>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Germanbet 5 Euro Za Rejstracje

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
Nowy bukmacher. Pierwsze wrażenie nie jest najgorsze. A jeżeli chodzi o promocje jeszcze nie próbowałem.
 
sioux 0

sioux

Użytkownik
Rzeczywiscie dali 5 euro, dzieki za info. Co do obrotu to nie ma za duzo informacji, wyczytalem tylko tyle ze przy wyplacie pieniazkow pochadzacych z bonusow nalezy je obrocic 1 raz. Szkoda ze maja w ofercie tylko Pilke nozna, jeszcze tenis i MLB i bylo by git. Ale darowanemu koniowi...., jeszcze raz dzieki :mrgreen:
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
z tego co sie dowiedziałem to tylko tyle ze przy wyplacie pieniazkow pochadzacych z bonusow nalezy je obrocic 1 raz.
 
sioux 0

sioux

Użytkownik
Może ktos sprawdzić czy da sie wypłacić na konto bankowe ?


Dobre pytanie Rookie bo ja tam nie widze nawet mozliwosci wplaty, pozostaje wierzyc ze sie rozkreca, i ze to nie zaden walek. Troche to dziwnie wyglada, bo w regulaminie nie ma nic o tym ze z jednego IP mozna jedno konto miec, na innych forach juz widze ze po kilka pozakladali. Zobaczymy co bedzie dalej... aha maja tylko pilke ale gdzie undery, overy, handicapy :?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Kurcze a ja mam dziwna sytuacje.Bo w mailu dostalem tylko moj nick niema zadnego linku.Mial ktos moze podobna sytuacje??

poZDro
 
gostyniak 0

gostyniak

Użytkownik
zeby wyplacic na konto bankowe trzeba wejsc w &#39;&#39;My Account&#39;&#39; (po lewej str od nazwy uzytkownika)--&gt;&gt;&#39;&#39;In-/Outpayments&#39;&#39;--&gt;&gt;&gt;&#39;&#39;Outpayments&#39;&#39; --&gt;&gt;&#39;&#39;Bank transfer &#39;&#39; , dalej sobie poradzicie, aha zeby wyplacic trzeba wyslac skan dowodu osobistego lub innego dokumentu i musi to byc min 10 ojro pozdro 8) 8)
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
zeby wyplacic na konto bankowe trzeba wejsc w &#39;&#39;My Account&#39;&#39; (po lewej str od nazwy uzytkownika)--&gt;&gt;&#39;&#39;In-/Outpayments&#39;&#39;--&gt;&gt;&gt;&#39;&#39;Outpayments&#39;&#39; --&gt;&gt;&#39;&#39;Bank transfer &#39;&#39; , dalej sobie poradzicie, aha zeby wyplacic trzeba wyslac skan dowodu osobistego lub innego dokumentu i musi to byc min 10 ojro pozdro 8) 8)
Ok, thx juz sie rejstruje ????

---------------

rookie91 5,00 EUR

rookie1991 5,00 EUR

:mrgreen: :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom