>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami ☑️ 🏈 NFL 2020/2021 by Gucci Mane

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#20 - New Orleans Pelicans - Memphis Grizzlies
Typ: New Orleans Pelicans under 120.5 pkt @ 1.91 - Unibet
Stawka: 100j EW: 185j

#21 - Philadelphia 76ers - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs under 110.5 @ 1.88 - Unibet
Stawka: 100j EW: 188j

#22 - Miami Heat - Toronto Raptors
Typ: Toronto Raptors -2.5 @ 1.90 - Unibet
Stawka: 100j EW: 190j

#23 - Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets
Typ: Oklahoma City Thunder -4.5 @ 1.90 - Unibet
Stawka: 100j EW: 190j

#24 - Washington Wizards - Indiana Pacers
Typ: Indiana Pacers -7 @ 1.85 - Unibet
Stawka: 100j EW: 185j
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Bilans = -199j, lekko poprawiony.

Mało czasu więc krótka analiza i typy na dzisiejszą noc.

Dwa undery na gwiazdy Bucks, bo Netsi którzy byli już praktycznie bez połowy składu, teraz są osłabieni o kolejnych trzech zawodników. To znaczy tylko w tym meczu, bo powód absencji np. Allena jest nieznany. Trener ekipy z Brooklynu już z góry odpuścił ten mecz. Nie zagrają więc Allen, Harris i LeVert. Ten ostatni miał w wygranym meczu z Wizards rzucił 34 punkty. Zatem spodziewam się po prostu blowoutu, wysokiego prowadzenia Milwaukee już do przerwy i potem gry ławką i odpoczynkiem głównych gwiazd. Pozostałe typy? Dallas po dwóch porażkach moim zdaniem odbije się na słabo grających Kings. Dwa undery bo linie jak mówiłem wcześniej są wysokie, a był już czas żeby łapać overy, bo zawodnicy rzucali wielkie ilości punktów. Teraz jednak zaczęło to wyglądać inaczej, więcej obrony, niższe wyniki. Wczoraj jeśli dobrze pamiętam na 6 meczów było 5 underów (mogę się mylić, mam tylko chwilę więc nie sprawdzę). Wczoraj 4 wygrane, 2 przegrane, zobaczymy co przyniesie dzisiejszy wieczór z NBA.

#25 - Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets
Typ: Gianis Antetokounmpo under 27.5 pkt @ 1.91 - Unibet
Stawka: 100j EW: 191j

#26 - Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets
Typ: Khris Middleton under 19.5 pkt @ 1.91 - Unibet
Stawka: 100j EW: 191j

#27 - Sacramento Kings - Dallas Mavericks
Typ: Dallas Mavericks -4 @ 1.73 - Unibet
Stawka: 100j EW: 173j

#28 - Miami Heat - Boston Celtics
Typ: Under 223 @ 1.88 - Unibet
Stawka: 100j EW: 188j

#29 - Portland Trail Brazers - Houston Rockets
Typ: Under 242 @ 2.02 - Unibet
Stawka: 100j EW: 202j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#30 - Żużel - Mistrzostwa Polski Par Klubowych
Typ: Leszno poniżej 23.5 pkt @ 1.94 (1.70 z podatkiem) - STS
Stawka: 100j EW: 170j
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No to ubiegła nocka na bogato. 4/4 trafione i 1 zwrot

Cholera niewiele zabrakło z tym zwrotem, bo Mavs w ostatniej minucie roztrwonili przewagę w głupi sposób, rywale zasadzili kilka trójek z desperackich pozycji. No ale przynajmniej zwrot a nie przegrana. Też dobrze.

Dziś na oku również mam parę zdarzeń. Też będzie krótko ale treściwie. Po pierwsze OKC. Tak, wiem, że Schroder nie zagra bo będzie przy narodzinach dziecka. Gram zarówno handicap jak i wygraną. Lakersi wygrali 2 z 3 spotkań w "bańce" i dzięki temu ostatniemu zwycięstwu mają już zaklepane 1. miejsce na Zachodzie. Vogel może dać odpocząć swoim gwiazdorom tak samo jak wczoraj zrobił to Budenholzer z Giannisem i Middletonem. Można przeczytać, że jednak coachu nie będzie oszczędzał Lebrona i AD, ale to są tylko medialne wywody, co zobaczymy na boisku zawsze jest tajemnicą. Granie "normalnego" meczu całym składem Lakersów byłoby kuszeniem losu i proszeniem się o urazy. Grają już o nic i nie wierze, że podstawowa piątka dostanie tyle samo minut co w ważnych meczach. No way. Oprócz tego Dwight Howard ma status "questionable" i jeśli jest jakiś uraz, to wątpię żeby ryzykowali. Zostaje więc JaVale McGee, który jest jednak drugą opcją jeśli chodzi o centra Lakersów (pokazują to minuty). OKC natomiast zagra swoje trzecie spotkanie w Orlando i musi wygrywać, bo sytuacja za Lakersami jest napięta jak plandeka na żuku. Thunder są na 6. miejscu i są tylko 3.5 meczu za Clippersami czyli 2. miejscem. Walczą o jak najlepszą pozycję na wejście w PO i moim zdaniem tutaj może być "close game" a nawet wygrana OKC. Nikogo przecież nie trzeba motywować na starcie z drużyną jaką są Lakersi. Co dalej. Idę nadal w undery bo linie w dalszym ciągu są zadowalająco wysokie. Wyżej można przeczytać jaki miałem pogląd na to, więc nie będę się już powtarzał. Gram więc undera 225 w meczu Jazz-Grizzlies. Ci drudzy bardzo pogorszyli swoją sytuację i teraz nie ma już miejsca na błędy, Jazz też muszą wygrywać bo są na 5. miejscu w tej ciasnej konferencji zachodniej. Ostatnio Grizzlies nie przekroczyli granicy 100 punktów (99), ostatni mecz Utah to 108 zdobytych punktów, dlatego linia 225 wydaje mi się dość wysoka i pobieram tu under. Podobną opcję wybieram w spotkaniu Wizards-Sixers. Oczywiście ci pierwsi nie walczą już o nic. Philadelphia natomiast potrzebuje wygrywać, bo są szanse na 5. czy nawet 4. seed w playoffach. Myślę, że może to wyglądać tak, że wszystko rozstrzygnie się do przerwy, a później zagrają zawodnicy, których skuteczność jest oczywiście gorsza od tej którą prezentują gwiazdy. Owszem, może się zrobić wtedy otwarty mecz, ale linią 232 nadal wygląda dla mnie apetycznie pod względem wejścia w under. Tak też robię. Kolejny mój wybór na dzisiejszą noc z NBA (co za abstrakcja - regular season i zbliżające się playoffy w wakacje, coś pięknego). Będzie nim under Donovana Mitchella jeśli chodzi o punkty, zbiórki i asysty - wszystko razem w liczbie 33.5. W tym samym meczu w którym postawiłem under na wynik całego spotkania. Uważam, że dali trochę za dużo. Średnia na ten sezon to 24 punkty, 4 zbiórki i 4 asysty. Mamy więc 32. Teraz w ostatnim meczu z Lakersami (a kto się nie wznosi na wyżyny w starciu z Lebronem i legendarną organizacją) zaliczył właśnie 33 punkty, 5 zbiórek i 4 asysty. To dobry zawodnik i to była erupcja jego talentu. Ale jednak jak zobaczy się na jego poprzednie mecze, to nie jest aż tak grubo jeśli chodzi o te statystyki. Z Lakersami świetny występ, ale w dwóch wcześniejszych meczach w "bańce" miał 18 i 30 pkt+zb+as. Przed przerwą natomiast 5 ostatnich jego występów to zawsze under tej linii 33.5. Grizzlies pali się grunt pod nogami i oni muszą postawić twarde warunki, bo zaraz jeszcze okaże się, że będą grali "baraż", albo w ogóle spadną na 10. miejsce. Ostatni bet. W OKC nie zagra dziś Denis Schroder, którzy opuścił kampus NBA, gdyż będzie przy narodzinach swojego dziecka. Ktoś będzie musiał więc to pociągnąć. Oczywiście zawsze ciągnie to CP3, ale teraz będzie miał więcej do powiedzenia, skoro zabraknie drugiego rozgrywającego, z którym dzieli minuty. Po restarcie NBA Paul w dwóch meczach zdobył 18, a później 23 punkty. Dziś pewnie będzie miał więcej okazji do rzutów i jeśli podtrzyma skuteczność, która i tak jest bez szału i może być dużo lepsza, to te 20 punktów powinien zdobyć. Jak wyżej wspomniałem, Lakersi już o nic nie grają, więc może być trochę testowania przez Vogela i mniej minut dla LBJ i AD. Dla OKC każdy mecz jest teraz cholernie ważny, dlatego Chris Paul musi dać z siebie wszystko. Brak Schrodera powinien oznaczać więcej rzutów, więcej swobody, dlatego liczę, że pociągnie dziś swój team do wygranej nad Lakers, którzy zapewnili już sobie wygraną na Zachodzie w rundzie zasadniczej.

NO BET - Odradzam ruszanie meczu Orlando-Toronto. Ci pierwsi spadli na 8. miejsce w konferencji i tracą pół meczu do 7. Nets. Na pewno nie chcą trafić na Bucks żeby zaliczyć szybkie 4-0 (z Toronto może jeden mecz ugrają). Raptors właściwie na 99% mają pewne 2. miejsce przed playoffami. Wyprzedzić Bucks nie wyprzedzą, chyba, że wygrają wszystkie 6 spotkań, a Milwaukee przegra wszystkie 5. Wtedy wyprzedzą o jeden mecz jeśli dobrze liczę. No ale to nie są baśnie Braci Grimm więc dajmy spokój. Bostonu też obawiać się już nie muszą, bo ci wczoraj polegli z Miami Heat, dzięki czemu mają nad Celtics przewagę 4.5 meczu, mając dodatkowo jeden mecz więcej do rozegrania. No po prostu pozamiatane. Aktualni mistrzowie mają więc już numer 2 na Wschodzie i Nick Nurse to wie. Może dziś oszczędzi gwiazdy, może da im mniej minut. Po co ryzykować kontuzje? Brzmi fajnie, ale w Orlando też nie polecam wchodzić. OK, oni muszą wygrywać żeby sięgnąć po to 7. miejsce. Ale nie wiadomo jak zagrają, początek był niezły, ale wczoraj w czapę dostali od Pacers 21-punktami już w... 1 kwarcie. Są więc back-to-back, mecz w nogach jest, "baraż" z Wizards nie grozi, bo odstają już o 7.5 meczu, a żeby był "play-in tournament" to musi być maksymalnie 4 mecze w plecy w stosunku do rywala. To się więc nie wydarzy. Będą playoffy w Orlando - to na pewno, w końcu tam będą też finały NBA. Ale playoffy na pewno będą już też dla samych Magic. Może być różnie. Także granie Toronto po 1.37 czy handicapu na Magic to proszenie się o kłopoty.

#31 - Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma City Thunder +6 @ 1.97 - Unibet
Stawka: 100j EW: 197j

#32 - Utah Jazz - Memphis Grizzlies
Typ: Under 225 @ 1.74 - Unibet
Stawka: 100j EW: 174j

#33 - Utah Jazz - Memphis Grizzlies
Typ: Donovan Mitchell under 33.5 pkt + zb + as @ 1.74 - Unibet
Stawka: 100j EW: 174j

#34 - Washington Wizards - Philadelphia 76ers
Typ: Under 232 @ 1.72 - Unibet
Stawka: 100j EW: 172j

#35 - Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder
Typ: Chris Paul over 19.5 pkt @ 1.80 - Unibet
Stawka: 100j EW: 180j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Bilans: 296j

Prawie komplet. Mega. Spróbuję dziś jeszcze dołożyć trochę do wygranych. Wieczór i noc z NBA to 6 spotkań i na 4 z nich wybrałem sobie typy. Na początek pierwszy dzisiejszy mecz czyli starcie Kings z Pelicans. Dla obu drużyn to mecz praktycznie ostatniej szansy. Sacramento zajmują 13. miejsce na Zachodzie, ale są wciąż tylko 2 mecze za Portland, które jest na miejscu 9. Pelicans natomiast mają bilans o jedną wygraną lepszy i plasują się na 11. miejscu. Kto wygra, zachowa jeszcze szanse na 9. miejsce, które będzie oznaczało udział w "barażu" o playoffy z 8. drużyną. Stawka zatem duża i moim zdaniem mecz może pójść w obie strony. W Nowym Orleanie zaczęło się coś w końcu kręcić, ale z tym podniecaniem się Zionem trochę wielu przegina. Jego drużyna po restarcie wygrała 1 na 3 mecze i było to przeciwko tragicznym Grizzlies, którzy na własne życzenie przegrywają udział w playoffach. Do tego były baty od Clippers i przegrana 23-punktami oraz porażka z Utah Jazz 104-106. Kings też szału nie robią bo oni z kolei przegrali wszystkie mecze w "bańce" w Orlando, ale... ostatnio postawili się Dallas, które co prawda gra poniżej oczekiwań, to jednak to bardzo silna paka z Luką Doncicem na czele. Przegrali po dogrywce różnicą 4 punktów. Wcześniej przegrana 16-punktami z Magic oraz 9-punktowa porażka ze Spurs. Z tych wyników, gry oraz wizji na przyszłość w tym turnieju wyciągam wniosek, że tu po prostu może wydarzyć się wszystko, zatem granie na Kings może tu być dobrą opcją. O jakimś plusowym handicapie nie polecam myśleć, bo jak mówię, tutaj może zdarzyć się wszystko. Fajny kurs i biorę go z pocałowaniem ręki. Kolejny mecz to starcie Bucks z Heat. Ci pierwsi, jak wspomniałem w poprzedniej analizie, są praktycznie pewni 1. miejsca na Wschodzie przed playoffami. Musiałby zdarzyć się cud czyli przegranie przez nich 5 meczów i wygranie przez Toronto również tylu spotkań. Pewny 1. miejsca jest już nawet coach Budenholzer, który w ostatnim meczu dał Giannisowi i Middletonowi tylko kilkanaście minut, a później grał więcej ławką. Efekt był taki, że nie było widać żadnej obrony ze strony Bucks, którzy mierzyli się z Netsami. Będąc faworytem na bodajże 18 punktowy handicap przegrali 116-119. Z Nets, którzy nie mają w tym turnieju z 70% swojego składu. Teraz zagrają z Miami, które bardzo potrzebuje wygrywać. Są na 4. miejscu, ale mają tylko 1 mecz przewagi nad Pacers i 2 nad Sixers. Patrząc wyżej, tracą 2 mecze do Celtics czyli 3. miejsca. Jest więc o co grać i dadzą z siebie 100%. Są osłabieni brakiem Butlera, oraz ze statusem questionable jest Dragic, który skręcił kostkę w samej końcówce ostatniego meczu. Moim zdaniem Heat są trochę niedoceniani, ale to jednak czwarta siła Wschodu. Bucks mogą znów dać trochę odpocząć starterom i dać się ogrywać ławce, która musi być w dobrej formie jeśli klub z Milwaukee myśli o mistrzostwie. Handicap 10-punktowy bardzo mi się tu podoba i takowy gram. Trzeci dzisiejszy mecz, który także obstawiłem to pojedynek Phoenix Suns z Indianą Pacers. Jedni i drudzy są w gazie, bo wygrali wszystkie 3 spotkania w Orlando. W Phoenix powoli kończą się chude lata, ale to nadal nie jest tak dobra drużyna jak Pacers. Suns okupują 12. miejsce na Zachodzie, Pacers natomiast są na 5. miejscu na Wschodzie z zaledwie dwoma meczami straty do 3. pozycji. Ładnie jadą w tym turnieju i różnica klas, którą pokazuje nawet sam bilans drużyn (PHX - 29-39, IND - 42-26) utwierdza mnie w przekonaniu, że to oni zwyciężą. Drugi typ na ten mecz to prop bet na ilość punktów gracza z numerem 1 na koszulce i ostatnio również numeru 1 na boisku w ekipie Pacers - T.J'a Warrena. Przedwczoraj rzucił Orlando 32 punkty. I to najsłabszy wynik po restarcie, bo z Wizards miał 34 punkty, a 76ers zapodał... 53 punkty. To daje średnią prawie 40 punktów na mecz. Linia jaką mam w Unibecie, czyli 24.5 bardzo mi odpowiada i uważam, że możemy liczyć znów na 30-punktowy wynik tego zawodnika. Ostatni mój typ dotyczy również ostatniego nocnego meczu, czyli starcia ekip najwyższego kalibru - Houston Rockets i Los Angeles Lakers. Kursy wyrównane, a ja decyduję się na ten trochę wyższy, oznaczający zwycięstwo Houston. Westbrook jest game time decision, więc może zagra, a może nie. Ale uważam, że warto zaryzykować. Jeden z powodów jest prosty - Lakersi są back-to-back bo grali wczoraj Oklahomą, z którą srogo polegli (co bardzo mnie ucieszyło bo miałem na to aż 3 zakłady, które weszły :) ). Mimo, że grał i Lebron i AD, to rzucili tylko 86 punktów, a przegrali 86-105. Oczywiście teraz warunki są inne i granie dzień po dniu w tym samym miejscu nie jest aż tak dotkliwe, ale jednak wydaje mi się, że Vogel oszczędzi trochę swoje gwiazdy. W końcu Lakersi grają już o pietruszkę te "seeding games", bo mają już zaklepaną wygraną w konferencji przed playoffami. Nie muszą się spinać. Rockets wręcz przeciwnie. Są na 5. miejscu z bilansem 41-24. Za nimi są OKC - 41-24. Przed nimi natomiast Jazz - 42-24, Nuggets 43-23 i Clippers na 2. miejscu z bilansem 45-21. Jak widać jest ścisk jak cholera. Mają szansę nawet sięgnąć po seed numer 2, ale także mogą zakończyć sezon zasadniczy na 6. miejscu. Dlatego tam nadal jest motywacja, tam nie ma odpuszczania i tam jest gra całego. Dlatego też finalnie wydaje mi się, że Rockets biorą ten mecz.

#36 - Sacramento Kings - New Orleans Pelicans
Typ: Sacramento Kings @ 2.75 - Unibet
Stawka: 100j EW: 275j

#37 - Milwaukee Bucks - Miami Heat
Typ: Miami Heat +10.0 @ 1.82 - Unibet
Stawka: 100j EW: 182j

#38 - Phoenix Suns - Indiana Pacers
Typ: Indiana Pacers @ 1.73 - Unibet
Stawka: 100j EW: 173j

#39 - Phoenix Suns - Indiana Pacers
Typ: T.J Warren (Pacers) over 24.5 @ 1.70 - Unibet
Stawka: 100j EW: 170j

#40 - Houston Rockets - Los Angeles Lakers
Typ: Houston Rockets @ 1.96 - Unibet
Stawka: 100j EW: 196j
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wczoraj minus, ale nie za duży, bo ładnie weszli Kings. Ciężko oglądało się drugą połowę meczu Heat. Runy 12-0 a później 20-0 dla Bucks. Do tego fart Middletona który w 4. kwarcie rzucił podanie na alley-oop do Giannisa, ale rzucił bardzo źle to podanie, a piłka wpadła do kosza. Drugi fart to rzut za trzy, gdzie próbował wymusić faul, którego nie było, a piłkę rzucił tak, że odbiła się bardzo wysoko od "okienka" i też wpadła. A Heat? Air balle, straty, wiele minut bez punktów. Wiem, że to było starcie "pełnych" Bucks z Heat bez Butlera i Dragicia, ale litości, run 0-20?

Dobra, mamy nowy dzień i kilka fajnych spotkań gdzie zagrałem kilka typów.

#41 - San Antonio Spurs - Utah Jazz
Typ: San Antonio Spurs -8 @ 1.89 - Unibet
Stawka: 100j EW: 189j

Spurs kontra Jazz. Jeszcze parę godzin temu faworytami byli ci drudzy, teraz wszystko się odwróciło i to drużyna Popovicha jest faworytem na 8-punktowy handicap. Stało się tak, bo wyszły informacje, że w tym meczu nie zagra 4 na 5 starterów drużyny z Utah. Nie będzie więc Mitchella, Conleya, Royce'a O'Neale'a oraz Goberta. Pierwsza trójka zmaga się z urazami, natomiast coach Snyder zdecydował się dać odpocząć francuskiemu centrowi. Ogólnie w tej drużynie jest trochę więcej kontuzji i moim zdaniem Snyder może oszczędzać nawet rezerwowych. Także Utah zagra to mocno rezerwowym składem. Powód absencji Goberta czyli po prostu odpoczynek, wskazuje, że oni oddają też mecz, aby pewnie w kolejnym być gotowym na postawienie się Denver. W tej konferencji bilanse drużyn są tak wyrównane, że szóste OKC traci 3.5 meczu do drugich Clippersów. Miejsca 4-6 czyli odpowiednio Rockets, Jazz i Thunder mają bilanse 43-25, 43-25 i 42-25. Na pewno Jazz chcą jak najwyższy seed, ale mogą też w pewien sposób wpłynąć na to z kim zagrają w playoffach. Dobra, co do Spurs. U nich sytuacja kadrowa się zbytnio nie zmieniła, wiadomo, że nie ma Aldridge'a, wypadł jeszcze Forbes. Ale są inni liderzy - DeRozan i White. Najważniejsze jest to, że to jest mecz typu must-win dla San Antonio. Zajmują 11. miejsce na Zachodzie, ale na 4 mecze przed końcem sezonu zasadniczego są tylko 1.5 meczu za 9. miejscem, które daje "baraż" o playoffy z 8. miejscem. Tam sytuacja jest mega interesująca, bo jest niesamowity ścisk. Portland są 20 games back (meczów straty do lidera konferencji, to najlepiej oddaje sytuacje w NBA i zawsze to się podaje) za Lakers, później są Suns i Spurs z 21.5 GB, a dalej Kings i Pelicans z 22 GB. Także tam każdy mecz dla każdej wymienionej drużyny jest meczem którego nie można przegrać. Spurs też nie mogą przegrać, są po dwóch porażkach i mogą zaliczyć bounce-back na Utah, które rzuciło ręcznik jeśli chodzi o to spotkanie. Myślę, że różnica 8 punktów powinna zostać pokryta. Popovich to cwany lis i nie da się załatwić rezerwom, w tak ważnym dla jego ekipy meczu.

#42 - Philadelphia 76ers - Orlando Magic
San Antonio Spurs - Utah Jazz
Typ: Philadelphia 76ers + San Antonio Spurs @ 2.01 - Unibet
Stawka: 100j EW: 201j

Stworzyłem sobie dubla z kursem 2.01 gdzie do wygranej Spurs (1.29) dołączyłem wygraną Philadelphii 76ers (1.56). O tych pierwszych napisałem już wyżej. To bardzo ważny mecz dla Sixers, bo są aktualnie na 6. miejscu na Wschodzie. To paruje ich z Celtics, a wątpię by chcieli mierzyć się z tą ekipą już w 1. rundzie. Tracą pół meczu do Pacers i 1.5 do Miami. Mają jeden mecz do rozegrania więcej, więc jeśli pokonają Orlando to przeskoczą Pacers i będą już siedzieć na ogonie Miami Heat. Magic fajnie zaczęli restart ligi w swoim mieście, wygrywając dwa pierwsze mecze. Później jednak zostali sprowadzeni na ziemię i przegrali dwa kolejne mecze. Jeden 10-punktami z Raptors, drugi 11-punktami z Pacers. Z playoffów na pewno nie wypadną, tracą tylko pół meczu do 7. miejsca gdzie siedzą obecnie Netsi. Jedynie mogą wskoczyć na to miejsce. Obie ekipy grają więc o coś, dlatego taki, całkiem wysoki kurs na Philadelphię. Nie będzie Simmonsa w tym meczu, ale to da jeszcze więcej możliwości dla bestii Embiida. Poza tym po co taki Simmons ma się pałętać, skoro w ostatnim meczu z Wizards w prawie 23 minuty zdobył 8 punktów. Rzucił 2/10 z gry i oczywiście nie trafił jednej trójki (ten gość nie potrafi rzucać za 3, na YT są różne przeróbki z tym wątkiem związane). A Embiid w tymże spotkaniu zaliczył 30 punktów. Co bardzo ważne, ma wsparcie kolegów i to bardzo duże. 17 punktów Harrisa, 15 Richardsona, 14 od Miltona i 10 od Korkmaza. Z całej pierwszej piątki tylko Simmons nie rzucił dwucyfrówki. Philadelphia to nie jest drużyna na 6. miejsce. Oni mają dużo większe aspiracje i są po prostu poziom albo i dwa lepsi od Orlando. Jedni i drudzy grają wciąż o coś, ale różnica klas sprawia, że moim zdaniem warto postawić na Philę. Dorzucam do tego Spurs, kurs 1.29, wiadomo jak często bywa z takimi kursami. Zazwyczaj nie gram niczego poniżej 1.70, ale taki składak do mnie przemawia i takie coś sobie dziś gram.

#43 - Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma City Thunder -3 @ 1.73 - Unibet
Stawka: 100j EW: 173j

#44 - Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder
Brooklyn Nets - Sacramento Kings
Typ: Oklahoma City Thunder +1 + Sacramento Kings @ 2.34
Stawka: 100j EW: 234j

Kolejny dubel z kursem 2.34. Mam tutaj OKC z handicapem +1 (a tak o dorzuciłem, różnica między ML to 0.02 więc można, a przynajmniej nie będzie piany z ust jak przegrają tym 1 punktem) oraz singiel z małym ujemnym handi. OKC proszę państwa jest na 6. miejscu w konferencji. Jak wspomniałem w powyższej analizie, jest tam wielki ścisk. Thunder tracą 2 mecze do 3. miejsca. Grają jednak dopiero swój czwarty mecz, podczas gdy drużyny z miejsc 2-5 zagrały już jeden więcej. Zwycięstwo sprawi, że wskoczą na 4. miejsce i przegonią zarówno Rockets i Utah Jazz. Tego oni potrzebują, wysokiego miejsca w playoffowym rozstawieniu. Trzeba ten mecz wygrać, więc wszystkie ręce na pokład. Przedwczoraj wygrali z 1. drużyną Zachodu, czyli Lakersami 105-86. To nie byli jeszcze Lakersi którzy mając już pewny 1. seed dali pograć rezerwom. To byli Lakersi gdzie 30 minut zagrał Lebron i Davis, prawie 27 Kuzma, 22 McGee, 23 Green. Pokonali więc pełną drużynę aspirującą do mistrzostwa. To świetna zapowiedź tego co Oklahoma może zrobić w playoffach. Rywalem są Grizzlies, którzy za chwilę na własne życzenie wypadną z ósemki. Przegrali wszystkie mecze od czasu wznowienia ligi. Pół meczu za nimi są groźni Blazers z Lillardem, McCollumem i Melo. 1.5 meczu tracą do nich Suns i Spurs, a 2 Kings i Pelicans. Jak dalej będą kontynuować swoją serię to mogą skończyć nawet w okolicach 12. miejsca. Ale ok, póki co są jeszcze na 8. miejscu, 9. drużyna jest w zasięgu tych minimum 4 games back, przez co rozgrywany będzie turniej "play-in" czyli baraż. Ekipa z 8. miejsca rozpocznie serię do dwóch wygranych z prowadzeniem 1-0. Znowu mamy więc must-win dla obu drużyn, ale aktualna dyspozycja obu teamów podpowiada mi, że górą będą Thunder, którzy wygrali z kompletnymi Lakers 2 dni temu. Grizzlies jak wspomniałem przegrali dotąd wszystkie 4 mecze. Biorę OKC z tym 1-punktowym handicapem. Do dubla dodałem wygraną Kings nad Nets. Drużyna z Brooklynu nie ma gdzieś tak z 60% swojego składu, w tym oczywiście najważniejszych zawodników. Teraz wyglądają bardziej jak drużyna z D-League (aktualnie chyba Gatorade League czy tam G-League, w każdym razie mówię o lidze klubów farmerskich) niż ekipa która zagra w playoffach. Zagrać zagra, bo nie wypadną już poza ósemkę, a tragiczni Wizards (choć również osłabieni), nie są w zasięgu 4 meczów aby możliwy był baraż między 8. a 9. drużyną. Teraz toczą bój z Orlando o pozostanie na 7. miejscu. Po starcie disneyowego turnieju mają bilans 2-2, wygrali z Bucks, którzy grali rezerwami, w dodatku jakby byli zawodnikami PLK, bo nie grali absolutnie nic w obronie. Nic. Przeciętny wąsacz z lokalu Fortuny czy STS pomyślałby hmm ci Netsi to musi być niezła ekipa. Jak widać trzeba się trochę zagłębić w temat żeby wiedzieć, że to drużyna rezerw, to drużyna-eksperyment. Gram więc troszę przeciwko Netsom, ale Kings też mają swoje atuty, które przemawiają za ich wygraną. Jest to must-win, bo choć zajmują 12. miejsce to tracą 2 mecze do 9. miejsca, które będzie dawało baraż. A gdy wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, to trzeba grać do końca. Zaczęli słabo, a raczej bardzo słabo, najgorzej - przegrali pierwsze 3 mecze i zaczęli turniej od bilansu 0-3. Ale powoli rozkręcali się. Trzeci mecz to przegrana z Dallas, ale po dogrywce. Wczoraj natomiast pojechali z Pelicans wygrywając 140 do 125. Mimo 24 punktów zarówno Ingrama jak i Ziona, wygrali. A New Orleans Pelicans to mimo 12. pozycji na Zachodzie, silniejsza drużyna od siódmych Nets ze Wschodu. Sacramento to organizacja która długo odbijała się od dna, ale w końcu zaczyna coś się tam kręcić. I pewnie nie wywalczą tego 9. miejsca, to jednak jest w tej ekipie siła. Ofensywna co pokazuje starcie z Pelicans, ale też defensywna, gdy w swoim trzecim meczu utrzymali Dallas na zaledwie 95-punktowym wyniku (przed dogrywką). A przecież Dallas w ostatnich dniach z Houston zrobiło ponad 300 punktów. I tak, wiem, że Kings grają dzień po dniu, ale to inne warunki. Nie lecą do innego miasta. Wczoraj grali o wczesnej porze. To młoda drużyna i granie back-to-back może wręcz pomóc, bo nakręceni wczorajszą wygraną nad Pelicans, mogą równie dobrze wejść ważne dla nich spotkanie z Nets. Liczę, że tak będzie i dorzucam ich do kuponu.

Jeszcze słowo o meczach, których moim zdaniem nie warto ruszać.

NO BET. Pelicans-Wizards. Ci pierwsi na 13. miejscu na Zachodzie, drudzy na 9. na Wschodzie. Pelicans niby mają tylko 2 mecze straty do 9. miejsca dającego "baraż" ("fachowo" play-in tournament), ale do końca zostały 4 mecze. Oni już wiedzą, że nie osiągną tego celu. Portland wygrywa i zapowiada się, że nawet wskoczą na 8. miejsce i to Grizzlies, albo Suns czy Spurs, zagrają z 9. pozycji. W barażu ósma drużyna zaczyna od 1-0, a seria toczy się do dwóch wygranych. Także jak wspomniałem, w ekipie z Nowego Orleanu będzie już brakować motywacji, bo mają 4 drużyny przed sobą, 4 mecze do końca i jeszcze tie-breaker z Kings przeciwko sobie. W dodatku prezentują się nieciekawie. Zion-mania trwa, ale to nagle nie odmieni tej organizacji w contendera. Ostatni mecz to przegrana z Kings 15-punktami. W Orlando na 4 mecze wygrali 1 i to z Memphis które powoli zaczyna wypadać z playoffów, bo przegrali wszystkie 4 swoje spotkania. Także nie widzę żadnego powodu żeby ryzykować minusowy, całkiem wysoki handicap na Pelicans. Wizards z kolei też są już praktycznie na wakacjach. Żeby na Wschodzie był "baraż" musi być maksymalnie 4 mecze różnicy między 9. a 8. drużyną. Obecnie Wizards są 7.5 meczu za Orlando, a do końca 4 spotkania. Nie wiem ile to procent, ale jedyna szansa to przegranie przez Magic wszystkich meczów i wygranie przez Wizards wszystkich swoich. No nie ma na to opcji. Dlatego też nie widzę powodu żeby grać dodatni handicap. Trenerzy pewnie mocno porotują składem, dadzą pograć ławce, no i ogólnie może to być wesoły mecz, gdzie wszystko może się wydarzyć. Zdecydowanie nie warto ryzykować kasy w tym przypadku na żaden zakład.

NO BET. Drugi mecz który odradzam obstawiać to ostatni nocny pojedynek - Raptors - Celtics. Ci pierwsi nie mają już szans na wspięcie się wyżej, natomiast wyprzedzić mogą ich tylko właśnie Celtics. Ale Boston musiałby wygrać ten mecz i pozostałe, a Toronto wszystko przegrać. Także też nie ma co się pakować w to. Toronto gra nieźle, wygrali wszystko po restarcie, Boston z kolei chimeryczny bo zalicza up & downy wygrywając i przegrywając. Kursy lekko po stronie Kanadyjczyków, ale naprawdę, nie warto tutaj nic kombinować i ryzykować kasy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#45 - Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra
Typ: Falubaz Zielona Góra +8.5 @ 1.90 - Unibet
Stawka: 100j EW: 190j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +93
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Bilans: 308j

#47 - Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
Typ: Indiana Pacers @ 3.45 - Unibet
Stawka: 60j EW: 207j

#48 - Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
Typ: Indiana Pacers +7.5 @ 1.91 - Unibet
Stawka: 100j EW: 191j

Bardzo, bardzo podobno mi się typ na mecz Indiana Pacers - Los Angeles Lakers. Na tych pierwszych mamy aż 7-punktowy handicap. Biorę go z pocałowaniem ręki. Lakers jak już pisałem wcześniej i jak już wiecie albo nie, mają zapewnione 1. miejsce przed playoffami. Ostatnie 3 mecze sezonu zasadniczego są więc dla nich bez żadnego znaczenia. Ostatnio mierzyli się z Rockets i nawet nie pierdnęli przegrywając wszystkie 4 kwarty i cały mecz 97-113. Oglądałem to spotkanie od początku do końca i naprawdę widać, że ciśnienie w tej drużynie już opadło, bo osiągnęli to co było celem. Teraz celem jest mistrzostwo, a nie wygrywanie meczów które nie mają absolutnie żadnego znaczenia. Stąd też już mamy status Lebrona jako questionable. To oczywiste, że Vogel nie będzie niepotrzebnie ryzykował kontuzji którejś ze swoich gwiazd, bo to może w moment przekreślić szanse na mistrzostwo. Po drugiej stronie mamy Indianę Pacers która wciąż rywalizuje w swojej konferencji o jak najlepszy seed. Są na 5. pozycji z bilansem 42-27. Za nimi z takim samym wynikiem są 76ers. Wyżej z bilansem 43-26 mamy Miami Heat. Przy tak wyrównanych bilansach trudno o możliwość "dobrania" sobie rywala w 1. rundzie. Trzeba więc wygrywać żeby mieć jak najwyższy seed, aby w przypadku przejścia 1. rundy nie trafić od razu na Milwaukee. Skąd więc taka linia? A no stąd, że kilku zawodników Pacers ma status questionable, czyli ich występ stoi po prostu pod znakiem zapytania. Jest to jakby pierwszy poziom zagrożenia, bo nie jest to status doubtful ani tym bardziej out. No więc "Q" jest T.J Warren, bohater ostatnich meczów Indiany, gdzie sadził niesamowite ilości punktów. Na liście jest też McDermott oraz Turner. Ten ostatni skręcił kostkę, ale to kontuzja takiego kalibru, że zazwyczaj zawodnicy z jej powodu nie wypadają ze składu. Mówię zazwyczaj, nie zawsze. Moje analizy są rzetelne i nigdy nie ukrywam jakichś niewygodnych faktów przeciwko mojemu typowi. Lista znaków zapytania z uwagi na kontuzji nie jest długa, choć są to dość istotne nazwiska. Nawet przy najgorszym scenariuszu, nadal jest komu grać. Jest Oladipo, jest Brogdon który rzucił z Suns 25 punktów. To ważny mecz dla Pacers, bo raczej nie uśmiecha im się zakończyć regular season na 6. miejscu i być sparowanym z Bostonem w 1. rundzie. Indiana wygrała 3/4 mecze w "bańce" w Orlando i choć trafiają na zwycięzcę (w sezonie zasadniczym) konferencji Zachodniej, którzy mają bardzo dobry skład, to jednak gdy przyjrzymy się mocniej, zobaczymy, że handicap na Indianę jest po prostu rozsądną opcją. Lakersi nie muszą już wygrywać, zwyciężyli tylko w 1 na ostatnie 4 mecze (Indiana wygrała 3 na 4). Vogel nie będzie ryzykował urazów gwiazd. Przecież w LA by go wywieźli na taczce, gdyby w meczu o nic np. kończącej sezon kontuzji nabawiłby się Lebron, AD czy któryś z pozostałych zawodników wyjściowej piątki. Wszystko już napisałem i ja tu gram handicap na Indianę oraz za połowę stawki wejdę też w zwycięstwo tej drużyny. Do wieczora będą się pojawiać update'y w raportach o kontuzjach, więc gdy oficjalnie dowiemy się (oraz buki), że Lebron jest OUT jeśli chodzi o ten mecz, to może już takiej fajnej linii handicapu nie być.

#49 - Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers
Typ: Portland Trail Blazers +5 @ 1.75 - Unibet
Stawka: 100j EW: 175j

Blazers grają naprawdę świetny basket. W tej chwili na 9. miejscu co daje im baraż, ale oni chcą więcej, chcą wskoczyć na to 8. miejsce. Grizzlies którzy je zajmują po starcie 0-4, wczoraj pokonali Oklahomę pokazując, że nie można ich jeszcze skreślać. W każdym razie, Portland po restarcie ma bilans 3-1, są tylko 1 mecz za plecami Grizzlies i jeśli dziś wygrają to zrównają się z nimi bilansem. Zajęcie 8. miejsca jest bardzo ważne, bo daje przewagę 1-0 na starcie "barażu", który rozgrywany jest do dwóch wygranych. Zatem drużyna z 9. pozycji musi wygrać 2 mecze aby zagrać w playoffach. Jeśli natomiast Portland przegra, to narobią sobie kłopotów, bo po pierwsze Grizzlies nadal będą 1 mecz z przodu. Po drugie Spurs po wczorajszej wygranej doskoczą do nich na pół meczu. W walce ciągle są Pelicans i Suns. A więc mogą nawet zostać wyprzedzeni jeśli któraś z tych drużyn mocnym akcentem zakończy sezon i nie załapią się nawet na ten "play-in tournament" czyli baraż. Jak widać mecz bardzo, bardzo ważny dla Blazers. Prawdopodobnie nie zagra Whiteside, bo ma status doubtful, ale to żaden problem. Zastąpi go Nurkic który po kontuzji wrócił na restart ligi i póki co prezentuje się genialnie. Whiteside w 4 meczach zdobył łącznie 23 punkty. Nurkic zdobył 22... ale tylko w jednym starciu, przedwczoraj z Denver (które sroce spod ogona nie wypadło - 3. miejsce na Zachodzie). Jest Lillard, który sam może zrobić i 50 punktów, McCollum, Melo. Do tego sposób w jaki prezentują się na boisku. Są super zgrani i jak napisałem na początku, prezentują świetną koszykówkę. Ostatnio pokonali Denver, wcześniej Houston zatrzymując ich na 102 punktach (wygrali 110-102). Jeszcze wcześniej przegrali z Bostonem 124-128, a na samym początku pokonali Memphis Grizzlies 140-135. Clippersi? W kratkę. 2 wygrane i 2 przegrane po restarcie. Są na 2. miejscu na Zachodzie, gdzie gonią ich jeszcze Nuggets (1.5 meczu straty). Po ich stronie zabraknie Harrella, który ma pogrzeb babci oraz możliwe, że Beverleya, który w ostatnim meczu nie zagrał. Podsumowując, Portland grają tak jakby byli przynajmniej gdzieś w połowie stawki w swojej konferencji. Wiemy jak dojście Carmelo Anthonego odmieniło tę drużynę. Są na 9. miejscu i walczą o to żeby znaleźć się w playoffach. Jak wyjaśniłem wyżej to bardzo, bardzo mecz. Na przeciw są Clippers, którzy jednak grają chimerycznie po wznowieniu ligi (przykład: przegrana z Suns) i moim zdaniem Blazers, którzy są w niesamowitym gazie, podchodząc do tego niczym do meczu nr 7 playoffowej serii, są w stanie pokonać drużynę Doca Riversa. Lekki handicap w grze.

Jeszcze za niedługo wrzucę moje pozostałe typy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +128
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Kursy na Portland i Indianę spadły. Gdyby ktoś chciał mi zarzucić, że zawyżyłem kursy czy linię handicapu to TUTAJ screen moich zakładów. Historię zmiany kursów można też śledzić TUTAJ.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jeśli Portland wygra to myśle ze warto wejść w Denver, bo będą mieli szanse przeskoczyć Clippersow i nawet 2. seed zgarnąć. Z telefonu wiec krótko ;) wrócę to poprawie lekko, ale sam typ podaje

#50 - Denver Nuggets - Clippers Utah Jazz
Typ: Denver @ 1.84 - Unibet
Stawka: 100j Ew: 184j
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Chodziło o mecz z Utah oczywiście. Poprawiłem, dzięki.

Ostatni typ na dziś.

#51 - Miami Heat - Phoenix Suns
Typ: Phoenix Suns @ 1.77 - Unibet
Stawka: 100j EW: 177j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Nie, jeszcze spróbujemy ładny handicap na Dallas, z mającym już 1. miejsce Milwaukee.

#52 - Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks
Typ: Dallas Mavericks +7 @ 1.70 - Unibet
Stawka: 100j EW: 170j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Bilans: 777j

#53 - Toronto Raptors - Memphis Grizzlies
Typ: Memphis Grizzlies +7 @ 1.81 - Unibet
Stawka: 100j EW: 181j

#54 - New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs @ 2.28 - Unibet
Stawka: 100j EW: 228j

#55 - New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs +5 @ 1.70 - Unibet
Stawka: 100j EW: 170j

#56 - Sparta Wrocław - Unia Leszno
Typ: Unia Leszno @ 1.51 - Unibet
Stawka: 100j EW: 151j

#57 - Stal Gorzów - Motor Lublin
Typ: Motor Lublin +4.5 @ 1.85 - Unibet
Stawka: 100j EW: 185j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Blazers po wczorajszym meczu mogą dziś zrobić wielkie boom. Lillard miał wczoraj 2 osobiste, wystarczył jeden żeby był remis, spudłował oba. Nie wiem jak oni to zrobili, że przegrali z Clippers, bez Leonarda, później nawet bez Georga... Nie wiedzą tego pewnie nawet oni i dziś moim zdaniem wyjdą naładowani jakby to był 7. mecz finałów NBA. Wczoraj Lillard i spółka zostali wyśmiani przez Beverleya (który może Lillardowi buty lizać co najwyżej) i PG i dziś będą chcieli zamknąć im usta pokonując silną Philadelphię. Także dla mnie również over, ale także over samego Lillarda, bo ta sprawa, ten "wkurw" połączony z talentem, z tym jak ważny jest też ten mecz dla drużyny, może dać efekt w postaci dużej ilości punktów ten ekipy. Beverley na innym ujęciu machał do Lillarda, można ten gest odczytać jako "papa, udanego oglądania playoffów w TV". Ale mimo wczorajszej porażki, jakkolwiek frajerska ona była, Blazers nadal są na 9. miejscu i wszystko jest w ich rękach. Margines błędu jednak już się skończył i dziś trzeba odprawić Philę z kwitkiem.



#59 - Portland Trail Blazers - Philadelphia 76ers
Typ: Portland Trail Blazers over 115.5 pkt @ 1.84 - Unibet
Stawka: 100j EW: 184j

#60 - Portland Trail Blazers - Philadelphia 76ers
Typ: Damian Lillard over 29.5 pkt @ 1.91 - Unibet
Stawka: 100j EW: 191j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#61 - Boston Celtics - Orlando Magic
Typ: Orlando Magic under 106.5 pkt @ 1.84 - Unibet
Stawka: 100j EW: 184j

Mecz Boston-Orlando, u tych drugich nie zagra m.in dwóch ważnych zawodników z pierwszej piątki. Fournier, który po restarcie zdobywał 24, 4, 7, 15 i 22 punkty. OUT jest również Gordon który zdobywał 10, 22, 20 i 9 punktów. Kolejny istotny zawodnik Orlando, Michael Carter-Williams, także nie zagra. MCW punktował następująco - 6, 12 i 3 (w 8 minut w ostatnim przypadku). Tych zawodników nie zobaczymy na boisku. Ostatnie 3 mecze Orlando Magic to 101 punktów z Philadelphią, 99 z Toronto i 109 z Indianą. Za nieaktywnych w tym meczu starterów, głównych zawodników, którzy rzucają dużo punktów na dobrej skuteczności (szczególnie Fournier i Gordon), zagrają "rezerwowi", którym gra nie musi kleić się tak jak ich lepszym kolegom. Orlando nie przegoni już Nets, zatem w 1. rundzie playoffów zagrają z Bucks, więc może i coach da mniej minut innym swoim głównym ogniwom. Linia całkiem wysoka i under w tym przypadku wygląda mi na warty spróbowania i taki zakład posyłam.
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Po kilku udanych nockach, co niezmiernie mnie cieszy (po reputacji widzę, że trochę osób skorzystało) dziś uważam, że wygraną będzie odpuszczenie typowania dzisiejszej nocki. Dlatego, że teraz drużyny mogą już grać tak, żeby trafić na preferowanego rywala w 1. rundzie. Denver jeśli wygrają to będą tylko pół meczu za Clippers, ale czy oni chcą 2. Seed i spotkanie z Dallas i Donciciem? Może wola żeby zostało jak jest czyli spotkanie z Utah, z którymi przedwczoraj wygrali. Nie widomo tez jak Vogel rozłoży minuty swoim Lakersom. Ostatnio myślałem ze da odpoczac LBJ i AD a grali. Także różnie może być. To samo w przypadku OKC.

Ale podoba mi się opcja na dzisiejszy mecz Ekstraligi żużlowej. Mecz o 20:30.

#62 - Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
Typ: Stal Gorzów @ 1.77 - Unibet
Stawka: 100j EW: 177j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Bilans: 1063j

#63 - San Antonio Spurs - Houston Rockets
Typ: San Antonio Spurs @ 1.63 - Unibet
Stawka: 100j EW: 163j

O 14:30 wychodziłem z domu i zagrałem typy i było 2.00 na Spurs. Jak widać trzeba do południa już grać swoje propozycje, bo później jak wstaną Amerykanie to już kursy pozbijane. W każdym razie kurs taki jaki obecnie jest. Dwa główne powody - Spurs nadal liczą się w walce o playoffy i to must-win dla nich. W Houston nie zagra Harden, nie z uwagi na kontuzję, po prostu będzie oszczędzany. Przy występie Westbrooka są jeszcze wątpliwości, ale najprawdopodobniej jego zobaczymy. Tylko pytanie ile minut dostanie? Skoro jest świeżo po kontuzji i jeszcze dziś ma niepewny status co do tego meczu, to wątpię aby D'Antoni grał nim dużą ilość meczu, który właściwie Rockets oddają, skoro Harden dostał odpoczynek. Nie ma się co dziwić, ich sytuacja w konferencji jest stabilna. Zagrają z kimś z pary OKC-Utah i tyle. Myślę, że więcej niż normalnie pograją zawodnicy spoza pierwszej piątki, żeby załapać jako taki rytm przed playoffami, które już na dniach. Spurs muszą to wygrać albo są wyeliminowani z szans na postseason. W takich okolicznościach biorę to.

#64 - Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers
Typ: Portland Trail Blazers -2 @ 1.70 - Unibet
Stawka: 100j EW: 170j

Mavs jako underdog świetnie radzą sobie w ostatnich meczach i dziś znów nim są. Ale trafiają na Portland, które nie może pozwolić sobie na przegraną. Wiadomo jak Lillarda wkurzyli Beverley i George. Wywołało to erupcję jego potencjału i mega wynik w ostatnim meczu. Dziś spodziewam się tego samego. Do tego w Mavericks nie zagrają Doncic, Porzingis i Finney-Smith, czyli trzech z pięciu zawodników pierwszej piątki. Może będzie walka z backupami tej trójki panów, ale i tak myślę, że Blazers nie potkną się już do końca, czyli ani w tym, ani w kolejnym meczu i zawalczą w barażu o playoffy i starcie z Lakers.

Meczu Kings-Pelicans nie ruszam, bo mimo, że u tych drugich nie zagrają Ingram, Zion, to jednak w składzie Kings też nie zobaczymy ważnych zawodników np. Foxa. Obie drużyny są już bez szans na playoffy, więc po prostu zagrają to żeby zagrać i tyle. Kto wygra? Ruletka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom