>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Love This Game

C 748

crystiano07

Użytkownik
Zazwyczaj podawanie typów w tego typu tematach źle się dla mnie kończy, ale chcę po prostu trochę zapanować nad moją grą i mam nadzieję, że ten temat mi w tym pomoże. Budżet 300 złotych, ale stawki będę podawał w jednostkach, 1j = 10 zł.

Pierwsze typy pojawią się jeszcze pewnie dziś.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
1#|1#Styczeń*|Betsafe
Alpla HC Hard - A1 Bregenz Handball @ 1 @ 1.55
Birmingham City - Manchester United @ 2 @ 1.50
Catalunya - Honduras @ 1 @ 1.30
3.02|2j|6.04j

Dwa typy zapożyczyłem od Vertiego, ponieważ przekonała mnie jego analiza, a moim zdaniem United też wygrają swój mecz, mimo że Birmingham to ciężki teren, ale Czerwone Diabły są w bardzo wysokiej formie, a do składu wraca Nani.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
2#|2#Styczeń*|Betsafe
San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers @ 2 @ 2.27
2.27|3j|6.81j

Pierwszy kupon nie wszedł, zawiodła piłka ręczna, ale próbujemy dalej. Teraz czas na moją specjalność czyli NBA, Lakersi to moim zdaniem value i wygrają ze Spurs. Po porażkach z Bucks i Heat mistrzowie NBA muszą wreszcie zwyciężyć.

*zapomniałem wyjaśnić w poprzednim poście, liczę już te typy na styczeń, bo nie ma sensu rozliczać ich w grudniu.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
3#|3#Styczeń|Betsafe
Bre Banca Lannutti Cuneo - Itas Diatec Trentino @ 2 @ 1.45
Iraklis Thessaloniki - PAOK Thessaloniki @ 1 @ 1.35
Organika Budowlani Lodz (W) (1.5) - Muszynianka Fakro Muszyna (W) (0) @ 2 @ 1.45
2.84|15j|42.6j

Jak nie wejdzie to dłuższa przerwa, ale to po prostu musi wejść. Nie wyobrażam sobie, że Trentino i Iraklis przegrają, a Muszyna nie pokryje HC. Moim zdaniem można to grać grubo.
 
Do góry Bottom