>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fortuna - interpretacja regulaminu

P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Tak jak przypuszczałem, nie obchodzi ich że kursy były takie same jak docelowo w innych bukach. Zwrot dotyczy ich niedopatrzenia i takie rzeczy są w zasadach gry gdy buk się myli to jest zwrot gdy oferta jest źle wystawiona , takie tłumaczenie. Niestety my gracze cierpimy i tracimy na tym. Fakt że mój błąd bo nie dopatrzyłem tego że jest w ofercie styl dowolny a nie klasyczny. Zastanawiam się tylko co by było gdyby Golberg przegrał i typ nie wszedł czy wtedy też tak łatwo zrobili by zwrot. Bo takie rzeczy powinni brać na klatę i mimo wszystko uznać wygrana skoro wina leży po ich stronie nie mojej. Co o tym myślicie Panowie ? Chciałbym poznać wasze opinie. Pozdro 💪
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Tak jak przypuszczałem, nie obchodzi ich że kursy były takie same jak docelowo w innych bukach. Zwrot dotyczy ich niedopatrzenia i takie rzeczy są w zasadach gry gdy buk się myli to jest zwrot gdy oferta jest źle wystawiona , takie tłumaczenie. Niestety my gracze cierpimy i tracimy na tym. Fakt że mój błąd bo nie dopatrzyłem tego że jest w ofercie styl dowolny a nie klasyczny. Zastanawiam się tylko co by było gdyby Golberg przegrał i typ nie wszedł czy wtedy też tak łatwo zrobili by zwrot. Bo takie rzeczy powinni brać na klatę i mimo wszystko uznać wygrana skoro wina leży po ich stronie nie mojej. Co o tym myślicie Panowie ? Chciałbym poznać wasze opinie. Pozdro 💪
Jeśli mają takie zasady, jest to zapisane w regulaminie, to mogą z tego skorzystać, skorzystali i w tym akurat przypadku Ty powinieneś przyjąć to na klatę, to nie koncert życzeń, a bukmacherka, Fortuna to nie MOPS czy Caritas, tyle w temacie :)
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
To się znalazł znawca. Gratulacje twojego podejścia.
Jaki znawca? Z czym Ty chcesz polemizować w tym przypadku? Sam prostoorient1208 napisał, że tak mają w regulaminie, że w przypadku ich błędu ze źle wystawioną oferta, mogą zrobić zwrot i skorzystali z tego, zamiast wypłacać i stracić ponad 1200 zł, bo z tego co pamiętam z kuponu, tyle na czysto wyszło.
 
M 86K

michalkin

Użytkownik
Jaki znawca? Z czym Ty chcesz polemizować w tym przypadku? Sam prostoorient1208 napisał, że tak mają w regulaminie, że w przypadku ich błędu ze źle wystawioną oferta, mogą zrobić zwrot i skorzystali z tego, zamiast wypłacać i stracić ponad 1200 zł, bo z tego co pamiętam z kuponu, tyle na czysto wyszło.
Tyle ze tam nie było błędu w kursie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Tyle ze tam nie było błędu w kursie.
ale był błąd z "nawierzchnią", błędy to nie tylko kursy. Pewnie na ten punkt regulaminu się powołali, klasyk zamiast dowolnego, bo jak dobrze rozumiem o to chodzi?

§ 28.
Zwrot Zakładów.
1. Zakłady zostają zwrócone w stawce, czyli uznane za nieważne, w przypadku, gdy:
a) doszło do przedwczesnego zakończenia wydarzenia (np. dyskwalifikacja lub krecz w
tenisie, siatkówce plażowej, badmintonie, tenisie stołowym) za wyjątkiem przypadków
wskazanych w § 21,
b) Zdarzenie zostało błędnie podane z winy Fortuny, w tym dotyczy to również sytuacji
gdy popełniona została oczywista omyłka pisarska, błąd systemu lub oczywisty błąd
przy wprowadzaniu danych do Aplikacji,

c) Zakład został w sposób oczywisty zawarty po faktycznym rozpoczęciu wydarzenia, z
tym zastrzeżeniem, że reguła ta nie ma zastosowania do Zakładów „Live” (§ 15 a.),
d) zawodnik lub zespół z jakiegokolwiek powodu nie weźmie udziału w wydarzeniu,
e) wydarzenie, którego dotyczy Zakład nie odbyło się,
f) wydarzenie nie zostało zakończone oficjalnym wynikiem, za wyjątkiem przypadków
wskazanych w § 21,
g) w wydarzeniu nie weźmie udziału określona minimalna liczba zawodników, osób,
zwierząt, zespołów itp. określona przez Fortunę lub organizatora wydarzenia,
21
h) jeżeli w gonitwie/wyścigu dojdzie do falstartu, to Zakłady zawarte na zwierzęta nie
biorące udziału w powtórce zostaną zwrócone, a wygrane zawarte na pozostałe
zwierzęta zostaną obniżone,
i) wydarzenie o ustalonym regulaminowym czasie gry nie zostało wznowione lub
dograne w czasie ustalonym przez Fortunę bez względu na fakt, kiedy i przy jakim
stanie wydarzenie zostało przerwane,
j) wydarzenie zostało rozegrane odwrotnie, tzn. że korzyść płynąca z grania na własnym
boisku miał zespół podany w nagłówku Zakładu jako goście. Ta reguła nie dotyczy
wydarzeń na gruncie neutralnym, wydarzeń turniejowych w miejscu wcześniej
ustalonym itp., a więc nawet ewentualne zamknięcie boiska gospodarzy lub wybór
neutralnego boiska czy dobrowolny wybór boiska przeciwnika jako miejsca, gdzie
odbywa się wydarzenie, nie unieważnia Zakładu,
k) gdy kwota EWK jest niższa niż wpłacona przez Klienta stawka, Fortuna dokona
zwrotu wpłaconej stawki, z wyłączeniem Zakładów rozliczonych w ramach oferty
Early-cash out,
l) Zakład "spotkanie bez remisu" zakończy się remisem,
m) Regulamin tak stanowi.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Tyle ze tam nie było błędu w kursie.
Przeczytaj sobie ostatni post prostoorient1208 z 13:31 - ewidentnie pisze ' Zwrot dotyczy ich niedopatrzenia i takie rzeczy są w zasadach gry gdy buk się myli to jest zwrot gdy oferta jest źle wystawiona , takie tłumaczenie. Niestety my gracze cierpimy i tracimy na tym. Fakt że mój błąd bo nie dopatrzyłem tego że jest w ofercie styl dowolny a nie klasyczny', więc mają prawo zrobić zwrot. Dalej będziesz się ze mną wspierać? Następnym razem czytaj ze zrozumieniem, a nie zarozumiale wyzywasz kogoś od znawców i wbij sobie do głowy na przyszłość, że jeśli coś jest w regulaminie/zasadach u obojętnie jakiego buka, to nic z tym nie zrobisz, a tak jak napisałem wcześniej - bukmacherzy to nie instytucje charytatywne, żeby rozdawać pieniądze na prawo i lewo.
Post automatycznie złączony:

ale był błąd z "nawierzchnią", błędy to nie tylko kursy. Pewnie na ten punkt regulaminu się powołali, klasyk zamiast dowolnego, bo jak dobrze rozumiem o to chodzi?

§ 28.
Zwrot Zakładów.
1. Zakłady zostają zwrócone w stawce, czyli uznane za nieważne, w przypadku, gdy:
a) doszło do przedwczesnego zakończenia wydarzenia (np. dyskwalifikacja lub krecz w
tenisie, siatkówce plażowej, badmintonie, tenisie stołowym) za wyjątkiem przypadków
wskazanych w § 21,
b) Zdarzenie zostało błędnie podane z winy Fortuny, w tym dotyczy to również sytuacji
gdy popełniona została oczywista omyłka pisarska, błąd systemu lub oczywisty błąd
przy wprowadzaniu danych do Aplikacji,

c) Zakład został w sposób oczywisty zawarty po faktycznym rozpoczęciu wydarzenia, z
tym zastrzeżeniem, że reguła ta nie ma zastosowania do Zakładów „Live” (§ 15 a.),
d) zawodnik lub zespół z jakiegokolwiek powodu nie weźmie udziału w wydarzeniu,
e) wydarzenie, którego dotyczy Zakład nie odbyło się,
f) wydarzenie nie zostało zakończone oficjalnym wynikiem, za wyjątkiem przypadków
wskazanych w § 21,
g) w wydarzeniu nie weźmie udziału określona minimalna liczba zawodników, osób,
zwierząt, zespołów itp. określona przez Fortunę lub organizatora wydarzenia,
21
h) jeżeli w gonitwie/wyścigu dojdzie do falstartu, to Zakłady zawarte na zwierzęta nie
biorące udziału w powtórce zostaną zwrócone, a wygrane zawarte na pozostałe
zwierzęta zostaną obniżone,
i) wydarzenie o ustalonym regulaminowym czasie gry nie zostało wznowione lub
dograne w czasie ustalonym przez Fortunę bez względu na fakt, kiedy i przy jakim
stanie wydarzenie zostało przerwane,
j) wydarzenie zostało rozegrane odwrotnie, tzn. że korzyść płynąca z grania na własnym
boisku miał zespół podany w nagłówku Zakładu jako goście. Ta reguła nie dotyczy
wydarzeń na gruncie neutralnym, wydarzeń turniejowych w miejscu wcześniej
ustalonym itp., a więc nawet ewentualne zamknięcie boiska gospodarzy lub wybór
neutralnego boiska czy dobrowolny wybór boiska przeciwnika jako miejsca, gdzie
odbywa się wydarzenie, nie unieważnia Zakładu,
k) gdy kwota EWK jest niższa niż wpłacona przez Klienta stawka, Fortuna dokona
zwrotu wpłaconej stawki, z wyłączeniem Zakładów rozliczonych w ramach oferty
Early-cash out,
l) Zakład "spotkanie bez remisu" zakończy się remisem,
m) Regulamin tak stanowi.
Dokładnie :)
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ale da się to podważyć... wystarczy wykazać przed sądem, że to tylko pomyłka pisarska, która nie miała wpływu na kurs oraz wynik zdarzenia. Jeśli inne buki, które wystawiły prawidłową metodę tych zawodów miały kursy jak fortuna i vice versa... Nie jestem biegłym i nie wiem jak sąd rozpatruje takie sprawy 🤷‍♂️ czy na korzyść bukmachera czy klienta, bo błąd nie jest oczywisty i rynek miał takie same kursy. Musiałbyś poszukać w internecie czy były już takie sprawy. Oczywiste pomyłki bukmachera sąd rozstrzyga na korzyść bukmachera a takie to nie wiem.

edit: najlepiej wejść na jakieś darmowe forum prawne i opisać co Cię spotkało i jakie są szanse. Być może już ktoś miał taki przypadek.

edit2: tylko fakty opisuj bez emocji... sąd interesują tylko fakty nie emocje ;)
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
ale da się to podważyć... wystarczy wykazać przed sądem, że to tylko pomyłka pisarska, która nie miała wpływu na kurs oraz wynik zdarzenia. Jeśli inne buki, które wystawiły prawidłową metodę tych zawodów miały kursy jak fortuna i vice versa... Nie jestem biegłym i nie wiem jak sąd rozpatruje takie sprawy 🤷‍♂️ czy na korzyść bukmachera czy klienta, bo błąd nie jest oczywisty i rynek miał takie same kursy. Musiałbyś poszukać w internecie czy były już takie sprawy. Oczywiste pomyłki bukmachera sąd rozstrzyga na korzyść bukmachera a takie to nie wiem.

edit: najlepiej wejść na jakieś darmowe forum prawne i opisać co Cię spotkało i jakie są szanse. Być może już ktoś miał taki przypadek.

edit2: tylko fakty opisuj bez emocji... sąd interesują tylko fakty nie emocje ;)
Wg mnie nie, bo bukmacher się może tym bronić, że wystawiłby różne kursy w różnych stylach, bo tu nie chodzi tylko o Golberga, ale też innych zawodników, typu Kowalczyk w klasyku a Kowalczyk w dowolnym :) i wtedy mamy ewidentny wpływ konkretnego stylu na kurs :) w tym przypadku dobrze byłoby, jakby jakaś osoba, która zagrała ten zakład w Fortunie, ale na innego zawodnika, wypowiedziała się tu, czy ma też zwrot czy nie.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wg mnie nie, bo bukmacher się może tym bronić, że wystawiłby różne kursy w różnych stylach, bo tu nie chodzi tylko o Golberga, ale też innych zawodników, typu Kowalczyk w klasyku a Kowalczyk w dowolnym :) i wtedy mamy ewidentny wpływ konkretnego stylu na kurs :)
Dlatego napisałem jak oferta była podobna wszędzie a nie tylko ten kurs ;) ja nie wiem jaka była oferta i czy były tam błędy w kursach🤷‍♂️ bukmacher nie może sobie od tak powiedzieć, że wystawiłby inne kursy jak jego kursy były identyczne lub zbliżone jak u innych bukmacherów w tym czasie... to matactwo hehe biegłego sędzia powoła i po ptakach ;p o ile taki biegły w Polsce jest...

edit: ale ja nie jestem prawnikiem, dlatego proponuje poruszyć temat na jakimś forum prawnym...
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Dlatego napisałem jak oferta była podobna wszędzie a nie tylko ten kurs ;) ja nie wiem jaka była oferta i czy były tam błędy w kursach🤷‍♂️ bukmacher nie może sobie od tak powiedzieć, że wystawiłby inne kursy jak jego kursy były identyczne lub zbliżone jak u innych bukmacherów w tym czasie... to matactwo hehe biegłego sędzia powoła i po ptakach ;p o ile taki biegły w Polsce jest...

edit: ale ja nie jestem prawnikiem, dlatego proponuje poruszyć temat na jakimś forum prawnym...
Strone wcześniej masz wklejony kupon, jak chcesz zobaczyć, jak to wygladalo :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Strone wcześniej masz wklejony kupon, jak chcesz zobaczyć, jak to wygladalo :)
no mam, kolega stawiał już po korekcie kursów przez fortunę, więc nie wiem czym bukmacher miałby się bronić :) jest tam też post moderatora, który na plus rozliczył goldberga top 3 po 2,8 co kolega grał win po 2,7... w tym samym buku... już po korekcie... więc to też daje przewagę po stronie grającego, bo fortuna skorygowała kursy i on już po korekcie obstawiał ;p jeszcze może na świadka moderatora powołać hehe

edit: ja nie jestem prawnikiem jak pisałem ani biegłym... ani nikim... i najlepiej iść na forum prawne czy gdzieś gdzie można uzyskać darmowe porady (ewentualnie gdzieś gdzie są prawnicy i zadać pytanie i za darmo uzyskać fachową odpowiedź...) i z mojej strony to koniec zaśmiecania tematu, powodzenia :)
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
no mam, kolega stawiał już po korekcie kursów przez fortunę, więc nie wiem czym bukmacher miałby się bronić :) jest tam też post moderatora, który na plus rozliczył goldberga top 3 po 2,8 co kolega grał win po 2,7... w tym samym buku... już po korekcie... więc to też daje przewagę po stronie grającego, bo fortuna skorygowała kursy i on już po korekcie obstawiał ;p jeszcze może na świadka moderatora powołać hehe

edit: ja nie jestem prawnikiem jak pisałem ani biegłym... ani nikim... i najlepiej iść na forum prawne czy gdzieś gdzie można uzyskać darmowe porady (ewentualnie gdzieś gdzie są prawnicy i zadać pytanie i za darmo uzyskać fachową odpowiedź...) i z mojej strony to koniec zaśmiecania tematu, powodzenia :)
Jeśli Mod ma identyczny kupon z tym samym stylem co prostoorient1208 i ma rozliczony jako wygrany, no to sprawa odwraca się o 360 stopni, powinni oba kupony potraktować w ten sam sposób :)
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Panowie przeniosłem Wam dyskusję na temat rozliczenia kuponu do odpowiedniego działu:


A powiedz tylko
Panowie przeniosłem Wam dyskusję na temat rozliczenia kuponu do odpowiedniego działu:

Mógłbyś się wypowiedzieć jak Tobie rozliczyli to ??
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
no mam, kolega stawiał już po korekcie kursów przez fortunę, więc nie wiem czym bukmacher miałby się bronić :) jest tam też post moderatora, który na plus rozliczył goldberga top 3 po 2,8 co kolega grał win po 2,7... w tym samym buku... już po korekcie... więc to też daje przewagę po stronie grającego, bo fortuna skorygowała kursy i on już po korekcie obstawiał ;p jeszcze może na świadka moderatora powołać hehe

edit: ja nie jestem prawnikiem jak pisałem ani biegłym... ani nikim... i najlepiej iść na forum prawne czy gdzieś gdzie można uzyskać darmowe porady (ewentualnie gdzieś gdzie są prawnicy i zadać pytanie i za darmo uzyskać fachową odpowiedź...) i z mojej strony to koniec zaśmiecania tematu, powodzenia :)

Właśnie to jest dziwne bo kolega Maniek rozliczył na plus czyli Fortuna mu rozliczyła jako wygrany jak tak. Jeżeli tak by było to powiem nie rozumiem tego, chyba że kolega grał jak była poprawna nazwa stylu biegu, chodź powiem że bardzo kiepsko to wygląda ze strony buka mimo wszystko że chwyta się takich rzeczy by zwrot zrobić.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Właśnie to jest dziwne bo kolega Maniek rozliczył na plus czyli Fortuna mu rozliczyła jako wygrany jak tak. Jeżeli tak by było to powiem nie rozumiem tego, chyba że kolega grał jak była poprawna nazwa stylu biegu, chodź powiem że bardzo kiepsko to wygląda ze strony buka mimo wszystko że chwyta się takich rzeczy by zwrot zrobić.
ale kursy miał niepoprawne :) tam nie zmieniali nazwy stylu tylko korygowali kursy na Goldberga ;) na kuponie podobnie jak Ty powinien mieć nazwę stylu :) tak czy siak bukmacher skorygował kursy do właściwych... i Ty zagrałeś te właściwe... zawsze możesz jeszcze raz złożyć reklamację powołując się na to, że kursy były wystawione jako prawidłowe i fortuna je skorygowała do prawidłowych wartości dla stylu klasycznego i nie miało to wpływu na prawdopodobieństwo Twojej wygranej. Fortuna wiedziała jakie kursy wystawić dla danej dyscypliny i to zrobiła a jak nie to pójdziesz do sądu, bo już założyłeś temat na forum prawnym (napisz im to nawet jeśli to nieprawda ;) ) i dostałeś odpowiedź kilku prawników, którzy potwierdzają Twój tok rozumowania i logikę, którą nawet prawnik świeżo po aplikacji udowodni w sądzie ;)

edit: pamiętaj to kim jesteś w internecie zależy wyłącznie od Ciebie ;)
 
Do góry Bottom