>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Hulio typuje

hulio90 1,5K

hulio90

Użytkownik
Witam wszystkich. Użytkownikiem forum jestem już od dłuższego czasu, niektórzy mogli już przeczytać moje analizy, niestety z powodu braku czasu nie pojawiło się ich zbyt wiele.

Jeśli chodzi o obstawianie, to można powiedzieć, ze jest to moje hobby od ładnych paru lat, ale traktuję to bardziej jako dodatkową adrenalinę i sprawdzenie siebie podczas oglądania meczu, niż jako zarobek jakiejś gotówki.

Postanowiłem założyć ten temat, żeby stać się częścią forum i pomóc w jego rozwoju. Oczekuję, że dzięki temu wątkowi znajdę więcej czasu na napisanie czegoś wartościowego na forum. Interesuje się przede wszystkim piłką nożną, więc większość analiz będzie związanych z tą dziedziną sportu, być może w przyszłości pojawią się także typy z innych sportów. Jeśli chodzi o typy podawane w temacie, to nie będzie ich zbyt wiele, będę podawał tylko przemyślane typy, które będą pochodziły tylko i wyłącznie ode mnie . Do każdego spotkania będę starał się dopisać kilka zdań moich przemyśleń, jeśli uznam, ze to co napisałem ma dużą wartość merytoryczną i może pomóc innym użytkownikom forum, to będę takie analizy wrzucał do działów tematycznych. Podawane przeze mnie typy są grane za rzeczywistą gotówkę, przy każdym typie będę podawał kurs na dane zdarzenie, stawkę w jednostkach oraz bukmachera, od którego pochodzi wybrany typ.

Bardzo proszę, aby nie umieszczać komentarzy w tym temacie, ponieważ przez to nie jest on tak przejrzysty i czytelny. Ze wszystkimi pytaniami, komentarzami itp. zapraszam na PW.
 
hulio90 1,5K

hulio90

Użytkownik
#1
vs.
Inter Mediolan vs. Sampdoria Genua ⛔ #1:0
Sampdoria lub remis
2,10


Stawka: 5j.
PW: 10,5j.
W dniu dzisiejszym Inter Mediolan podejmie na San Siro zespół Sampdorii Genua i uważam, ze goście tego meczu nie przegrają. Gospodarze niestety nie rozpieszczają swoich kibiców i obecnie zajmują dopiero 8 miejsce w tabeli. Co prawda Inter ostatni mecz wygrał, ale tylko 1:0 po męczarniach z Ceseną(bramka Icardiego z rzutu karnego), która od 30 minuty grała w dziesiątkę. Na własnym boisku nie idzie im o wiele lepiej, na 4 spotkania, wygrali tylko raz, dwa razy zremisowali i doznali porażki aż 1:4 z Cagiliari. Widać, ze w zespole brakuje zgrania, część zawodników jest bez formy (np. Palacio, który nie potrafi wrócić do formy po kontuzji). Dodatkowo w dzisiejszym spotkaniu w zespole Interu zabraknie kilku ważnych ogniw między innymi Guarina, M’Vili, Osvaldo oraz Nagatomo.

Jeśli chodzi o podopiecznych Sinisy Mihajlovicia, to w obecnym sezonie prezentują się dobrze i w zespole panuje dobra atmosfera. Po 8 kolejkach Serie A zespół gości plasuje się na 4 pozycji z 16 punktami na swoim koncie (4 zwycięstwa , 4 remisy). W poprzedniej kolejce Sampdoria na własnym boisku zremisowała 0:0 z AS Romą. Warto także zwrócić uwagę na dobrą grę Genueńczyków w defensywie, ponieważ dotychczas stracili oni tylko 4 bramki ( tylko Juventus stracil mniej – 3). Jeśli chodzi o absencje w zespole Mihajlovicia, to przede wszystkim zabraknie pierwszego bramkarza Viviano, którego zastąpi Romero oraz obrońcy Sivestre.

Inter jest obecnie zespołem w przebudowie, który potrzebuje czasu. Grają u siebie i niewątpliwie będzie to ich atut, ale nie jest to ta sama drużyna, co kilka lat temu, tym bardziej ze ich obecna forma jest daleka od ideału. Uważam, ze Samdoria nie ma się czego obawiać i stać ich na uzyskanie korzystnego wyniku w Mediolanie.
 
hulio90 1,5K

hulio90

Użytkownik
Statystyki Pażdziernik
#Październik &#39;14
typy:1
wygrane:0
zwroty:0
przegrane:1
suma stawek: 5j.
zysk/strata: -5j.
Yield: 100%
 
hulio90 1,5K

hulio90

Użytkownik
#1
vs.
Rayo Vallecano vs. S.D. Eibar ✅ #2:3
powyżej 2.5 bramki
2,10


Stawka: 5j.
PW: 10,5j.
#2
Rayo Vallecano vs. S.D. Eibar ✅ #2:3
Obie drużyny strzelą- tak
1,91

Stawka: 5j.
PW: 9,55j.
Ten kto chociaż trochę interesuje się ligą hiszpańską, wie jakim zespołem jest Rayo. Piłkarze z Madrytu lubią grać bardzo ofensywnie, przez co często robią głupie błędy w defensywie. W obecnym sezonie zespół Rayo na 4 spotkania rozegrane na własnym obiekcie strzelił 6 bramek i stracił 4 , ale warto zaznaczyć ze grali z mocnymi rywalami (z Atletico zremisowali 0:0 i przegrali z Barceloną 0:2).

Eibar jako beniaminek Primera Division spisuje się całkiem nieźle, na 4 mecze wyjazdowe 1 raz wygrali , 1 raz zremisowali i ponieśli 2 porażki ale ze zdecydowanie mocniejszymi zespołami ( Barcelona 0:3, Atletico 1:2).

Spodziewam się zaciętego spotkania obfitującego w bramki, ponieważ oba zespoły stać na odniesienie zwycięstwa.

Osłabienia:
Rayo Vallecano: -
SD Eibar: Abraham (9/1), Angel(7/0)​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom