>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Forbet oszustwo

B 0

bartek7191

Użytkownik
Siema, na wstępie napiszę, że nie jestem pewny, czy to dobrze, że otwieram taki temat i czy ten dział jest odpowiedni. Chciałbym jednak opisać historię jednego zakładu, którego kwota jest śmiesznie niska, jednak irytuje sam fakt. Śledziłem wczoraj ofertę na NHL. Natrafiłem na ciekawy kurs, więc go postawiłem za 150 zł. Oczywiście jak to w takich przypadkach bywa - w pierwszej tercji 3 kary, weszło więc idę spać. Budzę się rano, sprawdzam czy wszystko ok, okazuje się, że kupon przegrany. Nie sugerujcie się różnicą 150 zł w saldzie ponieważ między czasie postawiłem inne zakłady, żeby w razie jaj z zakładem przedmiotowym miał 150 zł. Więc to się udało. Wracając już do meritum - napisałem na czacie, że mój kupon jest źle rozliczony. Po chwili dowiedziałem się, że to błąd i zostanie mi rozliczony po kursie 1.0. Co o tym sądzicie? 

https://ibb.co/gSSvnRH

https://ibb.co/Hd4RCM8
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
nie znam się na hokeju ale wnioskuję że ten "ciekawy kurs" to pewnie był błąd bukmachera, więc anulowali zakład.
Temat przerabiany setki razy, nic się nie da ugrać niestety. Regulamin stoi za nimi 
 
isztwan 251,3K

isztwan

Użytkownik


UWAŻAJCIE NA FORBET !!!! NIE GRAJCIE U TEGO BUKMACHERA !!! TO OSZUŚCI !!!

Przed chwilą miała akcja zbanowania przez support FORBETU kolegi, który od jakiegoś czasu podawał trafne w większości typy.

Właśnie został przez nich zbanowany. To jest skandal !!! Podał typ na ruski hokej i weszło, zagrało kilku ludzi. Po chwili już go nie było na czacie, został bezczelnie zbanowany. UNIKAJCIE TEGO BUKMACHERA JAK OGNIA !!!!
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
UWAŻAJCIE NA FORBET !!!! NIE GRAJCIE U TEGO BUKMACHERA !!! TO OSZUŚCI !!!

Przed chwilą miała akcja zbanowania przez support FORBETU kolegi, który od jakiegoś czasu podawał trafne w większości typy.

Właśnie został przez nich zbanowany. To jest skandal !!! Podał typ na ruski hokej i weszło, zagrało kilku ludzi. Po chwili już go nie było na czacie, został bezczelnie zbanowany. UNIKAJCIE TEGO BUKMACHERA JAK OGNIA !!!!
coś Ci się śniło, Jeremiasz przecież pisał cały czas typy, nawet grupa powstała na telegramie z jego typami
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Przecież w tym badziewiu nie da się grać. Tam za 10 zł kupon ze dwie minuty sprawdzają zanim przyjmą.
Trudno ocenić dlaczego tak Ci się przytrafiło. Ja wysyłałam kupony za wyższe stawki i zasysało w chwilę. Może "podkręcają" odbiór w zależności od rodzaju zakładu?
W każdym razie nie miałam do tej pory przykrych doświadczeń związanych z Forbet.
 
Do góry Bottom