>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna Puchar Polski Finał 2020/2021 Raków Częstochowa - Arka Gdynia [16:00 2.05.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Jutro wielki finał Pucharu Polski.
Kursy na zwycięstwo obu drużyn to przepaść. Raków w gazie ligowym, Arka już z doświadczeniem jeśli chodzi o finały. W przeciągu ostatnich czterech lat zagrali w nim dwa razy i raz sięgnęli po puchar.

Jak będzie jutro? Gracie coś?, czy raczej pilot do ręki i spokojne delektowanie się meczem na kanapie.
 
kefas85 4,5K

kefas85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Raków Częstochowa - Arka Gdynia
Typ: Arka strzeli [1.75] & ov 3.5 zoltej kartki [1.37]
Kurs: 2.40
Bukmacher: Fortuna

Witam,
Wielka szkoda, że taki mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Dzisiaj o godzinie 16 czeka nas finał Pucharu Polski, finał rozgrywek, które mogą okazać się przełomowe dla 1 ligowca. Sam puchar to wiadomo prestiż i europejskie puchary (nowy twór Conference League), ale gra to czy się o coś więcej. Zwycięzca dostanie ogromny bonus finansowy ponad 8mln!!!!!! Na tę pulę złoży się 5 mln od PZPN i 3,1 mln od Ekstraklasa SA. Pragnę tu zaznaczyć, że druga drużyna dostanie “zaledwie” 760 tys. Pieniądze, są ogromne i zważywszy na sytuacje finansową klubu po przejęciu z rąk Midaków, wręcz zbawienne. Samo miasto ratowało klub przed upadkiem i od maja 2020 dofinansowało klub w kwocie ok 7 mln.

Zacznę od Rakowa. Drużyna to monolit, pierwszy medal w historii klubu i znakomity trener. Obrona to niezmiennie w bramce Holec, a przed nim Piątkowski i Niewulis oraz sprowadzony z Chorwacji Arsenic. Ten ostatni po transferze stał się podstawowym obrońcą. Boki pomocy to Tudor z Kunem, z przodu spodziewam się trójki Cebula, Ivi oraz Gutkovskis. Wielkie pytanie kto zagra w środku. I cały ten monolit moim zdaniem ma jeden słaby punkt tj. Środek pola. Nie mówię, że Arka ma wirtuozów gry, ale upatruje tutaj słabego punktu Rakowa. Uważam, że Deja I Hiszpański postarają się zdominować środek. Klasa zawodników oczywiście po stronie częstochowian, natomiast Arka ma serducho, żeby powalczyć i tak moim zdaniem będzie. Nie skończy się to spacerkiem i łatwym zwycięstwem.
Arka na mecz do Lublina przyjeżdża spod Mielca, do którego udała się po meczu w Sosnowcu (z powodów logistycznych nie wracali nad morze). Śledzę ostatnio co się dzieje wokoło klubu i musze przyznać, że udało się im stworzyć prawdziwą drużynę. Na początku podchodziłem trochę sceptycznie do trenera Marca, jednak widać prawdziwego przywódcę (jak na 1 ligowe warunki ofc 😀) Tak na serio to potrafi dotrzeć do zawodników i widać, że darzą go respektem. To pod jego skrzydłami Marcus wrócił do żywych i stał się legendą Arki, będąc jej najlepszym strzelcem. Przypomnę tylko, że Mareczek nie pojechał na jeden ze wcześniejszych obozów przygotowawczych Arki i miał zostać “maskotka” drużyny, co widzimy byłoby błędem, bo Brazylijczyk przechodzi druga młodość wchodząc w roli jokera. Przechodząc do składu Gdynian. Do tej pory w PP bronił Krzepisz, jednak uważam, że w tym spotkaniu zobaczymy Kajzera. Jest w gazie po ostatnich meczach, gdzie defensywa dawała mu powody, aby się wykazać. Co do ustawienia wahałem się jak wyjdziemy, półfinał był na 4 obrońców, jednak Arka ma lepsze rezultaty grając trójką z tyłu (wygrali 4 z 7 spotkań). Grając z linią czterech obrońców przegrała tylko raz, z Puszczą Niepołomice (0:4). Co ciekawe, w pucharowym starciu z tą samą drużyną ledwie 4 dni wcześniej… wygrała aż 5:2, ale występując w systemie 1-3-5-2. Zabezpieczanie tyłów będzie dziś priorytetem i wydaje mi się ze wersja z 4 z tyłu jest bardziej prawdopodobna. Danch cofnie się do Kasperkiewicza, Memica i Marcjanika. Przed nimi zobaczymy Deję, a na bokach Hiszpański (schodzący) i Zebrowski (wbiegający w wolne przestrzenie). Za rozegranie wezmą się dziś Letniowski z Alemanem. Nie wiem jak poważna kontuzja jest u Valcare, ale jest on też potencjalnie do gry w środku. Z przodu rozstrzelany (wreszcie) Rosołek.

Myślę, że Arka zostawi tu serce na boisku i z pół wątroby. Nie odstawi nogi na krok ani jedna, ani druga drużyna. W końcu to jeden mecz. Raczej nie sądzę, aby Arce udało się tu utrzymać czyste konto, a przy ewentualnej stracie bramki na pewno zrobią wszystko, aby odrobić stratę. Moim zdaniem są w stanie strzelić tu bramkę [1.75] i to jest mój typ na dziś. Sędziuję pan Gil ze średnią 4,45 kartki na mecz więc do dubla dorzucam ov 3,5 kartki po [1.37]. Kursy na kartki już spadają, polecam pobierać.

Dodatkowo polecam:
Arka ov 2.5 żóltej kartki [1.82]
Podwójna szansa 0/0 [1,72]

Powodzonka
TAG
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +271
paga 28,2K

paga

Użytkownik
A ja nie będę się rozdrabniał. Jak Raków tego nie wygra to już nie ma wytłumaczenia. Ekipa, która uwielbia grać na obcych stadionach. Jest do tego przyzwyczajona grając w Bełchatowie przez dłuższy czas, dobry trener, poukładana drużyna. Zresztą gdzie drużynie 1 ligowej do czołówki ekstraklasy. Zaraz wylegną się eksperci mówiący, że Piast w plecy itp. Częstochowianie zagrają na poważnie a nie popierdółkę w odróżnieniu od tych klaunów z Gliwic. Kupa kasy do zgarnięcia.Nie widzę jakichkolwiek szans dla Arki, choć wiadomo jak bywa.

Raków 1.75 Ivi im ratuje dupę. Nic mnie tak nie cieszy jak karcenie za grę na czas.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Jak dla mnie najlepszym typem na ten finał wydają się kartki. Co prawda Raków jest zdecydowanym faworytem ale to jest finał i nie takie drużyny go przegrywały. Swego czasu nie tak dawno Lech też był faworytem w starciu z Arką a jak się skończyło pewnie wszyscy wiedzą.
Jest to tylko jeden mecz i nie będzie okazji do rewanżu także dzisiaj nikt nogi nie odstawi, nie zawaha się aby przerwać szybką kontrę czy popełnić faul taktyczny.
Ekipa z Gdyni zapewne cofnie się na swoją połowę i będzie wyczekiwała okazji do wyprowadzenia szybkiej kontry. Powinno sporo się dziać w środku pola, gdzie Arkowcy będą starali się powstrzymywać ataki Rakowa i nie dopuszczać do groźnych sytuacji pod swoją bramką. Głównie liczę w tym spotkaniu na kartki z ich strony.
Sędziuje Paweł Gil a więc arbiter, który chętnie sięga do kieszonki po kartonik. W tym sezonie w spotkaniach Ekstraklasy pokazał już 86 żółtych co daje niezłą średnią 4,78 na mecz i do tego 6 czerwonych.
Sędziował też w 1/4 PP właśnie spotkanie z udziałem Arki, która to ograła Puszczę Niepołomice 5:2 i pokazał w tym spotkaniu 6 żółtych kartek.
ponad 4,5 kartek @ 1,86
ponad 5,5 kartek @ 2,88

Unibet

Edit: słabiutko z tymi kartkami dzisiaj było jak na finał ale gra też na kolana nie powalała, liczyłem na więcej agresywności w grze Arki tym bardziej po zdobyciu bramki na 1-0.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom