>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I runda finałowa Indywidualnych Mistrzostw Europy w Gustrow.

Status
Zamknięty.
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie można podawać typy na I rundę finałów Indywidualnych Mistrzostw Europy, które odbędą się w Gustrow.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Zawody SEC to nie polskie podwórko gdzie czuję się pewniej, ale i tu spróbuję rozruszać ciut temat.

G. Łaguta - Michelsen @ 2,03 forBet  

Para złożona z dwóch zawodników reprezentujących Motor Lublin. Łaguta po mocnym otwarciu w polskiej lidze lekko lub znacznie obniżył loty. Jedni mówią o dopingu sprzętowym i strachu przed kontrolą inni o po prostu słabszej formie. Jakby nie było Grisza od dziwnego zapłonu w motocyklu jeździ słabo, bez zębów, polotu. Michelsen stabilnie praktycznie przez cały sezon. Myślę, że robi ponad to co oczekiwali po nim kibice. Jest zadziorny, walczy i punktuje. Wczoraj obu obserwowałem podczas IMME. Grisza był nawet moim cichym faworytem do namieszania w zawodach. Pojechał jednak katastrofalnie nie pokazując niczego ze swojego wachlarza umiejętności. Michelsen za to poprawnie. Może punktowo bez fajerwerków, ale dobrze się go oglądało. Gdyby nie upadek na ostatnim łuku to zapewne w półfinale startowałby z innego pola. W zeszłym roku na tym dość specyficznym torze w Gustrov zameldował się na pudle. Do finału dotarł przez baraż  gdzie zajął 3 miejsce. W zawodach punktował w każdym swoim biegu (3,1,2,1,3,1). Przeplatał miejsca, ale bez wpadek. Myślę, że warto zaryzykować po takim kursie.

Lambert - Lindbaeck @ 1,67 forBet  

Stawiam na młodego również z powodu zeszłorocznego startu. Lambert wygrał zawody nie notując żadnej wpadki. Wczoraj świetnie radził sobie w DMŚJ prowadząc zespół do srebrnego medalu 20(2,3,6,3,3,3). Antonio w zeszłym roku pojechał słabiutko. W klasyfikacji wyprzedził tylko Piotrka Pawlickiego, rezerwowego Dilgera i Franca, który w całym cyklu zdobył 4 punkty.

Pozdro!
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Przed nami pierwsza runda finałowa Indywidualnych Mistrzostw Europy, która rozgrywana będzie w niemieckim Gustrow. Uboga krewna SGP w tym roku całkiem nieźle obsadzona, więc można się jej trochę przyjrzeć i znaleźć kilka fajnych zdarzeń.

H2H R. Lambert - B. Smektała 1 @1.70 Lvbet  
Młody Brytyjczyk powoli wraca na dobre tory po słabym początku sezonu i zaczyna dobrze punktować praktycznie w każdym meczu, czy cyklu. Zna ten tor, mało tego zwyciężył tu w ubiegłym roku pokonując w wielkim finale Madsena, Sajfutinova i Michelsena, czyli duże nazwiska żużlowego świata. To pierwsza runda, więc wszyscy będą bardzo zdeterminowani, aby dobrze rozpocząć. Bartek Smektała dostał "dziką kartę", ale wydaje mi się że nie ma szans w H2H z Robertem. Polak troszkę obniżył loty i choć nadal świetnie punktuje w młodzieżowych biegach w Unii to sezon ma słabszy niż ubiegłoroczny, wydaje mi się, że ciężko mu dziś będzie walczyć z bardziej doświadczonymi kolegami.

G. Łaguta więcej niż 9.5 pkt. w fazie zasadniczej @1.67 STS  
Mój cichy faworyt cyklu, lubię tego zawodnika, podoba mi się również jego styl jazdy, jest odważny, walczący, bardzo ambitny. Mam nadzieję, że utrze dziś nosa faworytom ze SGP. Moim zdaniem występy w SEC, jak i w światowym czempionacie nie wyjdą im na dobre, a w Łagucie widzę zawodnika, który może im utrzeć nosa.





 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom