>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gdzie obstawiają użytkownicy forum?

Gdzie obstawiający użytkownicy forum

  • Betclic

    Głosy: 16 12,6%
  • Betcris

    Głosy: 4 3,1%
  • BETFAN

    Głosy: 14 11,0%
  • BETTERS

    Głosy: 4 3,1%
  • BetX

    Głosy: 3 2,4%
  • ETOTO

    Głosy: 8 6,3%
  • eWinner

    Głosy: 2 1,6%
  • forBET

    Głosy: 13 10,2%
  • Fortuna

    Głosy: 43 33,9%
  • Fuksiarz

    Głosy: 2 1,6%
  • LV BET

    Głosy: 6 4,7%
  • NOBLEBET

    Głosy: 3 2,4%
  • PZBuk

    Głosy: 2 1,6%
  • STS

    Głosy: 16 12,6%
  • Superbet

    Głosy: 27 21,3%
  • TTALbet

    Głosy: 14 11,0%
  • Totolotek

    Głosy: 1 0,8%
  • Inny

    Głosy: 4 3,1%
  • Zagraniczny

    Głosy: 39 30,7%

  • Wszyscy głosujący
    127
jaroslav_ 298K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Drodzy,

Szukałem podobnego wątku, lecz bez skutku. Interesuje mnie bardzo u jakiego bukmachera lub u jakich, jeśli jest ich kilku, grają użytkownicy tego forum. Wiem, że wszystko zależy od preferencji i stylu gry, ale nie celuję tutaj w żadne szczegóły typu dlaczego u tego tak, a u drugiego nie - po prostu gdzie na codzień trzymacie saldo i gracie. Prośba o udzielenie odpowiedzi w ankiecie. Oczywiście jeśli chcecie napisać jedno, dwa zdania o swoim wyborze to super - zapraszam do dyskusji.

Dzięki i miłego oglądania LM dzisiaj :)
 
jaroslav_ 298K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Widzę sporą przewagę Fortuny wśród polskich bukmacherów. Zastanawiam się skąd aż taka przewaga nad innymi? Czy ktoś kto korzysta może wyrazić opinię? Dzięki :)
 
machlak 305

machlak

Użytkownik
Witam

Osobiście gram na zagranicznym Paripesa i polecam tego buka, soft i apka jak ruski czyli bardzo intuicyjna i na czasie, kursy zdecydowanie wyższe niż, STS czy fortuna przynajmniej jeśli chodzi o koszykówkę która gram 😉
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
W której polskiej firmie da się najdłużej pograć? Oczywiście robiąc plusa bo wiadomo jak ktoś wtapia to nie będą go limitować.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Dawno nie grałem w polskich firmach i nie pamiętam jak długo za pierwszym razem dali pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +166
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
  • Limitowanie wśród bukmacherów
  • #14
Wszystko zalezy psychol co masz zamiar grac
Zapewne nisza takze wszedzie bedzie ciezko
U mnie o dziwo superbet trzyma najdluzej, pozwolili juz lekko ze 30k wyplacic i dalej gram, oczywiscie limity sa, ale da sie jeszcze poklikac
Ebetx tez dlugo trzyma, o dziwo lvbet ostatnio chyba cos lepiej u nich bo pare betow mocniejszych i dalej bez limitu
Fortuna potrzyma jesli nie zagrasz za pierwszym razem czegos mocnego
Klony vbetu czyli betters, goplusbet, betcris - szkoda nawet konta zakladac
Betclik na pare zakladow fajny buk, da troche wlozyc
Totalbet takze ale czesto trzeba dac dokladke i po akceptacji tez przyjma
Forbet, etoto ewinner, betfan - cienizna

Oczywiscie mowie tu o grze raczej agresywnej, u Ciebie moze i wytrzymac dluzej
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2516
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wszystko zalezy psychol co masz zamiar grac
Zapewne nisza takze wszedzie bedzie ciezko
U mnie o dziwo superbet trzyma najdluzej, pozwolili juz lekko ze 30k wyplacic i dalej gram, oczywiscie limity sa, ale da sie jeszcze poklikac
Ebetx tez dlugo trzyma, o dziwo lvbet ostatnio chyba cos lepiej u nich bo pare betow mocniejszych i dalej bez limitu
Fortuna potrzyma jesli nie zagrasz za pierwszym razem czegos mocnego
Klony vbetu czyli betters, goplusbet, betcris - szkoda nawet konta zakladac
Betclik na pare zakladow fajny buk, da troche wlozyc
Totalbet takze ale czesto trzeba dac dokladke i po akceptacji tez przyjma
Forbet, etoto ewinner, betfan - cienizna

Oczywiscie mowie tu o grze raczej agresywnej, u Ciebie moze i wytrzymac dluzej
Powodzenia
Takie posty jak ten zasługują na wyróżnienie (nie da się dać "wyróżnij posta" w dziale z bukmacherami). Niestety takie osoby i posty nie są doceniane... bo nie podają typków, nie piszą analiz (wiele osób, które zarabia realnie na bukach nie pisze analiz nie bez powodu...) chociaż ich wiedza jest warta więcej niż cały dział typów dnia, kuponów ze statystykami etc. Wręcz przeciwnie, takich użytkowników traktuje się odwrotnie niż na to zasługują... Osobiście bardzo dużo się nauczyłem od hagiego (nie mam go w obserwowanych, nikogo nie mam, ale to uwarunkowania mózgowia xD pisałem zawsze jak ktoś pytał, że nie potrafię...). W tym poście jest wiedza warta więcej niż większości się wydaje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +220
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Takie posty jak ten zasługują na wyróżnienie (nie da się dać "wyróżnij posta" w dziale z bukmacherami). Niestety takie osoby i posty nie są doceniane... bo nie podają typków, nie piszą analiz (wiele osób, które zarabia realnie na bukach nie pisze analiz nie bez powodu...) chociaż ich wiedza jest warta więcej niż cały dział typów dnia, kuponów ze statystykami etc. Wręcz przeciwnie, takich użytkowników traktuje się odwrotnie niż na to zasługują... Osobiście bardzo dużo się nauczyłem od hagiego (nie mam go w obserwowanych, nikogo nie mam, ale to uwarunkowania mózgowia xD pisałem zawsze jak ktoś pytał, że nie potrafię...). W tym poście jest wiedza warta więcej niż większości się wydaje.
Pomocne posty zawsze traktuje się w należyty sposób. I tak jest też tutaj. Post H hagi84 został wyróżniony.
 
Do góry Bottom