>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Finlandia / Norwegia 2016 Typy

Status
Zamknięty.
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Witam,
W poniższym temacie będę przedstawiał typy dla ligi fińskiej i norweskiej. Prognozy generowane są za pomocą mojego autorskiego programu slużącego do kalkulacji wyników spotkań piłki nożnej.

Przyjęte założenia to:
- kurs ponad 1,3
- szansa na zwycięstwo danego zespołu &gt;65% (wg wyniku wygenerowanego przez program)

A teraz już aktualne typy:

08-10/07/2016

Finlandia:

VPS - Lahti @2,1 ✅
HJK - Kemi @1,4
KuPS - HIFK @ 1,95
Rovaniemi - Inter Turku @ 1,7

Norwegia:

Start - Bodo @ 3,1 ✅
Brann - Valerenga @ 2,05 ✅
Tromso - Haugesund @ 3,4 ⛔
Odd - Aalesund @ 1,33
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Mysle ze lepiej byloby gdybys wrzucił swoje typy do istniejacych juz działow ponizej dotyczacych lig w Norwegii i Finlandii albo jesli chcesz prowadzic swoj osobisty watek to jest dzial Kupony / Kupony ze statystykami (gdzie podliczasz swoja skutecznosc swoich typów).
Ciekawy wydaje sie ten VPS na jutro. Ja usredniłem algorytm tego spotkania i ze 7 roznych zrodel wyszlo mi 1x2: 47% na VPS / 26% na remis / 26% na Lahti. Przy tak wysokim kursie na VPS cos musi byc na rzeczy ... moze kilku graczy pauzuje albo jest kontuzjowanych ?
Ja zagrałbym bezpieczniej: VPS 1 DNB lub VPS 1 (0 AH) w okolicach ~ 1,60
Powodzenia!
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Właśnie nie zauważyłem żeby mieli jakieś braki kadrowe. Ostatnio zagrali bardzo dobrze na wyjeździe, co im się często nie zdarza. VPS jest jednym z lepiej spisujących się zespołów na własnym stadionie, tak więc liczę tutaj na 3 pkt. Tym bardziej że Lahti na wyjazdach spisuje się gorzej niż źle. Ewentualnych punktów muszą szukać gdzie indziej ????
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Tak wyglądają po całym ogarnięciu typy na ten weekend ???? Zdecydowana większość pod gospodarzy (ale taka to już jest charakterystyka lig skandynawskich). Mecze z podpórkami na próbę.
http://footballtips.comuf.com/Daily-tips/
Chciałem zamieścić plik .png ale coś nie chciał działać ;/
Następnym razem już wszystkie spotkania, będę wypisywał w temacie ????
 
adi26 20

adi26

Użytkownik
witam na dzis mam meczyk pilka nożna Finlandia - Veikkausliiga
Ilves Tampere ₋ HJK Helsinki o 17:30
typ 1 kurs 3.20 w William Hill a czemu proste HJK Helsinki ostatnie kilka dni mecze co 3 dni i do tego mecz z Ligi Europejskiej Kwalifikacje 21.07.16 maja rewanż po remisie 1:1 z 14.07.16 na wyjeździe mysle ze se odpuszcza ten mecz by odpocząć na rewanż . I do tego Ilves Tampere ostatnie 5 meczy u siebie w lidze wygrało więc są mocni u siebie. H2H grali 4 razy 1 remis 2 wygrane HJK Helsinki 1 wygrana Ilves Tampere i drużyna zawsze wygrywała która reprezentuje dom . Myślę że ten typ jest wart zagrania
Pozdrawiam :]
 
G 7

gry66

Użytkownik
Kolejny serwer niestety tobie padl ( niestety te zdjecie bardzo pomagalo w momencie braku dostepu do strony), jesli znajdziesz chwile wstaw ponownie zdjecie ???? dzis skorzystalem z twoich analiz i dwa mecze +++
Dziekuje
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Nie padl, tylko zawiesilem go do czasu poprawek ;) zakladam ze mecze ktore Ci weszly to zwyciestwo Ilves i porazka PK35 ;)
W miedzyczasie wystartowalem z programem na under/over 2,5 dla lig skandynawskich:
http://uo25.eu.pn
 
adi26 20

adi26

Użytkownik
Witam typ na dzis to piłka nożna Finlandia - Veikkausliiga
mecz HIFK Helsinki ₋ VPS Vaasa o 17:30
typ HIFK Helsinki wygra kurs 2.50 w William Hill a czemu? Myślę że HIFK Helsinki się przełamie u siebie bo dopiero się rozkręcajom co pokazał ostatni mecz wyjazdowy choc przegrany 1:0 z KuPS ( 3 miejsce w lidze ) ale przeważali prawie we wszystkim brakło szczęścia . HIFK Helsinki u siebie nie wygrała od 5 spotkań ostatni mecz wygrany był wlasnie z kups 3:2 28.04.16 . VPS na wyjazdach nie jest zbyt dobra ostatnie 6 meczy to 4 przegrane 1 remis 1 wygrana Vps to raczej drużyny własnego podwórka . HIFK u siebie grał 3 razy z VPS 2 wygrał HIFK i 1 raz VPS . HIFK miał 3 dni więcej przerwy ale myślę że przede wszystkim dla kibiców HIFK wygra mecz by zakończyć serie przegranych meczy u siebie :razz: Myślę że typ jest warty zagrania

Pozdrawiam ;)
 
oracle45 1,4K

oracle45

Użytkownik
HIFK - VPS 2 DNB @1.83 BET365 0:1✅ z trudem, bo :gool: w 89 min.

Argumenty za:
1. HIFK ostatni mecz u siebie wygrali pod koniec kwietnia; nie zanosi się
dzisiaj, aby miało się coś nagle zmienić.
2. VPS poradzili sobie z Inter Turku na wyjeździe 2 tyg. temu, to i poradzą
sobie z drużyną o podobnej klasie jaką jest HIFK.
3. VPS stać , żeby być 3. siłą ligi i walczyć o udział w pucharach.
4. Ostatni mecz na wyjeździe zakończył się wysokim zwycięstwem VPS 3:0.
5. Dzisiejsza wygrana będzie 5. z rzędu wygraną VPS-jest o co grać.

Typ o większym ryzyku, ale bardzo prawdopodobny, to czysta wygrana
[email protected]✅; ja się podpieram zwrotem stawki w razie remisu, a zakładam
DW 1:3.

Dzięki za uwagę
Wysokich wygranych
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
SJK Lahti 43/30/27
HJK Pk35 43/30/27
Ilves Kemi 39/32/29
Rovaniemi HiFK 36/33/31
Mariehamn Inter Turku 42/30/28
VPS KuPS 33/34/33
Brann Aalesund 57/24/19
Rosenborg Haugesund 45/29/26
Molde Sarpsborg 33/33/34
Start Valerenga 27/30/43
Odd Viking 33/34/33
Sognal Bodo 38/32/30
Tromso Stabaek 32/33/35
Lillestrom Stromgodset 43/30/27
Falkenbergs Orebo 20/26/54
Malmo FF Kalmar 48/28/24
Norrkoping Gefle 63/22/15
Hammarby AIK Stockholm 27/30/43
Goteborg Jonkopings 50/27/23
Helsingborg Hacken 31/33/36
Djurgarden Sundvall 43/30/27
Elfsborg Ostersunds 47/28/25
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
oracle45 1,4K

oracle45

Użytkownik
Ilves-Kemi 1 [email protected]⛔ 1:1 Bet365 no cóż...tylko nóż????

Argumenty za:
1. Ilves to drużyna własnego stadionu- na 7m.: 6 zw. i tylko 1 por. 0:1 z obecnym liderem pod koniec kwietnia; polegli tu i HJK, i KuPS, i SJK , a słabsze drużyny z Lahti i PK-35 Vantaa dostały po 2:0.
2. Kemi ostatnie 4m. na wyjeździe to przegrane do 0, w tym z HJK i Mariehamn po 2:0.
3. Kemi ostatnie punkty w ogóle zdobyło 7 meczy temu( i to u siebie) i dziś to też się nic nie zmieni.
4. Ilves takie mecze musi pewnie wygrywać, aby liczyć na pierwszą trójkę w tabeli (po zwycięstwie wskoczy na 3. miejsce).
5. Przegrali tam 0:1, pewnie będą chcieli rewanżu.

Przewiduję DW 2:0.

Dzięki za uwagę
Wysokich wygranych
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
SJK Lahti 43/30/27
HJK Pk35 43/30/27
Ilves Kemi 39/32/29
...
..,
Ja piernicze, sprawdzam wyniki i widzę, ze pomyłek nie wiele, a tam gdzie faworyt ma mniej niż 40% szans u Ciebie, należało grać na remis. Co to za algorytm!?!?!!
Poczekam jeszcze jeden weekend bo wciąż nie mogę uwierzyć w to co widzę ;-)
Szacun i reputa!!
Good luck y buena suerte!
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Bez przesady. Jak na ten moment małe znaczenie ma to czy faworyt ma 35% czy 50% szans na zwyciestwo (jeszcze nie zauwazylem zaleznosci). Tutaj wrzucilem jeszcze wszystkie typy, ale w rzeczywistosci gram tylko te od kursu 1,5 w zwyz. Gra na faworytow za smieciowy kurs mija sie z celem, a i oni potrafia czesto zaskoczyc (oczywiscie negatywnie). Remisów nie gram. Ale jak ktos boi sie gry na czyste typy, zawsze pozostaja podporki.
Skandynawia ostatnio bardzo fajnie trafiona. Gorzej z Brazylia ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mariehamm - Inter Turku
Zajmujący drugie miejsce Mariehamm podejmie dzisiaj dziesiąty Inter Turku, piłkarze gospodarzy robią furorę tym sezonem ponieważ zagrażają poważnie HJK. Wczoraj piłkarze z Helsinek zwyciężyli i zrównali się punktowo z Mariehammem. Zespół prowadzi duet trenerski Virtanen-Lundberg najlepszym strzelce zespołu jest Jamajczyk Orgill z 8 trafieniami na koncie. Na własnym terenie nie przegrali od pięciu spotkań w ostatniej kolejce zwyciężyli na wyjeździe 2:0 z PK-35. Dzisiaj wspominany duet trenerski musi sobie poradzić bez Mantilla, Clementsa i pozyskanego Zeneliego. Goście zajmujący dziesiąte miejsce przyjeżdżają bez Mannstroma, Moisandera, Tamboura i Sow. Inter Turku będzie dzisiaj próbował przełamać passę czterech porażek z rzędu. Gospodarze będą chcieli znów umocnić się na pozycji lidera z 3pkt. przewagą nad HJK.
Zwycięstwo Marehamn @@ 1.65 Otobet ⛔ Szkoda sytuacji jakie były.....

 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Przenosimy się do Finlandii, dywizja numer trzy Helsinki. Gospodarze tego spotkania mają spory ból głowy przed dzisiejszym spotkaniem. W ich szeregach zabraknie aż czwórki bardzo ważnych zawodników. Przeciwko TiPS nie zobaczymy na pewno takich zawodników jak: Pakka, Toure, Vayranen i Laaksonen. Dobrych zmienników natomiast próżno szukać w klubie. Według doniesień sytuacja w HyPS jest bardzo ciężka, kibice tamtejszego zespołu uważają że w tym sezonie ciężko będzie wywalczyć utrzymanie. Na chwile obecną zajmują trzecie miejsce od końca z dorobkiem 8 punktów i bilansem bramkowym 9-44. Goście to zespół zdecydowanie lepszy ze środka tabeli, trzy ostatnie spotkania to trzy zwycięstwa 3-1, 5-0, 2-1. Drużyny spotkały się ze sobą w maju bieżącego roku, zwyciężyła drużyna TiPS 2-0. Dzisiaj liczę na podobny rezultat w tym spotkaniu. Kurs już poleciał w dół.
(17:15) HyPS - TiPS 2 @ 1.74 [Bet365] ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dyles 186

dyles

Użytkownik
AC Oulu - Jaro 1DNB @1.66
Co do samego meczu, nie jest nowością że goście mają nie małe problemy przed tym meczem, na pewno nie zagra pięciu podstawowych graczy: Bamba (FW 01/12) Atakayi (FW 13/1) Emet (mf 17/4), Sandstrom (11 mf / 0) i Brunell (DF 15/0). Z tego Brunell jest nie pewny, ale wydaje mi się że trener nie zaryzykuje i nie wystawi go w wyjściowej jedenastce. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że zespół Jaro ma tylko 18 zawodników w zespole, a dzisiaj do tego nie zagra 5 lub 6 z nich, to trener pewnie będzie musiał dokooptować paru młodych zawodników z U19. Co do drużyny gospodarzy, zabraknie dzisiaj: Peura (df 0/0)i Pietola (mf 4/0), nie pewni gry są: Hautala (df 15/0) i Heikkinen (mf 12/0). Hautala najprawdopodobniej nie zagra w dzisiejszym meczu, ale Heikkinen ma być do dyspozycji trenera co na pewno cieszy przed dzisiejszym meczem. Gospodarze są bardzo silni u siebie, trochę dziwi kurs, ale przy tylu ważnych absencjach w drużynie gości, myślę że gospodarze na pewno nie przegrają, a jak będzie z wygraną zobaczymy.
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
PK-35 Vantaa - HIFK ⛔ 0-2
Typy:
- BTS @2.20 Bet365⛔
- 1X @3.75 Bet365⛔
- 1 @11 Unibet⛔
Coś się dzieje dziś w Finlandii kursy na gospodarzy spadły z 13 już do 10! Na BTS ciągle lecą w dół. Gospodarze są 12 i są pewni spadku, goście są 10 i żeby była taka przepaść? Moim zdaniem będzie dziś tam wesoło i próbujemy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom