>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gazety i książki bukmacherskie

igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Od pewnego czasu zacząłem interesować się bukmacherską i gram przeważnie za małe stawki. Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś gazety bukmacherskie które można nabyć w zwykłym kiosku lub sklepie. Słyszałem, że książki są, dlatego jeżeli ktoś wie coś o tym jakie najlepiej zakupić by się lepiej &quot;podszkolić&quot; i czy tak naprawde opłaca się je kupić bardzo prosił bym o odpowiedz oraz w jakiej cenie można nabyć daną książkę. Z góry dziękuje za odpowiedzi.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
jakas gazetke dla graczy w kasynach i na zakladach przegladalem ostatnio w empiku, a co do ksiazek to kupowac nie warto dlatego ze to co tam pisza autorzy to mozna znalezc wszystko na necie. Po przeczytaniu tych ksiazek predzej mozna zostac bankrutem niz sie wzbogacic :-D Lepsza lektura jest forum, tutaj jak sie nie znasz za bardzo i jestes poczatkujacy mozesz przynajmniej poznac opinie wielu ludzi na temat roznych strategi, sposobow itp a nie jednego czlowieka ktoremu nie idzie gra na zakladach to sie przezucil na pisanie &#39;&#39;poradnikow bukmacherskich&#39;&#39;
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
chłopie skoro zaczynasz przygodę z bukmacherką to nie zaczynaj od książek czy też gazet o tym...bo i po co marnować kasę jak i czas? masz w sieci opisane systemy gry, strategie to poświęć na to czas...przeciez ksiązka czy gazeta nie pdorzuci Ci gotowych typów a przeciez bukmacherka polega na &quot;prawidłowym wytypowaniu wyników sportowych&quot;...więc skoro chcesz zagłębiać się w literaturę i &quot;tylko&quot; czytać o bukmacherce to lepiej daj sobie spokój z tym...masz multum for w sieci - wiadomo lepsze i gorsze dlateto wybierz najlepsze...i tam czytaj, przeglądaj, ucz się...moim zdaniem szkoda czasu na kupowanie jak i czytanie książek czy gazet o bukmacherce bo to czy ktoś czerpie lub będzie czerpał z tego zyski to już nie kwestia przeczytania ksiązki jednej czy ośmiu...a w moim przekonaniu ty wlasnie tak do tego podchodzisz...czytałem kiedyś poradnik na temat bukmacherki to nie dośc, że to wszystko jest wałkowane po 10 razy na forach to w dodatku były tam zawarte informacje nic nie wnoszące przynajmniej do mojej gry...dodam, że książka-poradnik była swego czasu mocno reklamowana na allegro, jednak teraz to łamie ich regulamin :p Szkoda czasu mówie Ci...skup się na grze i na tym co masz na forum nie tylko tu ;) analiza, jeszcze raz analiza a pote odpowiednia strategia i buki drżą ????
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
od siebie polecam &quot;Tylko Pilke&quot; - dobre statystyki, analizy meczow. Kiedys od lektury tego pisma zaczynalem ukladac kupony na weekend :p
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Na chomiku u @kampika były pewien czas temu, może nadal tam są...
Są ale niestety tylko fragmenty włąsnie ściągnąłem, nie ma pelnej wersji...
Niby są odnośniki do &quot;złote myśli&quot; ale jak patrzylem to nic tam nie ma z tych publikacji...trudno
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@down:
Nie napisałeś, którą to książkę z tych 4 jako ebook znalazłeś.
Tu jest więc albo ten sam albo kolejny:
gandalf.com. pl/e/stan-sie-postrachem-bukmacherow/
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ty zawsze masz duże problemy z odszukaniem najprostszych informacji i wolisz w każdej sprawie wymagającej raptem kilku kliknięć, zwracać się do innych.
To już taka Twoja maniera, trwająca tyle lat ile tu na forum jesteś...
Tu masz dowód na to, że nadal spokojnie można kupić minimum 1 z tych 4 publikacji:
gandalf.com. pl/e/stan-sie-postrachem-bukmacherow/
a jestem pewien, że i inne - ale nie będę odbierał Ci satysfakcji z samodzielnego ich odszukania...
P.s: zmień sygnaturę, bo Ty nigdy nie walczyłeś i już nie będziesz - nawet ze swoim lenistwem!
Umiesz czytać? Przecież napisałem że najlepiej w formie książki, bo ebooka juz znalazlem, wiec oszczędź sobie te swoje dywagacje...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Umiesz czytać? Przecież napisałem że najlepiej w formie książki, bo ebooka juz znalazlem, wiec oszczędź sobie te swoje dywagacje...
&quot;Najlepiej&quot; nie jest tożsame z wyłącznie, więc pisz z sensem albo wcale!
 
Do góry Bottom