>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hokejowa Liga Mistrzów - Champions Hockey League 2023/2024

mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam wszystkich oficjalnie w rozpoczynajacym sie sezonie hokejowym, choc powiedziałem sobie że poprzedni bedzie dla mnie ostatnim w pisaniu na tych stronach to jednak złamie postanowienie i jeszcze w tym sezonie postaram sie nas utruć.
Na poczatek CHL i zobaczymy jak to pójdzie bo interesuja mnie trzy mecze 1 wrzesnia

Mistrz Finlandii jedzie do Bratysławy na mecz z mistrzem Słowacji Slovanem. Gospodarze w przerwie sezonowej zachowali trzon zespołu i wzmocnili się przed sezonem ligowym i CHL, rozegrali tez dość dobre mecze towarzyskie często z wyżej notowanymi rywalami. Jednak wg mnie to o dużo więcej argumentow po swojej stronie ma ekipa Tappary. Finalista CHL z ubiegłego sezonu znów ma wysokie cele na ten sezon i trzeba przyznać ze sa do tego podstawy bo szkielet zespołu zachowany i do tam mocnego zespołu dołączyli jeszcze mocni gracze ( nie będę cytował bo być może większości z Was to nie zainteresuje). Całosc mistrza Finlandii wygląda solidnie i to jest dla mnie faworyt tego meczu

Drugi mecz , który mnie obchodzi to spotkanie wielokrotnego mistrza CHL Frolundy z Hradkiem Kralove. Czesi byli rewelacja poprzedniego sezonu w lidze, gdzie wygrali RS, jednak PO kompletnie im nie wyszło. W tym sezonie postawili na stabilność składu nieznacznie go wzmaciajac. Mieli swietny presezon gdzie wygrali wszystko, choć rywale innej klasy lub na innym etapie przygotowań. Na lige to będzie dobry skład ale na CHL a tym bardziej na gospodarza Frolunde wg mnie już za słaby. Szwedzka ekipa będzie się starała w tym sezonie odzyskać choć jeden tutułów i ma ku temu podstawy. Do druzyny trafił solidny bramkarz w osobie Larsa Johanssona i to daje duzy handicap z tyłu, który poza ciekawa linia bramki będzie solidnie tez wyglądał w linii obrony. W polu tez jest zysk i ewentualne ubytki sa zrekompensowane z nawiązką a całość tworzy mocne połaczenie doświadczenia i młodości. Trzeba obserwować tą utytułowaną ekipe a w starciu w Czeskim zespolem powinni sobie poradzić

Trzeci mecz to mecz węgierskiego debiutanta Fehervaru ze szwajcarskim Zurichem. Węgrzy grający w lidze EBEL piewszy raz uczestniczy w tych rozgrywkach . W presezon wzmocniono druzyne kilkom Kanadyjczykami z mniej topowych lig europejskich. Na ile będzie stać ten zespół do końca nie wiadomo, w lidze powinno być nie najgorzej ale w starciach z czołowymi europejskimi klubami już może brakować argumentów. Goscie z Zurich postanowili odzyskac tytuł w Szwajcarii, poczyniono solidne wzmocnienia i zespół chce tez dobrze wypasc w CHL. ZSC ma bardzo mocny skład od bramki po atak, który jak się dotrze będzie bardzo grożny w każdy rozgrywkach. Nie widze innego zwycięzcy niż ekipe Helvetów.

To pierwsze mecze zobaczymy jak pojdzie ale wg mnie wszystkie trzy druzyny sa przygotowane do rozpoczęcia sezonu bardzo dobrze

Tappara RT + Frolunda RT + Zurich RT ako 3,27 STS💚💚💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2996
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Gdyby kogoś interesowało

Warto obejrzeć mecz Grenoble - Eisbaren. Francuzi zebrali bardzo ciekawy zespół a Niemcom z kolei nigdy specjalnie nie zależało na tych rozgrywkach bardziej traktowali CHL jako rozgrzewkę przed ligą. I tu może być niespodzianka w tym meczu
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis nie będzie długiego laboratu bo i czasu mało.
Intersuja mnie dwa mecze. Pierwszy vicemistrza Finlandii Turku z Olimpią Lublana drugi mistrza Szwecji Farjestad z austriackim Villacher ale po krótce.
Ekipa z Finlandii trochę przewietrzyła skład ale bardziej z przodu głównie z powodow wyjazdów graczy za ocean. Jednak ubytki zastąpiono solidnymi grajkami, w bramce do Rosji wrócił Karjejew ale sprowadzona mistrza z Lukko Lehtinena wiec tu nie powinno być kłopotów, w obronie nie było wielkich ruchów a nawet wzmocniono potencjał.
Goscie ze Słowenii graja w międzynarodowej lidze Ebel ( po staremu ) gdzie zajeli 6 miejsce i debiutują w rozgrywkach po otrzymaniu dzikiej karty. Na ile sa przygotowani sportowo i oryganizacyjnie do najwyższych europejskich rozgrywek , zobaczymi, jednak to nie ta klasa co Finowie i licze że Turku na rozpoczęcie swojego setnego sezonu dobrze przywita się z kibicami.

Do Szwedzkiego Karlstad przyjezdza inny reprezentan ligi EBEL , Villach, który zajał drugie miejsce po RS w swoich rozgrywkach. Austriacy dość solidnie przewietrzyli skład przed sezonem by bic się o czolowe pozycje w lidze. Jest kilku fajnych graczy w tej ekipie. Jednak gospodarze to zdecydowany faworyt tego meczu, solidny zespol w przewie letnie został jeszcze wzmocniony we wszystkich formacjach i znow będzie bił się o wysokie cele. Mysle ze dla austriackiego zespołu to będzie zbyt wymagający rywal.


Turku handi minus 1,5 + Farjestad handi minus 1,5 kurs ako 2,11 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +277
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Jukurit vs Lulea
Typ gospodarze under 2.5
Skelleftea vs Davos
Typ zwycięstwo gospodarzy
Ako 2.37 fortuna

W pierwszym meczu idę w kierunku małej liczby bramek po stronie gospodarzy. Spowodowane jest to sporymi letnimi zmianami. Z Jukurit pożegnało się z pierwszej piątki najlepiej punktujących graczy aż czterech. Potrzeba czasu żeby nowe nazwiska zaczęły prawidłowo funkcjonować. Poza tym jakość nowych transferów nie zbilansuje strat.
Co do Lulea to największa strata jest Omark. Szwed wrocil do Szwajcarii... generalnie jak patrzę na formacje ofensywne to mam wrażenie że nie będzie już takiej jakości. Niemniej defensywa ma się bardzo fajnie i biorąc pod uwagę jaki styl preferują Niedźwiedzie... rywalom będzie ciężko strzelać bramki.

W drugim meczu idę w kierunku zespołu którego wielka siła jest własną tafla. Dodatkowo patrząc na rooster będą mocnym kandydatem do walki o mistrzostwo. W CHL obie ekipy już razem grały i lepsi okazali się Szwajcarzy. Dzisiaj myślę jednak ze będzie odwrotnie bo po prostu znacznie więcej jakości widzę u miejscowych. Dokonali mądrych zmian które uzupełniły słabsze punkty. Z kolei Davos również bazuje w większości na kadrze z tamtego sezonu, ale trzeba nadmienić ze odszedł do Orebro Brome (14-35) który był najlepiej punktującym zawodnikiem. W jego miejsce sprowadzono innego Szweda - Bristedta. Będzie wzmocnieniem, pytanie czy już od początku sezonu.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Cracovia vs Straubing: powyżej 4.5 goli @1.45⛔
Wolfsburg vs Zug: Zug końcowe zwycięstwo @1.70✅️
AKO @2.47 STS
⛔

Gospodarze to zespół, który w poprzednim sezonie PHL nie spisał się najlepiej i już w ćwierćfinale play-off musiał pożegnać się z marzeniami o medalach. Całe szczęście, że kampanię uratowało zwycięstwo w Pucharze Kontynentalnym i tym samym Cracovia ma możliwość występowania z najlepszymi hokejowymi zespołami w Europie. Jest to trzecie podejście ekipy z Krakowa do Ligi Mistrzów i wydaje się, że tym razem jest szansa, aby powalczyć o coś więcej, niż tylko o honor. W swojej grupie gospodarze mają takich przeciwników jak Straubing, Villach oraz Farjestad i prócz tego ostatniego rywala to wszyscy pozostali są w mniejszym bądź większym zasięgu Cracovii.

Jak to często bywa w polskich klubach pomiędzy kampaniami, dochodzi do wielu ruchów transferowych. Przede wszystkim pożegnano się z Rosjanami, którzy stanowili o sile zespołu z Krakowa, a na ich miejsce sprowadzono takich graczy jak Radosław Sawicki, Patryk Wronka, Matias Sointu, Vojteche Polak, czy też Ben Blood. Ten ostatni niestety dzisiaj nie zagra z powodu kontuzji, ale i brak Damiana Kapicy może być widoczny. Jedno jest pewne, Cracovia nie ma nic do stracenia i postara się sprawić niespodziankę na tle wymagającego przeciwnika. Czy stać na to podopiecznych Rudolfa Rohacka?

Tygrysy to czwarta drużyna poprzedniego sezonu niemieckiej ekstraklasy. Przyjezdni doszli do ćwierćfinału play-off i musieli na tym etapie uznać wyższość Adler Mannheim. Jest to solidny zespół, który regularnie melduje się w decydującej fazie DEL i stara się deptać po piętach najlepszym z Monachium, Berlina, czy właśnie z Mannheim. Sporym plusem ekipy ze Straubing jest stabilność. Jeżeli prześledzimy sobie ruchy transferowe dokonane w tym klubie pomiędzy sezonami, to nie ma ich zbyt dużo. Jedynym znaczącym transferem jest pojawienie się amerykańskiego bramkarza Huntera Miski, który ma za sobą występy w NHL w barwach Arizona Coyotes oraz Colorado Avalanche. Poprzednią kampanię spędził na poziomie AHL. U przyjezdnych warto zwrócić uwagę na dwóch Kanadyjczyków, a mowa tutaj o Jasonie Akesonie oraz Mike Connolly. Ten pierwszy był najlepiej punktującym hokeistą w całej DEL i popisał się 71 oczkami. Czy napastnik ten na polskiej tafli również zaliczy gola lub asystę?

Jestem zdania, że możemy spodziewać się wielu goli. Cracovia jest w totalnej przebudowie i będzie potrzebowała trochę czasu, aby ustabilizować swoją formę. Całkiem inaczej jest u Tygrysów, które nie przeprowadzili rewolucji w składzie i mecze sparingowe w ich wykonaniu były świetne, wygrywając wszystkie cztery spotkania. Pod kątem bramek bardziej liczę na gości, ale uważam, że zwycięzca Pucharu Kontynentalnego również coś dołoży. Jest m.in. Patryk Wronka, który potrafi kreować sytuacje dla swoich kolegów, ale również skutecznie strzelać. U przyjezdnych jest duet Kanadyjczyków Jason Akesonie oraz Mike Connolly, który będzie niezwykle groźny. Jak pokazały wczorajsze starcia, padało w nich sporo trafień, oby tak było w Krakowie, bo celuje w over 4.5.

Przenosimy się do Wolfsburga, gdzie przed nami starcie miejscowego klubu hokejowego z Mistrzem Szwajcarii. Gospodarze nie najlepiej wspominają poprzednie rozgrywki DEL, odpadając w półfinale z Bykami z Monachium. W serii z tym przeciwnikiem padł wynik 0:3 i nie było większych szans, aby powalczyć o awans. Dodatkowo w lecie trzeba było ciąć koszty i wielu zawodników opuściło Wolfsburg. Mowa tutaj o takich graczach jak Chris DeSousa, Anthony Rech, Julian Melchiori, Garrett Festerling. Na ich miejsce nie sprowadzono wielkich zastępstw, bo Nolan Zajac, czy Rhett Rakhshani to hokeiści, którzy spędzili poprzedni sezon w Szwecji, ale w zespołach, które zajęły ostatnie miejsca. Gospodarze w tej kampanii mogą przeżywać wiele trudnych chwil. Czy pierwsza z nich pojawi się dzisiaj?

Zug w poprzedniej kampanii dokonał czegoś niesamowitego w finale play-off o mistrzostwo Szwajcarii. W rywalizacji z Zurychem wrócił w serii z 0:3 na 4:3, sięgając ostatecznie po tytuł. Jest to bardzo stabilny projekt, który z każdym rokiem się wzmacnia. Nie inaczej jest przed rozpoczęciem obecnej kampanii, a celem przyjezdnych jest triumf w hokejowej Lidze Mistrzów. W tym celu zakontraktowano takich hokeistów jak Peter Cehlarik i Brian O’Neill, których znamy z tafli KHL i ta dwójka ma popisywać się wieloma golami i asystami, które powinny przedłużyć hegemonię w kraju, ale również powalczyć w rozgrywkach międzynarodowych. Czy Zug stać na pierwszą wygraną w Wolfsburgu?

Uważam, że w tym momencie to Zug jest mocniejszym zespołem i przede wszystkim bardziej stabilnym od swojego rywala z Wolfsburga. Przyjezdni nie osłabili się pod żadnym względem, wręcz przeciwnie zrobili krok do przodu i się stale rozwijają. Tego niestety nie możemy powiedzieć o gospodarzach, którzy najprawdopodobniej będą przechodzić sezon przejściowy. Stawiam na końcową wygrana Szwajcarów. Jeżeli reprezentant Niemiec Dustin Strahlmeier nie będzie miał dnia konia w bramce, to jestem spokojny o wynik. Liczę na Zug i na ich ofensywę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +284
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Odnośnie Cracovii to Filipiak ma ambicje zeby klub się pokazał wiec niekoniecznie musimy byc chłopcami do bicia.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Kolega wyżej wyprzedził mnie z typem na mecz w Wolfsburgu ;)
żeby nie dublować to ja moze tak . Zug zachował prawie cały skład doszło kilku graczy którzy powinni byc ciekawym wzmocnieniem, mozna by tu kazdego opisywac ale wiecie , czas. Poprzedni sezon nie wyszedł im w CHL, nie udało sie wyjsc z grupy bo pogubili gdzies punkty. Ten zeson ma byc inny i na to licza kibice i sami zawodnicy. Wolfsburg przewietrzył skład, całość jeszcze musi sie zgrac, ale nawet bez tego ZUG ma duzo lepszy potencjał i jakosc w kazdej formacji . Wg mnie 3 pkt pojadą dziś do Szwajcarii

Zug RT kurs 2,1 fortuna💚💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1497
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Turku dziś połozyło fajny kupon przez swoje frajerstwo, szkoda.
Na jutro krótko i bez handikapów tym razem.
Do Fibourga przyjezdza ekipa mistrza Norwegii , któa dzielnie walczyła w Salzburgu i wyrwała jeden punkt. Jednak mysle ze na Helveów bedzie za mało. Zespół jest solidny i dobrze doinwestowany, w poprzedniej kolejce poradzili sobie z vicemistrzem Finlandii Ilves, myślę, że Wikingowie nie wywiozą punktów ze Szwajcarii
Eisbaren, które miałem nadzieje ze bardziej sie natrudzi we Francji jedzie do Goteborga, pierwszy mecz Niemców jednak poszedł wysmienicie ale teraz poprzeczka wisi bardzo wysoko i wg mnie za wysoko jak na Niemców.
Frolunda na rozne sposoby probowała rozgryźć Hradec ale w koncu sie udało bo zwyciezyła jakośc składu, choc Czesi przentowali sie swietnie to jednak na Frolunde było za mało. Mysle ze i Eisbaren nie da rady tak finezyjnie grajacej druzynie z Goteborga
I ostatni mecz to mecz w Salzburgu. Gospodarze nie mogli złamac Wikingów w podstawowym czasie a i ich gra była momentami rwana i błędy sie tez przytrafiły. Rywal z Tampere z górnej półki. Ilves poległo we Fribourgu ale po dobrym meczu. Mysle ze Finowie zagraja jeszcze lepiej i z Austrii wyjada z tarczą. I taki kupon ode mnie

Fribourg RT ⛔ + Frolunda RT ✅+ Ilves ml ✅kurs ako 2,67 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze wrzucam typ na Zurich bo wg mnie Mistrz Polski dziś nie postawi się Szwajcarom tak jak Rogle. Helveci mocno weszli w sezon i przede wszystkim trzeba powiedzieć że mają pake, w każdej formacji są gracze mogący zrobić różnice i ja raczej spodziewam się wysokiej wygranej gości

Zurich handi minus 3 kurs 1,94 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
GKS Katowice vs Zurych: 2/+4.5 gola @1.42 ❌
Fehervar vs Rogle: 2/+4.5 gola @1.51 ❌
AKO @2.14 Fortuna ❌


Dzisiaj mam naprawdę mało czasu, ale udało się przenalizować dwa mecze grupy GKS Katowice. Bez większej kombinacji stawiam na faworytów Zurych i Rogle z overem 4.5 goli. Jest to początek sezonu, dlatego defensywny nie są zgrane i w spotkaniach LM pada wiele goli. Zarówno GKS Katowice jak i Fehervar znacznie odstają od swoich rywali i wydaje się, że polski i węgierski zespół będą bić się o trzecie miejsce w grupie. Zurych i Rogle znacznie się wzmocniły pomiędzy sezonami i taki Riley Sheen u Szwedów popisał się dwoma trafieniami w spotkaniu z Katowicami, a u Szwajcarów Alexandre Texier, Lucas Wallmark, czy Mikko Lehtonen nie trzeba przedstawiać. Same overki mogą pokryć faworyci, ale i outsiderzy coś za pewne dołożą
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
I znów niespodzianka w kolejce CHL. Może plan B zadziała. Idę w kierunku fińskich drużyn z Tampere. Tappara jedzie do Rapperswill gdzie gospodarze trochę niemrawo weszło w sezon. Mistrz Finlandii ma duże aspiracje i większy potencjał.
Podobnie Rysie, mają więcej atutów po swojej stronie niż gospodarze z Salzburga. Może nie będzie łatwo ale liczę na ich rehabilitację po meczu we Fribourgu.

Tappara ml + Ilves ml kurs ako 2,33 STS💚💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +979
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Oglądam panowie te Katowice , to jest szok normalnie, atak Lions gracze z Nhl a tu John Murray na 0:oops: Wczoraj również Craxa uwaliła mi na 200 brakło gola !
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Na niedzielna kolejke zaufam ekipom ze Szwecji
Mistrz Farjestad w pierwszej kolejce wypunktował austriacki Villacher , Szwedzi rozkrecali sie z minuty na minute . Jutro rywal na papierze mocniejszy od Villach ale wszystkie atuty ma w reku Farjestad
Skelleftea przegrała na inauguracje z szwajcarkim Davos , jednak to był dobry mecz w ich wykonaniu i wynik mógł pojsc roznie dobrze w inna strone. Mistrz Czech przyjezdza po wygranej na inauguracje z zespołem z wysp brytyjskich , jednak ten rywal nie był zbyt wymagajacy. Czesi jutro zderza sie z zespołem poukladanym i jakościowo lepszym , wg mnie moga miec problem z wywiezieniem chocy punktu. Licze na rehabiltacje Szedzkiej ekipy.

Farjestad RT + Skeleftea ml kurs ako 2,08 fortuna 💚 💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +993
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Ja dziś wybieram mecz:
Kraków - Villach
Krakowianie dziś będą szukać swojego pierwszego zwycięstwa w Lidze Mistrzów.

Comarch Cracovia była niezwykle aktywna na rynku transferowym w tym okienku.
Po przegranym meczu ze Straubing - czas wykorzystać atut swojego lodu.
Od paru ni aj wśród zawodników Villach szerzy się wirus żołądkowo-jelitowy: Oprócz zażegnanych kłopotów (Felix Maxa, John Hughes, Benjamin Lanzinger), teraz doszli : J.P. Lamoureux, Juliana Payra, Chrisa Collinsa i Martina Urbanka. "Musieli zostać w hotelu w Oslo i nie mogli polecieć do Krakowa w sobotę rano. Wszyscy dotknięci gracze muszą spędzić jeszcze jedną noc w hotelu w Oslo, a następnie wrócić do domu w niedzielę - powiedział dyrektor generalny VSV Andreas Napokoj.

Comarch Cracovia 1 RT kurs 1,90 1662386627216.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +808
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
TPS vs ZUG
Typ zwycięstwo gości

Jukurit vs Aalborg
Typ under 6.5

Ako 2.22 fortuna

TPS sporo zmian w przerwie letniej. Pierwsze sparingi plus mecz z Olimpija pokazuje że do optymalnej formy daleko. Wiem że w Finlandii gra die ciężko ale ZUG ma ogromny potencjał i sporo doświadczonych zawodników.

W drugim meczu stawiam na mniejszą liczbę goli. Pisałem już wcześniej że Jukurit stracił główne strzelby. W ataku nie ma jeszcze dużej chemii. Obie ekipy potrafią bronić i dzisiaj liczę na sporo walki na lodzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +538
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja tez spogladam na mecz Cracovii i szczerze mówiac takie ze jedna druzyna osłabiona i granie w kierunku tej z pełnym składem najczesciej mi nie wychodziły. Co sie wówczas dzieje? W tej osłabionej czesto jest podowjna mobilizacja. Ale po kolei co z tymi osłabieniami? Wydzodzi na to ze siedmiu grajkow bedzie poza skłądem. Najwiekszy ubytak poki co to bramka , bo amerykanski bramkarz przyszedł do Villach by było spokojniej z tyłu i by był mentorem dla młodszych , wiec ciezar dzis bedzie spoczywał na młodych bramkarzach. Z graczy z pola brakowac bedzie Houghes, Collinsa i Payra, ale kadra Villachera ma długą ławke i wielu solidnych grajków jest zdolnych do gry. Austriacy dostali Lanie w Karlstad, ale tam kazdy z grupy dostanie lanie i takie tez dziś dostał Straubing ,niedawny rywal gospodarzy , z którym od Cracovia nie mogła sobie poradzić. Kolejna rzecz to gra Krakusów, jesli ktos ogladł to widział ze całkowicie sie nie kleiła , nie było jakości i skłądu, to wygladało jakby oni pierwszy raz sie widzieli, Straubing tez nie zgrał jakos dbrze a mimo to Krakusy ani razu nie trafili do sieci. Dzis powinno byc lepiej w zgraniu ale czy na tyle by to ogarnac bez problemu? Ja mam watpliwosci. Kadra Villacher jest mocniejsza i jezeli tylko starczy pary a młody w bramce bedzie w miare ogarniał to ja wdze tu wygraną gości, maja cztery formacje z czego trzy dobrej jakosci bo składy już są. Kursy które spadły na Cracovie wg mnie juz nie do gry. Mi od rana ten mecz chodzi po głowie i tak obserwowałem kursy az troche wzrosną na gosci by obstawić. Jezeli pary nie zabraknie Orłom z Villach to chłopaki z Krakowa moga sie zdziwić

Villacher z x kurs 2,1 ⛔
za mnie Villacher RT kurs 3,95⛔
fortuna
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ciag dalszy CHL i mamy juz troche poglądu na poszczególne druzyny co maja i co graja. Dzis skromny dubel.
ZUG podejmuje Wolfsburg. Ekipa Helvetow praktycznie nie zmieniła składu a dodała kilku solidnych grajków, jest moc w ekipie ze Szwajcarii. Wolf musi układac klocki bo skład solidnie przewietrzony i póki co wg mnie jeszcze ta gra nie bedzie wygladac skladnie, a jesli nawet to wiecej jakosci jest po stronie ZUG
Do dubla Frolunda. Ekipa ze Szwecji po dodaniu kilku ciekawych graczy odzyskala blask. Jest moc, pomysł, wykonawcy i długa jakosciowo ławka. Długo mozna by pisac o ekipie ze Skandynawii ( moze przy innej okazji) ale czasu brak. Z pewnoscia Frolunda chce dobrze wypasc w CHL i SHL. Niemieckie Eisbaren troche zmienione, mysle ze mocniejsze , na pewno beda chcieli wziac rewanz za lanie jakie dostali ale wg mnie Szwedzi daja rade w RT.

ZUG RT + Frolunda RT kurs ako 2,55 fortuna🅾
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom