>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

gdzie obstawianie za grosze

S 0

stev

Użytkownik
od lat bawię się w obstawianie, sam fakt puszczania taśm i trafiania czasami typów mało prawdopodobnych sprawia mi przyjemność. Na wygrane z tego nie liczę aczkolwiek trafienie kursu 200 lub wyżej się zdarzało ale to i tak minimalny zwrot wydatków.
Przy tym wszystkim kontroluję nałóg bo jak wiadomo można nieźle popłynąć.
Niestety na moje nieszczęście EToto postanowiło się zmienić i poza fatalnym nowym interfejsem strony i apki zmieniło także minimalny zakład na cały 1 zł.
A tak fajnie się grało po 25 czy 26 groszy a jeszcze do tego bonusy od wpłaty dawali regularnie. :(
No nic, pytanie czy któryś legalny buk oferuje granie poniżej 1 zł ?
 
lesioslaw 0

lesioslaw

Użytkownik
Nie znam takiego buka. Mogę jedynie dodać, że totalbet ma zakłady od 1zł i od 3 zdarzeń na kuponie AKO, z minimalnym kursem 1,2, dodaje bonus niwelujący podatek od stawki.
 
E 0

elekhungary

Użytkownik
Helló! És mit gondolsz erről a bookékerről? Rengeteg információt olvastam az összes magyarországi bookékerről és most nem tudom eldönteni, hogy hall játsszak. Tényleg kifizetik amit nyertél? Kérlek adjatok tippeket mert új vagyok ebben.
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
I ja się podepnę pod temat (y)
Potrzebuję "legalnego" buka w Polsce do spokojnego, rekreacyjnego grania przez internet i potrzebuję porady.
System D'Alambert.
Stawki - 50-100-150-200-250-300.
Budżet 2,1 K
Jeden kupon na raz - przynajmniej na starcie
Bonusy nie są moim priorytetem
Priorytetem są kursy dwudrogowe - over/under; obie strzelą; ML; DNB
No i wypłaty miesięczne :unsure:
 
Do góry Bottom