>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fortuna - AKO Master

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2022.08.27 23.19 - 001.png
AKO Master

Już 29 sierpnia rozpoczynają się zmagania w ostatnim wielkoszlemowym turnieju w tym roku, czyli US OPEN. Last, but not least. Główną faworytką do zwycięstwa w nowojorskim turnieju jest Iga Świątek. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie przygotowali małego co nieco na takie wydarzenie. Cóż to takiego? KOLEJNA EDYCJA AKO MASTERA! Konkurs dla fanów kuponów AKO z wieloma zdarzeniami. Postaw zwycięski kupon z min. jednym tenisowym zdarzeniem, za min. 10 zł, zaczynając od 5 AKO, a kończąc na minimum 15 AKO. Jeśli typerskie przeczucie Cię nie zawiedzie możesz wziąć udział w podziale 150 000 zł!

Zasady konkursu:

  • Oferta: prematch (min. 1 zdarzenie związane z tenisem)
  • Kupony: AKO
  • Kanały: strona www, strona mobilna, aplikacja mobilna i punkty przyjmowania zakładów

  • Data: 28.08.2022 - 12.09.2022
    • Etap 1: 28.08 – 01.09 – okres na zrobienie zwycięskiego kuponu min. 5 AKO
    • Etap 2: 02.09 – 07.09 – okres na zrobienie zwycięskiego kuponu min. 10 AKO
    • Etap 3: 08.09 – 12.09 – okres na zrobienie zwycięskiego kuponu min. 15 AKO

  • Stawka kuponu: min. 10 zł brutto

  • Kurs każdego zdarzenia na kuponie: min. 1,20 (bez względu na liczbę zdarzeń na kuponie)

  • Nagroda: 150 000 zł w pkt FKP do podziału dla zwycięzców


Nie masz konta w Fortunie, nic straconego - załóż je wchodząc na efortuna.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x150_forumbuk.jpg
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
AKO Master
W nowy miesiąc wjeżdżamy z buta! Już w ten weekend czekają na nas chociażby Derby Manchesteru, po krótkiej przerwie wraca Champions League. Ogólnie, dzieje się! Dlatego przed Wami KOLEJNA EDYCJA AKO MASTERA! Konkurs dla fanów kuponów AKO z wieloma zdarzeniami. Chcieliście aby było trochę trudniej? Bardzo proszę! Postaw zwycięski kupon z min. jednym piłkarskim zdarzeniem, za min. 10 zł, zaczynając od 8 AKO, a kończąc na minimum 20 AKO. Jeśli typerskie przeczucie Cię nie zawiedzie, możesz wziąć udział w podziale 150 000 zł!

Zasady konkursu:


  • Oferta: prematch (min. 1 zdarzenie związane z piłką nożną)
  • Kupony: AKO
  • Kanały: strona www, strona mobilna, aplikacja mobilna i punkty przyjmowania zakładów

  • Data: 01.10.2022 - 13.10.2022
    • Etap 1: 01.10 – 05.10 – okres na zrobienie zwycięskiego kuponu min. 8 AKO
    • Etap 2: 06.10 – 09.10 – okres na zrobienie zwycięskiego kuponu min. 15 AKO
    • Etap 3: 10.10 – 13.10 – okres na zrobienie zwycięskiego kuponu min. 20 AKO
  • Stawka kuponu: min. 10 zł brutto

  • Kurs każdego zdarzenia na kuponie: min. 1,20 (bez względu na liczbę zdarzeń na kuponie)
  • Nagroda: 150 000 zł w pkt FKP do podziału dla zwycięzców



Powiem szczerze, że ciekaw jestem ile osób to ukończy, bo 20 ako to dużo, a 15 trafić jest ciężko. Przy dobrych wiatrach nagroda końcowa może wynieść ponad 10 000 na osobę, bo trzeci etap wypada na tygodniu gdzie meczów jest mniej.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
AKO Master
W nowy miesiąc wjeżdżamy z buta! Już w ten weekend czekają na nas chociażby Derby Manchesteru, po krótkiej przerwie wraca Champions League. Ogólnie, dzieje się! Dlatego przed Wami KOLEJNA EDYCJA AKO MASTERA! Konkurs dla fanów kuponów AKO z wieloma zdarzeniami. Chcieliście aby było trochę trudniej? Bardzo proszę! Postaw zwycięski kupon z min. jednym piłkarskim zdarzeniem, za min. 10 zł, zaczynając od 8 AKO, a kończąc na minimum 20 AKO. Jeśli typerskie przeczucie Cię nie zawiedzie, możesz wziąć udział w podziale 150 000 zł!

Zasady konkursu:


  • Oferta: prematch (min. 1 zdarzenie związane z piłką nożną)
  • Kupony: AKO
  • Kanały: strona www, strona mobilna, aplikacja mobilna i punkty przyjmowania zakładów

  • Data: 01.10.2022 - 13.10.2022
    • Etap 1: 01.10 – 05.10 – okres na zrobienie zwycięskiego kuponu min. 8 AKO
    • Etap 2: 06.10 – 09.10 – okres na zrobienie zwycięskiego kuponu min. 15 AKO
    • Etap 3: 10.10 – 13.10 – okres na zrobienie zwycięskiego kuponu min. 20 AKO
  • Stawka kuponu: min. 10 zł brutto

  • Kurs każdego zdarzenia na kuponie: min. 1,20 (bez względu na liczbę zdarzeń na kuponie)
  • Nagroda: 150 000 zł w pkt FKP do podziału dla zwycięzców



Powiem szczerze, że ciekaw jestem ile osób to ukończy, bo 20 ako to dużo, a 15 trafić jest ciężko. Przy dobrych wiatrach nagroda końcowa może wynieść ponad 10 000 na osobę, bo trzeci etap wypada na tygodniu gdzie meczów jest mniej.
No mocno podnieśli poprzeczkę. Ja obstawiam mniej niż 10 osób, może koło 5 nawet
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Trzeba przyznać, że Fortuna wykonała bardzo mądre posunięcie z punktu widzenia biznesowego. Ludzie aż nadto nie zniechęcą się tym, że zamiast 15 zdarzeń będą teraz musieli dać 20 (a nawet 21 bo przy tyłu zdarzeniach zawsze znajdzie się jakiś zwrot który psuje AKO Mastera), a będą musieli postawić znacznie więcej kuponów za dychę, żeby w końcu trafili. Też wydaje mi się, że 10 laureatów to max. Tym bardziej, że są tylko po 4 dni za zrobienie zwycięskiego kuponu w każdym etapie. A 15 czy 20 koła za AKO Mastera to już bardzo smakowity kąsek. Dlatego będą próbować.

Ja nie gram ale życzę powodzenia grającym, koniecznie się chwalcie kolejnymi etapami ✌
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
59 graczy zameldowało się w III etapie. A z tego co pamiętam to ponad 800 ukończyło I etap. Widać że Ako 15 ciężko trafić, sam poległem niestety a z 7 kuponów po 1 błędzie miałem 😐
Ilu z tych 59 osób uda się trafić Ako 20? Patrząc na trudność chyba rzeczywiście liczba laureatów może nie przekroczyć 10 osób.
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Ja poległem na trzecim etapie, najlepszy kupon to 19/21. Zakładam, że z 10 procent osób wygra z tych 60. 20 zdarzeń to już za ewidentnie za dużo. Następny ako master pewnie na MŚ.
 
Do góry Bottom