>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

High League: Lexy vs Natsu

psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
High League 1: Lexy vs Natsu



Data: sobota, 28. sierpnia 2021, 20:00
Miejsce: Ergo Arena - Gdańsk/Sopot, Polska
Transmisja: Pay-per-View na highlive.tv


Walka wieczoru

Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia “Natsu” Karczmarczyk (0-0)

Co-Main Event
Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)

Karta główna
Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0)
Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4) vs Jakub “Japczan” Piotrowicz (0-0)
Adrian “Medusa” Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
Łukasz "Lukas TV" Wdowiak (0-0) vs Sebastian "Bunio" Szabunio vs Kamil Kossakowski [WALKA TRZECH ZAWODNIKÓW]
Jakub “Carlito” Olewiński (0-0) vs Maciej “Big Jack” Jarema (0-0)
Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs Przemysław “Kolar” Kolarczyk (0-0)

źródło: HighLeague.pl
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mnie ciekawi walka trzech zawodników. Od czasu do czasu lubię sobie pooglądać Lukas TV i jakoś go sobie nie wyobrażam naparzającego się w klatce, zwłaszcza w takim starciu. Ja tu czuję jakąś totalną szopkę, a nie żadną poważną walkę.
 
S 955

sp0ngelele

Użytkownik
Mnie ciekawi walka trzech zawodników. Od czasu do czasu lubię sobie pooglądać Lukas TV i jakoś go sobie nie wyobrażam naparzającego się w klatce, zwłaszcza w takim starciu. Ja tu czuję jakąś totalną szopkę, a nie żadną poważną walkę.
yooczok ma kontuzje i nie wiadomo czy bedzie walka w 3, moze byc 1v1
edit: jednak bedzie walka w 3 tylko jakis kamil kossakowski wchodzi na zastepstwo
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Lexy "Lexy" Chaplin - Natalia "NATSU" Kaczmarczyk
Typ: Lexy "Lexy" Chaplin
@1.75 Fortuna


Pojedynek dziewczyn, których popularność mocno wzrosła za sprawą projektu Team X. W tej chwili tylko Natsu należy do teamu, ale obydwie odegrały niemałą rolę w realizacji projektu, a Natsu jest obecnie liderką ekipy. Oczywiście szanse obydwu na wyjście zwycięsko z tej rywalizacji można oceniać w kategorii absolutnie pozasportowej. Żadna z nich nie może pochwalić się choćby minimalnym doświadczeniem w sportach walki, a wręcz przeciwnie - obydwie raczej kojarzone są z niezbyt sportowym trybem życia (piciem coli, jedzeniem w Mc Donald's, byczeniem się na kanapie). Oczywiście żadnej nie można odmówić pracowitości, wszak bycie członkiem topowego youtube'owego projektu z całą pewnością pochłania masę czasu, energii i każe wyzwalać niezmierzone pokłady kreatywności, to jednak zwyczajnie będzie to hit dla gawiedzi, a nie czysto sportowy pojedynek (zresztą podobnie jak hitem dla gawiedzi był pojedynek Mini Majka z Kruszwilem, chociaż ci trochę trenowali). Myślę, że wygra Lexy Chaplin. Po prostu wydaje się, że ma większe "jaja" (jeśli tak to można powiedzieć) od Natsu. Zachowuje się tak, jakby w życiu nie miała problemów. Wieczny uśmiech i swój własny styl. Oczywiście bycie liderką Teamu X na pewno nie pozbawia Natsu tych jaj, ale młodsi widzowie YouTube'a z pewnością nieraz zauważyli słabsze chwile Natsu, które kończyły się płaczem. Psychika Natsu z całą pewnością ucierpiała na seksskandalu, jaki miał miejsce na początku lata. Do internetu wyciekły filmy z jej udziałem, na których pręży się sekskamerek. Widocznie ktoś na pokazie zachował nagranie i postanowił odtworzyć je w szczycie jej popularności, czyli w najgorszym dla danej osoby momencie na takie rzeczy. Dziesiątki tysięcy osób, szczególnie na Wykopie, miało możliwość podziwiania jej wdzięków. Nie pomagał jej fakt, że od lat utrzymywała, że pracowała jako promotorka. Prawda okazała się zupełnie inna. Natsu w bardzo mądry sposób ustosunkowała się do tej dramy - krótko i treściwie powiedziała, że jest jej bardzo głupio, ale jednocześnie postanowiła nie kończyć swojej kariery. Kilka dni później kurz po dramie opadł, a obecnie mało kto do tego wraca. Choć przy okazji gali na pewno ten temat padnie. I to nie wpłynie dobrze na formę dziewczyny. Stąd mój typ na Lexy.

PS. Sam nie wierzę że to napisałem :ROFLMAO:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +591
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0) 2 @1,55 Fortuna

Co by nie mówić o Brodnickiej to jednak ma dużo większe doświadczenie w sportach walki. Oczywiście to całkiem inna formuła niż boks, ale jednak w stójce powinna być zdecydowanie lepsza i same uderzenia nawet jeśli będą zadawane w parterze będą miały swoją wymowe. Bogusz walczyła już i dwukrotnie wygrała w formule MMA, ale jednak rywalkami były celebrytki i to zdecydowanie inna liga niż Kleo. Teraz będzie mierzyć się z profesjonalną pięściarką, która na pewno również wiedząc od dłuższego czasu co ją czeka, ćwiczyła również parter. Lata treningów siłowych i technicznych pod kątem boksu powinny wystarczyć na LIl Masti. Spodziewałem się kursu w okolicach 1,2 na Brodnicka i 1,55 w mojej ocenie to duże value.
 
T 206,5K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Adrian "Medusa" Salamon - Maciej Rataj
Zdecydowanym faworytem na papierze jest tutaj Medusa, ale moim zdaniem jego ewentualne zwycięstwo nie przyjdzie tak łatwo jak wskazują na to kursy. Medusa już długo trenuje, ale tak naprawdę poza jedną walką, którą odbył na Fame MMA 4, nie mieliśmy okazji obserwować go w oktagonie.
Dwa lata temu na Fame MMA 4 walczył on z niejakim Knaziem - czyli popularnym kilka lat temu w internecie klaunem z Koszalina. Wtedy Medusa wygrał starcie przez poddanie rywala w drugiej rundzie.
Rataj stoczył już 2 pojedynki w oktagonie. Półtorej roku temu przegrał w drugiej rundzie z Don Kasjo (poddanie), natomiast rok temu wygrał na punkty z youtuberem - Ztrolowanym.
Liczę na to, że tym razem Rataj będzie trochę lepiej przygotowany niż podczas walki z Kasjem, gdzie od drugiej rundy zaczął słaniać się na nogach i dotrwa do drugiej rundy.
Powyżej 1.5 rundy @1.55 Fortuna
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs Przemysław “Kolar” Kolarczyk (0-0) - Nowaczkiewicz wygra przed czasem @1.30
Adrian “Medusa” Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1) Medusa wygra przed czasem @1.30

Jak dla mnie dwa duże missmatche. Co do pierwszej walki nie wiem kim jest Kolar ale z tego co znalazłem w internecie gral w serialu "Szkoła" i to chyba w zasadzie tyle. Chłopak trenuje z tego co sam mówił w wywiadzie okolo 3 miesiące co jest niczym przy backgroundzie jaki ma Nowaczkiewicz, który już w 2019 roku walczył na ALMMie gdzie wygrał 2 walki i jedną zremisował. Tak więc spodziewam się szybkiej egzekucji z jego strony bo nie ma co nawet porównywać dwóch gości gdzie jeden trenuje od lat a drugi 3 miesiące.
Co do drugiej walki Medusa trenuje już bardzi długo u Szuliego i w pierwszej swojej walce nie dał żadnych szans rywalowi, Rataj natomiast nie pokazuje nic z treningów nawet nie wiadomo cxy trenuje a w swoich dwóch pierwszych walkach pokazał się bardzo słabo, w pierwszej przegrał z Kasjuszem przez poddanie czyli gościem który nawet parteru nie trenuje i zbierał wszystko na głowę, w drugiej natomiast pokonał cienkiego Ztrolowanego na punkty jednak ta walka była bardzo bliska i równie dobrze mógł tam przegrać, nie widzę za bardzo również płaszczyzny w której Rataj miałby jakieś szanse gdyż jest on parterowcem podobnie jak Medusa z tym że Medusa potrafi w tym parterze dużo więcej a w stójce w dwóch walkach nie pokazał nic.
Do tego na pewno pogram za drobne Japczana przed czasem @2.5 nie dlatego że widzę w nim jakieś umiejętności tylko zwyczajnie przeciwko Bonusowi, który mimo to że tyle już trenuje nie potrafi poprawnie wyprowadzić ciosu i trafić czysto w tarczę i stoczył już bodajże 4 walki i wszystkie przegrał. 3 w MMA przegrał przed upływem 2 rundy a 4 z Golą w Kickboxingu przegrał na punkty. Nie ma szans że ta walka dojdzie do decyzji więc dużo bardziej opłaca się postawi 2.5 na zwycięstwo przed czasem niż 1.95 na czysty win.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Bonus - Japczan 2 @1.95 1xbet

Bonus BGC faworytem? W poprzednich walkach pokazał, że kompletnie nie nadaje się do tego sportu.
Dostaje rywala o sporych gabarytach, o głowę większego. Jak dla mnie faworyt tego spotkania może być tylko jeden i jest nim Japczan.
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Lexy - Natsu (Lexy wygra przed czasem) @2.25

Starcie dwóch dziewczyn, które wcześniej nie miały do czynienia z żadnym ze sportów walki, co więcej nie miały do czynienia nigdy z żadnym z innych sportów. Co można zrobić w 3 miesiące treningów? Nauczyć podstaw stójkowych, jak dobrze obalić i zrobić dosiad na przeciwniczce. Mając te względy na uwadze uważam że w tym zestawieniu wygrają warunki fizyczne, które przemawiają na korzyść Lexy, która jest 3 kg cięższa z racji limitu nie mogło być więcej ale za to 10cm wyższa co będzie miało znaczenie. Również Lexy wygląda na dużo odważniejszą, nie będzie się obracała po otrzymaniu ciosu.
Dziewczyny typowo idą do walki po pieniądze, ale sama otoczka jak i walka okazuje i okaże się klapą jeśli chodzi o wystawienie jej jako walki wieczoru. Ten pojedynek skończy się w pierwszej rundzie, dziewczyny się wywrócą, Lexy będzie na górze, delikatny ground and pound szybko przerwany przez sędziego i tyle.
 
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Josef Bratan vs Cesarz Narcyz - walka zakonczy sie w przeciagu minuty @3

Po obejrzeniu media treningu, konferencji i porównaniu obu zawodników, nie widzę innej opcji niż szybkie pokonanie przeciwnika przez Bratana. Warunki fizyczne, doświadczenie w sportach, technika. Te wszystkie aspekty są po stronie Josefa. Powinien ruszyć od pierwszej sekundy na swojego przeciwnika i bez owijania w bawełnę go pokonać. Cesarz to spokojny tiktoker, którego psychika niekoniecznie jest na najwyższym poziomie po ostatniej aferze.
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Lexy "Lexy" Chaplin - Natalia "NATSU" Kaczmarczyk
Typ: Lexy
Kurs: 1.60 (fortuna)

Zgadzam się z tym co napisał kolega successful, choć obie influencerki nie mają zupełnie pojęcia o tym sporcie, tak Lexy wydaje się mieć nieco więcej krzepy. Na pewno bliżej jej do typowego "babochłopa" niż jej rywalce, a myślę że właśnie to zaważy o wygranej, bo przecież nie umiejętności, gdzie u jednej jak i u drugiej są one na podobnym poziomie. Patrząc nawet na jakieś wywiady i konferencje, Lexy czuje się bardzo pewna, tak jakby już było po walce, ale dyplomatycznie i z szacunkiem do rywalki mówi, że może być różnie. Do tego ta afera kamerkowa Natsu, dziewczyna niby się tym za bardzo nie przejęła, wrzuca wręcz prowokacje gdzie się da dla kliknięć, ale wg mnie to siedzi w niej na pewno i wystarczy, żeby ktoś zza oktagonu krzyknął coś o tych kamerkach i psychika może zjechać do 0. Dodatkowo cały ten ich świat influencerów chyba zdecydowanie stoi za Lexy, nawet osoby związane z Natsu wypowiadają się, że walka będzie bardzo zacięta i ciężko typować zwycięzcę, ale sercem są za Natsu... a przecież powinni "być pewni" co do jej wygranej. Nie przemawia za nią za bardzo żaden argument i żałuję, że nie łapałem Lexy po kursie 1.97, na dzień dzisiejszy to 1.6, choć uważam że i tak powinien wejść, jeśli oczywiście Pan Malik nie wymyślił na tą walkę jakiegoś wałka. Trochę ciężko pisać analizę pod takie wydarzenie, gdzie sport jest drugoplanowym aspektem, ale moim zdaniem to Lexy Chaplin dziś będzie górą.


Dodatkowo dorzucam do tego typu wygraną Josefa Bratana, nie mogę sobie wyobrazić, że Tiktoker kładzie na deski Josefa, wydaje się być on zdecydowanie bardziej przygotowany i bardziej zadziorny. Do tego z racji, że jest to bardzo dobry kolega Malika, ten zrobi wszystko, aby Bratan wygrał, więc nawet jeśli walka dotrwa do końca i wynik będzie na pograniczu, to na 100% werdykt padnie na Bratana. Z resztą o jakim pełnym dystansie mowa, ta walka może się skończyć w pierwszej rundzie, warunki Josefa i doświadczenie powinny zrobić swoje. Narcyz może i mógłby powalczyć na jakieś konfederacji dla tiktokerów, ale umiejętności na Bratana po prostu nie wystarczy. Z nim chyba z resztą też ostatnio była jakaś afera, że powysyłał 15 latce intymne filmiki ze swoim udziałem, więc trochę go zbesztali w internecie, to też na mental na pewno wpłynęło i może być widoczne w oktagonie. Kurs marny bo 1.18, ale w połączeniu z Lexy daje 1.89, więc można próbować.
 
barti2000 751K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Bonus BGC - Japczan

poniżej 1,5 rundy @1,96 fortuna

Bukmacherzy oferują zbliżone kursy na wygrane obydwu fighterów. Jak dla mnie to starcie nie ma faworyta. Bonus to poznański raper. jest bardziej doświadczony w walkach, ale nie wygrał jeszcze ani razu. Jego pogromcami byli Andrzej Michalczyk, Sebastian „Ztrolowany” Nowak, Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień oraz Marcin Najman.

Japczan to streamer gamingowy. Dotąd jeszcze nie walczył. Ma 23 lata i mierzy 191 cm. Podczas przygotowań dużo schudł – jak sam twierdzi zszedł ze 128 do 113 kg wagi.

Obaj ważą dużo. Myślę, że ta walka będzie krótka. Wystarczy, że któryś z nich powali rywala do parteru, a tam szybko załatwi robotę, tak więc stawiam na jedną rundę w tej walce.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Josef Bratan vs Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki, koniec w 1 rundzie, 1.60, Fortuna

Walka dwóch freaków, jednak lepsze warunki ma Bratan, który jest lepiej zbudowany i silniejszy. W dodatku widać po nim większą agresję, co może przełożyć się na szybkie wejście w swojego rywala. Narcyz jest tam wyłącznie po to, by wypromować swoją osobę, jego warunki fizyczne, poza wzrostem są słabiutkie. Myślę, że wszystko zakończy się w 1 rundzie przez szybkie KO/TKO. Oczywiście typ jest neutralny, wiec dopuszcza nawet ew. KO na Bratanie.
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Najrozsądniejsze typowanie na tą galę to zdarzenia w stronę Brodnickiej, Meduzy oraz Bratana ako nie za duże ale w połączeniu z dublem Lazio I Atalanty czy też Juve daje juz nam ładną liczbę.
 
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Big Jack vs. Carlito

Walka karłów, więc zapewne nie skończy się to prędko. Nokautu nie przewiduję, poddania tym bardziej patrząc na krótkie dźwignie obu zawodników (chociaż mogę się mylić). Jedyne w jaki sposób może się to moim zdaniem skończyć przed czasem to jakiś techniczny nokaut lub przerwanie sędziowskie. Taki scenariusz przewiduję i wyjście poza pierwszą, a być może nawet drugą rundę w tym starciu jest dla mnie na tej gali jednym z większych pewniaczków, aczkolwiek jest to walka jakiej jeszcze na oczy chyba nikt z nas nie wiedział i może się to skończyć w jakiś inny sposób.

Koniec w 1 rundzie – NIE @1.40


Bonus BGC vs. Japczan


Zasadniczo dziwią mnie te wahania kursów w tej walce, myślę, że jest to jednak związane z dużą popularnością Japczana i wygląda to trochę analogicznie do walki Pudzian/Popek na KSW (oczywiście nie porównuje tego broń Boże sportowo), gdzie masa młodych fanów szła w stronę rapera. Myślę, że jednak całkiem długi staż treningowy powinien wystarczyć na Japczana, który owszem zjechał sporo z wagi, jednak nie powinien mimo wszystko zaskoczyć czymkolwiek pana Witczaka. Pomimo sporej masy nie ma tam za dużo mięśni, więc i pewnie siły na jakiś pojedynczy strzał nie będzie. Myślę, że Bonus obali swojego rywala i zakończy to ciosami w parterze. Kurs na czyste zwycięstwo paradoksalnie bardzo duży i warty pogrania nawet w singlu.

Piotr „Bonus BGC” Witczak @1.90

1.zawodnik wygra przed czasem – TAK @2.25


Medusa vs. Maciek Rataj


Dla mnie najlepszym argumentem za tym, że ta walka prędko się nie skończy jest to, że Rataj wytrzymał całą rundę z Kasjo mając go nawet w dosiadzie (dodatkowo w debiucie). Nie róbmy z Medusy jakiegoś wielkiego kozaka, bo na ten moment ma jedną wygraną walkę, która była typowo pod niego, dodatkowo walczył w kategorii dużo niższej – był lżejszy bodajże o 20 kilogramów od aktualnej wagi. Oczywiście Adrian jest tutaj faworytem, jednak ta walka według mnie będzie bliższa niż wskazują na to bukmacherzy.

Koniec w 1 rundzie – NIE @1.75
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Najrozsądniejsze typowanie na tą galę to zdarzenia w stronę Brodnickiej, Meduzy oraz Bratana ako nie za duże ale w połączeniu z dublem Lazio I Atalanty czy też Juve daje juz nam ładną liczbę.
No cóż 'mistrzyni świata w boksie' przegrala z osobą, która na YouTube wkładała sobie wibratory i na tym się wybiła.
Szkoda pieniędzy
 
robo64 692

robo64

Użytkownik
No cóż 'mistrzyni świata w boksie' przegrala z osobą, która na YouTube wkładała sobie wibratory i na tym się wybiła.
Szkoda pieniędzy
Lil Masti od małego była związana ze sportem, przez wiele lat trenowała zapasy, zdobywając liczne medale krajowych i międzynarodowych turniejów, a także tytuł wicemistrzyni Polski. Walki Lil Masti nie są więc obce od najmłodszych lat. Widać po walce że jakieś pojęcie ma w zapasach jach wchodziła w nogi Brodnickiej i ją obalała i z góry zadawała ciosy w wywiadzie po walce powiedziała że chce teraz zmierzyć się w walce frikowej z facetem:)
 
Do góry Bottom