>>>BETFAN - NOWA OFERTA POWITALNA - 3X WIĘCEJ <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

German Masters 2023 (1-5.02.2023)

psotnick 456K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
German Masters 2023
1-5 lutego 2023

German Masters to jeden z ulubionych turniejów w kalendarzu zawodników, głównie przez świetną atmosferę tworzoną przez berlińską publiczność. Swoje robi również zjawiskowy Tempodrom, w którym rozgrywany jest ten turniej, przez wielu oceniany jako najlepsze miejsce do rozgrywania zawodów snookerowych. Najbliższa edycja turnieju German Masters 2023 rozegrana zostanie w dniach 1-5 stycznia 2023 we wspomnianym już Tempodromie w centrum Berlina. Całkowita pula nagród sięgnie £400,000, w tym £80,000 dla zwycięzcy. Tytułu bronić będzie Zhao Xintong, który w finale zdeklasował swojego rodaka Yan Bingtao (9-0).

Warto wspomnieć, że od niedawna German Masters wraz z 3 innymi turniejami na kontynencie tworzy cykl European Series, w którego skład wchodzą właśnie German Masters, ale również European Masters, Snooker Shoot Out i Gibraltar Open. Wszystkie turnieje zyskały większe pule nagród i specjalny bonus 150,000 funtów dla zawodnika, który w cyklu turniejów zdobędzie najwięcej punktów rankingowych.

Format turnieju German Masters zakłada, że w turnieju głównym zagra 64 zawodników wyłonionych we wcześniej rozegranych kwalifikacjach do German Masters 2021. Odbędą się one w dniach 21-26 listopada 2022 w Morningside Arena w angielskim Leicester. Oznacza to, że każdy ze 128 zawodników przystępujących do kwalifikacji będzie musiał wygrać 2 mecze by znaleźć się w 32-osobowej drabince turnieju głównego w Berlinie. Wszystkie mecze kwalifikacji w formacie do 5 wygranych frejmów (best-of-9). Szczegóły pod poniższymi linkami.

Format kwalifikacji
Drabinka kwalifikacji
Livescore

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami

M 30,5K

Mitre

Użytkownik
Xintong - Yize
(poniedziałek, godz. 11)

Typ: 2
Kurs: 3.20 (STS)
Stawka: 4/10

[wynik: 5:3]

Xintong znajduje się w najgorszej dyspozycji, odkąd gości w tourze. Yize ma papiery na to, by skorzystać ze sposobności fatalnej postawy rodaka: krótki format, dynamiczne usposobienie przy stole, niezgorsze wyniki w tym sezonie oraz ogromny regres bardziej utytułowanego krajana tworzą komplilację mogącą przełożyć się na zwycięstwo młodszego Chińczyka.

Ostatnia edycja:
louisarmstrong 200,3K

louisarmstrong

Użytkownik
Miasto
WyspaZieleni
Rayan Day - Michael White
Michael White kurs 2.1
Alexander Ursenbacher - Dean Young over 5.5 kurs 1.44
williamhil
oglądałem jakieś fragmęty meczu Jimi White z Dayem , i Michaela White z Zou Yellongiem i obaj grali słabo przy czym Michael White miał trudniej bo Yellong ostatnio miał jakąś formę konia .W h2h 3:3 wliczając snooker shot out szanse blisko 50/50
szczerze mam dobre doświadczenia grając przeciw Rayanowi Day .

W drugim meczu młody Szkot duzym dogiem ale ograł niedawno Wenbo zrobił 3 frejmy z Bingamem , Ursenbacher tutaj oczywistym faworytem ale to nie powinien byc mecz do jednej bramki

Ostatnia edycja:
M 30,5K

Mitre

Użytkownik
Iqbal - Ursenbacher
(dzisiaj, godz. 11)

Typ: 2 (+2,5)
Kurs: 2.20 (STS)
Stawka: 4/10

[wynik: 0:5]

31-letni Iqbal po siedmioletniej absencji zyskał sposobność pokazania się szerszemu audytorium, zapewniając sobie dwuletnią kartę dzięki triumfowi w QS - i, przyznać trzeba, całkiem zacnie zaprezentował się w UK Championship, osiągnąwszy pułap trzeciej rundy. Wprawdzie odprawienia z turnieju Pinchesa i Greena nie należy czytać za spektakularne osiągnięcia, to jednak w obliczu siedmioletniego rozbratu z grą w gronie profesjonalistów zwycięstwa nad - było, nie było - starymi wygami, bardzo doświadczonymi snookerzystami, i to od razu w rozgrywkach tej rangi, mają swoją wagę. W końcu Iqbal musiał uznać wyższość Vafeiego, lecz Irańczyk, zawodnik czołówki, musiał się nieźle nagimnastykować (4:6). Ursenbacher pozostaje faworytem tego starcia, aczkolwiek pamiętać koniecznie należy, że jest to gość cechujący się chimerycznością - labilność to jego znak rozpoznawczy. Umiejętności ma duże, wszelako wziąwszy pod uwagę obiecującą inicjację Pakistańcztyka w tourze oraz inklinacje ku chwiejności Szwajcara, podążam za tropem, że Iqbal jest w stanie ugrać trzy frejmy.

Ostatnia edycja:
W 27,9K

Wieczorek85

Użytkownik
Co się dzieje że część tych wielkich sprawia wrażenie jakby nie po drodze im było z German Masters? Sporo podejrzanych wyników, a już to co zrobił Gilbert to kompletne olanie i turnieju i rywala

krol-julian 2,7K

krol-julian

Użytkownik
To co Gilbert zrobił ... nie widziałem takiego cyrku od lat. Od samego początku fatalne pudła, totalna olewka meczu i na koniec poprostu odejście od stołu.

Z ciekawości miałem ten fatalny mecz zagrany. To jest kryminał, że przez takie wyczyny człowiek przegrywa pieniądze. To powinna być dyskwalifikacja i zwrot. To co zrobił Gilbert nie ma nic wspólnego ze sportem i wynikiem przegrał/wygrał.
A z drugiej ciekawostki powiem, że do tej chwili zakład jest nierozliczony. Gdzieś po cichu mam nadzieję, że rzeczywiście podejdą do tego po ludzku i dadzą zwrot ale gdzie tam ludzkie zachowania w sts ...

psotnick 456K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
To co Gilbert zrobił ... nie widziałem takiego cyrku od lat. Od samego początku fatalne pudła, totalna olewka meczu i na koniec poprostu odejście od stołu.
Wczoraj byłem poza netem i widzę że mi umknęła taka ciekawostka..

Ale już widać że to przedstawienie pociągnie Gilberta po kieszeni. Federacja już zapowiedziała karę, i nie będzie to mała kwota. Może chciał się poczuć jak Ronnie. W 2006 roku O'Sullivan zrobił de facto to samo w meczu z Hendrym (w podlinkowanym artykule są linki do tamtejszej sprawy) i później musiał zapłacić 21,000 funtów kary. Teraz nie będzie pewnie mniej, a raczej więcej.

Tym bardziej to dziwne że przecież nie grał w tym meczu źle, wcześniej wbił setkę, potem 61. Naprawdę bardzo dziwne zachowanie, Hicks też szybciutko się spakował jakby to było po czyszczeniu stołu ostatnim frejmie. Dziwne. Szkoda, bo akurat Gilbert jest jedneym z ulubionych moich zawodników.

W 27,9K

Wieczorek85

Użytkownik
Z drugiej strony sobie myślę że każdego z nas spotykają sytuacje które z minuty na minutę przewracają nasze życie do góry nogami. Być moze już w trakcie spotkania dostał wiadomość po której czuł że po prostu musi jak najszybciej stamtąd wybyc.

krol-julian 2,7K

krol-julian

Użytkownik
Szok. STS dał zwrot na zakład Gilberta. Chyba pierwszy raz uznali zdrową, sprawiedliwą ludzką logikę.