>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[GR. B] Austria [0:1] Niemcy 16 VI

domel 49

domel

Forum VIP
Austria - Niemcy
godzina: 20:45
stadion: Wiedeń
kursy: 1: 8.25 X: 4.50 2: 1.35
bukmacher: BAH

Czy Austria udowodni ze umie grac w piłkę? po 2 spotkaniach jak narazie udowadnia tylko to ze jest gospodarzem, każdy wie o co mi chodzi :/ no cóż to jest brutalna rzeczywistość. Jak będzie w poniedziałek? bede mimo wszystko trzymał kciuki za Austrię wystarczy im skromna wygrana 1:0 bo wiecej komplikuje nam sytuacje. Czy Niemcy okażą sie słabi psychicznie? ciąży na nich wilka presja jesli nie wygrają nie wyjdą z grupy a to była by ogromna niespodzianka!​
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Kurs na Niemców śmieszny i nie warty nawet klikania. Ja po meczu z Chorwacją już nigdy nie postawię na Niemców. W meczu z Chorwatami Niemcy nawet nie biegali więc jak można wygrac mecz nie biegając ? Austria ma w ataku Harnika jest szybki, dynamiczny jednak z techniką u niego gorzej i nie dziwię się że gra w rezerwach Werderu Brema. Austria gra u siebie, sędziowie są z nimi więc myślę że mają szanse
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Niemcy mają problemy ze składem.
Z Austrią na pewno nie zagra wykluczony przez czerwoną kartkę Schweinsteiger. Dodatkowo z kontuzjami borykają się Podolski, Lahm, Westermann i Jansen. Ich występ w meczu z Austrią stoi pod sporym znakiem zapytania.
Austriakom, o czym niestety przekonaliśmy się w ostatnim ich meczu pomagają także sędziowie, którzy sięgają nawet do jawnego oszustwa. Austria, podobnie jak i Niemcy muszą ten mecz wygrać. Austria w pierwszej połowie meczu z Polską zagrała zadziwiająco dobrze i gdyby nie fenomenalny Artur Boruc strzeliliby kilka bramek. Jestem wręcz pewny, że jeśli w tym meczu Austriacy stworzą sobie takie sytuacje (a patrząc na problemy w obronie niemieckiej - to raczej stworzą) to Lehmann nie zdoła wszystkiego wybronić.
Mam nadzieję, że Austriacy przedłużą szanse Polski na awans do ćwierćfinału i poradzą sobie z drużyną niemiecką, lecz ja postawię remis po kursie 4.00 w toto-mixie.
 
duda 380

duda

Użytkownik
16.06 [20:45] Austria - Niemcy
Co wy mówicie panowie? Niemcy wygrają ten mecz, kiedy grali z Chorwatami to nie oni grali słabo ale Chorwacja grała świetną piłkę. Niemcy zdominują Austrię tak jak Polskę, a sędziowie tym razem nie będą &#39;&#39;aż tak&#39;&#39; przychylni gospodarzom jak w poprzednich meczach, bo Niemcy nie są drużyną z niższej półki, oni są faworytami Euro 08 i śmiem twierdzić że sędziowie nawet będą ciągnąć za nimi. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, Niemcy na pewno oglądali mecz Polski z Austrią i doskonale wiedzą że Austria potrafi przycisnąć przeciwnika do muru, ale jeśli szybko stracą bramkę, lub narzuci im się własny styl gry to nie istnieją.
Niemcy wygrają ten mecz.
Typ: Niemcy (1) [0:1] ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No nie wiem czy Niemcy aż tak narzucili nam swój styl... z tym można sie upierac,ale napewno wynik swoje robi. Chorwaci rzeczywiscie zagrali wspaniale z Niemcami i nie ma co tego ukrywac, ale Niemcy nie błysneli tam formą i tefatalne błędy w obronie i tena pajac Lehmann... On chyba juz jest pod ogromną presją i może sie tak zdarzyc ze jak Austriacy będa od samego początku cisnęli jak w meczu z Polakami to jestem pewien ze pusci on gola i wtedy dopiero sie zacznie wspanuały pojedynek ???? Oczywiscie braki Schweinsteigera,Podolskiego czy Jansena to wielkie osłabienia i traci na tym głównie siła ofensywna. Ballack tez jakos narazie gra nie wyraźnie wiec wszystko sie moze zdarzyc;) Oczywiscie wszysscy 3mamy za Austriaków bo dopóki jest nadzieja trzeba wierzyc.
 
P 0

patyk

Użytkownik
Co ciekawe, kurs na awans Austrii na BAH wynosi 12.0. Zastanawiam się czy nie postawić kilku zł na to...
W świetle takich wieści jak ta:

Z punktu widzenia austriackich organizatorów Euro-2008 decyzja angielskiego sędziego Howarda Webba, który podyktował rzut karny przeciw Polsce w końcówce meczu z drużyną trenera Josefa Hickersbergera, uratowała turniej. Od trzech dni media podbijają bębenek i ludzie naprawdę zaczęli wierzyć w zwycięstwo nad Niemcami oraz awans do ćwierćfinału. Austriaków ogarnęła futbolowa gorączka, którą wcześniej trudno było dostrzec.

Na ulicach Wiednia wreszcie widać ludzi ubranych w koszulki reprezentacji Austrii. Sprzedawcy pamiątek zacierają ręce. &quot;W sobotę sprzedałem dwa razy więcej szalików, niż przez ostatni tydzień&quot; - powiedział pracownik stoiska w centrum miasta.
Wszystko wydaje się możliwe. Szczególnie że kasa leci.
 
matex 0

matex

Użytkownik
My tu gadu, gadu ale trzeba jasno powiedzieć: Niemcy to Niemcy ! Jest nawet takie powiedzenie &quot;piłka nożna to taka gra, w którą gra 22 mężczyzn, a i tak wygrywają Niemcy&quot;. Jakoś nie chcę mi sie wierzyć, że nie wyjdą z grupy.... Chociaż gdybym miał do wyboru, wygraną Polski z Chorwatami i awans Niemców, a przegraną Polaków i awans Austrii to bez wachania wziąłbym to drugie... :]
 
W 0

wysiolbn

Użytkownik
My tu gadu, gadu ale trzeba jasno powiedzieć: Niemcy to Niemcy ! Jest nawet takie powiedzenie &quot;piłka nożna to taka gra, w którą gra 22 mężczyzn, a i tak wygrywają Niemcy&quot;. Jakoś nie chcę mi sie wierzyć, że nie wyjdą z grupy.... Chociaż gdybym miał do wyboru, wygraną Polski z Chorwatami i awans Niemców, a przegraną Polaków i awans Austrii to bez wachania wziąłbym to drugie... :]

Czesi mieli już wyjść z grupy a nie wyszli ja osobiście uważam że Typ 1x przy kursie 3,60 jest wart grania gdyż niemcom wystraczy sam remis na wyjście z grupy ???? a przy odrobinie szczęścia Austria może spłatać figla

1x jak dlamnie :jezora:
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Kilka typów ode mnie na ten mecz , nie ma co się oszukiwać Niemcy i Austria to różnica klas. Austria nie pokazuję na tym turnieju nic wielkiego, korzystnie zaprezentowali się grając z naszą reprezentacją przez pierwsze 30min, a nasza reprezentacja jest źle przygotowana do tego turnieju.
Austria-Niemcy 2 1.33 10/10
Austria- Niemcy (-1) 1.92 2 5/10
Austria -Niemcy (Najwięcej strzałów celnych na bramkę) 2 1.40 8/10
Austria -Niemcy (Most Corners - First Half) 2 1.65 5/10
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Jak ktoś wierzy ,że Austria wygra to musi mieć nierówno pod sufitem.Wiele na tym turnieju dziwnych rzeczy już było ( m.in Turcja , sędziowie ) ale Niemcy to zbyt doświadczony zespół by dać się stłamsić.Poza tym to mecz narodów które się nie lubią za bardzo więc na pewno wśród piłkarzy jest podwójna mobilizacja.Z taką skutecznością jaką mają Austryjacy nie mają prawa myśleć o 1/4 finału.My zresztą też nie.Ja licze ,że chociaż 1 rodowity niemiec strzeli bramkę a nie &quot;Polacy &quot; czarną robotę odwalają ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Powiem jeszcze tylko że to najważniejszy mecz Austriaków od dawień dawna
Tym meczem żyje cały kraj, telebimy rozstawiane są na stadionach, boiskach treningowych. Austria żyje tym meczem i piłkarze z tego kraju będą walczyli o każdy centymetr boiska.
Niemcy w meczu z Chorwacją nie mieli woli walki co u mnie ma największe znaczenie, i tutaj wielki minus dla Niemców
Niemcy w dwóch wcześniejszych finałach mistrzostw europy nie wyszli z grupy czy tym razem będzie podobnie ? :&gt;
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Austriacy z pewnością na początku rzucą się na Niemców i będą chcieli ich zaskoczyć, jeśli będą mieć okazje i poprawią skuteczność to kto wie. W spokojnej grze z ataku pozycyjnego to raczej Austria szans nie ma, ale jeśli sędzia im pomoże w zdobywaniu stałych fragmentów gry to to może być ich szansa. Oczywiście więcej argumentów ma zespół niemiecki i logika mówi, że to oni wygrają ale serce karze wierzyć w zwycięstwo Austrii bo to oznacza nadzieję na awans Polski. Dlatego Austria do boju!!
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Austria - Niemcy (Połowa/Wynik końcowy) ⛔
Typ: 2/2
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dzisiaj o 20.45 Manuel Mejuto Gonzalez rozpocznie spotkanie w Grupie B, w którym współgospodarz całego turnieju, Austria, zmierzy się z reprezentacją Niemiec.
Podopiecznym Joachima Loewa wystarczy remis, by awansować z drugiego miejsca.
W dzisiejszym spotkaniu Niemcy będą musieli sobie radzić bez zawieszonego za czerwoną kartkę Bastiana Schweinsteigera i kontuzjowanego Marcella Jansena. Do gry gotowy jest natomiast Lukas Podolski, który po ostatnim meczu z Chorwacją narzekał na kontuzję kostki.
W drużynie prowadzonej przez Josefa Hickersbergera zabraknie jedynie Sebastiana Proedla, który będzie pauzował za dwie żółte kartki, które obejrzał w dwóch pierwszych spotkaniach.
Uważam, iz Niemcy od samego poczatku ruszą do zdecydowanych ataków, by szybko objąć prowadzenie, którego nie oddadzą do końca meczu.
 
F 0

fe2ka13

Użytkownik
Jak ktoś wierzy ,że Austria wygra to musi mieć nierówno pod sufitem.Wiele na tym turnieju dziwnych rzeczy już było ( m.in Turcja , sędziowie ) ale Niemcy to zbyt doświadczony zespół by dać się stłamsić
ale teraz wyskoczyłeś omg , prowadzenie 2-0 czechów koniec meczu 2-3 , zapewne jak ktoś obstawiał Turków to ma nierówno pod sufitem
Francja zjechana jak bambus
russcy to samo
a o włochach to nie wspomnę
co z tego że niemcy to taki odjechany zespół, w meczu z chorwacją jakoś tego nie pokazali
portugalia też wielki zespół a jadą ich wszyscy z polską na czele ;p

więc nie mów że jak ktoś twierdzi że Austria ma szansę wygrać to ma nierówno pod kopułką
bo to piłka i wszystko może się zdarzyć

A nie bierzesz pod uwagę faktu że Austria jest na skreślonej pozycji , ich ratuje tylko wygrana więc od pierwszego gwizdka sędziego będą atakować jak szaleni
Niemcy natomiast oczekują co najmniej remisu więc żeby z kontry nie stracić bramki na pewno będzie to mecz defensywny z ich strony
mogę się założyć że ostatnie minuty tego meczu to będzie prawdziwa rzeź
myślę że powyżej 2.5 można stawiać
 
the-doctor 0

the-doctor

Użytkownik
Wydaje mi się, ze o wyniku tego spotkania powinno rozstrzygnąć pierwsze 15 min, jeżeli Austria straci bramke to koniec dla nich, jesli natomiast bramke strzelą sami Austriacy to deutchlandy rzucą sie żeby to odrobić i zostanie z tyłu praktycznie 2 słabych środkowych obrońców (wolni i mało zwrotni), jezeli Niemcom nie uda sie w pierwszych probach odrabiania to moze sie to skonczyc udaną kontrą i wynikim 2-0 ewentualnie 2-1 do przerwy. No i 2. połowa w przypadku niekorzystego wyniku Niemcyy pewnie rzucą wszystkie siły aby odrobić w miare szybko i sytuacja taka sama jak w 1. czesci gry, kontra , 3-1..
Inna sprawa ze pewnie panowie z Austrii nie wykorzystają większości sytuacji ktore będą mieli, natomiast Niemcy coś tam strzelą z pozycyjnego ataku. Liczę jednak ze nie zagra Podolski który ponoć jest kontuzjowany, bo jest on zdecydowanym nr 1 w ataku, Klose z Gomzezem kompletnie mnie nie przekonują.

Jak ktoś wspomniał wyżej ten mecz to też batalia między dwoma krajami, których kibice nie są w sobie raczej zakochani, także walki i kartek pewnie nie zabraknie.
Mam nadzieję, iż moje prognozy okażą sie trafne, tj. Austria pokona Niemców, choć znająć trafność moich typów moża by sądzić iż mecz zakonczy sie wysokim zwyciestwem deutchlandów. Oby nie.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Vs

Niemcy którzy w ostatnim spotkaniu z Chorwatami nic nie zaprezentowali, grali nieskładnie i brzydko podejmować dzisiaj będą współgospodarzy imprezy - Austriaków. Widać że forma u naszych zachodnich sąsiadów nie jest najwyższa, dlaczego tak uważam ? Przed mistrzostwami zremisowali 2:2 z Białorusią , następnie wygrali 2:1 z Serbią ale to była na prawdę wymęczona wygrana ... W mistrzostwach wygrali z Polską 2:0 ale każdy wie jak mecz wyglądał no i porażka z Chorwatami po beznadziejnej grze. Jednak wszystkie te argumenty nie przemawiają za Bukmacherami i stawiają ich w roli dużego faworyta, sam osobiście się im nie dziwie bo także bym na nich stawiał :jezora54: Ale Austria drużyna która była najniżej oceniana przed mistrzostwami wciąż walczy o wyjście z grupy ! Przemawiają za nimi argumenty takie jak własne ściany ( mecz z Polską ;/ ) ambicja oraz spójna gra, są na prawdę zgrani, ponieważ trenowali Oni najdłużej ze wszystkich uczestników EURO ponieważ występy w imprezie mieli zapewnione. Typowanie wyniku końcowego było by samobójstwem ponieważ ten mecz może zakończyć się różnie ( lecz każdy Polak będzie dzisiaj kibicował Austriakom ale na wygraną jednak większe szanse mają Niemcy :sad: ) Ja stawiam tutaj remis do przerwy, dlaczego ? Sam nie wiem, bo w sumie statystyki są za wynikiem 1:0 do przerwy dla Niemców ( oba spotkania grupowe Austrii właśnie się tak kończyły ) jednak dzisiaj Austriacy jeżeli będą powalczyć w tym meczu to muszą być od samego początku skoncentrowani i nie mogą popełnić takie błędu jak z Chorwatami kiedy to bramka z karnego padła już w 4 min. spotkania. Na ile sił wystarczy dzisiaj Szwajcarom ? Nie wiem, mam nadzieję że na cały mecz ale uważam że na połówkę przynajmniej :]
pozdROWienia ????
 
mmaaciek 0

mmaaciek

Użytkownik
Lalo dziś grają Austriacy nie Szwajcarzy ????
Pzdr

A co do samego meczu to myślę, ze Niemcy spokojnie pokonają gospodarzy turnieju, chociaż wystarczy im przecież remis. Osobiście nie ruszam tego spotkania , bo czysta 2 na Niemców nie warta grania ;)
 
Do góry Bottom