>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hit 10. Kolejki: Bayern Monachium - Borussia Dortmund 01.11.2014

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Bayern Monachium
vs
Borussia Dortmund
Niezbyt długo fani musieli czekać na ponowne starcie obu ekip, większe obawy mogą mieć ci przyjezdnych którzy fatalnie zaczęli sezon ligowy, jedyną nadzieją jest przeniesienie formy i gra na poziomie z Ligi Mistrzów. Natomiast Bayern póki co wygrywa co ma wygrać ale też potrafią się zaciąć jak w Mönchengladbach. Kibiców w Polsce na pewno interesuję jak zaprezentuję się nasz snajper i ile goli strzeli. Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Bvb nie zabiega przypadkiem tiki taki ??nie oglądałęm meczu Bayernu z Romą i jesli ktoś może niech odpowie mi w jakim stylu Bayern rozniósł rzymian ? w ostatnich 3 meczach przeciw bvb Bayern nie zdobył nawet bramki 0-0 finał pucharu Niemiec ( dopiero w dogrywce 2-0 i triumf)w końcówce ligowej kiedy Bayern miał już w kieszenii mistrza zostali zdeklasowani u siebie 0-3 , superpuchar w dortmundzie i porażka 0-2.Jestem daleki od stwierdzeń , że bvb ma patent na Bayern bo okoliczności rozgrywania ostatnich meczów były naprawdeprzeróżne ,ostatni superpuchar także eksperyment ze składem Pepa Guardioli ze zdziesiątkowanym skladem po MŚ.Jednak mając w pamięci brak jakichkolwiek zmian w stylu gry , urozmaicania wariantów taktycznych przez Pepa Bayern możę znózagrać nudną i słąbą w jakości tiki take co zdeterminowanej Borussi po historycznej serii porażek i przy ich stylu gry pozwala pokusić się o zwycięstwo.Wszystko złożyło się w następujący sposób , faworyt , swój stadion , ostatnie mecze , forma , marka zawodników , że na Bayern jest tylko 1.45 co można uznać za śmieszne przynajmniej w moim odczuciu... wydaje mi się , że bvb przy ogromnym skupieniu i motywacji może po prostu zabiegać dumny i wcale nie potężny jakby się mogło zdawać Bayern
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
A ja jestem właśnie zdania, że Bayern w końcu będzie chciał się przełamać z Borussią. Mają do tego wymarzoną sytuację. Mecz trudny do wytypowania, ale jest jedno pewne , Bayern bedzie miał przewagę i posiadanie piłki. Warto pójść w over na rożne. Ostatnio w tym aspekcie nie zawodzą, warto spróbować na live bo zwykle linia spada ciut, a wiecej rogów w drugiej połowie jest nabijana.
Ja widze tu obronę częstochowy i wybijanie piłki byle Bayern bramy nie trafił. Polecam poszukać takich overkow, pewniak na dzis.
 
Z 0

zamian

Użytkownik
Ja widze tu obronę częstochowy i wybijanie piłki byle Bayern bramy nie trafił.
A ja myślę, że to będzie zacięty mecz, nie liczyłbym na grad goli. Bayern nie potrafi grać z BVB. Nie zerkałbym też wcale na tabelę i statystki. Jeśli BVB zagra tak jak gra w Lidze Mistrzów to Bayern nie będzie miał lekko.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Bayern jest faworytem tego meczu dlatego że, raz że gra u siebie, dwa że Borussia jest w fatalnej formie w lidze. Jednak nie ma co do tego wątpliwości że Borussie stać na ogranie Bayernu. To nie jest tak że w piłce wszystko jest możliwe i każdy może przegrać z każdym, ja mam na myśli to że Borussia ma silne argumenty w postaci moim zdaniem najlepszego piłkarza tej ligi i jednego z najlepszych na świecie Marco Reusa. Jeśli chodzi o tą kwestie to nie mam wątpliwości że on może być bohaterem tego meczu, to jest piłkarz którzy doskonale,perfecyjnie wręcz wykonuje stałe fragmenty gry, ma genialne ostatnie podanie, strzał z dystansu, dobrze sobie radzi w akcji jeden na jeden. Same pozytywy można o nim pisać, Aubameyang w ataku to dobry prognostyk,mam nadzieje że taki szybki zawodnik jak on zagra na szpicy bo jeśli właśnie ktoś taki na Bayern się nadaje idealnie. Przecież to pewne że Bayern będzie miał większe posiadanie i Borussia będzie grać z kontry, a w zespole Bayernu nie ma takiego zawodnika który wyprzedzi Gabończyka na prostej. Jeśli Borussia w lidze mistrzów ogrywa Galatasaray 4:0 czy Arsenal 2:0 to przecież widać gołym okiem że w tej drużynie jest wciąż ten sam potencjał, widocznie problemem są dla nich priorytety. Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny, przeważnie gdy grają dwie drużyny z czołówki faworytem jest gospodarz, jak ostatnio Juventus Roma gdzie było 3:2 czy Chelsea Arsenal 2:0 lub Real Barcelona 3:1. Mam na myśli to że gdy spotykają się dwie drużyny z czołówki to przewagę ma ta która gra u siebie bo to jej jedyny atut można powiedzieć bo spotykają się dwie drużyny o podobnym potencjale. Gdyby Borussia była w czołówce nie postawiłbym na nią bo Bayernowi by szczególnie zależało na odskoczeniu na 3 punkty wykorzystując atut własnego boiska. Tu jednak Bayern spotyka się z drużyną która powinna być w czołówce lecz nie jest, Guardiola nie wie czego się spodziewać tak naprawdę, nikt nie oczekuje od Kloppa dzisiaj cudów, to nie jest przeciwnik na przełamanie złej passy, jednak bardziej skłaniem się ku żółto czarnym niż gospodarzom. To oczywiste że Bayern jest faworytem ale po takim kursie na Borussie grzech nie spróbować, póki są tam tacy zawodnicy jak Reus czy Hummels dowodzeni przez geniusza wśród trenerów ten zespół stać na wszystko, dzisiaj wieczorem czeka nas piękne widowisko,prawdziwe piłkarskie święto i mam nadzieje że Borussia pokaże nam się od tej strony co w lidze mistrzów.

Borussia
6.43
Pinnacle
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Trochę polityki sportowej tutaj muszę wrzucić. Widzimy, że Ribery siada na ławce i gra kto? No oczywiście Mario Goetze. A po co? A no po to, żeby to właśnie byli gracze Borussi ją pogrążyli i to oni strzelali bramki. Wiadomo, że sytuacja między klubami jest taka, a nie inna, polityka Bayernu ma za zadanie rozbić wszystko w piłce niemieckiej, co im może zagrozić. Ogromne pieniądze na to pozwalają i dziś będziemy tego świadkami.
Goetze i Lewy doskonale się rozumieją, do tego dochodzi Muller i przy spokojnym meczu i przy przewadze Bayernu będzie to widać, gdy zwykle Muller gra pod siebie to dziś będzie grał właśnie pod tą dwójkę. W tym wypadku gram bramki byłych piłkarzy Borussi.
Lewandowski to score @ 1,90 Bet365✅
Goetze to score @ 2,30 Bet365⛔
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Krótko bo zaraz mecz:
W takim meczu i kurs 8 na kartkę dla Lahma? Rozumiem,że nie łapie dużo ale to mecz podwyższonego ryzyka... Lahm dziś w pomocy u boku Alonso. Do tego złapał on kartkę w meczu o Superpuchar Niemiec. Czy dziś będzie podobnie nie wiem ale próbuje za drobne
Lahm kartka TAK
8.00
Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom