>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa B - terminarz, tabela, prognozy i dyskusje

sutek 79

sutek

Forum VIP
Grupa A [Austria]
Austria (gospodarz)
Chorwacja
Niemcy
POLSKA

8 VI 2008 18:00 [Wiedeń] Austria - Chorwacja
8 VI 2008 20:45 [ Klagenfurt ] Niemcy - Polska
12 VI 2008 18:00 [ Klagenfurt ] Chorwacja - Niemcy 12 VI 2008 20:45 [ Wiedeń ] Austria - Polska

16 VI 2008 20:45 [ Klagenfurt ] Polska - Chorwacja
16 VI 2008 20:45 [ Wiedeń ] Austria - Niemcy
Tabela:
1. Polska
2. Niemcy
3. Chorwacja
4. Austria Zapraszamy do dyskusji na temat grupy A. Wasze prognozy i typy dotyczące reprezentacji Biało-Czerwonych, Niemiec, Austrii i Chorwacji . Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na awans do kolejnej rundy, a kogo skreślacie już na stracie? Podziel się własnym zadaniem z innymi użytkownikami forum!
* tylko konstruktywne i merytoryczne wypowiedzi. Jednozdaniowe posty będą kasowane.
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
co myślicie o tym: Polska - ile pkt w gr. B? Taki zakład jest w milenium
mamy 100% budżetu
stawiamy 75% na 3-5 punktow kurs 1.95
25% na 6-7 punktow kurs 6.60
Jeśli wejdzie pierwszy typ to jesteśmy 31% do przodu, czyli ogólnie mamy na koniec 131%
jeśli drugi to o 48%, ogólnie na koniec 148%
Wszystko po odjęciu podatku
Czekam na opinie, piszę o tym już teraz bo później kursy pospadają, a nie sądzę, że będziemy mieć komplet pkt albo mniej niż 3 ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Faworytem numer jeden w naszej grupie są Niemcy, drugim faworytem Chorwacja, później dopiero My Polacy a na szarym końcu gospodarze turnieju finałowego Austria. Będzie ciężko pokonac zarówno Niemców jak i Chorwatów ale naszych piłkarzy na pewno na to stac. Dobrze że gramy pierwszy mecz z Niemcami ponieważ od kilku dziesięciu lat Niemcy słabo rozpoczynają mistrzostwa, w tym meczu myślę że remis będzie nam na rękę, wygrac będzie bardzo trudno ale oczywiście całym sercem jestem z naszą drużyną i pragnę by pokonali Niemców. Jeśli nie przegramy pierwszego meczu powinno byc już z górki
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
8 czerwca rozpocznie walkę w Euro 2008 grupa B. Pierwszy mecz w tej grupie to pojedynek Austrii i Chorwacji. Austria jako współgospodarz Euro nie grała w eliminacjach do tego turnieju. Będzie to jej pierwszy występ na mistrzostwach Europy, ale bez wywalczenia go na boisku. Gdy inne zespoły walczyły o awans na Euro, drużyna Austrii grała mecze towarzyskie. Z ostatnich 10 takich spotkań drużyna Austrii nie wygrała żadnego. Kibice byli zszokowani taką postawą zespołu. Skupiając się na kadrze zespołu nie można doszukać się zawodników grających w czołowych klubach, ponieważ po prostu ich tam nie ma. Większość gra w rodzimej, austryjackiej lidze. Przez większość Austria skazywana jest na głównego dostarczyciela kompletu punktów drużynom grającym wraz z nią grupie B.
Ich przeciwnikiem w pierwszym mecze będzie Chorwacja. Brała udział w Euro 2-krotnie. Najdalej doszła do ćwierćfinału w 1996 roku. Selekcjonerem zespołu jest Slaven Bilić. Jako pierwszy odkrył karty przed Euro i podał 23-osobową kadrę na turniej. Najlepszym strzelcem zespołu z eliminacji do Euro jest Eduardo Da Silva, ale ze względu na kontuzję jakiej doznał w meczu ligowym Premiership napewno nie zagra na Euro. Kolejnym strzelcem z 6 golami z eliminacji na koncie jest Mladen Petrić. To właśnie jego gol, 9 minut po wejściu na boisko w meczu przeciwko Anglii na Wembley dał pierwsze miejsce w grupie i wyeliminował Anglików. Chorwacja zajęła 1 miejsce w swojej grupie eliminacyjnej. Większość piłkarzy, która pojedzie na Euro to gracze z lig zachodnich. W linii pomocy warto zwrócić uwagę na Luke Modricia. Tego piłkarza chciała mieć w swoich szeregach m.in londyńska Chelsea. On jednak podpisał 5-letni kontrakt z lokalnym rywalem The Blues - Tottenhamem.
Drugim pojedynkiem w tej grupie będzie konfrontacja Niemcy - Polska. Niemcy trzy razy wygrali mistrzostwa Europy. Ostatni ich sukces był w 1996 roku na boiskach w Anglii, gdzie pokonali w finale Czechów. Niemcy to faworyt grupy B, jak i całego turnieju. Największą gwiazdą zespołu jest Michael Ballack, ale nie tylko on będzie stanowić zagrożenie u przeciwników. Kolejnym graczem jest Miroslav Klose. Ma na swoim koncie 38 bramek w 74 meczach w koszulce reprezentacji Niemiec. Selekcjoner Joachim Loew nie zmienił zbytnio kadry z Mundialu 2006, gdzie Niemcy zajęli 3 miejsce. Obecny szkoleniowiec był wtedy asystentem Jurgena Klinsmanna.
Reprezentacja Polski zadebiutuje na Euro w meczu przeciwko reprezentacji Niemiec. Leo Beenhakker zatrudniony został do pracy z naszą kadrą własnie po meczu z Niemcami w 2006 roku. Jego głównym zadaniem pierwotnie 2-letniej umowy było awansować po raz pierwszy w dziejach polskiej reprezentacji piłkarskiej do mistrzostw Europy i ta sztuka holenderskiemu szkoleniowcowi naszej reprezentacji się udała. Polska zajęła 1 miejsce w silnej grupie. Dużym sukcesem jest awans na Euro, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia, teraz jak już Polska jest na Euro to celem numer 1 jest wyjście z grupy.

Grupa B wg mnie:

1. Niemcy
2. Polska - Chorwacja - między tymi zespołami rozegra się walka o wyjście z grupy obok Niemców. Mam nadzieję, że to będzie Reprezentacja Polski.
4. Austria


STS:



1: 1 Miejsce w grupie
X: 1-2 Miejsce w grupie
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ogolnie na EUro czy tylko w grupie? bo jaktyylko w grupie to 7 goli to jednak za duzo jak na naszych, chyba ze by walneli po 3 chorwacji i austri i 1 dolozyli niemcom, co bym bardzo chcial ????
 
M 0

michal4003

Użytkownik
Nie wiecej niż 6 jeżeli strzelą 6 też wejdzie kupon.Chodzi tu tylko o grupe może być tak 3 albo 4 Austri 2 lub 1 Chorwacji i z 1 Niemcą ale to są tylko moje przypuszczenia.Dokładnie chodzi o to jeżeli Polska strzeli 6 lub więcej niż 6 to wchodzi kupon. Kurs 12.00.Co o tym myślicie??
Wydaje mi się że mecz między Polską a Niemcami ma duże znaczenie bo jeśli Polska przegra może opaść z nich wiara i chęci.Natomiast na zwycięstwie Polski można nie źle zarobić.Tylko nie wiem czy oni są w stanie dać rade tak silnemy piłkarsko narodowi jak Niemcy.Przecież nie wygrali już z nimi ponad 10 lat.Polska nie miała przecież od wielu lat żadnych sukcesów na arenie miedzynarodowej.Niemcy przecież 2 lata temu zostali 3 drużyną świata.Fakty, że Polska pokonała Portugalie w eliminacjach,ale wydaje mi się że Niemcy są troce mocniejsi niż Portugalia.Polacy muszą grać dobrze w obronie i bazować na kontrach tylko żeby to się nie zemściło.Licze i wiecze na Polske tylko z Niemcami ale także z Chorwacja bo przecież bukmacherz dają wieksze szanse Chorwacji niż Polsce na awans.Przecież Chorwacja też miała ciężką droge na Euro i nie sprzedarzą tanio swojej skóry,ale i Austrii nie można przecież przekreślać wiadomo jeżeli gra się u siebie nie ma aż takiej presji.Austria będzie miała nie samowiy doping i też może pokazać klase.Wszystko będzie zależało od psychiki i umiejętności musi to przecież ze sobą współgrać i wypaje mi sie, że nawet kiedy Polska dostawała srogie baty grali nadal z wiarą i oddaniem dla kibiców.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Liczymy tak: na remis z Niemcami, później odpoczynek z Chorwatami, no i na zakończenie spacerek z gospodarzami.
Jak dla mnie &quot;najłatwiejszym&quot; będzie pierwszy mecz. Stawiam w nim na remis, Niemcy nie powinni zacząć turnieju zbyt dobrze.. Kolejne starcie, z Chorwacją - wg mnie najcięższy mecz, w którym remis będzie bardzo dobrym osiągnięciem. Chorwaci będą mogli najprawdopodobniej zapewnić sobie zwycięstwem awans, poza tym to przecież klasowa ekipa.. Nie rozumiem ludzi, którzy liczą np. na 3 gole Polaków w tym meczu!
Ostatnie starcie - Austria. Wg moich typów będziemy mieli przed tym spotkaniem 2 punkty, Chorwaci 4, Niemcy również 4. Wygrywając najprawdopodobniej wychodzimy z grupy, remis oznacza bb z Euro. Austriacy, z zerowym dorobkiem, zagrają na pożegnanie, z luzem i to może być ich olbrzymi atut..
Jeśli wygramy choćby jeden z dwóch pierwszych meczów - moim zdaniem wychodzimy z grupy nawet w wypadku porażki w drugim z tych inauguracyjnych spotkań. A co do strzelonych bramek - 5 w grupie to absolutny max maxów.
 
lukar1 0

lukar1

Użytkownik
typy naszej grupy
Panowie nie oszukujmy się.Ja też bardzo bym chciał aby Polska wyszła z grupy ale nie mamy wielkich szans.Nie zapominajcie ze z Niemcami zawsze grało nam się ciężko.Jezeli jakims cudem nie przegramy to juz bedzie duzy sukces w pierwszym meczu.A chorwaci odprawili przecież z eliminacji taką potege jaka jest Anglia.
Oto moje typy co do fazy grupowej:

Austria - Chorwacja remis ze wskazaniem na wygraną chorwacji(1:1,1:2,0:1)
Niemcy - Polska wygrana niemców (1:0,2:0)
Chorwacja - Niemcy remis na 80%(1:1 lub 2:2)napewno oba zospoły coś strzelą
Austria - Polska wygrana polski (0:2,0:3 ew.1:3)
Polska - Chorwacja mysle ze to bedzie mecz o wszystko(2:1 dla polski)
Austria - Niemcy wygrają niemcy choć wszystko mozliwe(2:0,1:0 ew.remis 1:1
watpie ale kto wie)

Tabela bedzie wygladac nastepująco według mnie:
1.NIEMCY 7pkt
2.POLSKA 6pkt
3.CHORWACJA 2pkt
4.AUSTRIA 1pkt

a wariant najbardziej optymistyczny tabeli po fazie grupowej:
1.POLSKA 6pkt
2.NIEMCY 5pkt
3.CHORWACJA 2pkt
4.AUSTRIA 2pkt

:spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Austria mnie troszkę zaskoczyła w meczu z Nigerią zagrali naprawdę dobry mecz, strzelili gola po bardzo ładnej akcji. To taka drużyna w której jest połączenie starszych graczy z młodszymi, tzw. rutyny z młodością. Grają na własnym terenie to ich plus na pewno ale chyba jedyny plus, bo zajmą ostatnie miejsce w grupie i tych mistrzostw nie będą dobrze wspominac, choc z Nigerią mi się podobali ????
 
fogis 0

fogis

Użytkownik
mysle ze najwazniejszy jest pierwszy mecz z niemcami, chodzi tu o morale i psyhike zawodnikow
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
mysle ze najwazniejszy jest pierwszy mecz z niemcami, chodzi tu o morale i psyhike zawodnikow
nie zgodze sie
mecz z niemcami jest bardzo wazny, otwiera mistrzostwa i w przypadku korzystnego rezultatu moze bardzo podniesc morale ekipy, ale mysle ze ludzie z naszej kadry znaja potencjal nasz i niemcow i nie beda sie nastawiac na punkty w tym meczu, porazka z niemcami jest wkalkulowana w te mistrzostwa, punkty musimy zdobyc z austria (3) i chorwacja (minimum 1), z niemcami mozemy, ale jak nie dopisze nam szczescie to nie damy rady
nie ma co sie napalac, trzeba wyjsc i walczyc jak o zycie, ale w razie porazki od razu przejsc do meczu z chorwacja, ktory wg mnie jest najwazniejszy, poniewaz prawdopodobnie w nim rozstrzygnie sie czy zachowamy szanse na awans, w przypadku porazki z niemcami (co niestety jest prawdopodobne) zwyciestwo z chorwacja bardzo nas przyblizy do awansu, remis bedzie przedluzeniem nadziei
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
To, że Niemcy awansują z tej grupy jest oczywiste. Pozostaje pytanie, czy Polacy mają jakieś szanse o to, żeby powalczyć z Austrią i Chorwacją? Austriacy są uważani za outsidera tej grupy, ale według mnie to właśnie oni troche zamieszają w tej grupie. Nie twierdze, że awansują, bo jestem daleki od takich wniosków, ale Austriacy grają strasznie niewygodny futbol, więc mogą sprawić duże problemy zarówno Chorwatom jak i Naszym Orłom.
Jeśli chodzi o ostatnie spotkanie Polski z Chorwacją, to widze, że większość dość optymistycznie podchodzi do sprawy. Krótko mówiąc, że zwycięstwo z Chorwatami otworzy nam drogę do kolejnej rundy. Bardzo bym się z tego cieszył, ale czy drużyna, która ogrywa Anglików na Wembley nie poradzi sobie z Polską? Krótko, strasznie dużo patriotyzmu, ale przypuszczam, że gdyby była mowa o zupełnie innych drużynach (ściślej, nie o Polakach), prezentujących podobną formą, to wypowiedzi, przynajmniej co niektórych, byłyby zupełnie inne. ;-)
Podsumowując, obecna forma naszych zawodników nie napawa mnie jakimś niecodziennym optymizmem. Do Euro zostało jeszcze troche czasu więc może Leo zrobi z nich piłkarzy. Z drugiej strony nie chciałbym &quot;powtórki z rozrywki&quot;, kiedy to występy Polaków coraz częściej dzieli się na: Mecz otwarcia, Mecz o wszystko i Mecz o honor.
Go Poland!!! For Victory and Glory!!! ;-)
 
soofka 0

soofka

Użytkownik
Ot, wcale nie takie oczywiste, że Niemcy nie awansują. Wyobraźmy sobie taki oto scenariusz: w pierwszym meczu niezwykle zmotywowana reprezentacja Polski gra ze słabo rozpoczynającymi wielkie turnieje Niemcami i, podobnie, jak było na poprzednim mundialu, gra dobry mecz i remisuje. Tymczasem Chorwacja ogrywa Austrię, powiedzmy, 3:0. Realny wynik, prawda? Więc dalej, Polska również ogrywa Austrię wysoką różnicą, 2:0 na przykład. Tymczasem Chorwacja pokonuje Niemców, z którymi nie przegrała od 15 lat. Chorwacja to moim zdaniem najsilniejsza drużyna w grupie. Niemcy są pod ścianą i muszą wygrać z Austrią, co oczywiście robią. I teraz wszystko zależy od Polski i Chorwacji. Polacy zobaczą swoją szansę i z Chorwacją zagrają na 120%. Może być tak, że Chorwaci odpuszczą sobie ten mecz, w końcu awans już będą mieli zapewniony. Zagramy na remis i obie drużyny wyjdą z grupy. Może też być tak, że Chorwaci będą walczyć. Wystarczy jednak jedna bramka, aby mieć lepszy bilans od Niemców i jestem pewien, że Polacy będą o nią walczyć zaciekle. I jeżeli im się uda, cała Polska ucieszy się podwójnie. Polacy awansują do fazy pucharowej, Niemcy wracają do domu.
 
G 0

grzesiek3008

Użytkownik
9 zawodników nieieckich gra w bayernie i co pokazali w rosji???z zenitem...NIC!!! dlatego na 99% Niemcy ni8e wyjda z grupy a dlaczego?a dlatego wlasnie ze sa niby takimi faworytami beda grali pod presja bo widza ze oczekuja od nich kibice awansu a tu nagle niespodianka i wcale bym sie nie zdziwil jakbym zdobyli tylko 1 albo 2 pkt!!!natomiast chorwacja napiwrszym miejscu wyjdzie na 150% i Polska jesli zagramy tak jak towarzyski z Czechami lub jeszcze w eliminacjach z Portugalia. Oby przelamal sie smolarek, Zuraw do tego Krzynówek i Błaszczykowski i bedzie bajka...wiec nie spekujujmy tylko POLSKA POLSKA POLSKA!!!WYJDZIEMY Z GRUPY jesli zagramy ladny mecz z niemcami a stac nas na to. Niemcy: Polska 1:2 lub 0:1 ???? z chorwacja porazka...a z austia remis badz wygrana. Nie skreslalbym tez austrii. Natomias Chorwaci 9 pkt jest ich w najgorszym przypadku 7pkt.po remisie z niemcami wygranej z polska i austria.
MOJA TABELA:
1.CHORWACJA 7 PKT
2.POLSKA 6PKT
3.NIEMCY 4PKT
4.AUSTRIA 0PKT tak nawiasem mowiac to zupelnie nie wiem co oni tutaj robia,jedynie to ze sa gospodarzami...
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
To mnie Grzesiek rozbawiłeś troche. ;-) Do Twojej wiadomości dodałbym jeszcze hasło z autokaru Naszych Orłów, &quot;Bo liczy się sport i dobra zabawa...&quot;. ;-) No tak... jeśli się bawić to na całego i stawiać szalone typy na to, że Niemcy nie wyjdą z grupy. ;-) Jeśli chodzi o mecz Bayernu z Zenitem, to dziwniejszego porównania do EURO chyba nigdzie nie widziałem. :-| Bayern przegrał w PU z Zenitem, dlatego reprezentacja Niemiec jest słaba i nie wyjdzie z grupy? Pozostaje mi jedynie zacieszyć....:-D:-D:-D Szkopy na pewno wyjdą z grupy, a moim zdaniem wygrają też EURO. Co do presji Niemców..., to bardziej wyluzowanej drużyny chyba nie widziałem. Piłkarze dużo czasu spędzają z kibicami, mają więcej &quot;otwartych&quot; treningów widać, że nie izolują się od świata. Polska od kilku lat powtarza ten sam schemat, &quot;trenujemy za zamkniętymi drzwiami&quot; tak było za Janasa i Engela i jak na tym wyszliśmy? chyba wszyscy wiemy.
pozdrawiam
 
ola20 0

ola20

Użytkownik
Dla mnie spokojnie wyjdą Niemcy... aczkolwiek bo po ich ostatnich meczach towarzyskich nie jestem pewna czy na 1 miejscu...
o wyjscie z grupy będą walczyć Polacy i Chorwaci. Szczerze chciałabym by obie druzyny wyszły.
- Polacy - bo jestem Polką i im zawsze kibicuje
- Chorwaci - w eliminacjach i nie tylko pokazali że na prawde są mocną drużyną. Zasługują na wyjście
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP

Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: X2
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie w ramach mistrzostw Europy rozgrywanych na boiskach Austrii oraz Szwajcarii w którym zmierzą się reprezentacje Niemiec z reprezentacją Polski. Spotkanie to jest bardzo kluczowe dla obydwu zespołów bo jak wiemy pierwszy mecz jest na każdych mistrzostwach czy to Europy czy Świata bardzo ważny dla dalszego układu tabeli. Nasza reprezentacji do tej pory nie wygrała jeszcze z Niemcami co jakby zwiększa szanse na wygraną reprezentacji Niemiec. W prasie bardzo dużo pisze się o tym meczu ciekawych rzeczy czasami w ogóle nie związanych z piłką co tylko przed meczem dolewa oliwy do ognia. Nasza reprezentacja można w tym spotkaniu porównac do walki Davida z Goliatem lecz w moim przekonaniu nie jesteśmy na straconej pozycji gdyż to Niemcy są faworytami i to oni będą grali pod presją wyniku co na pewno ułatwi nam grę z kontr ataku. Reasumując myślę, że jeśli nasi zawodnicy zagrają tak jak zagrali u siebie w eliminacjach przeciwko Portugalią to nie przegrają tego spotkania a nawet pokuszą się o niespodziankę.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP

Spotkanie: Austria - Chorwacja
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Kolejne spotkanie które zdecydowałem się zagrac w ramach mistrzostw Europy rozgrywanych w Austrii i Szwajcarii to mecz pomiędzy gospodarzami tego turnieju zespołem Austrii a zespołem Chorwacji. Gospodarze tego spotkania tak naprawdę udział w tym turnieju tylko i wyłącznie zawdzięczają temu, że są gospodarzami bo w innym przypadku jeszcze długo nie oglądalibyśmy tej reprezentacji w żadnym turnieju czy to mistrzostwa europy czy mistrzostwa świata gdyż jest to po prostu kadrowo za słaba ekipa. Chorwacja natomiast przeszła jak burza przez eliminacje pokonując takie reprezentacje jak Anglia czy Rosja. Pech przytrafił się Eduardo który tuż przed mistrzostwami został brutalnie sfaulowany i kontuzja wykluczyła go z udziału w tym turnieju nie mniej jednak kadra Chorwatów jest na tyle silna by poradzic sobie z Austriakami. Kurs na wygraną Chorwatów wyraźnie spada a w moim przekonaniu wygrana Austriaków w ostatnim towarzyskim meczu z Maltą nie robi na mnie żadnego wrażenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom