>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

High League 3: Alberto vs. Dubiel

psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
High League 3: Alberto vs. Dubiel



Data: sobota, 4 czerwca 2022, 20:00
Miejsce: Ergo Arena - Gdańsk/Sopot, Polska
Transmisja: PPV w cenie 29,99 zł na stronie highlive.tv


Walka wieczoru
Alberto Simao vs Marcin Dubiel


Karta główna
Robert „Robur WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa – boks birmański
Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn
Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Alan „Alan Człowieku” Godziński
Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba
Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki – formuła K-1

źródło: mmarocks.pl, HighLeague.pl

Nie masz konta w Fortunie, nic straconego - załóż je wchodząc na efortuna.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x100.jpg
 
Ostatnia edycja:
N 4,6K
Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
Zusje win @4,14 fortuna


Kursy wystawione na walkę w formule MMA, ale dziewczyny biją się w boksie birmańskim. Abstrahując od tego, że żadna z nich nie ma pojęcia o lethwei, po prostu to nowa formuła wymyślona, żeby dzieciaki z youtube'a podchwyciły temat krwawej walki i się bardziej podnieciły. Machina marketingowa działa jak należy. Wracając do tematu - walka będzie pewnie typowo kickboxerska, małe rękawice, nie spodziewam się zbyt wielu uderzeń głową, może przy wykańczaniu rywalki jedna z nich coś uderzy, ale brak takowego również mnie nie zdziwi. Największym atutem Bogusz zdecydowanie są zapasy - które trenowała za dzieciaka kilka lat, startując na mniejszych czy większych zawodach regionalnych. Jak na warunki kobiecych freak fightów jej zapasy są na poziomie kosmicznym - nawet mimo słabych warunków fizycznych. W swoich walkach pokonywała (zapasami) kolejno Linkiewicz - obalenia i ciosy w parterze, jakiegoś ranodma z ulicy w 15 sekund - obalenie i duszenie, oraz ostatnio w bardzo medialnej walce Ewę Brodnicką ciosami w krucyfiksie.
Zusje swoją przygodę traktowała dużo bardziej z przymrużeniem oka - biła się główne dla like'ów, followów i innych narzędzi, które rządzą obecnym światem. I przekładała to na popularność wybitnie. W swoich walkach pokazywała, że nie boi się wymian, nie przeraża jej widok własnej krwi i generalnie można było odnieść wrażenie, że lubi się bić. Po ostatniej - słabej w jej wykonaniu - walce z Renti rozstała się ze swoim facetem i jednocześnie "trenerem" i na mate przeniosła się do Kacpra Formeli. Ten niejednokrotnie mówił, że warunkiem aby ją trenować było zapieprzanie na treningach i ponoć został on spełniony z nawiązką. Na migawkach widać, że bardzo poprawiła technikę i dynamikę uderzeń, stójkowo Formela jest na bardzo wysokim poziomie i może co nieco nauczył swoją podopieczną. Niedawno Zusje sparowała z Klaudią Sygułą i ta również wypowiedziała się o niej bardzo pochlebnie chwaląc moc ciosu i przygotowanie do walki. Ile w tym wszystkim kokieterii napędzanej dolarami z donejtów, a ile prawdy? Faktem jest, że Lil Masti stójkowo nie jest żadnym wirtuozem, w walce z Brodnicką tylko pracowała na nogach z dala od dystansu (co oczywiście zrozumiałe), w poprzednich walkach była chaotyczna i używała stójki tylko do szukania obalenia w tempo. Walka jest w formule typowo stójkowej, a to sprawia ze kursy wystawione są niezrozumiale. Fair odds to okolice 2,20-2,50 na Zusje, 2,70 też nie byłoby katastrofą, natomiast ten kurs to ewidentne value.

------------------

Robert „Robur WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika
Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba
Alan Kwieciński
vs Dawid Załęcki – formuła K-1

tripel @5,05 fortuna

Tutaj bez wdawania się w szczegóły pseudo konfliktów, udawanych, reżyserowanych bądź prawdziwych i miliona historii z najdalszych zakamarków internetu. W walce Robura z Burneiką mamy starcie gościa, który trenuje siłowo, a dodatkowo od ponad roku robi zapasy z Daszkiewiczem, dość dobrze wygląda pod tym względem na migawkach z kulanek i sparingów, jest silny i sprawny z hardkorowym koksem, który zdobył popularność powtarzając pare utartych hasełek, które kiedyś bawiły i będąc znanym, pozytywnym i serdecznym gościem z olbrzymimi gabarytami. Jakim fighterem jest Burneika to widzieliśmy w jego walkach z Najmanem, Ozdobą czy Popkiem - w skrócie kompletnie niemobilny wóz z węglem bez techniki. Burneika nie udaje, że jest fighterem ani że mu zależy na treningach, robi to dla kasy i to jest w porządku.
Tarzan będzie miał przewagę wzrostu, zasięgu oraz wagi, za to Bomba trenuje sporty walki, głownie uderzane i jego poziom powinien być zdecydowanie wyższy od rywala, który w walce na poprzedniej gali z Karwatem zaprezentował się słabiutko.
Ostatnia walka to starcie "zapracowanego" ostatnio w świecie freak fightów Kwiecińskiego z ojcem jego niedawnego rywala Denisa Załęckiego. Tutaj mamy starcie gościa, który trenuje już bardzo długo, odnosił sukcesy w amatorskich startach, w środowisku mówi się, że na treningach wygląda bardzo dobrze, jednak głowa nie dojeżdża na walki i zdarza mu się przegrywać kompromitująco z nowicjuszami sprzed monitorów. Tym razem jego rywalem będzie ojciec naczelnego zadymiarza internetu, o którym wiemy mniej więcej tyle, że trenuje sporty uderzane, ale gdzie, z kim ani na jakim poziomie nie wiemy, możemy tylko wierzyć bądź nie (z naciskiem na nie) w to co się pisze i mówi. W starciu w formule K1 gościa który trenuje w grupach zawodowych przeciwko 45 letniemu człowiekowi-zagadce kurs 2,25 jest dość apetyczny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +787
D 31,9K

dawinczo1999

Użytkownik
Aniela "Lil Masti" Bogusz vs. Kamila "Zusje" Astafiewa
Typ: 1x2 - 2
Kurs: 4,37
Bukmacher: Fortuna

Walka kobiet na gali High League 3 posiada największą dysproporcje kursową ze wszystkich walk, które odbędą się na tej gali. Lil Masti przez bukmacherów uważana jest za faworytkę tego spotkania. Największym atutem Lil Masti jest jej doświadczenie i umiejętności w grapplingu, lecz nie będzie mogła ich w pełni wykorzystać.Jedyną dozwoloną techniką grapplerską w tej formule są obalenia i jest to na korzyść Zusje, która o wiele lepiej radzi sobie w stójce niż parterze. Walka odbywać się będzie na krwawych zasadach, gdzie zawodniczki będą miały najmniejsze, najtwardsze rękawice i możliwe będą uderzenia głową. Wobec tego walka najprawdopodobniej zakończy się nokautem którejś z pań. Zusje stoczyła 4 walki w których pokazała, że ma twardą głowę i walczy do samego końca. Żadnej swojej walki nie przegrała przez nokaut. Mimo lepszych warunków fizycznych i większego doświadczenia po stronie Lil Masti, uważam że nie będzie to dla niej łatwa walka. Widzę spore szanse Zusje na wygranie tego pojedynku, dlatego uważam że zakład ten przy takim kursie jest jak najbardziej opłacalny.
 
Ostatnia edycja:
K 19,7K

kastrant

Użytkownik
Teraz kursy na faworytow sa tak male ze juz nie oplacalne do stawiania, i mozna kombinowac np ten i ten wygra przed czasem tko czy cos
Kossakowski przed czasem 1.35
Lil masti przed czasem 1,40
Robur przed czasem 1.42

Kossakowski walke 2 vs 1 wygralby spokojnie, widac ze byl silniejszy ale wlasnie mial to utrudnienie w postaci dwoch przeciwnikow
Lil masti klasa sama w sobie i nawet bez zapasow wygra i potem walka z Linki o krolowa freakow, Zusje jest tam raczej tylko po kase a nie po zwyciestwo
Robur jak wymeczy Roberta i nie da sie trafic to tez spokojnie wygra i Burneike ubije
Mozna jeszcze Alberto dodac przed czasem i mamy ako 3,62
Alberto to znak zapytania, jego brat mial szybko i latwo wygrac z Narcyzem i ogladalismy slaba walke z jego strony...
Jednakze warunki fizyczne sa po jego stronie i wydaje mi sie ze spokojnie wygra a Dubiel moze sie go normalnie wystraszyc :)


Alanik wygra
Tarzan wygra
ako 4,30
Alan tu moze byc decyzja sedziow, a ze ma wieksze doswiadczenie lepsza kondycje i mnostwo walk wygranych lub ostatnio przegranych wydaje mi sie ze na punkty Alan to ogarnie
Tarzan tu raczej daje mu 51% szans na wygrana, ale ma duzo atutow zeby te procenty wzrosly, np juz walczyl w oktagonie, lepsze warunki fizyczne i mowil ze techniki troche zlapal np parterowej wiec powinno spokojnie wystarczyc

Kolar wygra
Don Diego wgyra
i cos mozna jeszcze dorzucic np wygrana ktorejs osoby z 1 kuponu
ako ponad 2
 
punkfiction 14,4K

punkfiction

Użytkownik
Tak jak kolega wyżej pisał, jak to standardowo bywa zaraz przed galą, kursy na faworytów strasznie niskie, dlatego trzeba szukać jakiś niespodzianek. Taką moim zdaniem może sprawić Dubiel. Mimo mojej niechęci do jego osoby, muszę przyznać, że w oktagonie nie wygląda tragicznie, co prawda poprzedni zawodnicy posiadali o wiele gorsze warunki niż Alberto, jednak mimo wszystko doświadczenie w postaci trzech walk na pewno działa mocno na korzyść Marcina, nie wiemy też jak Alberto wygląda kondycyjnie. Dlatego kurs 3.6 na niego jest według mnie warty spróbowania. Dodatkowo można podbić zwycięstwem Robura, które według mnie jest największym pewniakiem tej gali. Razem daje nam to AKO 4.5

Robert Orzechowski
vs Robert Burneika
Alberto Simao vs Marcin Dubiel
AKO 4.5
Fortuna
 
A 6,9K

agrest01

Użytkownik
Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki – formuła K-1 wygrana Alana przez decyzje
Kurs 6, aż z czego co widzę, a według mojej opinii istnieje spora szansa na ten typ. Tak Alan przegrał z muranem, który był dużo kilogramów cięższy, przez co bardziej odczuwał ciosy , miał tez przewagę w obalaniu na rzecz kilogramów. Ale tutaj mamy walkę w K-1 nie, ma obalania , nie ma tez takiej różnicy wagowej miedzy panami, z podanych informacji waga jest podobna ,poza tym K1 to jest domena Alana. Ojciec Denisa też ma 45 lat, nie wiemy do końca co potrafi, nigdy był widziany w klatce.
Uważam że kurs 6 na alana przez decyzje jest najbardziej racjonalny i niezrozumiały co do wysokości.Widzę w nim złe doszacowania, które z czasem do walki będą maleć.
 
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Aniela "Lil Masti" Bogusz vs. Kamila "Zusje" Astafiewa
Typ: Walka zakończy sie na punkty lub przez techniczną decyzję - nie
Kurs: 1.64
Bukmacher: Fortuna

Po primo ładny kurs do dubla :)
Po drugie, może nie chciałbym osądzać kto to może wygrać to jest/są walki freaków, walki na pokas, dla publiczności, dla sławy i $$$, wydaj mi się że askepty sportowe spadają tutaj na drugie miejsce. Ale jeśli już mam powiedzieć :) to zdecydowanie Aniela, przez wiele lat związana ze sportem, trenowała zapasy, wicemistrzyni Polski, itp... siła i technika równiez po jej stronie.
Ok to dalej, do zakładu, kontynuując boks birmański brutalny i często kończący się KO. Dlatego tutaj taki typ jeśli nie wygra siła i doświadczeni (Lil Masti) szybkie KO, to stawiam na nagły zryw, bądź chwilę słabości któreś z Pań i w konsekwencji jej nokout. To nie walka MMA gdzie jak padniesz to jest jeszcze jakaś szansa na wykarskanie się. Pozycja stojąca plus gołe pięści to niebezpieczne połączenie.
 
B 25,3K

betrocket

Użytkownik
Ewa Brodnicka - Kamila Wybrańczyk 1 zawodniczka wygra przed czasem TAK 3,0 fortuna

Wysoki kurs na takie zakończenie tej walki, ale nie da się ukryć że jedyne argumenty jakie ma Ewa to boks. Myślę, że Kamiszka doskonale to wie i będzie dążyła do walki w parterze (gdzie Lilmasti pokazała Brodnickiej jej miejsce). Jeśli Ewa nie chce przegrać kolejnej walki przez decyzje lub poddanie, to powinna cały czas walczyć w stójce i próbować ustrzelić rywalkę. Jest to zawodowa bokserka i chociaż w zawodowym ringu spektakularnie nie nokautowała rywalek, to jednak nie przystoi aby nie obiła amatorki jaką jest Wybrańczyk. Myślę, że to jedyny sensowny plan na walkę dla bokserki. Kamiszka przegrała już dwie walki w swojej "freakowej karierze", ani razu nie została znokautowana...ale w ostatniej walce była już blisko porażki przed czasem.
Myślę, że ten typ jest sensowniejszy niż stawianie na Zusje z Bogusz - Zusje to totalnie nie ten format zawodnika.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Podobnie jak Panowie wyżej. Nie rozumiem trochę tych kursów walki Alana z starszym Załęckim.
Każdy zdaje sobie sprawę, że Kwieciński to nie jest jakiś wybitny fighter, jednak z kim On chce wygrywać jak nie z gościem po 40, który z sportami walki ma niewiele wspólnego ?! Denis namówił ojca, bo zdaje sobie sprawę, że to łatwy zarobek, dostajesz się do tego świata freaków i kasa wpada na konto, a już widzę tę hitową walkę stary Murański vs stary Załęcki. Widać po Dawidzie straszną tremę na samej konferencji, a gdzie tam wyjście do oktagonu przy kilku tysięcznej publice.
Ja tutaj nie zauważam plusów przy Załęckim, chyba, że ma umiejętności o których nie mamy pojęcia.
Próbujemy grać na Alana, jeżeli on tego nie ogarnie to serio nadaje się do tarcia chrzanu.
 
S 955

sp0ngelele

Użytkownik
Podobnie jak Panowie wyżej. Nie rozumiem trochę tych kursów walki Alana z starszym Załęckim.
Każdy zdaje sobie sprawę, że Kwieciński to nie jest jakiś wybitny fighter, jednak z kim On chce wygrywać jak nie z gościem po 40, który z sportami walki ma niewiele wspólnego ?! Denis namówił ojca, bo zdaje sobie sprawę, że to łatwy zarobek, dostajesz się do tego świata freaków i kasa wpada na konto, a już widzę tę hitową walkę stary Murański vs stary Załęcki. Widać po Dawidzie straszną tremę na samej konferencji, a gdzie tam wyjście do oktagonu przy kilku tysięcznej publice.
Ja tutaj nie zauważam plusów przy Załęckim, chyba, że ma umiejętności o których nie mamy pojęcia.
Próbujemy grać na Alana, jeżeli on tego nie ogarnie to serio nadaje się do tarcia chrzanu.
ten ojciec zaleckiego to trenuje k1 chyba z 10 lat albo 15 około
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki – formuła K-1 wygrana Alana przez decyzje
Kurs 6, aż z czego co widzę, a według mojej opinii istnieje spora szansa na ten typ. Tak Alan przegrał z muranem, który był dużo kilogramów cięższy, przez co bardziej odczuwał ciosy , miał tez przewagę w obalaniu na rzecz kilogramów. Ale tutaj mamy walkę w K-1 nie, ma obalania , nie ma tez takiej różnicy wagowej miedzy panami, z podanych informacji waga jest podobna ,poza tym K1 to jest domena Alana. Ojciec Denisa też ma 45 lat, nie wiemy do końca co potrafi, nigdy był widziany w klatce.
Uważam że kurs 6 na alana przez decyzje jest najbardziej racjonalny i niezrozumiały co do wysokości.Widzę w nim złe doszacowania, które z czasem do walki będą maleć.
A to nie w malych rekawicach? Jak tak, to mniejsze szanse Alana wg mnie.Dodatkowo Alanik, to ostatnio ciagle plecy
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
ten ojciec zaleckiego to trenuje k1 chyba z 10 lat albo 15 około
Tak, obiło się o uszy. Oglądałem z Nim wywiady, gość strasznie miesza. Nikt do końca nie ma pojęcia jak to z Nim jest. Raz mówi, że coś tam trenował, później, że skupiał się aby to Denisa przypilnować i nie miał za wiele czasu aby się skupić na sobie.
Zobaczymy. Możemy się mylić, ja próbuję za 2k wejść w Alana.
Dla mnie to dobra rozrywka na sobotni wieczór, usiąść z ziomkami przy whiskey i obejrzeć. Zdaję sobie sprawę, że to freaky i wszystko jest możliwe. Nikt tu nie będzie płakał po kuponie.

Jak widzicie walkę wyżej wspomnianego Denisa z Kubiszynem?
Im dłużej się zastanawiam, tym bardziej przemawia do mnie ten pierwszy. To MMA, różnica wagi to 15 kg. Prawda taka, że jeżeli Załęcki byłby inteligentnym zawodnikiem, a niestety tego mu brakuje to przeleżałby na Don Diego, u którego obrona przed obaleniami jest znikoma. Nie wierzę, że ogarnął defensywę w tak krótkim czasie. Tym bardziej przy takiej różnicy wagi. Jestem ciekaw wyniku tej walki.
 
Ostatnia edycja:
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn @ 1,45, Fortuna
Ciekawa walka przed nami, wydaje mi się, że najbliżej jej do najbardziej sportowego zestawienia gali. Przewiduję tutaj bardzo mocne otwarcie ze strony Załęckiego i pójście na bójkę z Kubiszynem, próbę zakończenia walki już na samym jej początku. Jednakże według mnie będzie to woda na młyn i Kubiszyn swoimi umiejętnościami walki w stójce (Mateusz jest trzy krotnym mistrzem świata w amatorskim kickboxingu) rozstrzygnie ten pojedynek na swoją korzyść. Warto przypomnieć, że Don Diego występował w Gromdzie, więc twarda głowa, siła mentalna i charakterem wygra dzisiejszą batalię.
 
P 11,1K

pretendent

Użytkownik
Walka: Lucas TV vs Kamil Kossakowski
Typ: Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1 rundy
Kurs: 7 Fortuna
Walki freaków rządzą się swoimi prawami i trudno przewidzieć jak mogą się potoczyć. Tutaj plusem jest to, że widzieliśmy poprzednią walkę trzech z udziałem obu tych zawodników i tam Kossakowski prawie wygrał na dwóch, przy czym nawet na moment odciął światło Lucasowi. Moim zdaniem w tej walce Kamil to pewniak i jeśli sam nie dozna kontuzji to powinien szybko wykończyć Łukasza.
Poza tym wątpię, żeby chciał się męczyć przez dłuższy czas, liczę że Kamil od pierwszej sekundy wjedzie na 100% w Lucasa i skończy się to szybkim ubiciem na ziemi. Kurs 7 bardzo wysoki, a prawdopodobieństwo takiego rezultatu jest całkiem spore.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Kossakowski vs lukas, 1 zawodnik wygra 1.35

Kossakowski to murowany faworyt, już 1v2 dawał radę, a teraz ten drugi nie ma kolegi. Kossakowski ma większe umiejętności i lepsze warunki fizyczne. Lukas poza byciem bezbekiem ma niewiele do zaoferowania
 
Ostatnia edycja:
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Kossakowski vs lukas, 1 zawodnik wygra 1.35

Kossakowski to murowany faworyt, już 1v2 dawał radę, a teraz ten drugi nie ma kolegi. Kossakowski ma większe umiejętności i lepsze warunki fizyczne. Lukas poza byciem bezbekiem ma niewiele do zaoferowania
Gdzie masz taki wysoki kurs na to kolego?
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Alberto - Dubiel
Typ: Alberto zwycięży @1.22 (fortuna)


Ja idę na pewno w stronę Alberto, który jest wyraźnie wyższy i o dużo lepszych warunkach fizycznych. Nieco podobną walkę już mieliśmy, gdzie Narcyz walczył z Bratanem i influencer wszystkich zaskoczył swoją postawą, jednak na punkty wygrał Bratan i to jednogłośnie. To też lekki argument za Alberto, bo jakby ta walka doleciała na punkty, a wynik byłby na włosku, to nie ma opcji żeby sędziowie nie poszli za Simao na gali u Malika... Do tego o jakim doświadczeniu Dubiela tu mówić, 3 walki na FAME, dwie wygrane z przeciętnymi zawodnikami jak Nykiel i Przeździcki, dobranymi perfidnie pod Dubiela żeby windował wyniki, obie walki oczywiście wygrane przed czasem, natomiast 3 już z Błońskim i to już była przegrana. Dziś przed Dubielem ogromne wyzwanie i chyba trochę za szybko szarpnął się na taki skok, wiadomo gra pewnego siebie, ale coś czuję nogi się trochę mogą ugiąć jak wejdzie do oktagonu. Alberto wie po co idzie i powinien to być dla niego spacer, może nie będzie tu ubicia w 1 rundzie, ale raczej pełna kontrola przez całą walkę i jak dla mnie werdykt może być tylko jeden. Dodatkowo będę próbował właśnie powyżej 1.5 rundy po kursie 1.50 , Dubiel będzie na pewno 1 rundę mocno badał, sprawdzał jak kondycyjnie wygląda Alberto, ten z drugiej strony też nie wygląda mi na takiego co ruszy z szarżą od pierwszej sekundy, bo już zrobił tak Bratan i się zdziwił, co trochę go skompromitowało, wg mnie w 1 rundzie za wiele nie zobaczymy, ale 2 lub 3 to będzie wygrana Alberto. Jeśli dojdziemy do decyzji, tym bardziej.

Typy poboczne:

Alanik - Dawid Załęcki
Typ: Powyżej 1.5 rozpoczętej rundy @1.30

Robur - Burneika
Typ: Robur zwycięży @1.27

Łączne AKO: 2.02
, co uważam za najpewniejszy trebel całej gali, zieloności wszystkim i fajnych emocji
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom