>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fortuna - złodziejskie praktyki

marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Witam serdecznie.W sobotę grałem w fortunie kupony ako z żużla h2h na finał w Gorican Challange.Fortuna pozwalała łączyć wszystkich zawodników przez cały dzień np Bertzon lepszy do lahti ,berntzon lepszy milik ,berntozn lepszy od fricke. Zagrałem ok 30 kuponów ako na łaczną stawkę 1355 zł .Dwa kupony były wygrane na kwotę 1479 zł a reszta przegrana.Fortuna w dwóch wygranych kuponach zrobiła zwroty na pozycjach od 2-giej do ostatniej przez co wygrana zmalała do 190 zł .Posłużyli się regulaminem -zapis :
§ 17.

Zakłady pojedyncze (Solo).

Zakłady zakumulowane (AKO).

Zakłady na kuponie systemowym (MAXIKOMBI).

Zakumulowane zakłady (zwane dalej AKO) są to zakłady, w których Klient może kombinować zdarzenia na poszczególne wyniki, będące w ofercie Fortuny.

Uwaga: Nie można jednak kombinować na jednym Kuponie zdarzeń, które się wzajemnie wspierają.



Przykłady:
- zdarzenie na zwycięstwo w rozgrywkach (zajęcie miejsca) zawodnika wraz
ze zdarzeniem na zwycięstwo tego samego zawodnika w pojedynczym spotkaniu tego samego współzawodnictwa,

- umieszczenie tego samego zdarzenia w różnych miejscach listy wyników (np. Brazylia V -wygra i równocześnie Brazylia zajmie miejsce1-2).



Aplikacja sprawdza czy na zawieranym Kuponie nie ma wspierających się zdarzeń i ewentualnie uniemożliwia ich zagranie. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn dojdzie do umieszczenia na jednym Kuponie zdarzeń, które się wzajemnie wspierają w przypadku wygranej, ważny pozostanie tylko kurs pierwszego ze wspierających się zdarzeń, a pozostałe zdarzenia zostaną rozliczone z kursem 1,00.

moje sugestie : Dlaczego z przegranych kuponów ,gdzie 1-sza pozycja była trafiona nie zrobili zwrotu na pozostałych pozycjach ( od 2-giej do ostatniej ) tylko zostawili przegrane .
Do tej pory nie potrafię zrozumieć na jakiej zasadzie zdarzenia wzajemnie się wspierają .Przecież na tym przykładzie co podałem wyżej z Berntzonem kompletnie nie można tego porównywać do ich zapisu.Berntzon mógł w tym kuponie być lepszy bądz gorszy od kazdego z tych zawodników ,więc były możliwe wszystkie kombinacje .Przykład fortuny na zdarzenie wzajemnie wspierające się jest bardzo prosty -Nie należy łączyć zawodnika który np zajmie 1 miejsce do tego ,że będzie lepszy od kogoś jeszcze bo to jest logiczne i się wspiera.W moim przykłądzie kompletnie nie dostrzegłem zakładów wspierających się.Mogłem trafić 1-ną ,2-wie, lub 3 pozycje jak również żadnej .
Nawet jeśli fortuna uzna ,że wg ich takie zdarzenia dalej się wspierają to dlaczego nie zrobią zwrotów na wszystkich ,gdzie pierwsza pozycja jest trafiona ,tylko perfidnie i złodziejsko ( inaczej tego nazwać nie potrafię ) robią zwroty na kuponach tylko wygranych .
Na czacie nic sie nie można dowiedzieć bo konsultanci nie rozumieją problemu .Proszę o pomoc ,dziękuję
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Tak naprawdę powinno być tak, że skoro zdarzenia wzajemnie się wspierają, to kategorycznie bukmacher nie powinien dopuścić możliwości zawarcia w ten sposób kuponu. Bo później są właśnie takie kwiatki. Ale Regulamin buka jest napisany w ten sposób, że racja nie będzie po stronie gracza. Zapewne dopuszczenie możliwości łączenia wszystkich zawodników było "błędem przy wprowadzaniu danych do aplikacji bądź serwisu internetowego" i na to buk jest zabezpieczony regulaminem podpisanym przez MF. Mimo że mentalnie masz rację, nie wygrasz tego. Niestety. Natomiast na przegranych kuponach bukmacher nie zawraca sobie głowy rozliczaniem "wzajemnie wspierających się zakładów" po kursie 1.00, dlatego mimo iż z pozoru jest to dziwne, to stosowane powszechnie. Nie bronię buka, mówię tylko jak jest, sam kilka m-cy temu straciłem 1000 złotych (nie wygrałem, tylko w ostatecznym rozrachunku byłem 1000 na minusie) pośrednio przez "błędy przy wprowadzaniu danych". Głupi tysiąc, ale uznałem że dla zasady trzeba się pokłócić. Mimo maili do Fortuny, odwołań, korespondencji listownej i przedstawienia problemu Ministerstwu Finansów, nie udało mi się dowieść swojej racji (choć do tej pory uważam że mam jej co najmniej 50%).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Mój kolega kiedyś w Fortunie zagrał Darty na jakiś turniej nie pamiętam nazwy, na tym kuponie miał kilka razy Barnevelda, Webstera zdajsie i kogos tam jeszcze , od razu zastanawiałem sie jak oni mu pozwolili łączyć ponad dwa razy tego samego zawodnika na ako , kupon był wygrany nie było zadnych wspierajacych sie kombinacji.. Dziwi naprawde .Teraz taki myk już nie działa.. Jedynie w totalbet coś takiego jeszcze działa ciekawe czy przy wygranych tez problemy ??Hehe
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Brałem udział w tym tygodniu w promocji Mistrzowski pewniak. Promocyjne punkty nie zostały mi przyznane bo wedlug Fortuny we wtorek zagralem kupon przez stronę mobilną a nie przez aplikację. Ja się z tym nie zgadzam. Rozumiem, że mogłem się pomylić ale w historii przeglądania Internetu w telefonie nie mam ani jednego wejscia na stronę Fortuny w tym dniu, więc nie mogłem postawić w ten sposób kuponu. Z systemem nie wygram, nie będę szedł do sądu o 30 zl w punktach ale Fortuna straciła dzisiaj u mnie wiarygodność. Zlecilem przelew środków, skorzystam teraz z promocji u innego buka ;)
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Brałem udział w tym tygodniu w promocji Mistrzowski pewniak. Promocyjne punkty nie zostały mi przyznane bo wedlug Fortuny we wtorek zagralem kupon przez stronę mobilną a nie przez aplikację. Ja się z tym nie zgadzam. Rozumiem, że mogłem się pomylić ale w historii przeglądania Internetu w telefonie nie mam ani jednego wejscia na stronę Fortuny w tym dniu, więc nie mogłem postawić w ten sposób kuponu. Z systemem nie wygram, nie będę szedł do sądu o 30 zl w punktach ale Fortuna straciła dzisiaj u mnie wiarygodność. Zlecilem przelew środków, skorzystam teraz z promocji u innego buka ;)
Twój błąd, wiwc do siebie możesz mieć tylko pretensje
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Twój błąd, wiwc do siebie możesz mieć tylko pretensje
Kolego jesteś adwokatem Fortuny? napisałem wyraźnie, że nie mogłem zagrać we wtorek kuponu przez strone mobilną bo w ogóle nie wchodziłem na ich stronę z telefonu (mam historię przeglądania stron). Zagralem zgodnie z regulaminem z aplikacji. Dlaczego tak samo zagrany środowy kupon został uznany a wtorkowy nieuznany, tego nie wiem. Gdybym nie byl przekonany o swej racji, nie traciłbym czasu na pisanie reklamacji o 30 zl.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Nieuczciwe działania ze strony Fortuny to standard, dziś oczywiście rozliczenie kuponów po pierwszych spotkaniach LE zajęło im tyle czasu, że na wieczór grać się nie dało. Wszystko zblokowane, ciągle błędy. Każda inna firma potrafi się ogarnąć a fortuna chyba idzie tylko za swoją popularnością sprzed lat, bo technologicznie i ofertowo są kilka kroków za wszystkimi nowymi firmami.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
ale Fortuna straciła dzisiaj u mnie wiarygodność.
Nie wiem czy czytałeś w innym temacie jak mnie załatwili z typami długoterminowymi na tenisa. Po wybuchu pandemii było jasno napisane przy typach, że w razie nierozegrania wszystkich czterech turniejów wielkoszlemowych będą zwroty. Niestety pomimo tego, że nie zostały rozegrane wszystkie cztery turnieje, to żadnych zwrotów nie było i te typy uznali za nietrafione. Dla mnie to jest po prostu oszustwo i tyle.

Kiedyś dziwiłem się skąd tyle skarg na tego bukmachera, niedawno niestety sam się przekonałem, że te skargi w większości zapewne są słuszne.
 
Do góry Bottom