>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finały PGE Ekstraligi 2020!

Status
Zamknięty.
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Finały - 9 i 11 października
  • RM Solar Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław 9.10, godz. 18.00
  • Moje Bermudy Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno 9.10, godz. 20.30
  • Betard Sparta Wrocław - RM Solar Falubaz Zielona Góra 11.10, godz. 16.30
  • Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów - 11.10, godz. 19.15

Zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami, a jak pojawi się oferta również typami i analizami. Nie wrzucamy jednak "suchych" typów.
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Zaczynamy ostatni żużlowy polski weekend w tym sezonie. Czas na rozdanie medali.Szykują się ciekawe spotkania. Ja widzę to tak :

Falubaz Zielona Góra Betard Sparta Wrocław.

Sparta jedzie do Zielonej Góry raczej z niewielkimi szansami na dobry wynik. Brak Tajskiego, Drabika, nie pewny Czugunov bezbarwni Curzytek i Liszka. Jedynym pewnym punktem zespołu jest oczywiście Janowski. może pojedzie coś Fricke, i Holder ale czy to wystarczy ? Mam duże wątpliwości. Poza tym dla Wrocławia mecz o 3 miejsce to takie dożynki sezonu i motywacja może nie być aż tak wielka, Oczywiście władze Sparty pokazują, że im zależy bo Fricke nie bierze udziału w 2 meczu Finału ligi szwedzkiej, aby jechać z Falubazem. Dla klubu z Zielonej Góry brązowy medal będzie dużym sukcesem i myślę że cała ekipa będzie mocno zmobilizowana. Decydującymi ogniwami budującymi przewagę Falubazu będą juniorzy. Myślę że Tonder z Krakowiakiem u siebie pojadą na wysokim poziomie. Do tego Protas będzie gryzł tor dokładając do tego Dudka i nawet średni występ Vacula to nie sądzę aby Wrocław w takim zestawieniu wyjechał z Zielonej Góry z dorobkiem większym niż 40 pkt. Zwłaszcza że podstawowym celem Falubaziaków będzie nie tylko zwycięstwo ale zbudowanie jak największej przewagi przed meczem rewanżowym, a może nawet rozstrzygnięcie losów medalu w 1 spotkaniu.

Poniżej kilka typów z tego spotkania z różnych buków do wyboru

Falubaz Zielona Góra Betard Sparta Wrocław


Typ Falubaz Zielona Góra

kurs 1.12
Bukmacher STS ( raczej pewniak na podatek :p ale trzeba pamiętać że to tylko sport )

Falubaz Zielona Góra - 6.5 pkt

Kurs 1,32
Bukmacher Sts

Falubaz Zielona Góra -8.5 pkt ( i tą opcje najprawdopodobniej zagram )

Kurs 1.50 / 1.55

Bukmacher Forbet STS

Która Para zdobędzie Więcej pkt w meczu Dudek Jensen - Fricke Holder ( wszystkie starty się liczą )

Typ Dudek Jensen

kurs 1.70

Bukmacher Forbet ( stawka rekreacyjna :D)

Protasiewicz over 7.5 pkt w meczu ( Liczy się pierwsze 5 startów)

Kurs 1.57

Bukmacher STS


Za chwilę kilka słów o pierwszym meczu o Złoto w Gorzowie


Tyle pisania i wszystko bez potrzeby mecz zakończony po 12 wyścigu. Z Forbetu Zwrot Wszystko łącznie ze Zwycięstwem Falubazu

W Stsie miałem jednen kupon i tam po 12 zaliczają także handi -8,5 nie weszło

Dwa słowa o meczu tor tragedia ze względu na deszcz Parodia Żużla,Nie dało się tam jeździć Krakowiak w Szpitalu oby w Gorzowie były lepsze warunki do jazdy
 
Ostatnia edycja:
F 5,9K

Funi

Użytkownik
Stal Gorzów @1.72 ewinner ✅ fartem, ale jest.

Stal u siebie jest solidna, Bartek jest gwarantem dwucyfrówki, Thomsen, Holder jadą swoje, a i Szymek Woźniak ostatnio ma progres formy. Myślę, że stać ich na zwycięstwo tak też gram. Jedynie czego się obawiam to pseudo komisarzy i ich ingerencji w tor, będzie betonik to Leszno może szybko się odnaleźć, ale jednak nie sądzę, że na tyle aby wygrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +94
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Pierwsze Spotkanie o Złoto w PGE Ekstralidze, Stal Gorzów - Unia Leszno. Jak dla mnie mocno niespodziewany skład, oczywiście mowa tutaj o Stali bo Leszno było pewniakiem do tej fazy rozgrywek. Zawodnicy Unii mogą 4 raz z rzędu zdobyć Mistrzostwo co byłoby historycznym sukcesem, z drugiej strony Stal nie ma nic do stracenia bo zrobili w tym sezonie już bardzo dużo. Osobiście uważam że w całym sukcesie klubu z Gorzowa było dużo przypadku i zbiegów okoliczności, ale jest jak jest i koniec tematu.

Stal do dzisiejszego meczu przystąpi bez Iversena, zastąpi go Kasprzak, który był już na wylocie z klubu. Jego jazda będzie wielką niewiadomą, skłaniam się jednak do wersji Dj Kasprzak :D nie wiele zdziała. Wiadomo że swoje będzie jeździł Zmarzlik ale jeśli któryś z z trójki Holder Thomsen Woźniak pojedzie słabiej to ni widzę Stali w dwumeczu a nawet w dzisiejszym spotkaniu, Formacje juniorskie biorąc pod uwagę że jedziemy w Gorzowie ocenił bym na wyrównane, Karczmarz u siebie mocny Jaśiński , może zaskoczyć ale Kubera to zrównoważy. Myślę że Emil pojedzie swoje i może w bezpośrednich starciach odbierze jakieś pkt Zmarzlikowi.

Generalnie Leszno jest drużyną bardziej zbilansowaną i dysponującą większą siłą rażenia. Menadżer Gości Piotr Baron mówi otwarcie że mają ambicje wygrać już pierwsze spotkanie. Nie jest to niemożliwe ale będzie na pewno trudniejsze niż w 1 kolejce sezonu zasadniczego.

Wydaje mi się że dzisiaj będziemy świadkami dosyć wyrównanego pojedynku gdzie rozstrzygać będą biegi nominowane. Unia będzie chciała oczywiście wygrać, ale jeśli przegrają w granicach od 2 do 6 pkt to i tak moim zdaniem na luzie załatwia sprawę w rewanżu.

Kilka luźnych typów na dzisiaj

Stal Gorzów Unia Leszno

Typ Unia Leszno + 8.5 pkt

Kurs 1.27 Raczej najbezpieczniejsza opcja do jakiegoś ako.

Bukmacher STS

Unia Leszno + 6.5 pkt i tą opcje chyba wezmę

Kurs 1.42

Bukmacher STS


Singlem rekreacyjnie Unia Leszno +0.5 pkt

Kurs 2.25

Bukmacher Forbet


Bartosz Zmarzlik poniżej 13 pkt ( wszystkie starty się liczą)

Kurs 1.7

Bukmacher Forbet

Dominik Kubera powyżej 5.5 pkt ( wszystkie starty się liczą)

Kurs 1.6

Bukmacher Forbet


Gorąco zapraszam do dyskusji !!!!!!!!!! :cool:

46-44 Stal W sumie taki przebieg jak przewidywałem, szkoda straconej przewagi Leszna. Raczej u Siebie nie wypuszczą ale mogła być już zaliczka przed rewanżem Szkoda że nie skończyło się remisem :p
 
Ostatnia edycja:
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
Żużel Mistrzostwa Polski. Ekstraliga

Poland Ekstraliga. Winner 09.10.2020

Suma gracza Maciej Janowski Suma punktów poniżej (14.5) 2.03
licze na frustracje i pojedyncze bledy ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ easy

Gorzów win 1.7 mecz max 48-42 +++++++++++++++++++++++++++ a na live kursy 5 i 13 zlapane:) dzieki Staleczka
 
Ostatnia edycja:
M 11,3K

mumin89

Użytkownik
witam ja dzisiaj z meczy wybralem takie typy

Fricke mniej 8.5 kurs 1,57 sts
Max ostatnio zaczal lepiej jezdzic w lidze solidne wystepy ale dziiaaj przyjezdza do Zielonej Gory gdzie ciezko bedzie mial o solidny wynik wiadomo nie ma Taia wiec MAx pjedzie 6 lub nawet 7 razy ale ma z kim przegrywac 1 bieg janowski Jepsen Dudek cos czuje ze bedzie 0 pozniej bied z Dudkiem Krakowiakiem I ZZ wiec tez ciezki bieg bo junior Falubazu u siebie mocny Nasepneij Vacul I Tungate oraz zz gdzies wskoczy Czygunov lub Janowski wiec moze miec ciezko po 3 biegach pozniej z juniorami i cieakwe czy wskoczy w 1 begu za zz czy w 11 jezli w 11 to ciezko bedzie wiec nie sadze zeby Max w 5 biegach przywiozl 9 pkt

Czugunov wiecej 5,5 1,62 sts
Gleb jeden z liderow Sparty nie ma Taia wiec on bedzie musial super pojechac dizisaj zeby mieli jakies szanse na braz u siebie w 2 begu juniorskim mysle ze moze przwiez 2 lub 3 pkt chociaz rywale mocni ale Gleb jezeli dobrze sie czuje da rade z nimi tylko wlasnie co ze zdrowiem po Gorzowie pozniej bieg z Tonderem Vaculem i Bewley raczej moze byc 2 pkt wiec zostaan jeszcze 3 biegi zeby pzrywiez 2 lub 1 pkt jezeli zdrowie pozwoli Gleb przyweize 6 pkt na spokojnie dzisiaj

Tonder mniej 4.5 sts kurs 1.80
Mateusz jak cala formacja juniorka Falubazu zrobila postep wielki ale dzisiaj ma z kim przegryac 2 bieg i 3 pole ciezkie obok niego Gleb i Krakowiak daje ze zdzobedzie 1 pkt pozniej Bewly Gleb I Vacul tu tez czuje ze 1 pkt moze zdobyc i ostatni jego bieg Dudek Holder I bawley wiec tez moze dobyc 1 pkt nie sadze zeby dzisiaj przywiol az 5 pkt Krakowiak wiecej bedzie punktowal


i typy po calosci zle na tym torze nie da sie jezdzic porazka mecz tonder by nie pzrywiolz ttylko krakowiak niezdolny do jazdy
Te zawody pokazaly ze chodzi tylko o pienadze i zeby mecz odjechac 2 zawodnikow w szpitalu nie mozna bylo prawie utrzymac sie na motocyklu Janowski taki dzwon ze w niedzele moze nie jechac sedzia smieszny zamiats od razu odwolac
 
Ostatnia edycja:
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
:p No i niestety czas na koniec sezonu Ekstraligowego w sezonie 2020 a co za tym idzie dziś poznamy ostateczne rozstrzygnięcia.

Mecz o 3 miejsce Wrocław Zielona Góra.

Pierwsze spotkanie nie miało nic wspólnego z jazdą na żużlu, opady koszmarny stan toru, według mnie mecz nie powinien odbywać się w takich warunkach. Falubaz przyjeźdza do Wrocławia z 5 pkt przewagą 37-32 ( wynik nietypowy ze względu na upadki i wykluczenia Bieg juniorski kończył tylko 1 zawodnik) W Falubazie brak Krakowiaka zastąpi go Pawliczak, Wiadomo że nie pojedzie także Kvech. W Sparcie wiadomo nie ma Drabika, zz za Taja. Maciek jedzie ale nie wiadomo czy upadek z Zielonej Góry nie odbije się dzisiaj na jego poziomie. Bewley pewnie znowu na silnikach Taja. Czy Zielona Góra może obronić 5 pkt przewagi ? Myślę że jest to realne, choć 5 pkt wydaje się być niewielkim buforem bezpieczeństwa. W sezonie zasadniczym było 45-45 przy 13 punktach Tajskiego. Vacul lubi tam jeździć do tego Dudek Thungate Brak Krakowiaka może być problemem ale Pawliczak z Tonderem nie stoją na straconej pozycji. Jak stan toru będzie lepszy niż w 1 meczu a na to się zanosi to Protas też pojedzie. Patrząc na składy jakimi teraz dysponują drużyny spotkanie powinno być bardzo wyrównane.

Sparta Wrocław Falubaz Zielona Góra

Typ Zielona Góra + 10.5 pkt dość bezpieczna opcja do dołożenia do jakiegoś kuponu.

Kurs 1.27

Bukmacher STS

Zielona Góra + 8.5 pkt próbuje w ten sposób przy wyniku 49 -41 Sparta ma brąz a handi na gości wchodzi.

Kurs 1.5

Bukmacher STS


Rekreacyjnie Kto zdobędzie Brązowy Medal Typ Falubaz Zielona Góra

Kurs 1.9

Bukmacher Forbet.


Vaculik over 9.5 pkt w meczu liczy się pierwsze 5 startów

Wszystko wskazuje na to że to ostatni mecz Vacula w składzie ZG lubi jeździć na wrocławskim owalu 10 pkt w zasięgu.

Kurs 1.57

Bukmacher STS

Gdyby się wcześniej obudzili mogło być różnie, ale jak jeździ 1 zawodnik to o czym rozmowa Mecz Sparta Wrocław VS Martin Vaculik :p
 
Ostatnia edycja:
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Czas wyłonić Mistrza Polski w Żużlowej Ekstralidze, ostatni akord sezonu w Lesznie przeciwnikiem Unii Gorzowska Stal Pierwszy mecz 46-44 Stal, Dziwna zapaść 4 ostatnie Biegi w Gorzowie 14-4 dla gospodarzy. Według mnie dzisiaj jednak skończy się zabawa, i Leszno udowodni która drużyna zasługuje na tytuł mistrzowski. U siebie Unia jest niesamowicie mocna, do tego Janusz Kołodziej już w trybie finałowym :p praktycznie nie łapalny. Gorzów przyjeżdża tam realnie w 4 + 1 junior. Niespodzianki się zdarzają oczywiście to tylko sport ale chyba nie w Lesznie i nie dzisiaj. Wystarczy że lepiej pojedzie Smektała i Pawlicki i wychodzi mi przynajmniej 10 pkt przewaga gospodarzy.Oczywiście trzeba brać pod uwagę że Leszno potrzebuje 2 pkt zwycięstwa ale myślę że będzie wyżej.

Unia Leszno Stal Gorzów

Typ Unia Leszno -8.5 pkt

kurs 1.42 Biorę najniższy handicap ale mam z tyłu głowy że nie potrzebują takiej wysokiej wygranej.

Bukmacher STS

Kubera over 5.5 pkt. Liczy się pierwsze 5 startów.

Kurs 1.7

Bukmacher STS.

W 1 meczu 4 pkt teraz u siebie powinien tą linie jednak przekroczyć

Janusz Kołodziej wystąpi w biegach nominowanych ( musi pojawić się na torze)

Typ Tak

Kurs 1.55
Bukmacher Forbet

Spodziewam się występu Kołodzieja w jego finałowym stylu także spokojnie w nominowanych powinien się pojawić

(Damianprz dobre uwaga na temat typu Kołodziej w Nominowanych !:cool:

Zapraszam do dyskusji i podawania swoich typów !

Kawał Dobrego Żużla w meczu Finałowym !
Dominatorzy Pokazali kto rządzi !!!!! Stal Zniszczona razem ze swoim Liderem którego było żal momentami.
Pięknie Pludra na koniec prowadzony przez Pawlickiego zrobił 3 bijąc Thomsena !

4 tytuł z rzędu 18 w Historii Klubu ! Piękna Sprawa !

W przyszłym sezonie może już nie być tak łatwo ale zobaczymy


Graty Dla Unii wpadło trochę grosza dzięki temu Trofeum Unii Leszno ( oczywiście grane jako długoterminówki już od początku sezonu !

W tym Sezonie zostało SON a ja już odliczam dni do następnego !:p:p:p
 
Ostatnia edycja:
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Finały, więc wypada dorzucić coś od siebie. Dla mnie dwa typy warte uwagi na pierwszy mecz we Wrocławiu. Króciutko, bo zaraz jadą.

Falubaz Zielona Góra +8.5 pkt. @1.47 STS
Wydaje mi się to dość bezpieczna opcja. Sparta chyba zmęczona sezonem, wydaje mi się, że Falubaz będzie bardziej zmotywowany do zdobycia medalu. Sparta po celowaniu w złoto może skończyć sezon bez krążka.

Janowski - Vaculik (+2.5 pkt.) 2 @1.92 Forbet
Vacul kończy przygodę w Zielonej. Czuję, że będzie chciał zdobyć medal na koniec i dać kibicom powód do radości. Bardzo możliwa taktyczna również z jego strony. Janos chyba zmęczony sezonem. Dobrze wchodzi w mecz, ale z każdym biegiem uchodzi z niego powietrze, do tego upadek w pierwszym meczu musi się odbić na jego indywidualnym rezultacie.
 
Ostatnia edycja:
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
1 liga dzis pieknie zaladowana do pelna...wiec mozna sprobowac cos z ekstraligi...
Lidsey under 7.5 kurs 1.65 Fortuna
Szału nie ma z kursem ale patrzac na uklad biegow ,nerwy i jednak mniejsze doswiadczenie w takiej stawce zaryzykuje....skoro kolodziej ma tryb finalowy😉
Chcialem grac Smektale chocby z racji niezgodnosci finansowych i negocjacji co do przyszlego sezonu hmmm...ale cos za duzo tych underow by bylo😉ale wybralem dla mnie dosyc mocny bet
Pawlicki under 11.5 kurs 1.65 Fortuna
Kursy spadaja....ale Pawlicki ma bardzo trudne biegi i jesli zrobi 9 lub 10 pkt to pojedzie w 15 biegu...Zmarzlik ,Emil czy nawet Holder....duzo mozliwosci straty punktow i to biore☺
Oraz footbal amerykanski Baltimore under 50.5 kurs 1.7 Fortuna
Oraz Seattle-Minnesota o 2 w nocy graja polecam under 56.5 kurs 1.75 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Unia Leszno -8.5 pkt. @1.42 STS

Sayfutdinov (+2.5pkt.) - Zmarzlik 1 @2.22 Ewinner

Kubera (+0.5pkt.) - Woźniak 1 @1.92 Ewinner



Trzy typy, które tak naprawdę można połączyć jedną analizą. Dla mnie nie ma tu złudzeń dla Stali. Przyjechali do Leszna na pożarcie i moim zdaniem Unia od początku będzie tylko odjeżdżać, a zawodników mogących utrzymać wynik u gości jest zbyt mało.
Zmarzlik będzie tu tracił punkty, ma za rywali Emila, Pitera, czy nawet Kołodzieja, który prawie go przywiózł za plecami w Gorzowie. Dziś Bartek sam meczu nie pociągnie, swój tor będzie ogromnym handicapem dla Byków.
Woźniak, który nie notuje tu dobrych wyników może mieć problemy z każdym seniorem obrońców tytułu, a Kubera to najlepszy junior ligi, który zapewne z powodzeniem będzie startował również na poziomie seniorskim.
Uważam, że powyższe handicapy nawet przy taktycznych są wielce prawdopodobne. Idę tu mocno w Unię i ich jeźdźców, więc albo mocno zarobię, albo mocno wtopię.
Jakby nie było liczę na fajne widowisko, bo to w końcu wielki finał sezonu 2020.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom