>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami ☑️ 🏈 NFL 2020/2021 by Gucci Mane

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Przeprowadzam się więc brakuje czasu, dlatego analizy krótkie. To zagrałem na weekend we wtorek, więc kursy z tego dnia.
Zeszły weekend przyniósł 1160 PLN zysku. Oby i w ten nadchodzący było zielono. Może jeszcze coś dodam.

#214 - Tennessee Titans @ Baltimore Ravens
Typ: Poniżej 51.0 pkt @ 1.60 Unibet (stawka 10/10)  600 zł

Titans wygrali mecz z Patriots za pomocą Henry'ego. Dużo biegów to oczywiście dużo spalonego zegarka. Goście jak nadłużej trzymać ofensywę Ravens zdala od boiska, bo im do zdobycia punktów wystarczy chwila. Henry był sposobem na zakończenie sezonu dla Patriots więc tu też będzie mocno eksploatowany. Gra biegowa to też sposób na trzymanie Lamara Jacksona na sidelinie, trener Vrabel na pewno nie pozwoli żeby ich drive'y trwały minutę i kończyły się szybkim 3&amp;out wraz z zatrzymaniem czasu po incomplete pass. To jest klucz do tego aby Titans mogli coś powalczyć w Baltimore. Gospodarze mają kosmiczną grę biegową, nie tylko pod podstawią RB Marka Ingrama, ale nawet QB Lamara Jacksona we własnej osobie. To też "kręci" zegar. Obniżam więc linie do odpowiedniego według mnie poziomu i stawiam under. 

#215 - Tennessee Titans @ Baltimore Ravens
Typ: Baltimore Ravens -7 @ 1.70 Unibet (stawka 10/10)   ???? 

#216 - Tennessee Titans @ Baltimore Ravens
Typ: Baltimore Ravens -7 @ 1.70 Unibet (stawka 10/10)   

W tym samym meczu stawiam na zdecydowane zwycięstwo Ravens. Myślę, że nikt ich nie zatrzyma w tym roku w drodze po pierścienie. Patriots to ostatnio tylko groźna nazwa, ten team grał bardzo słabo i poległ już z Titans w 1. rundzie. Ale to nie Titans wygrali mecz, a sam Derrick Henry, ich running back. Zamordował obronę Patriots aplikując im 182 jardy i touchdowna. Z Ravens nie będzie tak łatwo, obejrzeli na pewno film, wiedzą w jaki sposób Henry mijał obronę Patriots jak pachołki. Są oni 4. obroną ligi, a 5. jeśli chodzi o obronę biegów. Kilka razy w tym sezonie stawałem po stronie Titans, zarobiłem również tydzień temu typując ich wygraną, ale tutaj moim zdaniem ich kampania 2019/2020 się kończy. W Baltimore mają ekipę zarówno jeśli chodzi o offense (wraz z MVP Lamarem Jacksonem) jak i o defense. Ostatnie 3 mecze Kruków to wygrane różnicą 21, 16, 18 punktów. Idę za podwójną stawkę, że również ten mecz wygrają wysoko.

#217 - Seattle Seahawks @ Green Bay Packers
Typ: Green Bay Packers -3 @ 1.72 Unibet (stawka 10/10)  720 zł

#218 - Seattle Seahawks @ Green Bay Packers
Typ: Green Bay Packers -3 @ 1.72 Unibet (stawka 10/10)  720 zł  

Grałem w weekend Seahawks i na szczęście wygrali, ale bardzo męczyli się z wybrakowanymi Eagles. Jakby mało było kontuzji, to do tego w pierwszej kwarcie wypadł quarterback Wentz, którego trafił Clowney. Zastąpił go 40-letni McCown. I co? I niewiele brakowało żeby chłop wyeliminował Seahawks. Ostatecznie Seattle się utrzymało i są w kolejnej rundzie, ale tutaj moim zdaniem ich sezon się kończy. Rodgers u siebie na Lambeau Field jest bestią, a to może być jego ostatnia szansa na mistrzostwo, bo latka lecą. Seahawks stracili 3 running-backów z powodu kontuzji, dlatego też ściągnęli z emerytury Lyncha, który jednak dawno ma za sobą swoje legendarne Beast Mode. On nie jest odpowiedzą na problemy z grą biegową i nic z tym nie da się już zrobić. Myślę, że Serogłowi wykorzystają to i wygrają, i stawiam to podwójnie z małym handicapem wielkości field goala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Playoffs time! Znów gramy! Dziś start Divisional Round.
Dziś poznamy dwie drużyny, które zagrają w finale konferencji, gdzie stawką będzie już awans do Super Bowl. Start o 22:35.

Do powyższych typów jeszcze teaser z dzisiejszych meczów:

#219 - Minnesota Vikings @ San Francisco 49ers
Tennessee Titans @ Baltimore Ravens
Typ: 49ers -3, Ravens -3 @ 1.96 Unibet (stawka 10/10)  

A jutro wrzucę analizę na jeden z niedzielnych meczów. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Co to się... Baltimore out. Podobny przypadek do meczu Vikings @ Saints, gdzie Saints w ofensywie nie byli po prostu sobą. Wczoraj 49ers wyjaśnili Minnesotę, ci nawet nie pierdnęli. Podobny scenariusz pewnie będzie z meczu Titans @ Chiefs/Texans. Nie ujmuje im sukcesu, ale Ravens nie byli sobą. Być może jednak danie odpoczynku starterom w Week 17 było błędem. Nie było w Baltimore tego ognia zarówno w ofensywie jak i defensywie. Jakiś ospały mecz. No cóż, spora przegrana. Under wszedł, bo zgodnie z oczekiwaniami było dużo gry biegowej, co paliło zegarek. No trudno.

#220 - Houston Texans @ Kansas City Chiefs
Typ: Houston Texans under 20.5 pkt @ 1.83 Unibet (stawka 10/10)    

#221 - Houston Texans @ Kansas City Chiefs
Typ: Kansas City Chiefs -7 @ 1.65 - Unibet (stawka 10/10)   650 zł

I do tego podwójny zakład na handicap na Packers z posta powyżej. 

Może dziś będzie lepiej...
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No to zostały trzy mecze w tym sezonie. Jeden dziś wieczorem, drugi w nocy, trzeci to już Super Bowl w lutym. Na pierwszy dzisiejszy mecz nie widzę innego rozwiązania niż zdecydowana wygrana Chiefs. Podwójny zakład na tę okoliczność. Typ na drugi mecz trochę później.

#222 - Tennessee Titans @ Kansas City Chiefs
Typ: Kansas City Chiefs -6 @ 1.71 - Unibet (stawka 10/10)  710 zł

#223 - Tennessee Titans @ Kansas City Chiefs
Typ: Kansas City Chiefs -6 @ 1.71 - Unibet (stawka 10/10)  710 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Również podwójnie, Packers +10.

#224 - Green Bay Packers @ San Francisco 49ers
Typ: Green Bay Packers +10 @ 1.70 - Unibet (stawka 10/10)  

#225 - Green Bay Packers @ San Francisco 49ers
Typ: Green Bay Packers +10 @ 1.70 - Unibet (stawka 10/10)  
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No to Super Bowl. Oczywiście kosmiczna oferta, ale większość to jakieś głupoty w stylu "czy wykonawca hymnu będzie miał mikrofon na stojaku czy w ręce". Z takich sportowych typów wybrałem sobie kilka i liczę na zakończenie sezonu z przytupem.

Typowanie finałów NFL idzie mi nieźle, na 9 ostatnich spotkań, 6 razy wygrałem, 1  raz odpuściłem i 2 razy przegrałem (i to o psi dzyndzel bo podczas Patriots-Seahawks i przechwytu przed samym endzone gdy mieli jeszcze czas żeby zagrać dołem za pomocą Lyncha, oraz wtedy gdy Atlanta prowadziła 28-3 a mimo to przegrała). Zwycięzcy SB w zeszłym roku nie obstawiałem, zagrałem parę side betów dla rozgrywki. Liczę, że i tu uda się zarobić tak jak np. dwa lata temu na Eagles.

Nie mam niestety czasu na analizę, a planowałem coś długiego na podsumowanie sezonu. W każdym razie bardzo podoba mi się typ na wygraną Chiefs i pierwsze mistrzostwo Andy Reida. Spróbuję też handicap oraz kilka side betów. 

W Unibet na live jest podwyżka wygranej o 25%. Polecam tam spróbować. Mają też niezłą ofertę przedmeczową. 

#226 - Kansas City Chiefs - San Francisco 49ers (w Miami)
Typ: Kansas City Chiefs @ 1.79 - Unibet (stawka 10/10)  790 zł

#227 - Kansas City Chiefs - San Francisco 49ers (w Miami)
Typ: Kansas City Chiefs -3 @ 2.20 - Unibet (stawka 10/10)  1200 zł

#228 - Kansas City Chiefs - San Francisco 49ers (w Miami)
Typ: MVP - Patrick Mahomes @ 2.15 - Unibet (stawka 10/10)  1150 zł

#229 - Kansas City Chiefs - San Francisco 49ers (w Miami)
Typ: Jimmy Garoppolo poniżej 19.5 celnych podań @ 2.00 - Unibet (stawka 10/10)  1 podanie ponad linie...

Kluczem do ostatnich sukcesów 49ers jest gra biegowa. W meczu z Packers Jimmy G. miał... 6 na 8 celnych podań. Tylko 6. Rundę wcześniej 11, w Week 17 było to 18, a w Week 16, 16 podań. Linia typowo wystawiona według średniej z sezonu, która wynosi 20 z groszami. Idę w under, bo nie widzę tutaj aż 20 kompletnych podań. Ofensywa Chiefs pokazała, że w 3 minuty potrafi zaaplikować 3 touchdowny. Shanahan na bank w swoim game-planie przewidział, że szybkie 3&amp;out jego ofensywy może być zabójcze dla jego teamu, dlatego będzie korzystał z gry biegowej, która sprawdziła się w drodze do ostatecznej rozgrywki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
...Gucci w moment bankrutuje i swój kapitał demoluje. Tytuł oczywiście z przymrużeniem oka :)

Ruszył konkurs Best of the Best, dlatego postanowiłem założyć swój temat i potypować w ramach tej zabawy. Zachęcam do spróbowania swoich sił, bo jest o co walczyć - pieniądze, reputację punktową i to co najważniejsze - chwałę :)

Zanim ruszy sezon NFL, tutaj będę podawał swoje typy. Czasem będzie coś z analizą, czasem suche propozycje.

A więc ruszamy. Bankroll na start: 1000j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +160
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#1 - Żużel I liga
Start Gniezno - Unia Tarnów
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk
Typ: Unia Tarnów +14.5 @ 1.42 + Wybrzeże Gdańsk @ 1.50
Kurs: 2.13 (po uwzględnieniu podatku: 1.87)
Stawka: 100j
EW: 187j
Buk: STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wróciło NBA. Zrobili co mogli żeby wyglądało to atrakcyjnie i nie jest źle. "Domowa" drużyna ma swoje motywy graficzne na ekranach, swojego spikera, naklejki na boisku. Najważniejsze, że grają. A głód gry jest niesamowity. Harden zdobył wczoraj 23 punkty. W... pierwszej kwarcie meczu Mavs-Rockets. Widzę, że overy są "gorące". Moim zdaniem trzeba korzystać, jeśli linia jest w miarę grywalna. Teraz jest czas, gdy buki dostosowują swoje linie do tego jaką formę prezentują koszykarze. Przecież wczoraj, po dogrywce, wspomniany mecz Dallas z Houston zakończył się sumą ponad 300 punktów. Zobaczcie jak idą w górę linie, gdy szybko się nie zareaguje. W starciu Sixers-Pacers otworzyli 210.5, a teraz jest 217.5. I pewnie jeszcze pójdzie w górę. Podobnie w innych spotkaniach. Nie jest oczywiście tak, że wybrałem sobie całą ofertę i ślepo wjechałem w overy w każdym meczu. Uważam, że dziś właśnie w tych spotkaniach możemy widzieć pokaźną liczbę punktów, pokrywającą wystawione linie. A zatem na dzisiejszy wieczór i nockę z NBA (jak to brzmi, w końcu!) proponuję następujące typy.

#2 - Miami Heat @ Denver Nuggets
Typ: Over 210.5
Kurs: 1.90
Stawka: 100j
EW: 190j
Buk: Unibet

#3 - Utah Jazz @ Oklahoma City Thunder
Typ: Over 216
Kurs: 1.90
Stawka: 100j
EW: 190j
Buk: Unibet

#4 - Philadelphia 76ers @ Indiana Pacers
Typ: Over 216
Kurs: 1.90
Stawka: 100j
EW: 190j
Buk: Unibet

#5 - Los Angeles Lakers @ Toronto Raptors
Typ: Over 217.5
Kurs: 1.90
Stawka: 100j
EW: 190j
Buk: Unibet

Meczu Clippers-Pelicans nie ruszam. Nie polecam grać tych wszystkich overów na jednym kuponie. Można obniżyć sobie o 2-3 punkty jak kogoś zadowala kurs w okolicy 1.70.

Na NBA League Passie jest obecnie 7-dniowy darmowy trial. Polecam sobie aktywować. Następnie kliknąć aby nie pokazywało wyników końcowych, przez co na następny dzień można sobie w dowolnej chwili usiąść i obejrzeć dowolny mecz z odtworzenia, bez znania wyniku.
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Aaa, zapomniałem o jeszcze jednym sobotnim meczu. Orzeł Łódź przywita Ostrovię, której kręgosłupem drużyny jest, jak złośliwi mówią, trójka emerytów. W Ekstralidze nie dawali już rady, więc przeszli klasę niżej. Walasek, Gapiński i Okoniewski to można powiedzieć już legendy polskiego żużla. Cała trójka mocno zapisała się w historii speedwaya w naszym kraju. Walasek i Gapa świetnie pokazali się w ostatnim meczu przeciwko Łotyszom. Ten pierwszy przegrał tylko raz, kończąc mecz wynikiem 13+1, Gapiński natomiast 10+1. Over Okonia odpuszczę, kurs to tylko 1.60 i to w forBET gdzie trzeba zabulić 12%. On nie radzi sobie od początku sezonu i już chyba powoli będzie zjeżdżał do bazy i pewnie już jesienią zawiesi kevlar na kołek ostatecznie. Gapiński i Walasek jednak kuszą overem. Spodziewam się dobrego wyniku Orła, przez co trener Staszewski będzie mógł puścić 6 razy zarówno Gapę jak i Grega. Myślę, że to na ich barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za w miarę bliski wynik, żeby w domu powalczyć o wygraną i bonus, i nie zawiodą dziś na łódzkim torze.

Wiem, że kursy nie rzucają na kolana i generalnie nie tykam nic poniżej 1.70 (ostatecznego, już po podatku), ale tu widzę możliwość podwojenia wkładu na overach obu zawodników.

#8 - Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów
Typ: Grzegorz Walasek powyżej 9.0
Kurs: 1.83 (po uwzględnieniu podatku: 1.61)
Stawka: 100j
EW: 161j / miał 8 punktów i jeszcze 1 bieg przed sobą, duży pech
Buk: forBET

#9 - Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów
Typ: Tomasz Gapiński powyżej 6.5
Kurs: 1.70 (po uwzględnieniu podatku: 1.49)
Stawka: 100j
EW: 149j
Buk: forBET
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Stan konta: 916j

#10 - Lokomotiv Daugavpils - Apator Toruń
Typ: Apator Toruń -22.5
Kurs: 2.22 (po uwzględnieniu podatku: 1.95)
Stawka: 100j
EW: 195j
Buk: STS
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No to wczoraj pół na pół z tymi overami. Prawda jest taka, że teraz wszyscy wjeżdżają w overy, buki tracą. Linie idą do góry i w pewnym momencie skończy się czas gdy w meczach pada 250 czy 300 punktów. Teraz, ogólnie w tych czasach NBA nastawione jest na ofensywę, co raz mniej obrony, ale jednak gdy nadejdą te ważniejsze mecze, to już nie będzie tak łatwo. Zacznie się defence i wrócą wyniki jak w pierwszej części sezonu. Tak uważam, takie jest moje zdanie, aczkolwiek póki co nadal widzę potencjał jednak w overach, o ile oczywiście linia wygląda dobrze.

Mecz Nets-Wizards bym odpuścił, bo mimo, że to już ta faza "seeding games" to jednak może to być dla nich jakby kolejny mecz sparingowy. Obie ekipy nie walczą o nic. Nie ma co ukrywać, Wizards nie doskoczą do tych wymaganych 4 meczów straty i nie będzie "barażu" o 8. miejsce. Byłoby to ciekawe, ale tego nie będzie. Netsi to pewnie najchętniej wypisaliby się z playoffów. Jedni i drudzy chcą już wracać do rodzin i uciekać z bańki w Orlando. Bo każdy kto siedzi trochę w tej lidze wie, jakimi drużynami teraz są ekipy z Brooklynu i stolicy USA - bardzo osłabionymi, bez swoich gwiazd i już dawno spisanym na straty sezonem. Także Wizards dograją do końca tę serię 8 meczów, Nets szybki sweep w 1. rundzie i również do domu.

Podoba mi się na dzisiaj Portland, które walczy o 8. miejsce z Memphis. O te miejsce grają też Spurs, którzy właśnie dziś zmierzą się Grizzlies. Jest też jeszcze kilka drużyn, które grają o to, żeby rozegrać "baraż" o 8. miejsce. Wszystko na styku, więc trzeba wygrywać. Blazers i Spurs pokazali się ze świetnej strony w pierwszych meczach i je wygrali. Rywale, czyli Celtics i Grizzlies przegrali. Dziś ci wygrani są underdogami.

Jeszcze słowo o Orlando Magic. Są na 7. miejscu, ciągle muszą uważać żeby tak naprawdę nie wypaść z czołowej ósemki, albo nie spaść na 8. miejsce, przez co o awans do playoffów graliby ten "play-in tournament" czyli po prostu baraż między 9. a 8. drużyną konferencji. spekul@nt spekul@nt dobrze prawi mówiąc, że Magic grają jakby byli w swojej hali. Są oczywiście gospodarzami, bo ten cały turniej kończący sezon NBA odbywa się na terenie Disneylandu, który ma powierzchnię 10360 ha. Zobaczcie czy nie jest większe od Waszego miasta, mój kolega zdziwił się gdy zobaczył, że teren Disney Parku jest 2x taki jak jego miasto. :) Ale wracając do tematu, to, że grają w "bańce", mimo wszystko daje Magic jakąś przewagę w głowach. Są w swoim mieście, w swoim klimacie, a sam Disneyland, który nie jest jakimś wesołym miasteczkiem, tylko miastem w mieście, na pewno nie był im obcy przed wstrzymaniem sezonu. Potrzebują zwycięstw, są na fajnej florydzkiej fali. Niby wygrali tylko z Nets i niby tylko 10-punktami, ale po 3. kwarcie było już +30, więc w 4. grali ci zawodnicy z dalszej części ławki. W wygraną Magii również wierzę i to też jest moim typem na dzisiejszy wieczór i noc z NBA (typ na Orlando wstawię tutaj później, bo nie mam teraz tyle jednostek :D )

#11 - Portland Trail Blazers - Boston Celtics
Typ: Portland Trail Blazers @ 2.68 - 1xbet
Stawka: 100j EW: 268j

#12 - Portland Trail Blazers - Boston Celtics
Typ: Portland Trail Blazers +7 @ 1.64 - Unibet
Stawka: 100j EW: 164j
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#13 - Phoenix Suns - Dallas Mavericks
Typ: Dallas Mavericks -5 @ 1.78 - Unibet
Stawka: 100j EW: 178j

#14 - Houston Rockets - Milwaukee Bucks
Typ: Houston Rockets over 118.5 pkt @ 1.86 - Unibet
Stawka: 100j EW: 186j

#15 - GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa
Typ: Włókniarz Częstochowa -4.5 @ 1.85 - Unibet
Stawka: 100j EW: 185j
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Typy na Spurs wycofałem. Był to zakład na Spurs oraz Spurs +7, ale jednak rezygnuję i korzystam z prawa cashoutu w Unibecie. Lepiej ten mecz odpuścić bo może to pójść w obie strony.
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#16 - Motor Lublin - Sparta Wrocław
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa
Typ: Motor + Włókniarz @ 1.45 * 1.45 = 2.10 - Unibet
Stawka: 100j EW: 210j / ajjj remis, a Motor wszedł :(

#17 - Motor Lublin - Sparta Wrocław
Typ: Motor Lublin -4.5 @ 1.85 - Unibet
Stawka: 100j EW: 185j

Numerację typów później poprawie, po zakończeniu meczów.
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#18 - Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs
Typ: Under 236 pkt @ 1.91 - Unibet
Stawka: 100j EW: 191j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Bilans: -349j
Podane typy: 18
Wygrane: 8
Przegrane: 10

Szkoda, że zapomniałem wstawić to Orlando, o którym pisałem wyżej w analizie, że podam, jak tylko pozwolą mi na to dostępne jednostki (bo nie można mieć w grze więcej niż 1000j). Byłoby lepiej, ale jest słabo i trzeba brać się do roboty. Teraz postawię na jakość i zobaczymy.

Prowadzę ten temat dla siebie żeby mieć kontrolę i wgląd w to co gram w przerwie między futbolem, a do tego jeszcze trochę...
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#19 - New Orleans Pelicans - Memphis Grizzlies
Typ: Under 238 pkt @ 1.85 - Unibet
Stawka: 100j EW: 185j

Dziś 7 spotkań, wpadło mi w oko kilka typów i nie zawaham się ich użyć. Kilka już zagrane, póki Amerykanie śpią i nie poruszą linią :)

Krótko i na temat. Główny powód to dla mnie fakt, że Grizzlies grają back-to-back, bo wczoraj mierzyli się z San Antonio Spurs. Gdzie zdobyli 106 punktów, a łącznie padło ich 214. Dla Pelikanów będzie to drugi mecz po restarcie sezonu, gdzie w pierwszym przegrali z Clippersami 103-126. Z tym, że Clippersi zrobili coś niesamowitego i pobili rekord klubu rzucając... 25 trójek. A więc 75 punktów to punkty zdobyte zza łuku. Coś naprawdę wielkiego. A mimo to wynik nie był jakiś kosmiczny, bo "tylko" 229 punktów. Tak jak pisałem wyżej, był czas żeby grać overy i oczywiście teraz też można łapać jakieś atrakcyjne linie, ale publika rzuciła się właśnie na overy. Przez to dostajemy spore linie, a słynne (pozdrawiam starą ekipę z tego działu) "Vegas" nie da się tak łatwo ograć :) Średnie drużyn w sezonie to odpowiednio 119 dla Pelicans i 113 Grizzlies. To oczywiście obejmuje pierwszą część sezonu, gdy jednak to wszystko inaczej wyglądało i wielu zawodników nie jest już sobą i odwrotnie, narodziły się nowe gwiazdy. Zion i Ja Morant gwiazdami po prostu są, ale nawet ich magia moim zdaniem nie sprawi, że zobaczymy około 240 punktów. To ważny mecz dla obu ekip, bo obie walczą jeszcze o playoffy. Teraz gdy widzimy więcej obrony, niższe wyniki, moim zdaniem tutaj też zobaczymy mecz z solidną obroną i wynikiem który nie przebije wystawionej linii.

Kilka analiz wrzucę jeszcze później, bo teraz czas samemu trochę pograć w kosza, hala czeka :) Do później i zachęcam do dzielenia się spostrzeżeniami, typami i analizami!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +37
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom