>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
W tym temacie podajemy swoje typy oraz przemyślenia na I kolejkę Ekstraligi sezonu 2020.

Pokaż załącznik 618
To sa kursy z Forbet?pytam bo np na fortunie na Gorzów kurs 2.1...
Taka ciekawostka na sts zaklad na Leszno na ilosc bonusów under 6.5 kurs 1.67 jak dla mnie bet mega pewny tylko ze dlugoterminowy bo wychodzi na to ze Leszno z kazdym musialoby nabic Bonusa...no nie chce mi sie w to wierzyc np. Wroclaw,Lublin czy nawet Gorzow sa w stanie spokojnie urwac bonusa...do tego kontuzje no i para juniorska juz inna slabsza Leszna to tak na marginesie...
1 kolejka totalna loteria...brak sparingow zamieszanie z tymi kontraktami i treningi tylko na wlasnym torze powinny premiowac gospodarzy....ja uderze w Gorzów i Czestochowe...popatrze w strone handi Lublina ale to tak niesmialo na ten moment, meczu Rybnika bym nie tykal jedynie szukal linii punktowych np under Protasa, do tego czekam na linie Pedersena oraz Buczkowskiego w obu przypadkach szedlbym w under to tak wstepnie...i reszte blizej meczów bedzie mozna obstawic..
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
A adams235 kursy z forbet. Faktycznie spora różnica. W ogóle na razie u polskich bukmacherów wszystko rozstrzelone. Dobrze wygląda też zdarzenie w betclicu. Póki co na Falubaz z Rybnikiem wisi 1.40, gdzie u reszty po 1.20-1.25.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Pierwsze składy (za SF)

Awizowane składy:






MrGarden GKM Grudziądz
1. Nicki Pedersen
2. Krzysztof Buczkowski
3. Przemysław Pawlicki
4. Kenneth Bjerre
5. Artiom Łaguta
6. Martin Turowski
7. Damian Lotarski

(jest Lotarski nie ma szybkiego na treningach Zielińskiego)

Eltrox Włókniarz Częstochowa
9. Leon Madsen
10. Rune Holta
11. Fredrik Lindgren
12. Paweł Przedpełski
13. Jason Doyle
14. Mateusz Świdnicki
15. Jakub Miśkowiak

Tutaj żadnych zmian w składzie zapewne już nie będzie

Prawidziwy hit mamy tutaj :

Awizowane składy:





Motor Lublin
1.
Paweł Miesiąc
2. Jakub Jamróg
3. Grigorij Łaguta
4. Matej Zagar
5. Mikkel Michelsen
6. Wiktor Lampart
7. Wiktor Trofimow





Betard Sparta Wrocław
9.
Max Fricke
10. Maksym Drabik
11. Maciej Janowski
12. Daniel Bewley
13. Tai Woffinden
14. Przemysław Liszka
15. Gleb Czugunow

Na tą chwilę w składzie nie widać Jarka :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Prawdziwy hit to jest w niedzielę Gorzów vs Leszno. Wrocław jest silny i poradzi sobie z Motorem bez problemu czy będzie jechał Jarek czy nie. :) takie jest moje zdanie:)
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Prawdziwy hit to jest w niedzielę Gorzów vs Leszno. Wrocław jest silny i poradzi sobie z Motorem bez problemu czy będzie jechał Jarek czy nie. :) takie jest moje zdanie:)

Co do Wrocławia mam podobne przeczucia , ale nie grywam prebetów - wolę poczekać na live , chcę zobaczyć czy Gleb bedzie latał lepiej niż para Lubelska (Jak Unia Lubelska , Perła Lubelska i inne rzeczy Lubelskie) - ale ja "gupi" jestem :) . Ale na seniorce istotnie widzę przepaść na korzyść Wro - ale to zużel i nie takie cuda widziałem, więc ......
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Mam jedno proste pytanie jeszcze przed pierwszą kolejką. Mądrzy i przystojni Panowie oraz piękne panie (wiem , wiem duża i mała litera - mam prawo ...językowe :) )

Czy ktoś jeszcze poza mną zauważył , że od 10 lat conajmniej w najgorszym wypadku jest jedna niespodzianka na dwie kolejki , a jak buki chcą zarobić to niespodziewanka (często masówka)trafia się jeden raz na jedną kolejkę

To tylko moja statystyka z 10 lat gry ...czy może ktokolwiek tez to jeszcze zauważył ?

ps: moje pytanie nie jest skierowane do osób under 30 lat !!!
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
para Lublińska
Błagam. Para lubelska.
Co do niespodzianek. To zawsze się w sporcie zdarzają. Odkąd w lidze są komisarze i przygotowanie toru pod gospodarzy nie jest oczywiste, mecze są bardziej na styku, więc i niespodzianek wpada więcej. Nic nadzwyczajnego.
Hampel prawdopodobnie pojedzie w miejsce awizowanego Jamroga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Myslę, że akurat we Wrocławiu Kuba pojedzie, natomiast jesli Jarek ma wskoczyć do składu to akurat na tym torze ja dałbym go tam za Zagara (6 w zeszłym sezonie w bardzo słabym stylu 1,1,2,1,1,0) - choć zapewne nie po to wierzą w odbudowę Mateja zeby go w pierwszym meczu odstawiac od składu .
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Jeżeli mecz się odbędzie (bo jednak prognozy kiepskie) to Hampel jedzie w miejsce Pawła Miesiąca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Jeżeli mecz się odbędzie (bo jednak prognozy kiepskie) to Hampel jedzie w miejsce Pawła Miesiąca.
Mam info, że Jaro na treningu nie przegrywał oraz, że Zagar olał trening a reszta wyglądała całkiem przyzwoicie - wiesz cos więcej w tym temacie może ?

Jestem z ZG i zazwyczaj Pepe źle wchodzi w sezon (wynikało to głównie z tego, że Pepe późno inwestował w sprzęt - jednak ten sezon będzie zupełnie inny) - ale widziałem filmiki z treningu ZG i dobrze wyglądał 2-3 dni temu . Tu jednak nie spodziewam się błędu buków bo to dość powszechna wiedza

Jesli ktokolwiek ma jakies infa z treningów piszcie bo to jedyna kolejka gdzie mozna ograc buki lepiej szacując niż oni startową wartość jeźdźców :)

Nastawiam się na live - ale może będzie szło wychwycić jakieś perły (Lubelskie a nie Lublińskie :) - nie wiem jak ja to wtedy napisałem ) rzucone przed wieprze :) !!
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wrzucę i ja swoje przemyślenia i zachęcam do tego innych. Rozruszajmy trochę ten dział skoro żużel będzie dawał nam radość jako jedyny obok piłki nożnej sport na najbliższy czas :)

Sparta Wrocław - Motor Lublin

Inauguracja we Wrocku. Drabik jedzie. Tak pobieżnie śledziłem tę aferę. Odechciewa się, gdy ten idiota Ostafiński na SF potrafi w jednej sprawie napisać 10 takich samych "newsów" co do treści i przekazu. Przeczytałem jednak, że "jeśli adwokat Drabika wykorzysta wszystkie kruczki prawne to odjedzie cały sezon". Nie znam się, może ta cała wlewka brzmi banalnie, ale jak widać to poważne naruszenie zasad. Czyli kombinacje Sparty. I to podwójne. Czugunow dostał obywatelstwo bo wziął ślub z Polką, a jeszcze niedawno żalił się, że nie może zabrać swojej dziewczyny z Rosji do Polski. Czyli Wrocek zrobił z niego na siłę Polaka żeby wsadzić go na juniorkę. Życzę Sparcie za to jak najgorszego wyniku w tym sezonie. Co do typów, uważam, że goście postawią się i znów sprawią niespodziankę, jakich robili wiele w zeszłym sezonie. Za Miesiąca jedzie Hampel, a to już coś. Hampel, Łaguta, Zagar, Michelsen i juniorzy. Hmm, chciałem napisać o silnych punktach Motoru, a wymieniłem 6 z 7 zawodników. Zostaje Jamróg który jakoś do mnie nie przemawia. Może plusem być to, że jeździł w Sparcie więc zna tor. Jak widać jest silna paka u przyjezdnych. Uważam, że na tyle silna, żeby pokryć handicap +10.0 który proponuje forBET lub nawet +8.5 które oferuje Unibet. W zeszłym roku było 47:43, Łaguta zdobył 17 punktów, Michelsen 11. A jechali z Z/Z-ką za Jonssona. Liczę, że juniorka Lublina zrobi różnicę.

Typ: Motor Lublin +8.5 @ 1.75 - Unibet


Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz

Drugi mecz powinien być mniej zacięty. Uważam, że GKM standardowo na wyjeździe dostanie baty. Włókniarz przeraża mnie swoim składem na ten sezon i kurs 4.00 na ich mistrzostwo wziąłem z pocałowaniem ręki. Doyle, Lindgren, Madsen. Jest grubo. Ten tercet sam może zapewnić z 39 punktów na mecz. Przedpełski, on mi nie pasuje do Ekstraligi, ale może zrobi z 5 punktów. Holta - tutaj duża zagadka. Zna jednak ten tor, robił tu wielkie rzeczy i niezłe wyniki, myślę, że z 8 punktów może przywieźć. No i zostaje juniorka. Miśkowiak i można powiedzieć trzy kevlary. Młody Misiek powinien spokojnie radzić sobie z juniorami gości, a być może nawet zrobić parę razy kogoś ze starszych żużlowców GKMu. Tutaj niby też silna trójka - A.Łaguta, Nicki i Bjerre. Mimo wszystko na papierze każdego z tercetu Włókniarza postawiłbym ponad tymi trzema stranieri z Grudziądza. Na pewno przyjezdni będą ratować się taktycznymi żeby wynik nie odjechał, ale jednak uważam, że Częstochowa ma tak mocny skład, że zrobią dobry wynik. Tor słynie ze świetnego ścigania, ale to nie Motoarena, która nie jest atutem gospodarzy i tak samo dobrze jeździ się na nim gościom. Myślę więc, że na własnym torze Holta i Przedpełski, dla którego to już ostatnia szansa na Ekstraligę i na pewno poczynił duże inwestycje, dadzą radę Buczkowskiemu i Pawlickiemu. Postawię tutaj na gospodarzy i liczę, że wynik zakręci się tak na 10, 12-punktowe ich zwycięstwo. W poprzednim sezonie było 52:38. Jak widać tylko Łaguta zrobił dwucyfrową 10 ale w 6 startach. Buczkowski i Pawlicki nie istnieli. Dziś mamy inne składy, ale jednak można wziąć to pod uwagę przy takiej małej analizie.

Typ: Włókniarz Częstochowa -6.5 @ 1.50 - Unibet


To oczywiście pierwsza kolejka, wiadomo w jakich warunkach, więc ze stawkami nie szalejemy. Jednak u mnie te dwa typy nie są wymuszone ani zagrane tylko po to żeby lepiej się oglądało. Uważam, że można na tym zarobić, a co z tego wyjdzie zobaczymy wieczorem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
J.Hampel 8,5 pkt? under 1,65 7 pkt
J,Doyle 10,5 pkt? over 1,8 mecz odwolany

buk- EWINNERS
ako 2,97


J.Hampel 8,5 under 1,65 7pkt
N.Pedersen 9,5 over 1,9 mecz odwolany

ako 3,13


Coz ako ryzykowne ale przy odrobinie szczescia moze sie udac.Wiem jakim zawodnikiem jest Jarek, ale na ta chwile nie czuje jego super wystepu na wyjezdzie i to z tak mocnym rywalem.Przyznam od 2-3 lat jakos nie wierzylem w ta ekipe ,(chodzi o Wroclaw) a oni przewaznie mile mnie zaskakiwali,Teraz nie po to robili kombinacje z Czugunowem i Drabikiem by nie wlaczyc sie o walke nawet o Mistrza.Najlepiej zaczac od wysokiego zwyciestwa i takiego sie spodziewam, bo Rywal bedzie b.mocny ale chyba glownie u siebie, wiec juz teraz warto pomyslec o bonusie, bo ekipy w tym roku b.grozne.Praktycznie kazda druzyna procz Rybnika moze walczyc o medale.Cos mi mowi ze i Grisza dzisiaj nie zaszaleje wiec jeszcze pomysle nad jego underem.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Motor Lublin +10.0 @1.55
Lindgren powyżej 10.5 pkt. @1.83
Ako: 2.84

Pierwsza kolejka, więc ciężko cokolwiek przewidzieć po tak nietypowym okresie przygotowawczym. Uważam jednak, że mecz we Wrocławiu będzie bardziej wyrównany niż w Częstochowie i powyższy handicap w stronę Motoru jest spokojnie do przyjęcia, bo pogromu tu raczej być nie powinno tym bardziej, że prognozy pogody nie są najlepsze, a każda zmiana pogody wyrówna szanse obu ekip.
Drugi typ do dubletu do over punktowy Lindgrena. Na początek szukałem zawodnika doświadczonego, ale cały czas w gazie i wychodzi mi, że Fredka ma największe szanse dziś na dobry wynik. Miał świetną końcówkę ubiegłego sezonu, myślę że to może być jego rok. Stawiam, że będzie czołowym jeźdźcem Włókniarza.

T. Woffinden poniżej 11.0 pkt. @1.92
H2H Pawlicki - Buczkowski 1 @1.70
Ako: 3.26

Wysoka linia na Taia, choć te 11 oczek może uzbierać, więc w najgorszym wypadku będzie zwrot. Poprzedni sezon zakończył fatalnie, po problemach z motocyklem całkowicie zawalił finał z Unią. W pierwszych kolejkach raczej nie ma, co liczyć na jakieś płatne bonusy, stawka może być bardziej wypłaszczona. Widzę kilka biegów w których Tajski może stracić punkty, choć swoje pewnie przywiezie.
W pojedynku żużlowców GKM - u stawiam na Przemka. Trenował on w trochę lepszych warunkach niż inni, pandemia braci Pawlickich dotknęła jakby mniej, bo mają oni prywatne tory na których śmiało mogli trenować. Buczek stracił bardzo dużo czasu przez kontuzję i tak naprawdę, jakby nie przełożenie pierwszej kolejki to mógłby nie zdążyć, co byłoby dla Grudziądza wielkim ciosem. Obaj prezentują podobny poziom sportowy, biorąc pod uwagę, że Przemek powinien być lepiej przygotowany do sezonu stawiam w tej parze na niego.

H2H M Drabik - G. Łaguta 2 @1.60
Włókniarz Częstochowa -6.5 pkt. @1.50
Ako: 2.40

No nie, Drabik z całą sympatią to jeszcze nie ta liga, co Grisza. Łaguta jest liderem Motoru i zdaje sobie z tego sprawę, to on musi ciągnąć dziś tę ekipę. Myślę, że powinien sprostać zadaniu. Maksiu po przebojach związanych z jego zawieszeniem na pewno nie ma czystej głowy przed pierwszym meczem, do tego rywalizacja z seniorami na pewno odbije się na jego średniej punktowej. Póki co zawodnik gości jest jeszcze krok przed młodym zawodnikiem Sparty.
O GKM - ie napisałem trochę więcej w typach długoterminowych, choć tam przyjąłem scenariusz najczarniejszy z czarnych dla GKM - u. Niemniej w tym starciu to gospodarze są zdecydowanym faworytem i typuję, że mocno wejdą w sezon. Trójka Doyle, Lindgren, Madsen jest gwarantem sukcesu w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
korekta 1500 max po 1,9
Post automatycznie złączony:

tylko pierwsze pole pójdzie
Post automatycznie złączony:

UB LIVE cZEWA 1 1,65 MAX
Post automatycznie złączony:

Panowie, są waszym zdaniem szanse na to , że Czewa przegra ten big ? mam pod korek po 1,65 UB na Czewe

1,65 do 1,6 przyjeli po 1k na każdy spadek
Post automatycznie złączony:

Zawsze jak cokolwiek napisze na forum to sie boje mam 1-11 skuteczność . Tym razem juz napisałem , więc jakby nie mam wyboru ....wygrana Czewy daje mega hajs - ale napisałem o tym na forum , więc sami rozumiecie - większa o wiele jest szans na 1-12 niz na 2-11 :)
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
ruski daje 1,59 na wygrana Czewy ale po przywaleniach na UB już tam jest tylko 1,55 (a raczej było przed chwilą zanim zblokowali kursy )
Post automatycznie złączony:

Miskowiak : szpryca zabija
 
Ostatnia edycja:
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Mecz przelozony na siłę. W gorszych warunkach się jeździło. Cieślak zobaczył że stary Holta nie daje rady , stwierdził że nie jadą.Ot tyle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom