>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Finał

M 27,2K

madangelo

Forum VIP
#3
Belgia - Cypr : Czerwona kartka - Christian Benteke @ Nie @ 1,67 Betsson
(Zawodnik musi zacząc mecz aby zakłady były ważne.)
co to za typ ? na to że nie bedzie w ogóle czerwonej kartki było z 1,2. Betsson ewedentnie sie kopną i takie coś policzy jako zwrot, za podawanie tego do zabawy :zoltakartka:
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Wystawił taką ofertę więc podałem taki typ. W czym problem?
lol jak to w czym problem ? Przecież nikt takiego zakładu by nie oferował, jest to oczywisty bład buka których codziennie kilka na betssonie i licza to chyba jako zwroty. Świadome podawanie tego jeszcze do zabawy zeby podbić staty jest jak najbardziej nie fair
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Proszę Cie wyluzuj ;) Nie fair? Nie fair jest to, że od początku zabawy nie trzymałeś się regulaminu, ale większość przymykała na to oko. ;)
Jeżeli tak Cię to boli to uznajmy, że tego typu nie było i podam zastępczy. Pasuje?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Proszę Cie wyluzuj ;) Nie fair? Nie fair jest to, że od początku zabawy nie trzymałeś się regulaminu, ale większość przymykała na to oko. ;)
Jeżeli tak Cię to boli to uznajmy, że tego typu nie było i podam zastępczy. Pasuje?
Gdzie sie nie trzymałem regulaminu? kilka razy nie zdążyłem podać podać typów wszystko potem rozliczałem ????
Z czym mam wyluzować, to dodatkowa zabawa a wy podchodzicie do tego jak walka na śmierć i życie. Chodzi mi o to że zamiast wrzucać normalne typy to świadomie jakieś niepotrzebne wynalazki:cool:



#2
Gruzja - Niemcy over0,5 @1,02 b365

#3
Rumunia - Wyspy Owcze over0,5 @1,02 b365
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Nie zebym sie czepiał i bez zadnej spiny ale typ
#7
Węgry - Grecja @ Remis do przerwy @ 1,95 Unibet
to jest powtórzenie mojego typu.
Podałem najpierw typ na remis 0-0 do przerwy Węgrów z Grekami a podajesz po mnie remis do przerwy w tym samym meczu. Ten typ się całkiwicie zawieara w moim bo ZAWSZE kiedy mi wejdzie to Tobie też nie ma możliwości abym ja wygrał a Ty nie. Tak samo jakbym zagrał over3,5 w jakimś mecz a po mnie over2,5, albo jak podałeś Szkocja (-3,5) - Gibraltar na 1 to oczywiste że nie podam gołej 1 na Szkocję bo typ będzie sie zawierał w Twoim. Zupełnie nie wiem po co takie typy..
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Grałem tak wcześniej i nikt problemu z tym nie miał. Poza tym Under 0.5 a remis do przerwy (gdzie może być np 1:1) to nie jest powtórzenie. Typ zgodny z regulaminem (a gramy na podstawie tego z typów dnia) więc żadnego oszustwa tu nie ma.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
MadAngel poprosił mnie na PW abym zajął tutaj stanowisko.
Nie chciałem zajmować stanowiska bo kompletnie nie czytałem tego działu, zasad itd. Poza tym nie ja organizuję tę zabawę.
Jednak po wymianie PW doszedłem do wniosku, że napiszę.
MadAngel - oddaj ten mecz i nagrodę walkowerem na rzecz pestka7 bez względu co się dalej wydarzy jeśli tylko masz choć trochę honoru - póki co więcej nie będę pisał bo zrobi się syf, afera i burdel jeszcze większy niż jest na tym forum.
Dziwicie się userom, że płaczą, robią jakieś kombinacje w konkursach a tutaj modzi czyli &quot;elita&quot; nie potrafi się bawić.
Nie śledziłem co się tutaj działo ale pestka7 ????
Za to, że jesteś w finale i za to, że po prostu taka nagroda komu jak komu ale Tobie się należy za to co robisz na forum.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
#1 -100
#2 - 100
#3 ZWROT
#4 -100
#5 109
#6 102
#7 95
Bilans: ✅ 6

2 dzień
#1
Higgins - Delu @ 1 @ 1,20
Higginson - Trump @ 2 @ 1,11
Perry - Gilbert @ 1 @ 1,40
Wells - Dott @ 2 @ 1,12
Joyce - Selby @ 2 @ 1,14
AKO: 2,40 Bet365
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Grałem tak wcześniej i nikt problemu z tym nie miał. Poza tym Under 0.5 a remis do przerwy (gdzie może być np 1:1) to nie jest powtórzenie. Typ zgodny z regulaminem (a gramy na podstawie tego z typów dnia) więc żadnego oszustwa tu nie ma.
Nie wiem z kim rywalizowałeś i co było wcześniej. 0-0 to jest wynik remisowy, typ na sam remis to pokrywa. Może byc 1-1, 2-2 ale chodzi o to ze typ w takiej kombinacji to jest typ powielony i nie daje możliwości przegranej, tzn nie da sie abyś przegrał a ja wygrał bo wynik sie nakłada. Tak samo jakbym podał o3,5 a Ty potem o2,5 nie ma możliwości żebyś przegrał a ja wygrał.
Czy ja gdzieś napisałem że to oszustwo? Dla mnie świadome typy z błedami buka albo takie powtórzone sa nie fair. Wydawało mi się to oczywiste i na to chciałem zwrócić uwage.
Widzac ze jednak nic nie zdziałam Poprosiłem zeby ktoś wyżej na to zerknął, Vadera boli jednak co innego dlatego pozostawiam to bez komentarza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Do góry Bottom