym swiecie.
Wiadomo, jest to pierwsze GP i z wynikiem moze byc roznie, ale o Bartka dzisiaj bym sie raczej nie martwil, jest mocno na fali,
mysle, ze dzisaij spokojnie TOP3, a Maciej powinien zakrecic sie kolo finalu, jednak nie jestem przekonany, ze sie w nim znajdzie.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Tripel
Zmarzlik - Lindgren
Lambert - Zagar
Fricke - Kvech
Kurs 2.97
Buk STS Pierwsze śliwki robaczywki

Komercje czas zacząć i na szczeście pod szyldem BSI po raz ostatni.

Dziś krótko i na temat -
Bartek klasa sama w sobie w ubiegłym roku tu latał, wygrywając dwukrotnie. Fred jeździ w kartkę i myślę, że nie ma podjazdu obecnie do BZ o ile ktoś ten podjazd w ogole ma:)

Lambert w lidze ostatnio bajka ale to tez nie ma przełożenia 1 do 1 więc typ głownie przeciwko Komandosowi, który na takich torach nie wiele może. Start i jazda gęsiego to nie klimat Zagara. Rok ubiegły to wyniki na poziomie 5-7 pkt.

I ostatnia para też głównie przeciwko Kvechowi a kurs zacny jak na taką różnice klasy sprzętowej, umiejętności i doświadczenia. Max może dziś szczytu nie powącha, ale z Kvechem myślę że każdy sobie poradzi.

Pierwszy turniej wiec idę w 3 zdarzenia niż szukać coś po większych kursach bo jutro będziemy mądrzejsi

Zapraszam wszystkich do oglądania najnudniejszej rundy GP ze wszystkich.
 
Ostatnia edycja:
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Thomsen vs Fricke 1 @1.7 sts
Wydaje mi sie spoko opcja. W GP moze i Duńczyk to żółtodziób, ale myślę ze powalczy o ósemkę swoja zadziornością i ambicja. Max to nie ta forma. W lidze kiepsko , wiec jakos nie chce mi sie wierzyc w jego dobry wynik.
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Pepiki co roku umieją sprokurować pola startowe na początek zawodów pod swoich zawodników (Vacul jest tam uważany też za swojego) . W tym roku sugerują, że trzecie pole na początku będzie śmigac ...ale to dość dziwne patrzac na doświadczenia z Markety w poprzednich latach. Tam prawie zawsze latało pierwsze pole na początku i tylko krawęznik - choc dwa lata temu umieli 4 pole zrobić na 1 serię co między innymi wykorzystał Janek Kołodziej (kurs 7/8 był 0pamietam wtedy bo grałem) . Wtedy 4 wygrane z 4 pola w 1 serii bo Vasek Milik jechał z tego pola.

Kilka lat wstecz (jaki ja stary musze być) byłem na Markecie i w pierwszych 8 wyscigach było siedem wygranych z pola pierwszego ...bez róznicy kto jechał (nawet Josef Franc) ...więc to dość specyficzny tor.

Analizowanie Markety bez patrzenia na pola jest dośc ryzykowne.

Tu granie live zdecydowanie najbardziej się opłaca ze wszystkich torów

Przed rokiem nikt w 1 serii nie wygrał z pola pierwszego a potem aż do 8 biegu także (1-sze zawody) :Mikelsen, Doyle, Fredka, Emil , PUK, Janoś , Toninho - dopiero Bartek to odczarował w 8 biegu.

Za to w drugich zawodach n apierwsze 5 biegów 4 wygrane z pola B - choć tu nie mozna juz tak do końca powiedziec o wyraźnie lepszym polu bo stali tutaj : Madsen (jedyny który przegrał) a potem Bartek , Fredka, Janoś, Taj.

To dość łatwy do sprokurowania na poczatek zawodów przynajmniej tor i kto nie musi grac pre ...raczej nie powinien . AAAA. i warto tu oglądac studio bo Jabol czasem kuma , które pole jest dobrze zrobione .....także polecam wczesniej zacząć ogladanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ja dziś idę w wysokie kursy i widzę w GP Czech jednak potencjał na fajne zawody.
Thomsen - Fricke 2 @2.75 Betclic
Madsen poniżej 9.5 pkt. @1.95 Betclic
Lambert poniżej 6.5 pkt. @2.10 Betclic

Czuję, że Thomsen zapłaci dziś frycowe na trudnym torze. Fricke mimo wszystko jest bardziej doświadczony i potrafi wystrzelić w pojedynczych zawodach, poziomem w tym sezonie dostosował się do Falubazu, jednak indywidualnie to inna bajka. Moim zdaniem kursy u bukmacherów przestrzelone, według mnie szanse są pół na pół.
Do tego dorzucam dwa undery. Na Leona i Lambo. Ten pierwszy trzykrotnie z rzędu po 9 oczek w pierwszych 5 startach. Nie wydaje mi się, aby ten sezon był dla niego wybitny, jak nie będzie strzelał ze startu to nie daję mu szans na dystansie, bo jednak trochę obniżył loty niż w zeszłym roku. Linia niezła, bo ogonów pewnie nie będzie woził, jednak myślę, że dość bezpieczna.
Lambo do tej pory na Markecie jeździł niewiele razy. To jest brytyjski walczak, który kocha walkę na dystansie. Co prawda ostatnio w Grudziądzu komplet, jednak każdy wie w jakich okolicznościach. Bardzo słaby układ biegów dla Roberta, dwukrotnie jedzie spod bandy, dopiero w trzeciej serii startuje z wewnętrznego pola. Choć bardzo lubię Lamberta i lubię oglądać jego jazdę to dziś niestety nie daję mu wielkich szans.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +49
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
NA 4 pierwsze starty trzy wygrane z 3pola :) i równanie 4 pole nie chodzi w ogóle na razie - nierealne jest wygrać start z tego pola . Jabol zdziwiony a Cegła mówi dokładnie to o czym pisałem i znowu robimy tor - wszyscy to widzą - ale nikt nie protestuje .....

365 ruski i klony nie skorygowały kursu na Janosia po 5,5 dobry do gry i kontr poźniej - powinno być 3 inni skorygowali już

Janek Kvech teraz z 4-ego pola , a już komentatorzy a teraz Emil pokazali, że leją wode na wewnetrzną - a przygotowują 4 pole :))

Jeden z bukmacherów pozwolił po 3 kółku zagr]ac kto wygra w finale i można było zmielić kilka tys na tym po kursie 2,5 :))))) i już jest rozliczone whaaaw !! :)
 
Ostatnia edycja:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
2 dzien Z GP w Pradze.

Kvech under 4 @1.9 bet365

Czech zdecydowanie najslabszy zawodnik w calej stawce. Wiadomo , ze organizatorzy moga mu pomagac szykujac lepsze wyjscie ze startu ale przeciwnicy po wczorajszym dniu powinni byc madrzejsi i lepiej przygotowani do walki.
Kvech wczoraj 4 punkty zdobyl ,z tego w sumie 3 po wykluczeniach zawodnikow.
Musialby miec duzo szczescia dzis zeby znow dostawac punkty za darmo , a zdobywac je po walce bedzie bardzo ciezko w kazdym biegu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom