>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fortuna - 40 za 40 - gwarantowany bonus!

successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Wróciła! Na wznowienie gry w piłkarskiej Ekstraklasie czekali wszyscy pasjonaci futbolu w krajowym wydaniu. W sobotę świętujemy powrót polskiej piłki nagradzając gwarantowanym bonusem w wysokości 40 zł wszystkich graczy, którzy zdecydują się postawić dowolny kupon zawierający zdarzenie związane z meczami Ekstraklasy za min. 40 zł. Nie ma znaczenia czy kupon będzie wygrany czy przegrany. Sprawdź szczegóły promocji poniżej.

Kiedy trwa promocja?
Promocja dotyczy kuponów zawartych w dniu 30.05.2020 i rozstrzygniętych tego samego dnia do godz. 23:59.

Co muszę zrobić, aby otrzymać bonus?
Warunkiem otrzymania bonusu jest zawarcie dowolnego zakładu (SOLO, AKO lub MAXIKOMBI) z oferty prematch lub live za min. 40 zł. Na kuponie musi znajdować się min. 1 zdarzenie związane z meczami polskiej Ekstraklasy.

Jakie kupony nie są brane pod uwagę w tej promocji?
Promocja nie obejmuje kuponów typu Ekspert+, Hit Dnia oraz zakładów specjalnych

Kiedy bonus pojawi się na moim koncie?

Bonus w wysokości 40 zł (w punktach FKP) zostanie przyznany w dniu 31.05.2020 do godz. 23:59

Czy mogę otrzymać więcej niż jeden bonus w ramach tej promocji?

Każdemu graczowi przysługuje jeden bonus bez względu na liczbę kuponów spełniających wymogi promocji.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Bonus należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +138
Do góry Bottom