>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Finał Złotego Kasku, Piła (20.04)

Status
Zamknięty.
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik


Lista startowa (z kursami):







Typy ode mnie:



Kołodziej wygra @5



Po pierwszych słabszych zawodach w Toruniu już latał. W tym sezonie nastawiony na ściganie w GP, więc sprzęt przygotowany pewnie na najwyższym poziomie. Patrząc po liście startowej, najbardziej na zwycięstwie powinno zależeć jemu, Piterowi, w dalszej kolejności Buczkowskiemu, Smektale, Woźniakowi i Kasprzakowi. Dudek czy Janowski mogą sobie jeszcze pozwolić na jakieś testy.



W ogólności pobierałbym wszystko przeciwko Protasiewiczowi i Pawlickiemu. Protas niestety powoli zaczyna zaliczać widoczny regres, w Zielonej Górze nie jest już liderem, a tutaj nie ma na dobrą sprawę o co walczyć. Wiadomo, nie będzie odpuszczał, sportowa ambicja na to nie pozwoli, ale też umówmy się, jemu zwycięstwo tutaj i awans do GP Challenge nie są do niczego potrzebne. Piter z kolei wydaje mi się cały czas niedogadany ze swoim sprzętem, a jego szanse są ocenione dość wysoko. Po drugiej stronie barykady Buczkowski, który dla mnie jest mega szybki na początku tego sezonu. Jeśli nie będzie popełniał błędów, to może powalczyć o najwyższe pozycje. Mocno wierzę też w Szymka, którego celem jest GP. Na dziką kartę nie ma co liczyć, więc pozostaje mu walka przez eliminacje. Fajny występ ostatnio w Gorzowie, tor w Pile nie jest mu obcy, jeśli obędzie się bez niespodzianek to tu powinien sprawić problemy najlepszym.



Protasiewicz - Buczkowski 2 @1,92 Forbet



Pawlicki - Woźniak 2 @2,3 Totalbet



Woźniak - Kasprzak 1 @1,78 Totalbet



Woźniak - Przedpełski 1 @1,5 Forbet



Protasiewicz - Woźniak 2 @2,01 Fortuna



Dudek - Pawlicki 1 @1,55 Fortuna



Smektała - Drabik 1 @1,82 Totalbet



Drabik wydaje się nie być Drabikiem z poprzednich sezonów. Smektała przygotowuje się do przejścia w rolę seniora. Na początku sezonu zdecydowanie lepszy leszczynianin i dzisiaj myślę będzie podobnie.
 
P 170

pio_pio

Użytkownik


@rodzyn7



yyy a czemu niby Kołodziejowi ma zależeć na wygranej bardziej niż Janowskiemu czy Dudkowi? Nie ogarniam takich głupot,skąd Ty możesz wiedzieć że Kołodziej dziś nie będzie testował a Dudek już tak? Siedzisz w ich głowach czy co?



Takie rzeczy to wiedzą tylko zawodnicy i ich ekipy.Jeśli nie masz info od nich,to prosze przestań takie bzdury wypisywać ????
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 12:10 przez pio_pio


@rodzyn7



yyy a czemu niby Kołodziejowi ma zależeć na wygranej bardziej niż Janowskiemu czy Dudkowi? Nie ogarniam takich głupot,skąd Ty możesz wiedzieć że Kołodziej dziś nie będzie testował a Dudek już tak? Siedzisz w ich głowach czy co?



Takie rzeczy to wiedzą tylko zawodnicy i ich ekipy.Jeśli nie masz info od nich,to prosze przestań takie bzdury wypisywać ????



Oczywiście jest to tylko moja dywagacja, ale przedstawię mój punkt widzenia - zarówno Dudek jak i Janowski mają większe szanse na to, że będą w TOP8 GP, więc nie potrzebują GP Challenge. Wg mnie Kołodziej będzie miał o to dużo trudniej, więc może mu bardziej zależeć na ZK. Dlatego napisałem, że "mogą sobie pozwolić", a nie "będą testować".
 
8 12

86-300

Użytkownik


Finał w świetnej obsadzie - jest cała czołówka Polaków, w zasadzie brakuje tylko Zmarzlika i kontuzjowanego Hampela.



Protasiewicz vs. BUCZKOWSKI @1,83 



Nie ma sensu pisać kolejny raz, że Buczek w dobrej i równej formie, plus z bardzo dobrym sprzętem od początku sezonu, bo wszyscy to widzą! KB w kuluarowych rozmowach mówi, że do Piły jedzie po podium(i ja mocno na to liczę!), jeśli ma jeszcze osiągać jakieś sukcesy indywidualne to ten sezon musi być dla niego przełomowym, albo w jedną albo w drugą! Protasiewicz sezon zaczął także całkiem równo i przyzwoicie, ale już pierwszy wyjazd do Wrocławia pokazał, że możemy mieć powtórkę z poprzedniego sezonu i PePe może mieć znowu problemy z jazdą poza Zieloną Górą. Finał na torze, który KB miał okazję poznać już w tym roku w eliminacjach ZK, a to także może dać atut Buczkowi. 



Bez analizy: 



SMEKTAŁA @1,75 vs. Drabik



WOŹNIAK @1,5 vs. Przedpełski



Dodatkowo biorę na Buczka zakład "Najlepszy w Grupie: Protasiewicz, Buczkowski, Smektała, Woźniak" @3,25



Kursy - FORBET



EDIT:

Dopiero teraz rzuciłem okiem na twittera i widzę, że na chwilę obecną zawody nie pojadą - kabaret z wystającym krawężnikiem przy bandzie... 
????

 



EDIT2: ODWOŁANE - kolejna skandaliczna kompromitacja żużla ... 



 
 
power30 18K

power30

Forum VIP


Cóż zapowiadały się świetne zawody, a wyszła totalna amatorka ze strony organizatorów. Nieregulaminowy tor + krawężniki przy bandach...
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik


Ponoć cześć zawodników jeździ na codzień w Czechach, Niemczech czy Angli na gorszych, bardziej niebezpiecznych torach i nie rezygnują z występów w tych ligach. Może to powód pieniędzy które tam zarobią? Wtedy zdrowie schodzi na drugi plan 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom