>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Futsal - Mistrzostwa Świata 2016 [10 września - 1 października]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Ósmy turniej o Mistrzostwo Świata w piłce nożnej halowej przed nami. W dniach 10 września - 1 października 2016 roku najlepsi futsalowcy świata będą rywalizowali o trofeum w kolumbijskich halach w: Cali, Medelin i Bucuramanga. Najbardziej utytułowanym zespołem w historii jest Brazylia z pięcioma tytułami na koncie. Dwa pozostałe należą do Hiszpanów. Zatem jak widać grono tryumfatorów jest bardzo wąskie. Czy to znaczy, że tym razem też tylko dwa zespoły powalczą o tytuł?
Na pewno obie reprezentacje są w gronie faworytów. Ale takie drużyny jak Rosja, Włochy, Argentyna, Paragwaj, Portugalia czy Kazachstan na pewno też celują w co najmniej podium.

Transmisję TV z MŚ w Futsalu przeprowadzi
i


Niestety kiepską informacją na ten moment jest fakt, że nie widzę w programie meczów LIVE... Tylko retransmisje na drugi dzień z samego rana. Jeżeli się to potwierdzi to duży strzał w kolano w wykonaniu władz Eurosportu!

Podział na grupy:



Oficjalna strona turnieju -&gt; http://www.fifa.com/futsalworldcup/index.html


W tym roku mogliśmy już obserwować i zarazem typować turniej o Mistrzostwo Europy odbywający się w Serbii. Na forum powstał także dedykowany temu wydarzeniu temat, myślę, że wypadł obiecująco. Sami zerknijcie jak to wyglądało w lutym tego roku -&gt; https://forum.bukmacherskie.com/f21/futsal-euro-2016-2-13-luty-128926.html#post5929220

Z tego miejsca jestem ciekaw czy futsalowa załoga w osobach @Marcyśko, @CamoR111, @szymfon, @marfi, którzy świetnie się udzielali podczas ME jest gotowa do najbliższego turnieju? Meldować się proszę ;)
Z tego miejsca zachęcam też wszystkich do udzielania się i dyskusji w najbliższym czasie, jeżeli macie jakieś ciekawe typy, sugestie, oglądaliście mecz, chcecie się podzielić spostrzeżeniami lub macie jakieś ciekawe informacje o zespołach przed rozpoczęciem turnieju to śmiało piszcie. Wartościowych postów nigdy za wiele.

Zapraszam do dyskusji! ;)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam,
Na dziś (tzn. noc) przykuły moją uwagę typy z Fortuny, kto chce może szukać w innych bukach...
Kuba - Egipt powyżej 5,5 gola w meczu - 1,72 (widać w innych bukach już pospadały do 1,60) - Fortuna
Uzbekistan - Panama 1 - 1,63 - Fortuna
Myślę, że do dubla akurat.
Co do meczu Kuba - Egipt to zwyciężyć powinni Egipcianie, jak na nich całkiem sporo strzelają goli ale i również stracą gdyż nie są Oni jakimiś mocarzami w Futsal. Co do Kuby to nie wiele wiem, myślę, że jak na drużynę która gra 1 raz na mistrzostwach i nie oczekuje się zbyt wiele po niej nie będą mieć nic do stracenia - myślę, że 1-2 gola strzelą.
Co do drugiego spotkania to moim zdaniem faworytem jest drużyna Uzbekistanu. Zespół Panamy grał co prawda na mistrzostwach świata 2012 ale dostał tam lanie w 3 meczach - 0:16 z Brazylią, 3:4 z Iranem i 3:8 z Hiszpanią. Może przesadziłem, że dostali lanie ale przegrali 3 mecze. Uzbekistan w tym roku pokazał się jedynie z Championship Azja no i doszedł tam do finału przegrywając nieznacznie z Iranem 1:2. Widać, że mają potencjał do gry i z Panamą powinni sobie poradzić...
Co na moje typy użytkownicy którzy może znają się bardziej na Futsalu ? ????
I jestem jeszcze ciekaw meczu Kolumbia - Portugalia co o tym myślicie ??? Może jakiś under grać, zupełnie nie wiem co pokaże Kolumbia.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co do meczu Kuba - Egipt to zwyciężyć powinni Egipcianie, jak na nich całkiem sporo strzelają goli ale i również stracą gdyż nie są Oni jakimiś mocarzami w Futsal. Co do Kuby to nie wiele wiem, myślę, że jak na drużynę która gra 1 raz na mistrzostwach i nie oczekuje się zbyt wiele po niej nie będą mieć nic do stracenia - myślę, że 1-2 gola strzelą.
Kuba już czterokrotnie grała na MŚ w futsalu. 1996, 2000, 2004 i 2008. Zagrali 13 meczów, bilans 1-0-12 mówi wiele. Bilans bramek 24-92. Mocarzem nie są,w ogóle futsal w Am. Północnej nie stoi na dobrym poziomie. W tej strefie jedynie Kostaryka coś sobą reprezentuje.
Egipt 4 lata temu potrafił świetny mecz zagrać z Czechami gdzie to średniak europejski, ale pokonali ich 7:2 bodajże. Egipt jest faworytem tego meczu, a co do bramek, które typujesz to nie wiem.


I jestem jeszcze ciekaw meczu Kolumbia - Portugalia co o tym myślicie ??? Może jakiś under grać, zupełnie nie wiem co pokaże Kolumbia.
No wlasnie, z pozoru mecz najciekawszy, ale czy na pewno?

VS

Kolumbia - Portugalia
Typ: Portugalia @ 1,80
⛔1:1​

Atuty Kolumbii? Własne hale przede wszystkim. Kolumbia nie jest jakimś utytułowanym zespołem z Ameryki Południowej. Ba, jeżeli miałbym oceniać całą czwórkę ze strefy CONMEBOL to właśnie Kolumbia wygląda najgorzej.
4 lata temu Kolumbia debiutowała na MŚ. Osiągnęli tam niesamowity wynik jakim był awans do czwórki. Ale prześledźmy sobie ich drogę, bo było tam też sporo szczęścia.

Faza grupowa;
Gwatemala - Kolumbia 5:2
Kolumbia - Wyspy Salomona 11:2
Kolumbia - Rosja 0:2

Z grupy wyszli dzięki lepszemu bilansowi bramek od Gwatemali, która po prostu dostała oklep 0:9 od Rosjan i to zdecydowało.

W 1/8 finału Kolumbia - Iran 2:1

Iran nie jest jakimś wielkim zespołem, w Azji może i jest w czołówce, ale na świecie? Był to wyrównany mecz i cieżko było wskazać faworyta.

w 1/4 finału Kolumbia - Ukraina 3:1

Znowu szczęście i fart, że trafili na tak łatwą stronę drabinki. Ukraina to średniak europejski. Niech o tym, jak słaba to była para świadczy fakt, że w innych parach mieliśmy takie pojedynki jak Argentyna - Brazylia, Hiszpania - Rosja czy Portugalia - Włochy, a więc wszystko na styku, wielkie emocje i gdyby Kolumbia na którykolwiek z tych zespołów trafiła to by były bęcki po prostu. Ale w sporcie trzeba mieć też szczęscie.

w 1/2 finału, Kolumbia - Brazylia 1:3

Norma, nikt nic innego nie oczekiwał

w meczu o 3 msc, Kolumbia- Włochy 0:3


Portugalię większośc z Was pewnie zna z tegorocznych ME, wyczyny Ricardinho komentowaliśmy tutaj wielokrotnie, rozpływaliśmy się nad jego grą. Bo jest nad czym. Na MŚ Ricardinho do pomocy od samego początku będzie miał Cardinala. Portugalski futsal to światowa czołówka zawsze, może nie ścisły top, ale zawsze Portugalia kręci się blisko strefy medalowej.

Jeszcze słówko o Kolumbii, oni podczas eliminacyjnego turnieju jaki odbywał się w 2015r Ekwadorze też mieli trochę szczęścia. 4 miejsce, ale ledwo 7 bramek strzelonych w 5 meczach! 3:2 z Urugwajem, 2:0 z Wenezuelą, 0:2 i 1:5 z Brazylią oraz 1:3 z Paragwajem. Dwa wygrane mecze w grupie ze słabymi zespołami dały im już 4 msc, a kiedy przyszło toczyć boje z zespołami klasowymi to trzy porażki. Portugalia to zespół klasowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Pamiętam jak na forum dość ciekawie było podczas ME w futsal, więc podczas MŚ także będę się udzielał. ????
Na początek leci tasiemka z STS:
Azerbejdżan (vs. Maroko) + Hiszpania (vs. Iran) + Rosja (vs. Tajlandia) + Brazylia (vs. Ukraina) @2.42 ✅
Mimo, że słowo &#39;Brazylia&#39; występuje tylko raz w wyżej wymienionych państwach, to Brazylijczyków w tych meczach obejrzymy znacznie więcej niż się wydaje.
Z mojego punktu widzenia będą to mecze bez większej historii. Mix Brazylijczyków i Azerów występujących pod banderą kraju ze stolicą w Baku wspierany przez 54-letniego selekcjonera prosto z Brazylii nie powinien mieć większych problemów z zawodnikami z północnej części Czarnego Lądu. Marokańczycy oczywiście nie mają zbytnio ciężkich meczów jeśli chodzi o ich kontynent, aczkolwiek na arenie międzynarodowej jest to dalej zespół zbierający doświadczenie, ewentualnie mogący urwać jakiś remis lub zwycięstwo zespołom o podobnej klasie. Zespół z Azerbejdżanu to moim zdaniem solidny, zgrany zespół co mogliśmy zobaczyć podczas ME.
Hiszpanów nawet przeciętnym kibicom futsalu nie trzeba przedstawiać. Na bramce długowieczny, chociaż lubiący popełnić błędy Paco Sedano i reszta to zgrana paczka, w której pierwsze skrzypce moim zdaniem grają m.in. Błyskotliwy Rivillos, wykańczający akcje Miguelin oraz wciąż głodny gry Aicardo.
Rosjanie podobnie jak Azerowie w swoich szeregach posiadają graczy urodzonych w Brazylii, jak np. Eder Lima czy Robinho. Reszta zawodników to doświadczone &#39;lisy&#39; z Rosji. Myślę, że na Tajów to jak najbardziej wystarczy i nie ma sensu się tutaj bardziej rozpisywać.
Ukraińcy potrafili się postawić i napsuć krwi nawet najlepszym zespołom ze Starego Kontynentu, ale czy postawią się Brazylijczykom? Szczerze, nie widzę większych szans. Efektowny i co najważniejsze efektywny Falcao z resztą paczki grają na swoim kontynencie (więc na trybunach będzie więcej Brazylijczyków niż Ukraińców) i w tym meczu widzą tylko i wyłącznie łatwe punkty na swoje konto.

Kto wygra grupę A? Portugalia @1.75 (STS)
Pamiętam taki sam typ na graczy z Półwyspu Iberyjskiego miałem na ME i niestety tam nie wypaliło... przez gospodarzy. Teraz mamy podobną sytuację, ale pozwolę zacytować kolegę Robsona: &quot;Portugalski futsal to światowa czołówka zawsze, może nie ścisły top, ale zawsze Portugalia kręci się blisko strefy medalowej.&quot;. Bardzo dobrze zostało to ujęte. Nawet jeżeli Ricardinho i spółka zremisują mecz z gospodarzami to moim zdaniem są w stanie nastrzelać więcej bramek Uzbekom i graczom Panamy niż gospodarze więc typ jest dość bezpieczny a co najważniejsze realny. Dodajmy również, że jest to pierwszy mecz więc Portugalia moim zdaniem zacznie z wysokiego C.
Oraz tasiemka bez analizy:
Wygrają swoje grupy: Rosja + Brazylia + Portugalia + Włochy + Hiszpania @3.00 (STS)
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Jest tylko jeden szkopuł Robson w typie przeciw Kolumbii, te mś odbywają się w Kolumbii, więc nie warto ryzykować, wiadomo co to za kraj, gdzie rządzą kartele, lepiej z nimi nie zadzierać. Jak kiedyś tam była Copa, to powiedzieli rywalom, ze pozabijają zawodników jak przyjadą i gospodarze nie wygrają. No i wszyscy wysłali rezerwy i Los Cefeteros wygrali turniej bez straty gola tak się bali ????

A jeszcze jest kwestia sędziów, gdzie mogą pomagać miejscowym a w futsalu jest dosyć łatwo manipulować wynikiem, jak w piłce ręcznej, wykluczenia, faule, gwizdki mają spory wpływ na wynik.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kuba - Egipt 1:7 a więc overek zdecydowanie na plus
Uzbekistan - Panama 1:3 tutaj Panama mnie zaskoczyła albo Uzbekistan rozczarował.... Na minus ten mecz
Kolumbia - Portugalia 1:1 a więc tak jak myślałem underek wszedł więc na plus.
3 Typy - 2 weszły
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kolumbia - Portugalia 1:1
Cóż, pechowy remis patrząc z perspektywy mojego typu. Gol na 1-0 już ledwo po rozpoczęciu, akcja piękna. Ale przez cały mecz dominacja Portugalii. Nic nie chciało wpasć, świetnie bronił bramkarz Kolumbii, Nanez. W strzałach 26-54. Dwa słupki, raz w poprzeczkę uderzył Ricardinho. Dopiero wyrównanie padło równo z syreną końcową meczu po strzale Cardinala. Szkoda, bo naprawdę niewiele brakowało by to weszło.

Kolumbia też faulowała, w obu połowach po 5 fauli mieli, kazdy kolejny to byłby przedłużony karny, ale nie udało się nic wymusić niestety. Na pewno warto docenić Kolumbię za świetną grę w obronie, nie tylko Nanez w bramce fenomenalnie, ale też Ortiz dał radę w obronie. Kolumbia groźnie kontrowała, kilka razy było grożnie, ale to Portugalia przeważała, jednak się okazało, że jak swojego dnia nie ma Ricardinho, a dziś nie miał, bo grał tak niemrawo dosyć to ciężko całej Portugalii było coś zdziałać.
Coż pierwsze koty za płoty, dziś kolejne mecze.

Skrót meczu
https://www.youtube.com/watch?v=MtgSNJ-Me6k
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Wyspy Salomona vs. Kostaryka @1.80 (STS)ZWROT
Jak wyglądają kursy w innych betach? A no tak: KLIK
Być może polski bukmacher wie o czymś czego nie wiem ja, ponieważ kilku buków też wycofało oferty na ten mecz, ale czy Wyspy Salomona aż tak bardzo się postawią Kostarykanom? Wchodząc na flashscore i klikając H2H można mieć wątpliwości czy Kostaryka to naprawdę taka dobra drużyna, ale są to mistrzowie CONCACAF Futsal Championship, wygyrwając z pozostałymi drużynami z tej federacji grającymi na tych MŚ: z Kubą 6:0, z Gwatemalą 7:1 oraz z Panamą 4:0. To mieszanka doświadczonych oraz dobrych fizycznie zawodników, nie wierzę żeby tutaj gracze z Oceanii coś wskórali mając na uwadze chociażby wygraną z Gwatemalą sprzed 4 lat. To jest zespół, który potrafił przegrać 21:0 z Brazylią, czy schodzić z boiska pokonanym dwucyfrówką. Dla mnie zdecydowane value na stronę Kostaryki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
yagarczi 138

yagarczi

Użytkownik
Wyspy Salomona vs. Kostaryka @1.80 (STS)


Jak wyglądają kursy w innych betach? A no tak: KLIK

Być może polski bukmacher wie o czymś czego nie wiem ja, ponieważ kilku buków też wycofało oferty na ten mecz, ale czy Wyspy Salomona aż tak bardzo się postawią Kostarykanom? Wchodząc na flashscore i klikając H2H można mieć wątpliwości czy Kostaryka to naprawdę taka dobra drużyna, ale są to mistrzowie CONCACAF Futsal Championship, wygyrwając z pozostałymi drużynami z tej federacji grającymi na tych MŚ: z Kubą 6:0, z Gwatemalą 7:1 oraz z Panamą 4:0. To mieszanka doświadczonych oraz dobrych fizycznie zawodników, nie wierzę żeby tutaj gracze z Oceanii coś wskórali mając na uwadze chociażby wygraną z Gwatemalą sprzed 4 lat. To jest zespół, który potrafił przegrać 21:0 z Brazylią, czy schodzić z boiska pokonanym dwucyfrówką. Dla mnie zdecydowane value na stronę Kostaryki.
Już na Kostarykę 1,01, czyli tak jak wszędzie. Zdążyłeś postawić? :cool:
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
@yagarczi, zdążyłem i wrzuciłem rekordową kwotą jeśli chodzi o moje obstawianie, ale zwrot kasy bez żadnej wiadomości. ;) Także ten post jak i powyższy do usunięcia. ;)
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Argentyna vs. Kazachstan over 5.5 goli
Kurs: 1.81 (1xbet)​
⛔
Na ten mecz były dość poważne ruchy kursów, Argentynę było można łapać nawet po 2.91 (czy przed turniejem nawet po 3.00), Kazachów po 1.90 a teraz kursy są różne. Niektóre firmy bukmacherskie faworyzują graczy z Ameryki Południowej, a inne Kazachów. W sumie dość ciężki mecz do wytypowania jeśli chodzi o 1X2.
Kazachstan to jest dość znana drużyna chociażby ludziom obserwującym naszą reprezentację w halówkę. Ostatnio w dwumeczu z Biało-Czerwonymi Kazachowie wygrali 8:1 (1:1, 7:0), a jak wiadomo Polacy nie są aż tak bardzo mierni w futsal. Co do słowa &#39;Kazachowie&#39; jest ono trochę na wyrost, ale to słowo po prostu zawiera sformułowanie: Piłkarze z Kazachstanu i Brazylii grający pod kazaskimi barwami. Kazachstan już odprawiał chociażby Portugalię 3:1 z boiska, czy podczas ostatnich ME zajęli trzecie miejsce nokautując gospodarzy w meczu o 3. miejsce. Mają trenera z Brazylii, mają dobrych naturalizowanych Brazylijczyków (np. Leo, Higuita), którym na pewno gdzieś zostało przyzwyczajenie, że Argentyna to jednak odwieczny rywal i trzeba im utrzeć nosa. Jak ktoś chce poczytać jeszcze o Kazachach, to zapraszam do tematu o ME, gdzie @robson United świetnie ich opisywał (KLIK), a od tamtego meczu za dużo się nie zmieniło.
Argentyńczycy grają na swoim kontynencie, będą mieli na pewno jakieś wsparcie z trybun. Obie ekipy doskonale wiedzą, że na 95% kwestia pierwszego miejsca w grupie rozstrzygnie się właśnie podczas tego meczu. Argentyńczycy lubią grać ofensywny futsal, często efektowny &#39;wzorując się&#39; na odwiecznych rywalach - Brazylijczykach. Większość graczy Argentyny to dobrze wyszkoleni technicznie gracze, którzy z rdzennymi Kazachami powinni sobie radzić i transportować piłkę pod bramkę Kazachów.
Średnia bramek z pięciu ostatnich meczów Kazachów: 6,2
Średnia bramek z pięciu ostatnich meczów Argentyńczyków: 5,2
Także widać, że linia jest wystawiona idealnie ale moim zdaniem szala się przechyli na stronę over 5.5
 
S 32

szymfon

Użytkownik
Argentyna vs. Kazachstan over 5.5 goli
Kurs: 1.81 (1xbet)​

Na ten mecz były dość poważne ruchy kursów, Argentynę było można łapać nawet po 2.91 (czy przed turniejem nawet po 3.00), Kazachów po 1.90 a teraz kursy są różne. Niektóre firmy bukmacherskie faworyzują graczy z Ameryki Południowej, a inne Kazachów. W sumie dość ciężki mecz do wytypowania jeśli chodzi o 1X2.
Kazachstan to jest dość znana drużyna chociażby ludziom obserwującym naszą reprezentację w halówkę. Ostatnio w dwumeczu z Biało-Czerwonymi Kazachowie wygrali 8:1 (1:1, 7:0), a jak wiadomo Polacy nie są aż tak bardzo mierni w futsal. Co do słowa &#39;Kazachowie&#39; jest ono trochę na wyrost, ale to słowo po prostu zawiera sformułowanie: Piłkarze z Kazachstanu i Brazylii grający pod kazaskimi barwami. Kazachstan już odprawiał chociażby Portugalię 3:1 z boiska, czy podczas ostatnich ME zajęli trzecie miejsce nokautując gospodarzy w meczu o 3. miejsce. Mają trenera z Brazylii, mają dobrych naturalizowanych Brazylijczyków (np. Leo, Higuita), którym na pewno gdzieś zostało przyzwyczajenie, że Argentyna to jednak odwieczny rywal i trzeba im utrzeć nosa. Jak ktoś chce poczytać jeszcze o Kazachach, to zapraszam do tematu o ME, gdzie @robson United świetnie ich opisywał (KLIK), a od tamtego meczu za dużo się nie zmieniło.
Argentyńczycy grają na swoim kontynencie, będą mieli na pewno jakieś wsparcie z trybun. Obie ekipy doskonale wiedzą, że na 95% kwestia pierwszego miejsca w grupie rozstrzygnie się właśnie podczas tego meczu. Argentyńczycy lubią grać ofensywny futsal, często efektowny &#39;wzorując się&#39; na odwiecznych rywalach - Brazylijczykach. Większość graczy Argentyny to dobrze wyszkoleni technicznie gracze, którzy z rdzennymi Kazachami powinni sobie radzić i transportować piłkę pod bramkę Kazachów.
Średnia bramek z pięciu ostatnich meczów Kazachów: 6,2
Średnia bramek z pięciu ostatnich meczów Argentyńczyków: 5,2
Także widać, że linia jest wystawiona idealnie ale moim zdaniem szala się przechyli na stronę over 5.5
Świetny typ, sam go dziś gram :) Warto wspomnieć, że Kazachowie często wycofują bramkarza i próbują grać w przewadze na połowie przeciwnika, zostawiając pustą bramkę, co do typu na over jest zdecydowanie na ✅ Higuita bardzo dobrze gra nogami i sporo daje w ofensywie. Jak dla mnie Kazachstan zdecydowanie czarny koń tej imprezy. Grając overy w futsalu warto też pamiętać, że na końcówki spotkań drużyny ściągają bramkarzy i często robi sie wesoły futbol :) Dla przykładu daleko szukac nie trzeba, wystarczy wspomnieć wczorajszy mecz Mozambik - Australia, gdzie Mozambik dzięki wycofaniu bramkarza w końcówce strzelił dwa gole (Australijczycy do pustej bramki strzelali ponad 10 razy). Argentyna można powiedzieć, że w pewnym sensie grają &#39;u siebie&#39;, powinni jakiś tam doping z trybun dostać. Według mnie zobaczymy w tym meczu te 6 goli co pozwoli rozliczyć typ na plus.
Argentyna vs. Kazachstan
typ: over 5.5 goli ⛔⛔⛔
Kurs: 1.66
buk: bet365

Jeśli chodzi o resztę dzisiejszych meczy to można myślę grać na Hiszpanów po 1.33 (bet365). Mistrzowie Europy raczej poradzą sobie z Iranem, każdy wie jak ważny jest dobry start. Z jakimiś handicapami bym raczej nie szalał, początek turnieju to nikt nie będzie się zabijał, ważne by wygrać (coś ala wczoraj Brazylia z Ukrainą). Iran zdobył w tym roku Mistrzostwo Azji, wygrywając imponująco po drodze po 13:1 czy 13:2. Sam fakt warty odnotowania, ale nie porównujmy Wietnamu czy Iraku do futsalowej potęgi ???? Hiszpanie niespodziewanie w pierwszym meczu kwalifikacyjnym do turnieju przegrali ze Słowenią 0:1, ale gdy przyszło co do czego to w rewanżu nastukali im piątke. H2H nie ma co przytaczać, ostatni mecz w 2010 roku. Ja chętnie puszczę w dubelku z wyżej wymienionym overem.
tragedia, obie drużyny dno w ataku... wynik 1:0 robi wrażenie, niestety ten mundial narazie underowy i mecze przypominają pojedynek szachowy...
Hiszpania vs Iran✅
typ: Hiszpania
Kurs: 1.33
buk: bet365
Z tej grupy czekam na mecz Hiszpanów z Azerami, którzy pokazali w ME, że koło obrony nawet nie stali, chętnie pogram tam over :wink: Eurosport pierwsza transmisje live przewiduje chyba dopiero w niedzielę o 23, szkoda.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A ja mam pytanko z inne beczki... Eurosport na żywo nie pokazuje póki co meczy, a macie jakąś stronkę/link gdzie można oglądać na żywo ??? ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Eurosport pierwsza transmisje live przewiduje chyba dopiero w niedzielę o 23, szkoda.
Szczerze to to są jaja! Nie mają nic w ramówce, a i tak meczów nie puszczają, brak słów. Niestety m.in przez ten brak meczów w tv niezbyt mam okazję mocniej śledzić te MŚ, póki co dwa mecze raptem w całości widziałem ;/

Dziś jak już napisaliście naprawdę ciekawe starcie Argentyny z Kazachami. Ciężko jednak cokolwiek tutaj typować. Niby over wydaje się rozsądna opcja, ale nie ukrywam, że nie wiem na co stać Argentynę za bardzo. Zawsze Brazylia, Brazylia itp, ale to Argentyna właśnie z nimi wygrała ostatnie Copa America w 2015 roku. Więc jestem ciekaw co pokażą.

Z Higuitą i wycofaniem go, to warto też wspomnieć, że często jest to jednak taka sztuka dla sztuki, często tym manewrem po prostu graja na czas jakby. Przynajmniej tak robili na Euro w Serbii tego roku. Ale wiadomo, jak nadarzy się okazja to rozklepują i stwarzają okazję jak piszecie.


Myślę, że Hiszpania także dziś wygra, kurs nie powala, ale są faworytem. W składzie już są nieobecni na Euro Fernandao, Sergio Lozano i Aicardo. Skład więc jeszcze silniejszy niż w lutym.


Ja na najbliższe dwa dni gram takiego składaka.

Iran - Hiszpania 2 @ 1,30 ✅1:5
Egipt - Rosja 2 @ 1,35✅1:6
Panama - Portugalia 2 @ 1,25✅0:9
AKO @ 2,21 b365

Hiszpania jak wspomniałem jeszcze silniejszy skład niż w Serbii. Iran niby mistrz Azji, ale ja myślę, że Hiszpanie są dużo lepsi.

Rosja na inaugurację wygrała z Tajlandią 6:4, oglądalem ten mecz, mieli spokojne 3-0, nagle w kilka minut zrobiło się nerwowo i 3:3 po błedach, m.in Robinho fatalnie podawał w poprzek i zanotował stratę. Ale jak ruszyli znowu to wyszli na 6-3 więc jak chcą to potrafią. Eder Lima swoją siłą fizyczną,Robinho swoją techniką to powinny być atuty. Egipt spokojnie sobie ograł Kubę, ale Rosja to Rosja.

Portugalia remis z Kolumbią 1:1, dużo okazji na gole, dwa słupki, raz poprzeczka. W końcu gol równo z syreną końcową na wagę remisu. Ok, Kolumbia to jednak lepszy rywal niż Panama. Panama powinna zostać zjedzona, tym bardziej, że Portugalia już musi wygrać swoje dwa mecze by powalczyć o 1 msc w grupie A.
Wg mnie Ricardinho może się bawić z takimi rywalami. Kolumbijczycy jednak go mocno kryli i bardzo dobrze grali w defensywie, o taką postawę nie podejrzewam raczej Panamczyków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Szkoda tego meczu Kazachów z Argentyńczykami, za to tasiemka z początku tematu ładnie siadła ????
Główny dubel na dziś to Portugalia + Rosja @1.59 (STS)
✅
Już nie będę powielał tego co napisał Robson, też oglądałem mecz Rosji i tak naprawdę zgubiła ich dekoncentracja przed i po syrenie ogłaszającej przerwę. Dla Rosji tacy rywali jak Tajowie czy Egipcjanie to są lekcje treningowe, które muszą wygrać żeby nie tracić głupich punktów. Co do Portugalii, no to tutaj tak samo uważam, że Panama to nie Kolumbia i dołożenie dziś trzech oczek na korzyść graczy z Półwyspu Iberyjskiego jest tylko i wyłącznie przyjemną formalnością. ????
TYPY GRANE LŻEJ:
Panama under 1.5 zdobytych goli @2.35 (STS)​
✅
Portugalczycy z gospodarzami stracili bramkę chwilę po rozpoczęciu meczu i tak już zostało do końcowej syreny. Moim zdaniem gracze ze Starego Kontynentu nie pozwolą tak się zaskoczyć Panamczykom na starcie. Wiedzą, że prawdopodobnie o pierwszym miejscu w tej grupie będzie decydować różnica bramkowa, a Panama (mimo wygranego meczu z Uzbekistanem) jest z mojego punktu widzenia łatwiejszym rywalem do zdobywania bramek niż Uzbecy. Portugalczycy są lepsi szybkościowo niż poprzedni rywale Panamczyków, więc myślę że nie dopuszczą do tylu ataków jak Uzbecy. Portugalia przyjechała tutaj zdobywać laury a nie kłaść się przed Panamczykami.
Rosja + Portugalia + Włochy + Tajlandia + Paragwaj @2.07 (STS) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na dzisiejszą noc proponuję taki dubelek :
Australia - Brazylia powyżej 7,5 1,60 Fortuna
Gwatemala - Włochy(-3,5) 2 1,65 Fortuna
Australia pierwszy mecz wygrała 3:2 z Mozambikiem. Natomiast Brazylia ograła Ukrainę 3:1. Nie ma co porównywać obu ekip Brazylia wygra ten mecz minimum 6-7 golami. Więc taki overek powinien siąść gładko.
Co do drugiego meczu, Gwatemala przegrała niespodziewanie 2:4 z Vietnamem, natomiast Włosi ograli solidną drużynę Paragwaju 4:2. Gwatemala mizerna, Włosi powinni rozbić ich bardzo wysoko. Stawiam na zwycięstwo Włochów minimum 4 golami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Całkiem przyjemna noc. Dubelek i singiel siadł, tasiemka ciągle w grze (chociaż Kubańczycy prowadzili w przerwie, a na Tajlandię można było brać 2.45!! na live), a remis gospodarzy przybliża mnie do wygrania pieniążków w dwóch typach podanych na początku tematu. ????
Na początek dzisiejszej analizy typ długoterminowy:
Portugalia zajmie 1-3 miejsce @3.50 (STS)​
Dzisiaj Ricardinho i spółka wrzucili dziewiątkę Panamie i zeszli z hali. Z Uzbekistanem z mojego punktu widzenia tak wysoko już nie wygrają, ale wygrają. Kolumbia dziś z Azjatami traci punkty, co na 95% daje wygraną graczom z Europy w grupie. Tylko dekoncentracja i brawura w grze może pozbawić Portugalię pierwszego miejsca w grupie. Biorąc pod uwagę ten optymistyczny scenariusz trafią oni na trzecią drużynę z grupy C/D/E. Mecze w grupie jeszcze będą napisane różnymi scenariuszami (być może sensacyjnymi) i po wyjściu z grupy Portugalii może przeszkodzić jedynie Argentyna (biorąc pod uwagę, że tak się stanie). Ricardinho ma 31 lat, ten fenomenalnie grający futsalista, wie, że to jest najlepszy czas aby coś osiągnąć na arenie międzynarodowej z Portugalią, a najlepiej powtórzyć sukces z 2000 roku czyli - chociaż 3. miejsce. Bardzo mi się podoba także gra Portugalczyków w defensywie i myślę, że tutaj strefa medalowa jest jak najbardziej w ich zasięgu.

Mozambik vs. Ukraina (-3.5), typ: Ukraina @1.45 (STS) ⛔
Bardzo mi się podoba gra zawodników z kraju sąsiadującego z naszą Ojczyzną. Już na tegorocznych ME pisałem o Ukraińcach, że są dysponują graczy o nienagannej szybkości i przyśpieszeniu. Z drugiej strony zawodnikom z Czarnego Lądu nie można również nic zarzucić jeśli chodzi o motoryczność, aczkolwiek Ukraińcy dominują jeszcze sprytem, techniką, doświadczeniem oraz chytrością boiskową. Ukraińcy piastują 8. miejsce w rankingu FIFA futsalu, a ich dzisiejsi rywale 52. Różnica klas w meczu będzie moim zdaniem bardzo widoczna, tu nie ma miejsca na wpadki. Ukraińcy dzielnie kroczą ku 2. miejscu w grupie i dziś tylko to potwierdzą. Handi -3.5 moim zdaniem jest tutaj jak najbardziej bezpieczne.
Tasiemka bez analizy: Kazachstan + Ukraina (-2.5) + Włochy (-2.5) + Iran @2.08 (STS) ⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzisiejsze mecze mniej przystępne do typowania moim zdaniem na pierwszy rzut oka, dlatego też od razu rzucił mi się typ na jutro.


Argentyna - Wyspy Salomona
Typ: Argentyna -5,5 @ 1,80 Unibet
⛔


Inni mają raz, że handi po -6,5 i nawet -7 to Unibet jeszcze trzyma niższa linię po dobrym kursie. Wyspy Salomona to jest naprawdę słaby poziom. Dobrze, że Kostaryka ich na inaugurację nie rozstrzelała i było tylko 4:2, ale gdzie Kostaryka, a gdzie Argentyna? No właśnie.
Teraz przytoczę kilka wyników Wysp Salomona. 4 lata temu Kolumbia - Salomony 11:3, czy Rosja - Salomony 16:0, widzę duuużą różnicę poziomów, Argetnyna to jednak czołówka jeżeli chodzi o futsal. Potrafią w Ameryce Południowej przeciwstawić się Brazylii, toczą z nimi wyrównane boje. Nawet taka Kolumbia jak widać 4 lata temu ich rozpykała wysoko. A jak pisałem już w tym temacie to Kolumbia nie jest jakimś mega zespołem z CONMEBOL.

Przed MŚ w sparingu Wyspy Salomona przegrały 0:18 z Brazylią, a wcale nie powiedziane, że Argentyne jest gorsza. Wiadomo mecz o stawkę, inna mobilizacja, ale spokojnie dychę są w stanie Albicelestes wrzucić rywalowi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom