>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Holandia - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Top Oss - FC Eindhoven
Typ: Brak BTTS
@2.07 Fortuna

Eerste Divisie i brak BTTS? No właśnie. Liga ta charakteryzuje się tym, że pada tu sporo bramek i nie dziwi tym samym niski kurs na to, że obie drużyny strzelą. Ja jednak pójdę pod prąd z dwóch powodów. Po pierwsze, w ubiegłym roku obydwie drużyny rywalizowały ze sobą trzykrotnie i ani razu nie padł BTTS. Po wtóre, w ostatnich trzech meczach z udziałem Top Oss nie padł BTTS. I wreszcie po trzecie - w ostatnich aż czterech spotkaniach z udziałem FC Eindhoven nie padł BTTS. Być może dziś jest czas na przełamanie serii. Ja gram na to, że jeszcze nie dziś. Bramki strzelone maksymalnie przez jedną drużynę to mój typ na piątek.
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia Eredivisie
Godzina 21:00
Spotkanie : Ajax : G.A Eagles
Typ : Strzelec gola (musi wziąć udział w meczu) Chuba Akpom
Kurs : 2.30
Bukmacher : ETOTO

Ajax niby dziś jest faworytem ale wiadomo w tym sezonie to z tym faworyzowaniem jest różnie , dziś podejmują G.A Eagle które gra dosyć przyzwoicie i chłopaki zajmują 7 miejsce i mają szansę na play-off o ligę konferencji , wracając jednak do Ajaksu to liczę dziś na Apkoma który jak wiemy bardzo często wchodził do gry z ławki rezerwowych a pomimo to strzelał gole , w ostatnim meczu wyjazdowym Ajaksu zagrał od początku i strzelił dwa gole a po zdobyciu bramki na 3:1 w 84 min doznał lekkiego urazu i w 86 został zmieniony , myślę że nie jest nic poważnego bo nie ma go wśród nieobecnych w tym dzisiejszym meczu i liczę że wejdzie , czy od początku ? nie wiem ale jak się pojawi to chłopak ma jeden cel strzelać bramki a że nie żle mu to wychodzi to liczę że dziś znów trafi , mam jeszcze przed oczami mecz a była to 11 kolejka gdzie Ajax podejmował u siebie Heerenveen , Chuba Apkom wszedł na boisko w 73 minucie i w 84 strzelił gola na 3:1 a w 90 na 4:1 dla Ajaksu tak że nie raz pokazał że czy w podstawowej 11 wejdzie czy też jako zmiennik ma jeden cel GOOL .
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
FC Volendam - Feyenoord Rotterdam

Taki oto łączony zakład na dziś z Holenderskiej Eredivisie.
Volendam to zdecydowanie najsłabsza ekipa ligi, która najprawdopodobniej spadnie po sezonie do niższej ligi. Stracili aż 68 bramek co jest również najgorszym rezultatem.
Feyenoord zajmuje 2 miejsce w lidze i najpewniej na takim miejscu zakończą sezon bo i PSV jest daleko z przodu a i mają sporą przewagę nad 3 w tabeli Twente.
W pierwszym meczu padł wynik 3:1 dla Feyenoord ale w tym spotkaniu gospodarze oddali aż 30 strzałów na bramkę! Ogólnie Volendam z tymi najmocniejszymi ekipami tracą dużo bramek choćby 5 bramek stracili z PSV, Nijmegen czy Zwole. 4 bramki stracili choćby z Alkmaar, Heerenveen czy Utrecht.
Feyenoord ma wszystko aby to spotkanie wygrać jak najwyżej, odpadli już z Europejskich pucharów więc spokojnie mogą skupić się na dokończeniu tego sezonu. Liczę, że dziś podejdą do tego spotkania zmobilizowani a jeśli tak się stanie to uważam, że mogą wygrać 3-4 bramkami.

Feyenoord/Feyenoord (1 połowa/mecz) + Feyenoord strz +2,5 + Feyenoord powyżej 6,5 rzutów rożnych 2,5 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +182
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Jong Ajax - Den Bosch
Typ: BTTS
@1.55 Fortuna

Ta para meczowa niemal nie pamięta czasów, kiedy przynajmniej jedna z drużyn nie strzeliła bramki. Taka sytuacja nie wystąpiła ani razu na przestrzeni ostatnich dziesięciu bezpośrednich spotkań, a wręcz przeciwnie - zwyczajowo pada sporo bramek i tylko raz mecz zakończył się remisem 1-1. W każdym z pozostałych przypadków strzelano minimum dwa gole. Na uwagę zasługują ostatnie trzy spotkania, gdzie w sumie strzelono 20 goli. Niesamowita statystyka. Nie pozostaje mi nic innego jak postawić na to, że i dziś historia się powtórzy. Wprawdzie w tym sezonie Den Bosch nie strzela zbyt wielu bramek na wyjazdach (11 w 15 meczach), to jednak podejmują przeciwnika, który jest w dolnej części tabeli ligowej i nie widzę powodu, dla którego nie mieliby zaliczyć co najmniej jednego trafienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +182
scorpio82 95,1K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Eerste Divisie
Godz: 20:00
Spotkanie: Willem II - Jong AZ
Typ: Wygrana gospodarzy
Kurs: 1.40
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Do końca sezonu w Eerste Divisie pozostało już tylko 5 spotkań a w omawianym pojedynku zmierzą się lider tabeli z zespołem nr 8. Moim faworytem do zwycięstwa zespół gospodarzy, który ma 6 punktów przewagi nad 3 w tabeli Groningen i punktuje bardzo regularnie co potwierdza dorobek 13 punktów w ostatnich 5 meczach. Dziś kolejna szansa na dobry wynik ponieważ Willem II na własnym stadionie prezentuje się bardzo dobrze i w 16 meczach zdobyli 38 punktów podczas gdy Jong AZ zdecydowanie słabiej wypada na wyjazdach i z dorobkiem 14 punktów w 16 meczach plasuje się na dalekiej 13 pozycji w tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1098
Pablito91 450,4K

