>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Get Rich or Die Tryin' - Pokerblog by Karasu

karasu 0

karasu

Użytkownik
Witam
Idąc za przykładem innych zakładam swój blog pokerowy. W pokera gram od jakiś 2 lat z przerwami.Nigdy nie traktowałem pokera jako jedynego źródła zarobku a wręcz przeciwnie grałem w niego dla rozrywki. Do tej pory nie mam na swoim koncie jakiś spektakularnych sukcesów poza kilkoma wygranym w kilku turniejach micro buy-in. Do tej pory przeważnie grałem na Everest Poker NL2 ale ostatnio skończyła mi się do tego cierpliwość a wszystko przez tak zwanych &quot;gamblerów&quot;. Szczególnie kilka ostatnich dni jestem na olbrzymim minusie. Większość mojego bankrolla rozszarpały fishe które przeciw moim AA, KK, AKs i setach na flopie wygrywały lucky drawem na riverze. Sam nie rozumiem gości, którzy mają na ręce 25o i na flopie trafiając &quot;Teh Lowest pair&quot; bętują lub checkują aż do samego rivera by na końcu wejść ALL IN i szczęśliwym trafem skompletować strita. Po takich zagraniach od razu trafia mnie szlag i próbując odebrać fishowi moje przegrane pieniądze pogrążam się jeszcze bardziej. Wogóle moją najsłabszą stroną jest ogólny brak cierpliwości. Z tego powodu staram się grać tylko w MTT Super Turbo Freezout albo SnG Super Turbo ale jak wszyscy wiedzą w tych turniejach nie ma czasu na czekanie na dobre ręce startowe z powodu szybko rosnących blindów.


Co do platform na których grałem to są to:

- Sieć B2B: NoiQ Poker, Devilfish Poker - ogólnie sieć mi się podoba tylko problem z tym, że gra w niej niewielu graczy a co za tym idzie często przy stołach spotyka się te same osoby,
- Full Tilt Poker - według mnie jest to jeden z lepszych poker roomów, tylko, że jedną z jego niewielu wad jest wysoka minimalna wypłata 50usd
- PokerStars - bardzo dobry poker room chociaż ja osobiście zanim nie przepadam
- Sieć Ipoker: Chilli Poker, William Hill Poker, Titan Poker, Winner Poker
- Sieć Microgaming: Tobet Poker, Maria Poker, Unibet Poker.
- Party Poker
- Everest Poker
Co do sieci Ongame i Cake Poker to gram tam tylko ligi lub freerolle. Sieć Boss Media jest według mnie jedną z najgorszych sieci pokerwych tak jak Merge Gaming Network.


Teraz mam zamiar przenieść się na jakąś porządną platformę pokerową by zacząć grę z zastosowaniem żelaznego Bankroll managementu. Oczywiście zacznę od najniszego możliwego limitu i będę starał wspinać się na coraz to wyższe limity. Sporadycznie będę grał w MTT z niskim wpisowym i SnG z niskim wpisowym.
W dalszym ciągu poker nie będzie moim jedynym źródłem utrzymania (mam legalną pracę ;p) ale mam zamiar dorabiać do swojej wypłaty. Z własnego doświadczenia oraz z waszych wypowiedzi wiem, że nie jest to rzeczą bardzo trudną. Potrzeba wiedzy, doświadczenie oraz dyscypliny. Na początek mój bankroll wynosił będzie 30 usd lub 20 euro(wiem, że nie jest to dużo ale na pokera straciłem już sporo pieniędzy i wole na początku grać uważniej niż przeznaczać większe środki na rozpoczęcie gry). Niedługo zakupię nowego Laptopa i dołącze do wszystkich pokerowych lig na naszym forum.

Moje głowne cele to:
*Granie ABC pokera na mikro limitach,
*Panowanie nad emocjami (chociaż na mikro limitach czasem jest to trudne),
*Ciągłe doskonalenie swojej gry,
*Zbudowanie porządnego bankrolla


Teraz mam do was kilka pytań (szczególnie do tych bardziej doświadczonych graczy)
1. Jaką platformę pokerową wybrać?
2. Na jakich platformach pokerowych odbywają się najlepsze turnieje freeroll?
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Jezeli lubisz grac z duza liczba przeciwnikow to polecam pokerroomy gdzie sa inne rzeczy typu zaklady sportowe kasyna itp. Np Betsafe. Bardzo duzo roznorodnych turniejow z wysokimi buy inami i z malymi tylko ze wlasnie jest duzo graczy. Co do freerolli zobacz sobie dzial darmowych turniejow i cos sobie codziennie mozna wybrac ????
 
Do góry Bottom