>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Freerole Expekt

D 30

dede37

Użytkownik
Witam mam pytanie odnośnie platformy pokerowej firmy expekt i odbywających się tam Freerolli gdzie nagradzanych jest konkretnie 42 pierwsze osoby kończące ten turniej.Nie są to gry o wysokie stawki, 0,60$ ,0,24$ za premiowane miejsca.Kilka z nich ukończyłem jednak nigdzie nie widzę zaksięgowanych kwot na moim koncie.Proszę o wyjaśnienie gdzie za wyjątkiem historii gier mogę zobaczyć i użyć tych kwot do dalszej gry...Pozdrawiam.
 
D 30

dede37

Użytkownik
Aha no ale jest pewien problem bo przy rejestracji w takim turnieju nadal na moim koncie widnieje 0.00 i nie mogę zatwierdzić w nim udziału.
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Aha no ale jest pewien problem bo przy rejestracji w takim turnieju nadal na moim koncie widnieje 0.00 i nie mogę zatwierdzić w nim udziału.
Wygrane z tych turnieji są w tokenach ,klikasz na przycisk &quot;Rejestracja&quot; i jak wyskoczy okienko gdzie zarejestruj to wybierasz po prostu &quot;exp 0.60 $ Generic Token&quot; (przykładowo 0.60 $ czy jakiś inny). Sam czasami gram te turki ;)
 
Z 0

zasadanr1

Użytkownik
Czesc, jak bedziesz miał problem to napisz do mnie prywatną wiadomosc to Ci krok po kroku wyjąsnię co gdzie sprawdzic.
Swoją drogą, nie bylo mnie 3 miesiące w Polsce i tym samym na Expekcie, wracam, a tu taka totalna lipa. Zmieniony wygląd lobby na mniej funkcjonalne i w ogole bez tylu polskich funkcji. Poza tym kilka freeroli na krzyz z marnymi nagrodami.. Nie to co kiedys, że freerol co godzinę, a nagrody często naprawdę fajne i na luzie mozna bylo sobie w miesiąc pokazny bankroll zbudować..
 
Do góry Bottom