>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grzegorz Proksa (25-0; 18KO) - Sebastian Sylvester (34-4; 16KO) 01.10.2011

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


W sobotę w Niemczech Grzegorz Proksa stanie do walki z byłym mistrzem świata Sebastianem Sylvestrem o pas mistrza Europy w wadze średniej. Gdy w pierwszej chwili pojawiły się kursy na ta walkę kursy na Grześka były od 4 w górę , buki szybko się zorientowali i zredukowali kursy prawie do jednego poziomu. Dla Grześka będzie to życiowa walka , ma 26 lat i głodny wielkiej kariery , dla Sylvestra znowu , będzie to powrót po porażce u siebie z Danielem Gaelem i utracie na swoim terenie tytułu mistrza świata IBF. Jak widać , na Niemieckim terenie mozna wygrać i nie wątpliwie Proksa nie stoi na straconej pozycji. Kursy z PaddyPower:




Zachęcam do dyskusji ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Steve Cunningham (24-2; 12KO) - Yoan Pablo Hernandez (24-1; 13KO) 01.10.2011


Na tej samej gali Cunningham będzie bronił swojego pasa IBF w wadze crouiser. Rywalem jego będzie niedoszły przeciwnik Krzyśka Włodarczyka czy Mateusza Masternaka groźny Yoan Pablo Hernandez. Kubańczyk bije z lewej ręki , jest tymczasowym mistrzem WBA gdzie w ostatniej walce znokautował twardego Hereliusa. Walka na pewno bedzie dobrą przystawką przed walką wieczoru Proksy z Sylvestrem ;)
Kursy z Bet365



Zachęcam do dyskusji ;)
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Steve Cunningham vs Yoan Pablo Hernandez 1 1.40 bwin.Steve broni pasa IBF w wadze cruiser i jak dla mnie wygra walkę prawdopodobnie na pkt.Yona to powolny i bardzo nudny bokser który nie ma serca do walki i do tego porusza się po ringu jak słoń który wdepnął w gów...Steve ma większy zasięg,lepszą szybkość,technikę,warunki fizyczne ,doświadczenie i porusza się dwukrotnie szybciej po ringu od swojego rywala.Te zalety na Yoana powinny spokojnie wystarczyć.Do tego jak dla mnie spokojnie do grania że walka będzie trwała 10 rund lub więcej 1.40 bwin.Plus z tej gali Karo Murat 1.44 bwin który to powinien spokojnie wygrać swoją walkę.&lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki.Edit:jeden wielki wałek ta gala,takie rzeczy tylko w Niemczech.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dla mnie Stve po podpisaniu kontraktu z Sauerlandem nie jest już tym Stevem z walk z Adamkiem czy Włodarczykiem. Zrobił się zbyt statyczny, mało pomysłowy i kombinuje. Ostatnie jego dwie walki były słabe ze słabymi rywalami. Z Troyem Rossem jak dobrze pamiętam leżał na dechach , a wygrał przez niezdolność rywala do walki po tym jak wsadził mu kciuk rękawicy w oko.
Z Liciną z mało wymagającym Liciną też nic nie pokazał. A punktacja też była mocno rozbieżna.
Nie wiem , może cos się znajdzie do typowania , pewnie jakieś overy ale 1x2? ... nie wiem nie wiem
 
P 1

przemoziom

Użytkownik
Panowie, chyba nie bez znaczenia jest że walka Proksy odbywa się w Niemczech? Spójrzcie jak w ostatnich walkach punktowali sędziowie. Prosty przykład przegranej Sylwestra przez Split Decison, punktacja sędziów referee: Randy Neumann | judge: Berit Andreasen 118-110 | judge: Steve Epstein 110-118 | judge: Marcus McDonnell 112-118
Wygląda na to że pan Andreasen, oglądał inną walkę, czy to dwaj pozostali się &#39;pomylili&#39;?
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Pani Berit zapewne przed walką miała biznesowe spotkanie z Sauerlandem, tyle, że star (tu na myśl przyszły mi niecenzuralne słowa ;))... szy Pan zapomniał o dwóch pozostałych sędziach. Tak jak pisałem już wcześniej:
Kurs na Proksę, a raczej na Sylvestra to kpina. Największym atutem Niemca jest to, że walczy u siebie, ale nawet to nie pomogło mu w ostatniej walce z Geale, gdzie o dziwo nie było jakiejś wielkiej przewagi Australijczyka, ale to jemu przyznano zwycięstwo. Sylvester nie jest ani efektowny, ani perspektywiczny, kto wie może będzie jak w walce Valuev - Haye, gdzie to Rosjanin był zawodnikiem Sauerlanda, ale wiadomo było, że kasy za dużo już z niego nie wycisną to dali zwycięstwo Hayowi, który został po walce przez nich współpromowany.
Kursy niestety już mocno spadły, a co do drugiej części ciekawi mnie czy Proksa ma w kontrakcie w razie zwycięstwa aneks o współpromocji. W każdym razie liczę na to, że zwycięstwo Super G będzie tak wyraźne, że ,,nie da szansy sędziom&quot; na zrobienie wałka.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dziś było ważenie i.

Dziś o godzinie 16:00 w centrum handlowym Bethaniencenter odbyła się ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą grupy Sauerland Event w Neubrandenburgu, gdzie walką wieczoru będzie starcie Grzegorza Proksy (25-0, 18 KO) z Sebastianem Sylvestrem ( o mistrzostwo Europy. Na ważeniu obaj zawodnicy zmieścili się w limicie kategorii średniej (ok. 72,6 kg). Obaj ważyli tyle samo - po 72,4 kg.

W limicie wagowym zmieścili się również Steve Cunningham (24-2, 12 KO) i Yoan Pablo Hernandez (24-1, 13 KO), którzy jutro powalczą o należący do tego pierwszego pas mistrza świata federacji IBF w wadze junior ciężkiej. 35-letni obrońca tytułu z USA ważył 90,3 kg przy 90,7 kg 26-letniego rywala z Kuby.
 
T 86

typoman_

Użytkownik
Panowie, chyba nie bez znaczenia jest że walka Proksy odbywa się w Niemczech? Spójrzcie jak w ostatnich walkach punktowali sędziowie. Prosty przykład przegranej Sylwestra przez Split Decison, punktacja sędziów referee: Randy Neumann | judge: Berit Andreasen 118-110 | judge: Steve Epstein 110-118 | judge: Marcus McDonnell 112-118

Wygląda na to że pan Andreasen, oglądał inną walkę, czy to dwaj pozostali się &#39;pomylili&#39;?
Problem w tym ze to byla walka o pas IBF a federacja IBF walczy z walkami dokonywanymi przez sedziow o czym swiadczy kilka walk ktore musialy zostac powtorzone po ewidentnych walkach, ta walka jest o pas EBU w rodzinnym miescie sylvestra przy wielu domowych fanach, o walek tutaj duzo latwiej, dodatkowo nie wiem skad wam sie biora opinie ze dla nich sylvester juz nic nie znaczy. Na Sylvestrze moga zarobic jeszcze duzoo pieniedzy na proksie nic nie zarobia. Jak bedzie mozliwosc walka to go zrobia. Dla mnie super g musialby wygrac przed czasem.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Sebastian Sylvester vs. Grzegorz Proksa 2 2.25✅✅✅ bwin.Sauerland postawił na Sebastiana krzyżyk,zawodnik już od dawna nie jest dla nich opłacalny,został odstawiony na boczny tor do tego Proksa to zdecydowanie lepszy zawodnik z techniką,szybkością,ciosem ,poruszaniem się po ringu.Podobna sytuacja do walki Wałujew-Haye.Po tej walce zapewne współpromocja Proksy.Walkę można obstawiać do 18.30.&lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij dzięki:
 
T 86

typoman_

Użytkownik
2.25 ok ale te argumenty o postawieniu krzyzyka sa daremne. Sylvester = $$$ , Proksa = wielkie nic dla starego niemca. Walczy w rodzinnym miescie przed swoimi fanami o pas EBU z pewnie ladnie podkupionymi sedziami. Krzyżyk !
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie będę oryginalny ;)
:idea: Sebastian Sylvester vs. Grzegorz Proksa 2 2.15 Unibet ✅

Proksa przez wielu fachowców typowany jest na przyszłego mistrza świata. Ma dobre warunki , dobry wiek dla boksera , nabrał doświadczenia i czas na wielkie walki. Taktyka na ta walkę dla Grześka powinna byc prosta. Od początku do końca powinien wywierać presję na Niemca , Sylvester to dość ubogi technicznie bokser. NA plus można mu zapisać serce do walki i dość szczelną obronę. Grzesiek ma wszelkie predyspozycje aby tę walkę wygrać. Wystarczy przypomnieć fakt iż jak kursy się pojawiły na tą walkę można było łapać ponad 4 na Prokse , bukmacherzy dość szybko jednak obniżyli kursy do poziomu 2. Sądzę , że gdyby walka była w Polsce to max na Grześka by było 1.50. Ale pod uwagę pewnie brane są te wałki. Nie mam wątpliwości co do tego , że Proksa jest lepszym bokserem , Sylvester był mistrzem ale ze słabymi zawodnikami , a jak już przyszło walczyć z Karmazinem , Lorenzo , Sturmem czy Gealem już tak kolorowo nie było a Niemiec bujał się po ringu jak dziecko we mgle. Grzesiek zapewne będzie miał dobrą taktykę na tę walkę i nie pozostawi wątpliwości kto jest lepszy ;)
Co do drugiej walki to :
:idea: Cunningham - Hernandez - Cunningham przez decyzję lub techniczną decyzję 2.10 Bet365 ⛔
Cunn nie dawno dołączył do grupy Sauerlanda szybko zdobył pas , to trzeba fo teraz trzymać. Ani jeden ani drugi nie mają aż takiego ciosu aby nokautować , i jeden i drugi mają taki dość senny styl walki więc sądzę , że rozstrzygnie się to dopiero na kartach sędziowskich. Jak pisałem parę dni temu , Cunningham z tych walk z Adamkiem czy Włodarczykiem zjadłby dość szybko Hernandeza , ale teraz coś się w nim popsuło. Cunn na pkt. A i warto dodać , że i jeden i drugi są z tej samej grupy więc jak trzeba będzie coś przekręcić to nie będzie problemu ;)
I trzecia walka z dzisiejszej gali:
:idea: Karo Murat - Gabriel Campillo 1 1.50 Sportingbet ⛔

Karo Murat to kolejny z pupilów Sauerlanda , wiązane są z nim dość duże nadzieje więc nie dadzą się obić jakiemuś Hiszpanowi. Owszem ma ciekawe nazwiska na rozkładzie , ale to nic nie znaczy. Obaj panowie już raz kiedyś walczyli i lepszy był Niemiec , gdzie po dobrej walce minimalnie na pkt wygrał. Wtedy dla Murata był to początek wielkich walk od tej pory kilku bdb zawodników , nabrał doświadczenia i dziś powinien sobie poradzić z Hiszpanem

edit/ powyższe jednozdaniowe posty po walce pousuwam , teraz komuś jeszcze się mogą przydac ;)
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
:idea: Karo Murat - Gabriel Campillo 1 1.50 Sportingbet

Karo Murat to kolejny z pupilów Sauerlanda , wiązane są z nim dość duże nadzieje więc nie dadzą się obić jakiemuś Hiszpanowi. Owszem ma ciekawe nazwiska na rozkładzie , ale to nic nie znaczy. Obaj panowie już raz kiedyś walczyli i lepszy był Niemiec , gdzie po dobrej walce minimalnie na pkt wygrał. Wtedy dla Murata był to początek wielkich walk od tej pory kilku bdb zawodników , nabrał doświadczenia i dziś powinien sobie poradzić z Hiszpanem
Ten Hiszpan to nie byle jaki pięściarz, były mistrz WBA, który pas stracił po mega wałku z Shumenovem. Murat jest przereklamowany, ale wiadomo, walczy u siebie, mimo to liczę na Campillo. Dwa pozostałe typy jak najbardziej popieram, choć:
:idea: Cunningham - Hernandez - Cunningham przez decyzję lub techniczną decyzję 2.10 Bet365
A i warto dodać , że i jeden i drugi są z tej samej grupy więc jak trzeba będzie coś przekręcić to nie będzie problemu :wink:
Jeżeli mieliby coś przekręcać to wydaje mi się, że bardziej w stronę Hernandeza, który jest młodszy, na stałe też mieszka w Niemczech, ale myślę, że Cunn, podobnie jak Proksa zresztą wygra na tyle wyraźnie, że wałka zrobić się nie da.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ten Hiszpan to nie byle jaki pięściarz, były mistrz WBA, który pas stracił po mega wałku z Shumenovem. Murat jest przereklamowany, ale wiadomo, walczy u siebie, mimo to liczę na Campillo. Dwa pozostałe typy jak najbardziej popieram.
szukałem jakiegoś innego określenia do tego jakiemuś ale nie znalazłem.
ale tak. Szumenov w tych dwóch walkach z Campillo był na wstępnej fazie kariery. Po tym drugim wałku Campillo ( a było to prawie dwa lata temu) z nikim wartościowym nie walczył. Z tego co widzę to znokautował jakiś półamatorów. Murat w tym czasie boksował z całkiem dobrymi rywalami , nabrał doświadczenia i po 3 latach dochodzi go &quot;wielkiego rewanżu&quot; walka całkiem nieźle mogła się sprzedawać , rywal z nazwiskiem dla Murata więc o to chodziło raczej.

Też nei lubię bokserów ze stajni Sauerlanda ale patrząc obiektywnie nie dadzą Muratowi zrobić krzywdy.
 
T 86

typoman_

Użytkownik
Campillo zostal jako pierwszy przekrecony na tej gali, teraz czekamy na Hernandeza ktory zapewne też dostanie remis, a Grzesiu Proksa nawet na remis nie ma co liczyc jezeli szwaba nie znokoutuje .
to że Murat nie przegra byłem pewien ale szkoda , że nie wziąłem pod uwagę remisu jeszcze :| / Konrad
PS. Staraj się unikać spamowania ( jednozdaniowych wypowiedzi)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Walki Murata nie widziałem , ale z tego co zdążyłem przeczytać ładny wałek ????
Cunninghama widziałem. Dechy już w pierwszej rundzie, nie jest to już Cunn z przed kilku lat. Szkoda, tego zderzenia głowami i przerwania walki bo USS się powoli rozkręcał. Walka była liczona po 6 rundach a i tak jeden sędzie punktował na Cunninghama ???? szok co robią tam na tych Galach.
Teraz Proksa. Gala od początku jasno pokazuje , że walki to są wałki. Grzesiek będzie musiał pokazać kawał dobrego boksu aby wygrac.
edit/ chyba że to był wałek tak jak gregor pisał , że w stronę Hernandeza , Cunn się rozkręcał , itp. ale jakby to był wałek w stronę YPH to by była jednogłośna decyzja pewnie. Wiem jedno - że tych Niemieckich gal to chyba nie ma co stawiać bo co by nie wymyślić to i tak może wszystko być nadrukowane :|
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
No to Proksa zadziwił pewnie wuja Sauerlanda.
Piękna walka Grześka.Oby tak dalej.
MA wielki talent i luz-taki styl podoba się ludziom.
Chłopak się powinien sprzedać również w USA.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Proksa rozwalił Sylvestra ???? tak w skrócie można nazwać to co Grzesiek zrobił z byłym mistrzem świata. Sylvester już na starcie chyba się Proksy przestraszył , sam byłem zaskoczony aż taką nadpewnością Proksy ;) Grzesiek zawalczył świetne 3 rundy , dominował , kombinował , zachwiał nawet Sebastianem. Tak go obił że do 4 rundy już nie wyszedł ;)
Chciałbym zobaczyć Proksę z innym pseudo niemieckim mistrzem - Sturmem. Rywal dużo lepszy ale walka mogła by być świetna.
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Walka o mistrzostwo Europy w wadze średniej. Polak jest zdecydowanie lepszym pięściarzem od rywala, który przewyższa go chyba tylko w jednym elemencie - trzymaniu podwójnej gardy, bo Proksa nie robi tego wcale, walczy z opuszczonymi rękami, taki nasz RJJ. Największym atutem Niemca jest to, że walczy u siebie, ale nawet to nie pomogło mu w ostatniej walce z Danielem Geale, gdzie o dziwo nie było jakiejś wielkiej przewagi Australijczyka, ale to jemu przyznano zwycięstwo. Schematycznie boksujący Sylvester, który mistrzem świata został jedynie dzięki wpływom swojego promotora nie powinien niczym zaskoczyć niekonwencjonalnie walczącego Polaka. Jeśli tylko od pierwszej rundy Super G wejdzie w swój rytm to wygra w sposób bezdyskusyjny i nawet słynni obiektywni sędziowie na niemieckich galach nie będą mieli szansy na zrobienie wałka.
Ten Hiszpan to nie byle jaki pięściarz, były mistrz WBA, który pas stracił po mega wałku z Shumenovem. Murat jest przereklamowany, ale wiadomo, walczy u siebie, mimo to liczę na Campillo. Dwa pozostałe typy jak najbardziej popieram, choć:
Jeżeli mieliby coś przekręcać to wydaje mi się, że bardziej w stronę Hernandeza, który jest młodszy, na stałe też mieszka w Niemczech, ale myślę, że Cunn, podobnie jak Proksa zresztą wygra na tyle wyraźnie, że wałka zrobić się nie da.
Wszystkie trzy walki wieczoru do przewidzenia. Grzegorz kompletna deklasacja, już podczas wejścia było wiadomo, że będzie dobrze. Każdy z obecnych mistrzów jest w jego zasięgu, ale jeżeli ma już stoczyć jakąś walkę przed mistrzowską szansą to bardzo chętnie zobaczyłbym go z w ringu z kolejnymi niemieckimi miszczami tj Zbikiem albo Abrahamem. Campillo nie widziałem (dlaczego tej walki nie było w tv?), ale z tego co czytam to kolejny wałek na nim, tak to jest jak się nie ma mocnego promotora i trzeba jeździć na wyjazdy. Cunn zaczyna dochodzić do głosu i co robi Pan sędzia? Przerywa walkę kiedy wiadome jest, że na punkty prowadzi jeszcze Hernandez. Mimo, że to Kubańczyk to dla mnie jest kolejnym niemieckim miszczem. Mam nadzieję, że IBF nakaże natychmiastowy rewanż tak jak po walce Mares - Agbeko.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
jestem oburzony walką poprzedzajaca ta Proksy. Obstawilem sobie dubelka z overem 8,5 do ktorego bylem przekonany patrzac na walke mimo 1 rundy. Potem dziwna akcja i niespodziewanie wtopa. Takie walki buki powinny rozstrzygac jak zwroty bo to psuje tylko nastawianie do grania ;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom