>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fortuna - Mistrzowski Pewniak

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2020.10.20 00.18 - 001.png


Najwyższa pora rozpocząć walkę o najbardziej prestiżowe trofeum w europejskiej piłce. Na start fazy grupowej Ligi Mistrzów mamy gwarantowany bonus 30 zł, czyli Mistrzowski Pewniak! Jak go otrzymać? Wystarczy we wtorek i środę postawić kupony na Ligę Mistrzów przez aplikację mobilną Fortuny za min. 30 zł. Sprawdź szczegóły promocji poniżej.

MISTRZOWSKI PEWNIAK

Zasady promocji:
Oferta: prematch
Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI
Kanały: wyłącznie aplikacja mobilna (promocja nie obejmuje kuponów postawionych przez mobilną stronę internetową, a jedynie postawione przez aplikację mobilną na systemy Android lub iOS)
Data: 20.10.2020 - 21.10.2020
Stawka : minimum 30 zł brutto
Warunek: w każdy dzień trwania promocji postaw kupon prematch zawierający min. 1 zdarzenie związane z meczami Ligi Mistrzów za min. 30 zł, a otrzymasz gwarantowany bonus 30 zł w punktach FKP (tj. min. 1 kupon za min. 30 zł z Ligą Mistrzów we wtorek i min. 1 kupon za min. 30 zł z Ligą Mistrzów w środę)
Nie ma znaczenia czy zakłady będą wygrane czy przegrane.
Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 22.10.2020 do godz. 9:00
Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 22.10.2020 do godz. 23:59
Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.
Do promocji nie zaliczają się kupony anulowane, unieważnione, postawione w ramach Ekspert+, AKO Boost i zakładów specjalnych


--------------------------------


Nie masz konta na Fortunie? Nic straconego, możesz je założyć klikając w baner lub wchodząc bezpośrednio na efortuna.pl , przy rejestracji należy użyć kodu "forumbuk"

forumbuk_970x90.jpg

Po rejestracji z naszego linku i użyciu kodu "FORUMBUK" otrzymujesz na start:

Zakład bez ryzyka do 210 PLN + Bonus od depozytu do 2000 PLN + Freebet 20 PLN

szczegóły promocji opisane
TUTAJ



 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Pilnuję wymogów Regulaminu, w poprzednich promocjach nie mialem nigdy problemów. Wyslalem do nich wiadomość, zobaczymy
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Punkty nie zostały przyznane bo wedlug Fortuny we wtorek zagralem kupon przez stronę mobilną a nie przez aplikację. Ja się z tym nie zgadzam. Rozumiem, że mogłem się pomylić ale w historii przeglądania Internetu w telefonie nie mam ani jednego wejscia na stronę Fortuny w tym dniu, więc nie mogłem postawić w ten sposób kuponu. Z systemem nie wygram, nie będę szedł do sądu o 30 zl w punktach ale Fortuna straciła dzisiaj u mnie wiarygodność. Zlecilem przelew środków, skorzystam teraz z promocji u innego buka ;)
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Bardzo ciekawa sytuacja u Ciebie. Czekałem do 23:00 wczoraj i nie miałem punktów później poszedłem spać wchodzę dzisiaj rano na konto fortuny i mam przydział więc u mnie nie ma większych problemów.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Bardzo ciekawa sytuacja u Ciebie. Czekałem do 23:00 wczoraj i nie miałem punktów później poszedłem spać wchodzę dzisiaj rano na konto fortuny i mam przydział więc u mnie nie ma większych problemów.
Wygląda mi to na błąd systemowy u nich. Nie mogłem zawrzeć w dniu 20.10.2020r. kuponu przez stronę mobilną w telefonie bo ostatnie wejście na stronę mobilną Fortuny mam z dnia 17.10.2020r. Poza tym, żeby postawić kupon musiałbym się zalogować, więc pozostałby w historii przeglądania ślad. Jak będę miał czas to jeszcze raz do nich napiszę, dla zasady ;)
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Wygląda mi to na błąd systemowy u nich. Nie mogłem zawrzeć w dniu 20.10.2020r. kuponu przez stronę mobilną w telefonie bo ostatnie wejście na stronę mobilną Fortuny mam z dnia 17.10.2020r. Poza tym, żeby postawić kupon musiałbym się zalogować, więc pozostałby w historii przeglądania ślad. Jak będę miał czas to jeszcze raz do nich napiszę, dla zasady ;)
Jasne napisz, nie ma co niech się dokładnie przyjrzą. Nie ważne czy chodzi o 5zł czy jak w tym przypadku 30zł tylko żeby nie oszukiwać ludzi. Skoro twierdzisz, że przez mobilną aplikację obstawiłeś 20 i 21 października kupony z minimalną stawką 30zł no to niechaj się biorą do pracy weryfikują i naprawiają swój błąd.
 
Do góry Bottom