>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Granie under over koszykówka

krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
Witam,
Kursy na under over na koszykówkę to około 1.85-1.9 czy ktoś może grał w ten sposób ?
Może coś więcej napisać, granie progresji na over, czy warto się tym wgl zainteresować czy niekoniecznie.
50 do 50 lecz wiadomo czarne serie się zdarzają, ale może ktoś ma jakieś już doświadczenie.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam,
Kursy na under over na koszykówkę to około 1.85-1.9 czy ktoś może grał w ten sposób ?
Może coś więcej napisać, granie progresji na over, czy warto się tym wgl zainteresować czy niekoniecznie.
50 do 50 lecz wiadomo czarne serie się zdarzają, ale może ktoś ma jakieś już doświadczenie.
Linie na under/over są ustalane bezpośrednio pod dany mecz (tak samo jak w każdym innym sporcie). Bukmacherzy biorą pod uwagę osłabienia w danym zespole, formę, miejsce rozegrania spotkania a nawet historię pojedynków.
Granie progresji mija się z celem bo... linie zależą od oddsmakerów i ich opinii na temat danej drużyny/spotkania. Jeśli w danym buku ktoś kilka razy z rzędu przeceni możliwości ofensywne jednej z drużyn i będzie wystawiał wysokie linie to już po kilku meczach będziesz miał kłopoty ;)

Jeśli chcesz bawić się w coś takiego to polecam kartkę papieru i długie testy.

Inna sprawa to kursy. Progresja z kursem/ako 2.00 to od zawsze było dla mnie samobójstwo. Przy 1.90 sytuacja jest jeszcze gorsza :p
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Witam,
Kursy na under over na koszykówkę to około 1.85-1.9 czy ktoś może grał w ten sposób ?

Może coś więcej napisać, granie progresji na over, czy warto się tym wgl zainteresować czy niekoniecznie.

50 do 50 lecz wiadomo czarne serie się zdarzają, ale może ktoś ma jakieś już doświadczenie.
jezeli masz kursy dwudrogowe nizsze niż 1.91 - 1.91 wzgledem marzy, to zmien buka ! bo w przenośni można napisać, iż jesteś tam wykorzystywany.

Inna sprawa to kursy. Progresja z kursem/ako 2.00 to od zawsze było dla mnie samobójstwo. Przy 1.90 sytuacja jest jeszcze gorsza :p
to ja mam kompletnie odmienne doświadczenia
 
Do góry Bottom