Pablito91

Użytkownik
Roda @1.75 Superbet 1:4

Idę w zwycięstwo Rody, która ma szanse na bezpośredni awans do Eredivisie. Roda już 7 lat jest w niższej klasie rozgrywkowej. W tym sezonie grają bardzo dobrze. W ostatnich 9 meczach wygrali 7 razy a 2 razy zremisowali. Roda zajmująca drugie miejsce w tabeli ma 3 punkty straty do 1 miejsca oraz 3 przewagi nad Groningen. Do końca zostało 5 kolejek. Czeka jeszcze ich mecz w ostatniej kolejce właśnie z Groningen. Oss to ekipa z dołu tabeli. Zajmują 17 miejsce. Owszem ostatnio lepsza gra i wyniki, ale Roda jeśli chce awansować musi po prostu takie mecze wygrywać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2053
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia Eredivisie
Godzina 16:45
Spotkanie : Ajax : Twente
Typ : Twente over 2.5 gola
Kurs : 4.25
Bukmacher : Fortuna

Ostatni mecz Ajaksu wiemy jak się zakończył , na Feyenoordzie polegli i to aż 6:0 i to może mocno boleć , dziś podejmują Twente dla których ten sezon jest wyjątkowy bo są na 3 miejscu i zapewne będą chcieli tą pozycję dowieść do końca sezonu i nie powiem jest ku temu spora szansa bo mają aż 8 pkt przewagi nad AZ i jest to dosyć spora przewaga , Ajax raczej zakończy sezon na miejscach 5-8 co daje baraze o Ligę konferencji , dziś zaryzykuję i pójdę w duży over bramek Twente , Ajax zapewne będzie chciał zmazać tą plamę po ostatniej porażce i łatwo się nie podda ale patrząc jaką ilość bramek Ajax już stracił w tym sezonie ( 55 ) to aż trudno nie liczyć na selne trafienia Twente , Twente jeszcze nigdy nie strzeliło tutaj na Johan Cruijff Arena (Amsterdam) trzy bramki najwyżej dwie ale w pierwszym meczu u siebie wygrali 3:1 w poprzednim sezonie także u siebie 3:1 to może dziś zapszą w kartach swojej historii że strzelili na Johan Cruijff Arena (Amsterdam) 3 bramki , zobaczymy !
 
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia Eredivisie
Godzina 16:45
Spotkanie : Ajax : Twente
Typ : powyżej 5.5 kartek
Kurs : 4.60
Bukmacher : Superbet
Post w dziale :
Analiza :


W Holandii rzadko padają wysokie oceny kartkowe, ale uważam że jak w którymś meczu dzisiejszym w Holandii mają być kartki to właśnie w tym .
Ajax jest po bolesnej porażce z Feyenoord. Przegrali aż 6 bramkami. Moim zdaniem była pogadanka trenera z zawodnikami, na pewno tez i kibice dali znać o swoim niezadowoleniu po tamtym meczu i dziś zobaczymy inny Ajax. Jednakże uważam że to będzie bardzo ciężki mecz dla nich bo goście grają naprawdę wybornie w tym sezonie. Uważam, że piłkarze Ajaxu będą grali dosyć ostro i będą też lekko sparaliżowani obawami o to że znowu zalicza blamaż . Myślę, że mogę wyłapać kilka kartek sami . Jak będzie opcja żeby sfaulować ale nie stracić bramki to to zrobią, faule taktyczne aby zapobiec kontrpm rywala również są wielce prawdopodobne.
Goście będą chcieli zapunktować za 3 punkty aby utrzymać przewagę w tabeli nad 4 miejscem. Uważam, że udzieli im się ostrość od Ajaxu.
Dodatkowo na przestrzeni ostatnich 5 bezpośrednich męczy 2 razy ten over kartek był już pokryty. Myślę że dziś szansa na over kartel jest duża.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Jong Utrecht - Den Bosch
Typ: Poniżej 3.5 gola
@1.40 Fortuna

Obrałem kierunek na under w tym meczu z dwóch powodów. Po pierwsze, rywalizację podejmują dwie najsłabsze ekipy w lidze. Mocno odstają od reszty (poza Top Oss) pod kątem ilości zdobywanych bramek. I choć grają w lidze, w której pada sporo goli, to rzecz jasna nie zawsze muszą dziać się overy. I myślę, że tak właśnie będzie dzisiaj. Wiosną 2023 oraz 2022 obie ekipy spotkały się na stadionie w Utrecht. Spotkania zakończyły się wynikiem 0:0 i 0:1. Z kolei przy końcowym gwizku w ostatnim meczu w listopadzie na stadionie Den Bosch na tablicy wyników widniało 1:1. Uważam, że i w dzisiejszym spotkaniu nie dojdzie do strzelenia w sumie więcej jak trzech goli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1099
Do góry Bottom