>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grand Prix Chorwacji (10) - Gorican, 24 września, godz. 19:00

Status
Zamknięty.
x_design 450

x_design

Użytkownik

2011 FIM Nice Croatian Speedway Grand Prix







Lista startowa GP Chorwacji



Rozkład biegów





Wyniki Grand Prix Chorwacji z 2010 roku

1. Greg Hancock (USA) - 22 (2,3,2,3,3,3,6)
2. Chris Harris (Wielka Brytania) - 21 (3,2,3,3,3,3,4)
3. Jason Crump (Australia) - 17 (3,3,2,2,3,2,2)
4. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 11 (3,3,2,1,0,2,0)
5. Tomasz Gollob (Polska) - 10 (1,0,3,2,3,1)
6. Jarosław Hampel (Polska) - 8 (0,0,3,3,1,1)
7. Chris Holder (Australia) - 7 (2,1,1,3,t,0)
8. Rune Holta (Polska) - 6 (3,0,3,0,0,u)
9. Kenneth Bjerre (Dania) - 6 (0,3,0,1,2)
10. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 6 (0,2,0,2,2)
11. Davey Watt (Australia) - 6 (1,1,2,0,2)
12. Andreas Jonsson (Szwecja) - 6 (2,1,1,w,2)
13. Magnus Zetterstroem (Szwecja) - 6 (1,2,1,1,1)
14. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 5 (0,2,1,1,1)
15. Nicki Pedersen (Dania) - 4 (1,0,0,2,1)
16. Hans Andersen (Dania) - 3 (2,1,0,0,0)
17. Matija Duh (Słowenia) - 0 (0)
18. Jozsef Tabaka (Węgry) - ns.

Bieg po biegu:
1. Lindgren, Andersen, Gollob, Woffinden
2. Holta, Hancock, Pedersen, Hampel
3. Harris, Jonsson, Zetterstroem, Pavlic
4. Crump, Holder, Watt, Bjerre
5. Lindgren, Zetterstroem, Holder, Holta
6. Crump, Harris, Andersen, Hampel
7. Hancock, Pavlic, Watt, Gollob
8. Bjerre, Woffinden, Jonsson, Pedersen
9. Hampel, Lindgren, Pavlic, Bjerre
10. Holta, Watt, Jonsson, Andersen
11. Gollob, Crump, Zetterstroem, Pedersen
12. Harris, Hancock, Holder, Woffinden
13. Hancock, Crump, Lindgren, Jonsson (w)
14. Holder, Pedersen, Pavlic, Andersen
15. Harris, Gollob, Bjerre, Holta
16. Hampel, Woffinden, Zetterstroem, Watt
17. Harris, Watt, Pedersen, Lindgren
18. Hancock, Bjerre, Zetterstroem, Andersen
19. Gollob, Jonsson, Hampel, Duh (Holder - t)
20. Crump, Woffinden, Pavlic, Holta
Półfinały:
21. Harris, Lindgren, Hampel, Holder
22. Hancock, Crump, Gollob, Holta (u)
Wielki Finał:
23. Hancock, Harris, Crump, Lindgren​

źródło : www.sportowefakty.pl

Statystyka pól startowych z 2010 roku






 
Otrzymane punkty reputacji: +25
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jutro kolejne zawody z cyklu GP.Tym raz zawodnicy pojadą w Chorwacji.
Tobet ponownie daje opcje gry który zawodnik będzie lepszy po 20 biegach turnieju i ja to gram bo mi się podoba kilka zakładów i tak:

Emil Sajfutdinov - Chris Holder H(0 - 1.5) 2 1,68 ⛔

Holder w dobrej równej formie.Ostatnio czytałem z Nim wywiad gdzie mówił że najważniejsze w tej chwili sa dla Niego dobre wystepy w GP i zapewnienie jak najwyższej lokaty na koniec.Z obecną formę Holdera stać na wejście do półfinału spokojnie. Natomiast Emil wiadomo śmiga w Bydgoszczy bardzo ładnie jednak turnieje GP to coś więcej i nie zawsze Mu wychodza.Jeździ bardzo ładnie dla oka tzn. stara się wyprzedzać napędzać po zewnętrznej itd jednak nie zawsze Mu to wychodzi a czasami przesadza i powoduje upadki itd.Dlatego mozna liczyć iż Emil 5 biegów nie pojedzie bo gdzie zanotuje upadek albo wykluczenie.Forma według mnie porownywalna jednak z delikatnym wskazaniem na Kangura i do tego +1,5pkt.Ja to gram.

Nicki Pedersen - Artem Łaguta H(0 - 5.5) 2 1,72 ✅

No bez przesady...+5.5pkt dla Łaguty to jak dla mnie dużo patrząc na formę Nickiego w tegorocznych rozgrywkach GP.Jeździ On słabo i nie zdobywa za duzo pkt.Artem w ostatnim GP jak by się obudził i solidnie zapunktował(9pkt) a Nicki(10pkt).Jak dla mnie warto zagrać takie handi na Łagutę.Nie mówie że wejdzie napewno jednak warto spróbwać.

Matej Zagar - Janusz Kołodziej H(0 - 3.5) 2 1,72 ✅

Bardzo dobry występ Mateja w środe w lidze polskiej.Jednak Janek też w Toruniu był szybki i śmigał aż miło.Chyba Kołodziej powraca do wysokiej formy i będzie chciał chociaż na koniec GP pokazać na co Go stac.Zagar pewnie też zaliczy dobry wystep jednak +3,5 na Janka warto zagrać.

Pozdrawiam RADULA
 
N 14

nsc

Użytkownik
Przegladałem oferte i jeden zaklad wpadl mi w oko co sadzicie o najlepszy polski zawodnik jarek hampel krs 1.85? prosze o podpowiedz
Ja bym sobie odpuścił, są ciekawsze typy. Jarek ostatnio nie jeździ najlepiej (GP Nordyckie i mecz w Elitserien - 3 punkty w 5 biegach).
Greg Hancock - Kenneth Bjerre 1 @ 1.80 Sportingbet ✅
Zawyżony kurs jak dla mnie, zapewne spowodowany kontuzją, ale nie sądzę żeby to miało jakieś kolosalne znaczenie w dzisiejszych zawodach. Widać, że Greg na pierwszym miejscu stawia Grand Prix. Odpuścił sobie mecze w Szwecji i Polsce pewnie dla tego, żeby na GP był w 100% sprawny. Hancock ostatnio był lepszy od Bjerre na jego torze w Vojens więc dlaczego nie miałby być lepszy na &quot;swoim&quot; (na którym w poprzednim roku wygrał).
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/09/24/hancock-gotowy-do-walki-w-gorican/ Tutaj Greg mówi, że nie czuje już bólu kolana i jego motocykle spisują się świetnie.
Hancock powyżej 9 @ 1.83 Bet365 ✅
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Jutro kolejne zawody z cyklu GP.Tym raz zawodnicy pojadą w Chorwacji.
Tobet ponownie daje opcje gry który zawodnik będzie lepszy po 20 biegach turnieju i ja to gram bo mi się podoba kilka zakładów i tak:
Nicki Pedersen - Artem Łaguta H(0 - 5.5) 2 1,72
No bez przesady...+5.5pkt dla Łaguty to jak dla mnie dużo patrząc na formę Nickiego w tegorocznych rozgrywkach GP.Jeździ On słabo i nie zdobywa za duzo pkt.Artem w ostatnim GP jak by się obudził i solidnie zapunktował(9pkt) a Nicki(10pkt).Jak dla mnie warto zagrać takie handi na Łagutę.Nie mówie że wejdzie napewno jednak warto spróbwać.
Pozdrawiam RADULA
Tutaj poszedłbym w odwrotna stronę. Pedersen poprawił swoja jazdę no i ma o co jechac, bo znajduje sie tuz za pierwsza 8.

Z pozostałymi typami ciezko sie nie zgodzic ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Andreas Jonsson winner heat 1 @ 2,025 Sportingbet✅
No kurs całkiem fajny jak na takie zdarzenie. Forma AJ to wiadomo, że bardzo wysoka i ma o co jechać, bo przecież ma jeszcze realne szanse powalczyć o srebrny medal więc każdy punkt się liczy. Dzisiejsze zawody zaczyna od pierwszego pola czyli najlepszego na torze w Gorican. Rywale? Holta to żadne zagrożenie, Toninho ma trzecie pole, które może mu może solidnie przeszkodzić w odniesieniu dobrego rezultatu w pierwszym wyścigu dnia. Nicki w tym sezonie cienko i nie zawsze to wygląda tak jak być powinno. Moim zdaniem kurs na zwycięstwo AJ w pierwszym wyścigu wygląda całkiem przyjemnie więc chyba należy skorzystać.
Greg Hancock winner heat 3 @ 2,052 Sportingbet✅
Kolejny typ na zwycięstwo biegowe. Greg ostatnio odpoczywał i wyszło to mu na pewno na dobre, bo jego zespoły awansowały do finałów w Szwecji i Polsce, a on miał spokój, a dzisiaj ma możliwe, że najważniejszą imprezę od zdobycia tego tytułu Mistrza Świata, bo dzisiaj w Chorwacji może to powtórzyć. W pierwszym biegu ma drugie pole czyli nie najgorzej. Na pierwszy jest Łaguta więc powinien go Herbie założyć. Po lewej ręce jest Holder i to on może mu chyba tylko zagrozić, bo Koldi raczej nie bardzo. Forma Jasia słaba w tym sezonie i do tego ten wczorajszy upadek na treningu i przede wszystkim czwarte pole zrobią swoje. Kurs również fajny jak w przypadku AJ więc pobieram.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Tutaj poszedłbym w odwrotna stronę. Pedersen poprawił swoja jazdę no i ma o co jechac, bo znajduje sie tuz za pierwsza 8.


Z pozostałymi typami ciezko sie nie zgodzic ????
Nicki i tak nie da rady wejść do 8;) Bjerre nie da sie wypchnać ma 10 pkt zapasu i tylko 2 turnieje do konca.

A i tak dla zabawy zagrałem sobie za 5 PLN te wszystkie pary w Tobet i ja postawiłem tak:

Jarosław Hampel - Tomasz Gollob H(0 - 2.5) 1 2,05✅

Bo nie lubie Golloba a i tak forma wyższa Jarka i dzisiaj to potwierdzi ze w tym roku jest najlepszym z Polaków.

Andreas Jonsson - Jason Crump H(0 - 0.5) 2 1,80 ⛔

Kangur na koniec sezonu zaczął jeździć tak jak powinien od początku sezonu.AJ też bardzo wysoka forma jednak ma troche więcej jazdy w tym seoznie i może &quot;świeżość&quot;Jasona wyjdzie.

Emil Sajfutdinov - Chris Holder H(0 - 0.5) 2 1,75 ⛔

Pisałem wyżej.

Greg Hancock - Chris Harris H(0 - 1.5) 1 1,70 ⛔

Greg dzisiaj przypieczętuje wygraną w całym cyklu.Teraz przerwa spowodowana kontuzja ale mimo wszystko w tej parze Harris jest bez szans.Wiem wiem co było w tamtym roku ale ten Bomber a tamten to inni zawodnicy.Sam mowi ze sie pogubił z tymi nowymi tlumikami.

Antonio Lindbäck - Fredrik Lindgren H(0 - 0.5) 2 1,72 ✅

Para dość wyrównana jednak liczę na przebudzenie się Fredki na koniec i że pokaże dobry kawałek żużla.

Matej Zagar - Janusz Kołodziej H(0 - 3.5) 2 1,72 ✅

Kołodziej jak to w Toruniu mówili &quot;narkoman&quot;:razz: Wraca po przerwie i pokazał w Toruniu się z bardzo dobrej strony bardzo szybki.TYle pkt zapasu trzeba brać.

Kenneth Bjerre - Rune Holta H(0 - 3.5) 1 1,85 ⛔

Rune bez formy kontuzja nadgarstków nadal Mu przeszkadza w jeździe i tak bedzie do konca sezonu.Bjerre musi uciekac przed Nickim i forma dość równa dlatego uwazam ze w tej parze Dunczyk bedzie gora.

Nicki Pedersen - Artem Łaguta H(0 - 5.5) 2 1,72 ✅

Pisalem wyzej

Zagrał ktoś jeszcze ???? ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jason Crump – Tomasz Gollob 2 2,40 Tobet

Trochę mnie zadziwił kurs i aż takie faworyzowanie Jasona. Crump przecież od dawna już nie jeżdzi w Polsce ponieważ Marma odpadła w pierwszej fazie play off. W Szwecji w ostatnim tygodniu przeciwko Piraternie cała Vetlanda pojechała katastrofalnie z Jasonem włącznie, więc skąd taki kurs? Przecież nie można powiedzieć, że Jason ma aż tak wysoką formę przy średniej Tomka.. Obaj walczą cały czas o brąz, Tomek jest piąty z 93 punktami na koncie a Jason czwarty z trzema punktami więcej niż Tomek. Być może faworyzowanie Australijczyka jest spowodowane tym iż w zeszłym sezonie w Chorwacji osiągnął on dużo lepszy wynik niż Tomek. Stawiam w tej parze na Tomka, mimo wszystko to nadal Mistrz Świata i wierze, w ten jego brązowy „krążek” w tego rocznej edycji Grand Prix. Resztę może to śmiać, że mimo wszystko cały czas na niego stawiam ale obojętnie jak będzie mu szło kibicuje mu od początku do końca i będę na niego stawiał, nadal na najlepszego Polskiego żużlowca.

Greg Hancock TOP4 2,00 Totomix

Greg przyszły Mistrz Świata, będzie chciał dzisiaj przypieczętować tytuł tak by w Gorzowie za dwa tygodnie odjechać już spokojnie zawody. Moim zdaniem dzisiaj na 99,9% zostanie on nowym Mistrzem Świata. Mimo tej kontuzji odniesionej niespełna dwa tygodnie temu podczas Derbów w Gorzowie sam mówi, że noga już jednak nie boli a motocykle spisują się świetnie. Greg to ubiegło roczny zwycięzca Grand Prix w Gorican, więc pewnie dzisiaj będzie się na tym torze czuł jak ryba w wodzie. Jeśli wcześniej zdobędzie tytuł na pewno ciśnienie z niego zejdzie i już nie będzie się tak starał ale w mojej ocenie jest jednym z głównych faworytów do zwycięstwa dzisiaj. Dlatego stawiam iż będzie dzisiaj w finale Chorwackiej imprezy.

Jarosław Hampel – Greg Hancock 2 2,15 Tobet
Jarosław Hampel under 10 punktów 2,45 Bet365

O Gregu pisałem już wyżej, myślę że naprawdę będzie dzisiaj wysoko. Natomiast z Jarkiem coś się stało nie był już tak skuteczny we wtorek w Szwecji również w rewanżowym meczu półfinałowym z Unibaxem nie był tak skuteczny, wygrał tylko w jednym na sześć wyścigów. Być może jest to jakaś obniżka formy najprawdopodobniej przyszłego i obecnego vc Mistrza Świata. To jest właśnie bolączka Jarka który nie potrafi utrzymać wysokiej formy jak Greg w tym sezonie czy Tomek w zeszłym czy kiedyś Rickardsson lub Crump, dlatego w przyszłości moim zdaniem nie będzie wcale łatwo „Małemu”sięgnąć po złoto. Wracając do dzisiejszej imprezy, przed rokiem na tym torze Jarek wypadł równie mizernie jak Tomek dlatego nie napawa to optymizmem ale mam nadzieje, że obaj pojadą dzisiaj lepiej niż przed rokiem. Jednak uważam, że Jarek jakieś problemy w serii zasadniczej na pewno będzie miał i ogólnie będzie mu dzisiaj ciężko być wyżej w „generalce” niż „Gregori” ????

Matej Zagar TOP8 2,30 Totomix

Słoweniec pojedzie dzisiaj jako „Dzikus”. Mam nadzieje, że zaprezentuje się całkiem nie źle ponieważ jego forma ostatnio pokazuje, że stać go na te 8-9 punktów w dzisiejszej imprezie co raczej pozwoli mu znależć się w półfinale wieczornych zawodów. Szczerze, ten typ opiera w dużej mierze na obecnej formie Matej która moim zdaniem nie jest niska ale również i na przeczuciu, że Słoweniec może dzisiaj zamieszać, być może znajdzie się w finale Chorwackiego turnieju? ;)
Nicki Pedersen TOP8 1,65 Totomix
Nicki Pedersen over 7 punktów 1,80 Bet365

Nicki walczy cały czas o miejsce w pierwszej ósemce które da mu prawo do występów w Grand Prix w przyszłym sezonie. Nicki zdaje sobie sprawę, że mimo tego iż jest trzy krotnym Mistrzem Świata władze BSI mogą stracić cierpliwość i nie przyznać mu stałej „dzikiej karty” co za tym idzie gdyby nie utrzymał się w pierwszej ósemce po tegorocznym sezonie Nickiego może zabraknąć w przyszło rocznych rozgrywkach Grand Prix.. Nicki traci równo 10 punktów do zajmującego obecnie ósme miejsce swojego rodaka „Kenia”, do końca sezonu zostały jeszcze tylko dwie rundy Grand Prix, więc dzisiaj i w Gorzowie Nicki musi dać z siebie wszystko, a miejsce o numer 8 na plastronie w przyszłym sezonie całkiem możliwe, że rozegra się właśnie między dwoma Duńczykami.. Ale za Nicki ze stratą tylko dwóch punktów jest „Fryderyk” oraz Lindback który traci do Nickiego 9 punktów z tym, że Antonio już jest pewny występów w Grand Prix 2012, ponieważ w sierpniu wygrał Grand Prix Challenge. Nicki przed rokiem w Chorwacji był dopiero 15 z 4 punktami na koncie. Mam nadzieje, że dzisiaj będzie w półfinale i zdobędzie minimum 8 punktów.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
dubelek
Harris-Holta 1 1,65 ( Bomber rewelacyjny rok temu, teraz juz forma kiepska ale na pewno bedzie zmotywowany wynikiem w 2010 roku , Holta to co najwyzej moze z Artiomem powalczyc ). ✅
Zagar-Kolodziej 1 1,60 ( Po tym co Zagar zrobil w Zielonej nie wyobrazam sobie ze byl slabszy od Kolodzieja ktory niby tez objechal dobre zawody w Toruniu ale bez przesady... ) ✅
mysle ze typki godne uwagi
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Greg Hancock - Chris Harris H(0 - 1.5) 1 1,70
Greg dzisiaj przypieczętuje wygraną w całym cyklu.Teraz przerwa spowodowana kontuzja ale mimo wszystko w tej parze Harris jest bez szans.Wiem wiem co było w tamtym roku ale ten Bomber a tamten to inni zawodnicy.Sam mowi ze sie pogubił z tymi nowymi tlumikami.
popieram w 100%.Harrisa w GP w tym sezonie-obraz nędzy i rozpaczy. Herbie powinien spokojnie skroić Angola na sporo więcej punktów, niż wynosi handi.
Również w 2 biegu nieźle wygląda typ na wygraną Hampela. Po zeszłorocznej statystyce widać, że 1 pole sprzyja, do tego początek zawodów, idealna sytuacja by vicemistrz ;) zdobył 3 punkciaki. Punkty będzie tracił w późniejszej fazie zawodów.
Hampel wygra 2 bieg - 1.85 ⛔
Przewiduje również, jakieś małe odrodzenie Golloba, finał może powąchać. W 4 biegu ładny kurs na niego 2.5⛔ Teoretycznie tylko Crump może go pokonać, ale on jedzie z 3 pola. zobaczymy
nie ufać naszym na obczyźnie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom