>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

French Open 2015! Wybierzmy króla typowania!

tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zabawy ???? Tak jak w temacie, typy będziemy podawać z tegorocznej edycji French Open. Regulamin jest bardzo prosty a mianowicie:

1. Termin zgłoszeń uczestników do 20.05.2015 r. do godziny 23:59:59.
2. Podajemy tylko jeden typ dziennie ( bez różnicy czy jest to ATP, WTA czy debel).
3. Nie ma minimalnego jak i maksymalnego współczynniku kursu.
4. Stawka zawsze 1 jednostka.
5. Aby wliczać się w ostateczną klasyfikację należy podać minimum 10 typów.
6. Nie typujemy meczów na żywo.
7. Typy mogą się powtarzać.
8. Dowolny bukmacher.
9. Typujemy tylko single, bez dubli ani żadnych kumulacji.
10. Nagrodą będzie prestiż oraz duma, że jest się najlepszym w całej tej zabawie ????
11. Nie ma limitu uczestników.
12. Typ podajemy najpóźniej 5 minut przed rozpoczęciem meczu.
13. Każdy rozlicza typ na własną rękę, próba oszustwa po przez nieprawidłową edycję postu oznacza automatyczną dyskwalifikację i miano kiepa ????.
14. Jeśli podajemy typ to należy podać go ze szczególną uwagą aby nie edytować postu. Zapobiegnie to wszelakim przekrętom.
15. Nad porządkiem zabawy będę w szczególności czuwał ja czyli Tie Break.
16. Wszelakie pytanie proszę kierować do mnie wiadomością prywatną.
17. Aby zapisać się do zabawy należy użyć następującego szablonu: &quot;Tie Break- biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników &quot; ????

Zapraszam !!! ???? ???? ????

1. Tie Break- biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
2. milkoutd- biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
3. YEBAKA- biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników
 
paul-scholes 38

paul-scholes

Użytkownik
3. PAUL SCHOLES - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników
 
D 706

don1

Użytkownik
4. Don1 - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
5. pirlo2122 - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników
 
pingwin66 308

pingwin66

Użytkownik
6. pingwin66 - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
7. vasyl86 - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
PS: jakbyś powysyłał jakieś przypominające powiadomienia do użytkowników bezpośrednio przed startem konkursu byłoby miło.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
8. badii - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
SKYRIM - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników.
 
sirocco 22

sirocco

Użytkownik
Sirocco- biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
 
john90 115

john90

Użytkownik
John90 - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
1. Obserwator (M)- biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników, jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
maly_ZE - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników, jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
 
wakabayashi 304

wakabayashi

Użytkownik
Wakabayashi - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników, jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
 
krolik120 47

krolik120

Użytkownik
krolik120 - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników, jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
Weed233 - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
 
trcd 20

trcd

Użytkownik
trcd - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
klemi- biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników
 
Do góry Bottom