>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

gramy sobie tak

astana 439

astana

Użytkownik
Witam,skoro temat nie został usunięty,postanowiłem go rozpocząć.Gram na BF,stan początkowy konta 23e,rezerwa 100e,cel szybkie podwojenie kapitału.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Będę grał wszystko,gdzie wg.mojej oceny,można wycisnąć kasę,będzie to ,czy raczej już jest bukmacherka z elementami tradingu,czy też trading z elementami bukmacherki, na początku z dużym stopniem ryzyka,w miarę wzrostu budżetu,oczywiście mam taką nadzieję, ryzyko będzie ,przynajmniej teoretycznie malało,przy okazji ,prawie na niczym w sporcie się nie znam,liczę przede wszystkim na matematykę i nieco zdrowego rozsądku.i rzecz jasna na łut szczęścia.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Krótkie podsumowanie,cel numer jeden,czyli podwojenie konta został zrealizowany,zagrałem 19 rynków,14 piłka,4 tenisy i 1 basket,wszystkie na plus,rzecz jasna miałem dużo szczęścia,aktualny stan konta wynosi 56,26e.Jutro gram mecz szachowy,więc większą aktywność przewiduje dopiero od piątku.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,szczęście dopisuje nadal,aktualny stan konta ponad 77e,łącznie zagranych 36 rynków,wszystkie na plus,jutro wyznaczę sobie następny cel,oraz nieco opiszę swoją ryzykowną strategię.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,nadal wszystko na zielono,mam zagranych 47 rynków,stan konta 94e,póki co to nadal ryzykowna strategia.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Dzięki za motywację,od jakiegoś czasu myślę nad tym,tj.coś w formie bloga,postaram się przekazać nieco rad dla początkujących traderów,jutro start.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Wrzuć parę screenów co grasz, bo może być coś w tym sensownego.
Napisałeś, że przez nieuwagę straciłeś 50e.
Jeżeli z początkowego banku 23e grasz jeden typ za 50e to nie wróżę tutaj świetlanej przyszłości.
Powolutku, spokojnie. To nie zawody.
Grasz w szachy to może to zrozumiesz, ale lepiej ucz się na cudzych błędach niż na swoich.
Szanuj gotówkę, Jak jest gorąco to uciekaj ze stratą, odrobisz to z czasem.
Nie daj się ponieść emocjom.
Przestudiuj ten temat: http://forum.bukmacherskie.com/f257/trading-blog-handluj-aktywnie-zyskownie-z-glowa-90067.html - jest mocno pomocny.
Nie bądź zachłanny
Tyle ode mnie, powodzenia ????
 
astana 439

astana

Użytkownik
Cieszę się,że kolega rozruszał nieco atmosferę,odnośnie nieuwagi i przegraniu 50e,zadzwonił w nieodpowiednim dla mnie momencie telefon i zapomniałem o zamknięciu zakładu,rozmowa była za długa,co do reszty postu kolegi to tylko się nieco uśmiałem,zresztą jak i z pierwszego zdania,temat odzienia byłby dla mnie bardzo ciekawy jakieś 5-6 lat temu,aczkolwiek go cały czas śledziłem.Na marginesie, przeczytałem prawie wszystkie artykuły na temat tradingu z poważniejszych for,no i ponad 5 lat gram na BF.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Czyli jednym słowem grasz wszystko co uważasz, za korzystne.
Co do tenisa to śliska sprawa. Staram się tam nie handlować, bo cuda się dzieją (szczególnie u babeczek).
Ale ten QPR over 0.5 HT to ładnie przykosiłeś. Musiałeś mecz oglądać ????
To P/L, a opisz jak wygląda trade jak możesz?
Długo czekasz?
Bo widzę, że stawki to niemałe walisz.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Od wczoraj gram &quot;tak sobie&quot; i zaliczyłem już imponujący zysk (boję się , ze za dużo na dzień chcę wyciągnąć i w końcu popłynę)
Dlatego podpytowywuję jak stawkować in play ?
Przypuśćmy, że mam 20 euro na grę.
Czy wyciągając pojedyńczego trade 0,20 to dobry wynik?
Zawsze staram się wyciągnąć więcej , ale jak się cofnę pamięcią to nie kończyło się to dobrze.
Te 3-5 ticków by mi chyba wystarczyło, ale nie wiem jakie stawki kłaść co by nie opłynąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom