>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

http://www.pantasia.com/promotions

M 0

milojacek

Użytkownik
1) 7 $ Free
2) również dla Polaków
3) jak już sie zarejestrujesz jako real money, to wchodzisz w cashier i klikasz w dostepne rodzaje promocji m.in. 7$ Free
4) siódemka natychmiast na koncie
5) - obrót 12 razy (84$) :mrgreen:
??? Tylko czym obrócić, aby wygrać :jezora: (wszelkie sugestie mile widziane :mrgreen: )

Uwazam, że są profesjonalni i warto skorzystać ????
 
G 0

gnomek

Użytkownik
wyczytalem ze te gry sie nie licza do obrotu
Roulette, Blackjack, Single Videopoker, Videopoker, Craps, DoubleUp

a te sie licza w polowie
RedDog (1/2) Baccarat (1/2) PaiGow (1/2) War (1/2) ThreeCard (1/2) LetItRide (1/2) CaribStud (1/2)
 
C 0

ciepeche

Użytkownik
mam do was prośbe. Niech ktos wrzuci instalke tego kasyna gdzies np na rapidshare albo cos bo mam problem i sciaga mi sie to w formie jakiegos dokumentu o nazwie &quot;d&quot; i nie da rady włączyc tego ????

Pozdr.
 
G 0

gnomek

Użytkownik
i juz mam 84.65$ tylko taki maly zonk, ze 53 zrobilem na BJ a reszte na baccaracie, czyli jesli dobrze rozumiem to do obrotu liczy mi sie tylko 15$ ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
a ja juz przewaliłem wszystko ???? ale chwile emocji było ????
 
M 0

milojacek

Użytkownik
a ja juz przewaliłem wszystko ???? ale chwile emocji było ????
Nom, ja tez, ale emocje sa chyba tutaj najwazniejsze. Jeśli chodzi o emocje (bo wczoraj wygrałem, ale coś dzisiaj na stronce brak śladu :mrgreen: ), to polecam godzinke grania na stronce http://www.spinpalace.com/ Moze później dopiszą to co ugrałem, ale tak szczerze to nie licze na to :roll:
 
G 0

gnomek

Użytkownik
juz mam 101.85$, mozna wypacic tylko to co zostalo pelnoprawnie obrocone?
chodzi mi o to ze na BJ ugralem 53$ ale to sie nie liczy do obrotu, a teraz gram na bacaracie i mam 101.85$, czyli ugralem prawie 50$ a z tego sie liczy 1/2 obrotu, czyli prawie 25$ i terach chodzi mi o to ze jesli uda mi sie dojsc z obrotem do tych 84$ to bede mogl wyplacic wszystko co mam , czy tylko te 84$ ktore sie licza jako obrot?
 
M 0

milojacek

Użytkownik
juz mam 101.85$, mozna wypacic tylko to co zostalo pelnoprawnie obrocone?
chodzi mi o to ze na BJ ugralem 53$ ale to sie nie liczy do obrotu, a teraz gram na bacaracie i mam 101.85$, czyli ugralem prawie 50$ a z tego sie liczy 1/2 obrotu, czyli prawie 25$ i terach chodzi mi o to ze jesli uda mi sie dojsc z obrotem do tych 84$ to bede mogl wyplacic wszystko co mam , czy tylko te 84$ ktore sie licza jako obrot?
Tak - wszystko, jesli nie przechlapiesz :mrgreen: to wszystko jest Twoje :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom