>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Granie z polskim adresem na zagranicznym VPN

P 63

prusi0010

Użytkownik
Siemano mam pytanie chce założyć konto w sportmarket i dafabet rejestrując się na polski adres jednak jestem zmuszony grać z angielskiego VPN i pytanie czy to przejdzie czy mnie zablokują?
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Zależy od buka, niektórzy pozwalają na granie na VPN, niektórzy nie pozwalają. Przeczytaj regulamin i się dowiesz, możesz też zapytać na livechat supporcie czy jest to dozwolone, ale zapisz sobie całą rozmowę, bo czasami support mówi rzeczy niezgodne z ich regulaminem, dlatego ostatecznie lepiej samemu przeczytać.

A możesz wytłumaczyć "jestem zmuszony grać z angielskiego VPN"? Masz na myśli, że mieszkasz w Anglii i chcesz się połączyć przez polski adres czy ktoś cię zmusza do połączenia przez angielski VPN, bo nie rozumiem.
 
P 63

prusi0010

Użytkownik
Zależy od buka, niektórzy pozwalają na granie na VPN, niektórzy nie pozwalają. Przeczytaj regulamin i się dowiesz, możesz też zapytać na livechat supporcie czy jest to dozwolone, ale zapisz sobie całą rozmowę, bo czasami support mówi rzeczy niezgodne z ich regulaminem, dlatego ostatecznie lepiej samemu przeczytać.

A możesz wytłumaczyć "jestem zmuszony grać z angielskiego VPN"? Masz na myśli, że mieszkasz w Anglii i chcesz się połączyć przez polski adres czy ktoś cię zmusza do połączenia przez angielski VPN, bo nie rozumiem.
Chce grać surebety jeszxze u takich bukmacherów jak np bet 365 ktorzy maja wysokie obostrzenia z własnym serwerem jednak tam już na adresy angielskie i nie przełączać cały czas na jednym komputerze żeby nie mieli się do czego przyczepić
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
przyczepia sie do grania surbetow i Twoja kariera u tego buka szybko minie, czasy grania surbetow dawno minely niestety
 
Do góry Bottom