>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I runda IMŚ - GP Chorwacji w Gorican

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
1000x200.jpg
Fortuna.png
Najlepsi żużlowcy na świecie na start! Jedziemy z Indywidualnymi Mistrzostwami Świata, zaczynam w Gorican.
Faworytem do wygranej w pierwszych zawodach cyklu jest nikt inny, jak obrońca tytułu Bartosz Zmarzlik. Poza nim największe szanse na podium daje się Madsenowi oraz dość nieoczekiwanie Bewleyowi, który bardzo dobrze wszedł w sezon 2023. Poza Bartkiem nasz kraj w SGP reprezentować będą Maciek Janowski oraz Patryk Dudek, jednak w obu przypadkach awans do półfinału wydaje się być obecnie maksimium możliwości.
Na dnie zestawień bukmacherów na dzisiejsze zawody znajdują się Zagar, Fricke oraz Kim Nilsson, który jest najbardziej zaskakującym uczestnikiem tegorocznego cyklu.
Kto według Was ma dziś największe szanse? Kto zaskoczy, kto zawiedzie? W tym temacie podatejemy typy oraz dyskutujemy o GP Chorwacji.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Witam
Mam nietypowe pytanie.Czy ktoś może się orientuje w jakiej kolejności dziś wyjadą na start kwalifikacji ? ( wiem ,że jadą kwalifikacje czwórkami ,ale jaka wyjedzie jako pierwsza czwórka np )
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Kwalifikacje --Michelsen-Thomsen 1 kurs 1.75 Fortuna
Taki typ sobie wybrałem na loteryjne kwalifikacje,Thomsen wczoraj bardzooo późno kończył zawody,do tego podróż,do tego wczoraj upadek i myślę że może byc jeszcze mało skupiony na kwalifikacjach które są stosunkowo wcześnie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1580
W 755

waltan

Użytkownik
Kwalifikacje --Michelsen-Thomsen 1 kurs 1.75 Fortuna
Taki typ sobie wybrałem na loteryjne kwalifikacje,Thomsen wczoraj bardzooo późno kończył zawody,do tego podróż,do tego wczoraj upadek i myślę że może byc jeszcze mało skupiony na kwalifikacjach które są stosunkowo wcześnie...
U Ruska to samo zdarzenie masz z kursem 2.02, czyli na odwrót. Ale też uważam, że Dun powinien być tutaj górą.
Post automatycznie złączony:

U Ruska to samo zdarzenie masz z kursem 2.02, czyli na odwrót. Ale też uważam, że Dun powinien być tutaj górą.
Obaj oczywiście to Duńczycy:). Miałem na myśli oczywiście Mikkelsena.
 
W 755

waltan

Użytkownik
Tak Michelsen lepszy od Thomsena 😉
Mi Ruscy rozliczyli jako przegraną. Twierdzą, że Anders był trzeci w kwalifikacjach a Mikkel tuż za nim na czwartym...:(
Post automatycznie złączony:

Mi Ruscy rozliczyli jako przegraną. Twierdzą, że Anders był trzeci w kwalifikacjach a Mikkel tuż za nim na czwartym...:(
Orientujesz się Adams może o co im może chodzić? Był może jakiś trening przed tymi kawalami czy coś innego? W rozliczeniu mają, że pierwszy był Zmarzula, drugi Dan, trzeci Anders a czwarty Mikkel...
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Ja widziałem wyniki tak mi się wydaje przed chwila i było że Michelsen był 7 a Thomsen chyba 11....muszę jeszcze raz to sprawdzić ....dałbym sobie rękę uciąć
 
B 1,2K

BetBookmacher

Użytkownik
Za nami kwalifikacje przed pierwszymi w tym roku zawodami z cyklu Grand Prix! W związku z tym przedstawiamy wam Speedway Grand Prix Chorwacji 2023 wyniki kwalifikacji. Warto się z nimi zapoznać.

Kwalifikacje SGP Chorwacji 2023: wyniki
Jak prezentują się SGP 2023 wyniki kwalifikacji? Zaprezentowaliśmy je poniżej. Warto sprawdzić, jak poradzili sobie poszczególni zawodnicy.

Najlepiej poradzili sobie Bartosz Zmarzlik i Tai Woffinden. To właśnie oni osiągnęli czas 14,393. Pierwszy pole startowe wybierał jednak Polak, bo miał też drugi najlepszy czas. Trzecią lokatę zajął Daniel Bewley (14,400), a czwartą – Maciej Janowski (14,442). Długo na końcu był Patryk Dudek, lecz finalnie zajął szóste miejsce (14,486)

Tak prezentują się wyniki kwalifikacji:

1. Bartosz Zmarzlik 14,393

2. Tai Woffinden 14,393

3. Daniel Bewley 14,399

4. Maciej Janowski 14,442

5. Max Fricke 14,443

6. Patryk Dudek 14,486

7. Mikkel Michelsen 14,488

8. Matej Zagar 14,494

9. Fredrik Lindgren 14,510

10. Leon Madsen 14,531

11. Anders Thomsen 14,545

12. Robert Lambert 14,552

13. Jack Holder 14,556

14. Martin Vaculik 14,566

15. Jason Doyle 14,577

16. Kim Nilsson 14,582

17. Nick Skorja 14,935

18. Norbert Magosi 14,945
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Zawody indywidualne mają swoje prawa i mam do nich dużo mniej zaufania jak do ligowych jeśli chodzi o typowanie. Wśród zawodników, którzy u progu sezonu wyglądają słabiutko stawiam na Zagara w H2H z zawodnikami będącymi na papierze faworytami. Kieruję się wyłącznie znajomością toru i ubiegłorocznymi wynikami.

Dudek - Zagar @ 2.00 forBet

Patryk poobijany, trzeci dzień z rzędu w zawodach. W Krośnie do momentu wypadku wyglądało to dobrze. Dalej to już równia w dół.

Fricke - Zagar @ 2.10 forBet

Tu bazuję na zeszłorocznym wyniku gdzie Max uplasował się dopiero na 15 miejscu wyprzedzając tylko Przedpełskiego i zawodników rezerwowych.

Skoro idę w kierunku Mateja to dorzucam bardzo niską linię over 4,5 punktu @ 1,75 forBet oraz powtórzenie zeszłorocznego wyniku i awans do półfinału gdzie
Matej w TOP8 został wyceniony na 3,55 również w forBet.

Pozdro!

Jeden wielki
 
Ostatnia edycja:
C 9,9K

Carola

Użytkownik
ruski cofnał zakłady na kwalifikacje , więc zaraz przeliczy je od nowa - istnieje nadzieja , że teraz juz prawidłowo
 
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Zagar over 4,5 pkt @ 1.75 Superbet

Nie jest to wygórowana linia jeśli chodzi o Słoweńca, który zna najlepiej tor w Gorican. Dodatkowo jeśli wierzyć yr.no to ma troszkę popadać, a wiadomo, że dla Komandosa im gorzej tym lepiej
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
A.Thomsen under 8.5 kurs 1.8 Fortuna
Konsekwentnie pod Thomsena,kwali dały coś tam zarobić,tutaj sytuacja że ma bardzo łatwy 16 bieg bodaj,dwa bardzo ciężkie i kluczowy jego 1 start z pola 1 i liczę tutaj że coś tam zgubi ,według mnie zakręci się pod 8-9 w te okolice więc zaryzykuję mimo wszystko licząc na łut szczescia...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1172
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom