>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ForBET bonusy - spełnione warunki bonusu - kiedy zostaną uwolnione środki z konta bonusowego?

kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Witam sytuacja wyglada następująco z cyklu promocji Tniemy ryzyko na baraże została zwrócona mi stawka w połowie czyli 25 zł. Za te 25 zł zrobiłem kupon i siadło ponad 800 zł w regulaminie punkt 13 jest napisane aby uwolnić środki trzeba zrobić obrót 100 zł tak więc puściłem kilka kuponów i warunki bonusu zostały spełnione. Teraz zaczynaja się problemy - kontaktowałem się z supportem odnośnie kiedy pieniądze się pojawia na koncie , miły Pan wszedł w historie kuponów i mówi ze musza zostać zakończone wszystkie spotkania na kuponach aby móc uwolnić środki bonusowe. A grając sobie już na luzie dodałem na jakiś kupon z GP żużla ze zmarzlikiem w roli głównej ze zdobędzie tytuł się okazało ze to jest zakład długoterminowy. Pan z supportu powiedział ze wg regulaminu musza zostać zakończone inaczej nie dostanę żadnych pieniędzy I wkleja mi punkt regulaminu tylko ze w jego regulaminie jest dopisane ze musza zakończyć a w moim już takiej informacji nie ma. Na dodatek kupon z GP jest już oznaczony w systemie na czerwono. Czy ktoś miał kiedykolwiek taka sytuacje ? Tak wyglada zapis regulaminu mojej promocji punkt 13
Wg mojego rozumowania z przeczytania regulaminu jest jasno napisane aby spełnić obrót wymagany. A nie patrzeć na spotkania które się zakończą aby dostać pieniądze swoje ciężko ugrane :)

TUTAJ ZRZUT EKRANU Z REGULAMINEM PROMOCJI
 
Ostatnia edycja:
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Wg mnie ten pierwszy zrzut co podałeś nic nie mówi o rozliczeniu aby uwolnic bonus i powinni zaliczyć jeśli są fair, ale nie zdziwie sie jak cie Forbecik oszuka :eek: 14 dni powodzenia cały Forbet:eek: Ja bym nie dawał do zadnego bonusu zakładu długoterminowego , proszenie sie o stratę bonusa.
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Wg mnie ten pierwszy zrzut co podałeś nic nie mówi o rozliczeniu aby uwolnic bonus i powinni zaliczyć jeśli są fair, ale nie zdziwie sie jak cie Forbecik oszuka :eek: 14 dni powodzenia cały Forbet:eek: Ja bym nie dawał do zadnego bonusu zakładu długoterminowego , proszenie sie o stratę bonusa.
No ale nigdy takich problemow nie miałem . Dziś na support się dowiedziałem ze istnieje inny regulamin niż ten z którym się zapoznałem
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Tzn jaki inny ? Wszystko powinno być jasne . Jezeli jest inaczej niż regulamin z którym się zapoznawałeś to coś jest nie tak od nich .W ty m zdaniu regulaminu co pokazałeś nie ma nic o rozliczeniu tych zakładów.Cwany Forbet nie doprecyzowuje regulaminow? Wg mnie jesli zagrałeś jak trzeba bonus jest spełniony .Walcz o swoje ;)
 
Do góry Bottom